Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) dragonfx


dragonfx
veterán

csináljon márvalaki valami feszkot unom magam,kibe lehet virtuálisan belekötni? :Y :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15502) dragonfx válasza wertigo1984 (#15460) üzenetére


dragonfx
veterán

én is ilyet akarok milyen ízt vettél oldodás ilyenek? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15503) Jim-X válasza dragonfx (#15502) üzenetére


Jim-X
őstag

Ilyet a buzik isznak... :K

(tessék ;] )

A játék az nem játék!

(#15504) dragonfx válasza Jim-X (#15503) üzenetére


dragonfx
veterán

:C :C
ez már 2013ba elfogadott tény hogy buzi vagyok és van barátnőm? :DDD :DDD
te ittál ilyet és élsz még?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15505) Tom5


Tom5
addikt

Lejárt szavatosságú fehérjétől mi bajom lesz? Fosok vagy ugrok? Mert van egy vájling fél éve lejárt, állagra/szagra/ízre semmi baja, gyomrom szerint betolnám. :U

(#15506) Tipo16V válasza Tom5 (#15505) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nemszabad megenni!!!
en gondoskodom a szakszeru megsemmisitesrol. 1000ft/kg aron megveszem:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#15507) Tom5 válasza Tipo16V (#15506) üzenetére


Tom5
addikt

Betoltam az éjszakai adagot, holnap beszámolok mi történt.... ;]

(#15508) dragonfx válasza Tom5 (#15507) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y :Y
haver rám is rám akart sózni fél vödör volumas35 profot 5e.értmáskérdés lejárt franc tudja miota.áhh nem...szerintem ha többször eszel belőle jön a kaksi

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15509) spammer válasza Tom5 (#15505) üzenetére


spammer
veterán

Semmi bajod nem lesz tőle. Persze izmos sem leszel tőle ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15510) Tom5 válasza spammer (#15509) üzenetére


Tom5
addikt

Szuper, nem is azért iszom h izmosodjak, csak nem akartam kiönteni a WC-be.... ;]

(#15511) dragonfx válasza Tom5 (#15510) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
lelkituning meglegyen :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15512) wertigo1984 válasza dragonfx (#15502) üzenetére


wertigo1984
őstag

Epres lett a valasztottam, jol oldodik, a Weider utan a masodik legfinomabb szamomra. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15513) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Szasztok!

Nem érdekel vkit egy eladó fehérje? KATT

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#15514) Dexar007


Dexar007
veterán

Na hajrá cici edzés!

Give me your cum,bull!

(#15515) dragonfx válasza wertigo1984 (#15512) üzenetére


dragonfx
veterán

:R :K ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15516) deniro2 válasza fLeSs (#15513) üzenetére


deniro2
senior tag

Te még élsz :F

(#15517) Tom5 válasza fLeSs (#15513) üzenetére


Tom5
addikt

Majd ha lejár a szavatossága megveszem, addig nem kihívás. ;]

(#15518) Tamoo válasza fLeSs (#15513) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mennyit engedsz a feléből? Mennyi szárazizmot hoz?

Egyébként itt nem hirdetünk, VIP-ként tudhatnád! :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#15519) dragonfx válasza Tom5 (#15517) üzenetére


dragonfx
veterán

:C akkor a feléből alkuhatsz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15520) Nightmare


Nightmare
senior tag

Nálam most vált hitel, és érdemtelenné a sárga oldal... :U :(

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15521) Shadowbull válasza God Vazzeg (#15482) üzenetére


Shadowbull
addikt

lathatoan mas fogalmaink vannak az optimalis aranyokrol ) A nagy segg nalam nem bejovos. Ha latnad ezt a csajt eloben, nem igy befeszitve, beallitva, nem kikenve-kifenve, hanem csak ugy aldogalva egy bugyiban, igen nagy lenne a csalodasod :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15522) _NCT válasza Shadowbull (#15521) üzenetére


_NCT
őstag

Mert jobb lenne ha zörögnének a csontjai miközben pattogtatod? Vagy rád ül és a seggcsontja szétvágná a combod?... Persze mindenkinek más a fétise ;]

(#15523) Jim-X válasza Nightmare (#15520) üzenetére


Jim-X
őstag

Mi történt? Mondd el, segítünk feldolgozni... :K ;]

(#15521) Shadowbull: Viszlát! :Y

A játék az nem játék!

(#15524) Nightmare válasza Jim-X (#15523) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tudod...akarsz beszélni róla? :DDD

a lényeg, írtam az edző válaszolba, poénból. ha érdekel vkit, akkor beteszem ide is. Erre megnyirbálta, ráadásul, át is alakította, de a lényeget kivette. Mondjuk ezt vártam tőle. :)) Még írok neki egyszer, kiváncsi vagyok válaszol-e. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15525) Tamoo válasza Nightmare (#15524) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szóval megint valami marhaságot kérdeztél és leoltottak. ;]

jöhet a link! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15526) Shadowbull válasza _NCT (#15522) üzenetére


Shadowbull
addikt

sportos vekony csajok jonnek be, nem az oltari nagy seggek :)

(#15524) Nightmare nekiallsz trollkodni, aztan csodalkozol a reakcion?

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15527) shteer válasza Nightmare (#15524) üzenetére


shteer
titán

de azért elküldött melegebbre és lekisköcsögbuzizott legalább? ;]

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#15528) siti válasza shteer (#15527) üzenetére


siti
senior tag

hát nem értitek? kivette a lényeget!!

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#15529) Nightmare válasza siti (#15528) üzenetére


Nightmare
senior tag

Végre vki, aki érti, hogy mi a faszról van szó. :R
[link]

Itt van, amit berakott. Akit érdekel, bemásolom, hogy én mit írtam. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15530) shteer válasza Nightmare (#15529) üzenetére


shteer
titán

nem értem én miért írtál egyáltalán neki :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#15531) Shadowbull válasza Nightmare (#15529) üzenetére


Shadowbull
addikt

teljesen igaza van Bunnynak. Minek jartatod a szad, ha meg a szabalyokat sem birod betartani?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15532) Nightmare válasza shteer (#15530) üzenetére


Nightmare
senior tag

Á-lá argo :DD

Shadowbull: kicsit psszt... ;)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15533) Tamoo válasza Nightmare (#15529) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mit vártál mit ír.... igazat ad neked?

(#15534) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Ma kioktattak, hogy hogyan kell guggolni.

shteer: Elakartam küldeni a picsába legelőször, de aztán rájöttem, hogy nem érdemes ezekkel foglalkozni. Nem hazudok, de szerintem nekem 3 hónap után izmosabb a combom, mint a csávónak. Persze ő világbajnok volt (!), habár lábazni sose szokott, de azért ő megmondja a frankót.

[ Szerkesztve ]

(#15535) shteer válasza Tamoo (#15533) üzenetére


shteer
titán

most már ez a trend - aki nem a bbgym-et élteti vagy nem motoros tanácsot kér azt 98%-ban elküldi az annyába..

Coccolino_O: és megköszönted? ;]

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#15536) Nightmare válasza Tamoo (#15533) üzenetére


Nightmare
senior tag

dehogyis, csak a reakciójára voltam kiváncsi, és hogy be meri-e rakni teljes egészében. De nem. Hogy megnyugodjon mindenki, vállalom. itt van.
Szia. Levelem kicsit hosszú lesz, de sebaj, úgysem rakod ki, meg sem vagyok rendesen regisztrálva. Az, hogy nem fogod kirakni, több oka is van. De később úgyis rájössz. Anyázást, buzizást, köcsögölést légy oly kedves, mellőzd, amúgy sem engem minősít, nem mellesleg abszolút normális hangnemben írok.

Rátaláltam a dedócikk, miért is nem jó a tej-re. Ugyan meg is lepődtem, de mindegy. Maga a cikk nagyon informatív, igazi konkrétum nem került bele, csak annyi, hogy nem jó. Oszt mé' nem? Mert nem tőletek van vásárolva? Allergén? Mi nem az, amikor glutén, liszt, vagy akár TEJFEHÉRJE allergia is létezik. Itt van egy tényleg, orvosi, valójában tudományos oldal. A linket kirakni nem foopd, de azért itt van. http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tkt/tej-tejtermekek/ch03s02.html
Hogy mi is van ebben a cikkben, tankönyvben?
Akik látják, bár nem fogják, olvassák el. De miért is látnák, hisz nem rakod be. Konkrétan a tejről, a benne lévő fehérjéről és a kombinálásukról, valamint a növényi fehérjékről van benne szó. Mit mivel is érdemes keverni, hogy jó minőségűt kapjunk. Érdekes módon ez nem nagyon szerepel a Ti adatbázisotokban. Kezdjük a reggelit. Mi a legtöbbünk reggelije? Víz, protein! és zab. Én szeretem, jó. De miért nem harmadannyi protein, pár deci tej, és zab? Sőt, még protein sem kéne. Miért is? Benne a cikkben. A gabonafélék, és a tejfehérje együtt alkot tökéletes frakciót, amin még esetleg lehet javítani egy ! kicsi ! proteinnel. Ez miért nem szerepel nálatok? És miért nem jó a tej? Hja, hogy Te fosol tőle? Meg nem bírod a kazeint? Más bírja. A válasz egyszerű, mert akkor nem fogyna annyi whey fehérje. Régen nem volt ennyi mennyiségű protein por, osztán...mégiscsak voltak izom emberek. Ne érts félre, nem akarom más faszával a csalánt verni, csak érdekel, hogy erre mit mondasz. Mondod Te...hogy a tej csecsemő táplálására szolgál. Na, akkor csak alkalmas arra, amire. Nemde? Akkor a zab csak lovaknak, a krumpli a bogárnak, répa a nyúlnak, hal a ragadozónak, csirke a rókának való? Ugyanmár... Nyílván Neked az az érdeked, hogy minél több terméket adj el, azért nem mondod ezeket a dolgokat. Hogy mit mivel érdemes keverni. Meg ezek az őrületes fehérje mennyiségek. Minek? Csak terheli a vesét. Tudom, az ajánlás 1.7-2 g/tskg fehérje. De sokszor hangoztatod, hogy hadd menjen több. Persze, Neked csak jó, több profit. A testépítés, mint tudod, lassú folyamat, és nem igényel akkora mennyiségeket. De ezt Neked nem kell mondani. Pl, azt miért nem látom sehol, hogy a gabonaféléket kiegészítve tejjel, egész jó értékű fehérjét kapunk. Pl a rizs fehérjét lehet megcsapni egy kis tejjel, és az sem vész kárba. Hova is? Lefolyó, mert a szervezet kiválasztja. Ezért is kell sok vizet inni, ugyyebár. Ez viszont fokozott vizelet ürítéssel jár, aminek több hátránya is van. Főleg éjjel, amikor többször ki kell menni. Ez a dolog nem normális, akármit is mondasz. És miért is van? Mert a jóember edzés után lenyom egy 40 grammos turmixot, aztán eszik, este meg kazein. Ki lehet számolni, hogy ez mennyi fehérje. Nyílván a szervezet nem tud mit kezdeni vele, ezért karbamid formájában(urea) ki is választódik, ami vizet is vonz magához. Ezen érdemes elkondolkodni. Éjjel felkelni hugyozni nem egézséges hosszú távon, pláne nem többször. Olvasom tőled, hugyozol oszt cső. Persze, utána nem tudsz vissza aludni, éhes leszel, forgolódsz. Ne mondd, hogy ez így a normális állapot. Nem az, tudod Te is. Pl egy tökéletes étkezés. 50 gr csirke 1 tojás, rizs 1-2 teci tej, zöldség és semmi nem megy kárba. Egyetlen alkalom, amikor elismerem, hogy jobb a víz, az edzés után. De ott sem feltétlenül rossz a tej. A véleményemet nem népszerűsítem, nem akarok személyeskedni, de már átéstél a ló túlsó oldalára, bár nekem mindegy. A könyv amit írtál, nagyon jó amúgy, minden, majdnem minden benne van.
Rakd ki, ha mered, de úgysem fogod, mert ezekre nem tudsz mit mondani a buzi, anyád( aki mellesleg elhunyt), köcsögön kívűl.
További kellemes napot.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15537) _NCT válasza Nightmare (#15536) üzenetére


_NCT
őstag

Szerintem simán csak felb@sztad az agyát, hogy kioktatod. Talán el sem olvasta teljesen amit írtál, mert ő kibaszottfontosnemérráilyengyökerekre típusú ember. Elkezdtél szakértőzni egy "szakértővel", aki végig sem hallgatott. Ez lett az eredménye.

Úgy látom rajta, h már k*rvára unja a válaszolgatást, ahogy pár videót meg választ láttam tőle, vannak értelmes gondolatai, mond jókat, de sajnos a stílusa miatt nem lesz igazán hiteles soha....

(#15538) littlelion21 válasza Nightmare (#15536) üzenetére


littlelion21
addikt

ez hsz a "teljesen nyilvánvaló dolgok közlése abszolút feleslegesen, avagy helybe menni a lóf@szért" címet is kaphatta volna ;]

de megnyugodtam, az éjszakai hugyozás még mindig téma :))

[ Szerkesztve ]

(#15539) Jim-X válasza Nightmare (#15536) üzenetére


Jim-X
őstag

Én azt nem értem, hogy egyáltalán minek veszed a fáradtságot és írsz neki? Az egész rovat erről szól... (mármint köcsög buzizós anyázásról) :K

Take it easy! :DDD

A játék az nem játék!

(#15540) Nightmare válasza littlelion21 (#15538) üzenetére


Nightmare
senior tag

maga a téma teljesen lényegtelen. meg kéne látni az igazi lényegét a dolognak. azt, hogy nem a téma a lényeg, meg nem a tej, meg semmise. hanem hogy nem teszi ki, amit írtam. csak azt, ami neki jó.

igen. éjjeli hugyozás téma, amíg meg nem szűnik. ennyi.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15541) Nightmare válasza Jim-X (#15539) üzenetére


Nightmare
senior tag

én ilyen kíváncsi ember vagyok. de nem csalódtam benne.
amúgy a regisztráció meg tök felesleges, mert úgysem veszek semmit, és ha normálisan regisztrálok se válaszol másképpen.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15542) spammer válasza Nightmare (#15536) üzenetére


spammer
veterán

Helybe mész a pofonért, aztán csodálkozol. :U A kazeint kevered a laktózzal, megmagyarázod, hogy nem kell fehérje, mert felesleges, ráadásul neked éjszaka pisálnod kell, amiről már a topikban végzett kutatást ( ;] ) tekintve is kiderült, hogy ez az egyéni problémád, és abszolút nem általános dolog.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15543) deniro2 válasza Nightmare (#15540) üzenetére


deniro2
senior tag

Már csak azt nem tudom, hogy mégis mire számítottál a nyúltól? :F

(#15544) #11527168 válasza Nightmare (#15536) üzenetére


#11527168
törölt tag

Te ezt mellveregetve beteszed ide hogy neked adjunk igazat? Hát ekkora debil, nagykéű kötekedő kérdést beteszel örülhetsz hogy nem vágott pofán.

Már tudom kik teszik fel ezeket az okos kérdéseket ... Mondjam hogy nem lepődtem meg? :W

(#15545) penene válasza Nightmare (#15536) üzenetére


penene
őstag

Ha ilyen stílusban írnál nekem, még egy "anyád"-at sem érdemelnél meg. :D
De hát mindenki más. ;]

(#15546) Nightmare válasza penene (#15545) üzenetére


Nightmare
senior tag

de sok nyúl lett itt mindenki. úgy látom ez meghaladja a képességüket az embereknek, hogy ne csak olvassák, értelmezzék is amit látnak. nagyképű? semmi olyan nincs benne. de nem is a téma a lényeg, mint mondottam volt.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15547) Shadowbull válasza Nightmare (#15536) üzenetére


Shadowbull
addikt

Ez szimpla trollkodasba oltott modoros okoskodas volt. aztan meg csodalkozol hogy elhajt a picsaba. Plane a "hogy te tobb port adj el" gondolatmenet volt egy nagy kapufa.

Bunny-ban nincs benne semmifele kalmarszellem, neki meggyozodesei vannak, aztan azzal lehet egyeterteni meg nem egyeterteni. Csakhogy az edzovalaszol az o jatszotere, ha tetszik neked ha nem, ott o az ur. Ha nem tetszik akkor nem kotelezo olvasni, aztan kesz. Plane nem kotelezo nekiallni okoskodni, mint az ovodaban.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15548) Nightmare válasza spammer (#15542) üzenetére


Nightmare
senior tag

nem keverem a kazeint a laktózzal. nyúl egyiket sem bírja, de hagyjuk.

egyéni? keress már egy kicsit magyar, de inkább külföldi fórumokon, hogy sok embernek van ilyen gondja.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15549) penene válasza Nightmare (#15546) üzenetére


penene
őstag

Én csak a támadó stílus miatt mondtam ezt. Tele volt személyeskedéssel. A szakmai rész ezáltal meg értelmét veszi, lehet a 3. sor után már be is zárta. Én sem tudtam a szakmai részre koncentrálni a felvezetés után.
De egyénfüggő, ki mit olvas ki belőle. Hogy elérted-e a célod a levéllel, azt te tudhatod, én annyira nem is folytam bele a témába.

(#15550) #11527168 válasza Nightmare (#15546) üzenetére


#11527168
törölt tag

Te ilyen okoskodós ovodás vagy? Mert ez se tökös se okos nem volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.