Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Elszabadultak az indulatok. :DDD

(#15552) penene válasza Coccolino_O (#15551) üzenetére


penene
őstag

Elszabadultak a csoki nyulak! ;]

(#15553) spammer válasza Nightmare (#15548) üzenetére


spammer
veterán

Értsd jól: nem általános probléma, amit az X gramm fehérje vagy X liter víz mindenkinél okozna, ezért tök felesleges is volt felhoznod neki a témát. Nálad (meg azoknál, akiknek ilyen problémái vannak), valami nem stimmel, csak te homokba dugod a fejed és úgy oldod meg, hogy inkább nem iszol, mert akkor nem kell annyit pisálni. Orvosnál voltál már azóta?

Azon meg nincs mit csodálkozni, hogy odamész oltani meg oktatni ilyen stílusban, és akkor ez a reakció. Egyébként ott van a jelzés, hogy ki lett vágva a leveledből.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15554) Nightmare


Nightmare
senior tag

úgy látom, itt sokan nem látják a fától az erdőt.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15555) Nightmare válasza spammer (#15553) üzenetére


Nightmare
senior tag

sokaknak probléma, de hagyjuk. pláne úgy, hogy átlagosan iszom.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15556) Shadowbull válasza Nightmare (#15554) üzenetére


Shadowbull
addikt

mi volt a celod ezzel a levellel? Poenkodas? Annak szar volt. Bebizonyitani, hogy Bunny diktatorikus modon vezeti az EV-t? Igen, ezt eddig is tudtuk. Hogy mindenkit lebuzizik, aki neki nem tetszo modon komunikal es viselkedik? Igy van, de ezt is tudtuk. Hogy mekkora fasza csavo vagy hogy be mertel szolni neki? Hat ugye....

En napi 4-5 liter vizet megiszok, es megsem jarok hugyozni ejszaka. Ezt add ossze...

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15557) brownus válasza Nightmare (#15554) üzenetére


brownus
veterán

én csak annyit fűznék hozzá, hogy báninak az a dolga, hogy koncentráljon, figyeljen, és aztán normális stílusban tanácsot adjon, függetlenül attól, hogy őt milyen stílusban szólították meg!!! neki ez a szakmája, a munkája! pont! nem az, hogy vissza buzizzon, meg anyázzon. nem lehet egy türelmes ember, azért remélem a családjával nem így kommunikál...

a leveledet meg én se úgy kezdtem volna ahogy! mert így rögtön a szájába adtad a választ... így sose tudjuk meg mit válaszolt volna ha:D

(#15558) Shadowbull, mert? tőlem aztán lehet lakatos is, nem érdekel, de ha vezet egy ilyen oldalt, fórumot, ahol lehet kérdezni, akkor ott az a munkája!

amúgy mi? kíváncsi lettem:) ha azt mondod pék, akkor berosálok:D

[ Szerkesztve ]

(#15558) Shadowbull válasza brownus (#15557) üzenetére


Shadowbull
addikt

maradjunk annyiban, hogy nem tudod hogy neki mi a munkaja.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15559) deniro2 válasza brownus (#15557) üzenetére


deniro2
senior tag

Az a baja a nyúlnak, hogy szezonális a munkája... Az idei csokitojásokat már kitojta, ráér buzizni... :D

(#15560) Nightmare válasza brownus (#15557) üzenetére


Nightmare
senior tag

na végre. értelmes ember a topicban.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15561) Nightmare válasza Shadowbull (#15556) üzenetére


Nightmare
senior tag

össze van adva, meg is kaptam. most szomorúan elmegyek és leülök. nem mellesleg aztán most megkaptam. ejha.

deniroz. ez jó, valaki legalább így fogja fel.:D

amúgy nagyon sokan nem értik itt a lényeget.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15562) #11527168 válasza Nightmare (#15560) üzenetére


#11527168
törölt tag

Azért értelmes mert egyetért veled? Te jó ég milyen emberek vannak .... :W

(#15563) spammer válasza Nightmare (#15561) üzenetére


spammer
veterán

Még mindig érdekel: orvosolnál voltál? Kivizsgáltak? Azt mondták, ez így természetes és semmi (szervi) gond?

szerk: szerintem mindenki értette a lényeget is, de magyarázd el, ha úgy hiszed, hogy mégsem! ;)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15564) _NCT válasza spammer (#15563) üzenetére


_NCT
őstag

Én nem értem miért baj ha hugyozni kell mennie. Nekem is kell, elmegyek és visszafekszem a gecibe és 5 percen belül alszok. Ha valaki nem tud visszaaludni, annak más okai vannak, stressz, vitaminhiány, vagy lelki problémák.

Jobb lenne ha leállna a veséd és nem tudnál hugyozni meg semmit vagy mi? :D

Régebben volt hogy 3x jártam éjszakánként, napközben meg 10x... ez fél évig tartott majd megszűnt 2 héten belül. Orvosnál voltam, vizetel+vérvizsgálat stb volt, minden okés volt. Fejlődéssel együtt előjöhet ilyesmi. LEgalábbis így magyaaaráztaki árpi.....

[ Szerkesztve ]

(#15565) Shadowbull válasza brownus (#15557) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem tudod hogy milyen megallapodasa van az oldal uzemeltetojevel, nem tudod hogy az a munkaadoja-e egyaltalan, kap-e fizetest az EV-ert vagy nem, es ugy altalaban nem tudsz semmit. Az hogy evek ota megy hasonlo stilusban a dolog, az inkabb azt mutatja, hogy ez az oldal fenntartojanak az egyetertesevel es jovahagyasaval megy, ugyhogy minden ilyen megjegyzes hogyhat neki a normalis valaszadoas lenne a munkaja, ertelmetlen.

Egyebkent meg be kell tartani a szabalyait es normalisan kell kerdezni, akkor normalisan fog valaszolni. Ha valaki erre nem hajlando, mert azt gondolja hogy neki JAR hogy ha hulye akkor is probaljanak vele normalisan viselkedni egy olyan szolgaltatasban amiert meg csak nem is fizetett, az szerintem baromi tevuton jar.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15566) Nightmare válasza #11527168 (#15562) üzenetére


Nightmare
senior tag

nahát, hogy miféle emberek is vannak. két vélemény egyezik. nem semmi.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15567) Coccolino_O válasza Shadowbull (#15556) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A kialakult parázs vitához én csak annyit tennék hozzá, hogyha te a kellő tisztelet és alázatot tanúsítod a másik felé, akkor ezt el is várod a másiktól, amilyen az adjonisten... Mondjuk ez Rémálom úr esetében nem történt meg, igazából nem csodálkozom a nyúl reakcióján. Nem követem az EV-t, de nem hiszem, hogy csak köcsögösködni járnak oda az emberek, de ha még így is lenne, nem ártana csiszolni a stílusán, mert ő is képvisel valamit ebben a sportban.

Amúgy ő testesíti meg a tipikus paraszt magyart, csak fekete és fehér, és csak az az igaz, amit ő mond, mindenki más hazudik és hülye.

#15569: Lehetséges, hogy én vagyok fordítva bekötve, de engem ezek sosem érdekeltek, de ez a helyzet a kereskedelmi csatornák esetében is.

[ Szerkesztve ]

(#15568) Nightmare válasza Shadowbull (#15565) üzenetére


Nightmare
senior tag

volt normális kérdés, és mi lett a válasz? na mi?

bull, így is van, én vágyóknak gyökér. hagyjuk is. vidéki paraszt vagyok, semmi gond nincs ezzel.
na, viszlát.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15569) #11527168 válasza Shadowbull (#15565) üzenetére


#11527168
törölt tag

Kb. Egy üzleti vállalkozás! Pénzt akarnak csinálni. Mi hozza a legynagyobb nézettséget? A Buni parasztkodása, meg amikor pletykál mindenkiről, "kulisszatitkokat" árul el. Ugye szoktatok tévét nézni? ;)

Nightmare Normális kérdés? Te az életben is ilyen vagy? Autószerelőhöz is úgy mész segítséget kérni hogy "Szevasz paraszt! Úgyse tudod megoldani a gondomat meg le is fogsz húzni mert egy sunyi gyökér vagy, de azért segíts már megjavítani a kocsimat!"

Mert te a Bunitól SEGÍTSÉGET kértél a saját oldalán, a saját rovatában! Nem kötelessége válaszolni! Nem ezért kapja a fizetését! Nem kell neki benyalni, sokan átesnek a ló túloldalára a motor, gym és mopsz-szopással hátha akkor biztosan kapnak választ, ez se jobb. Ha holnaptól megszünteti az egészet akkor az az ő dolga. A BBtv szintén. Ezt nem érted. Te olyan vagy aki azt hiszi hogy neki minden jár? :U

[ Szerkesztve ]

(#15570) fLeSs válasza _NCT (#15537) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A bunny már 5-7 évvel ezelőtt is ilyen stílusban írkált, nem fog ezen változtatni mert akit érdekel a téma elfogadja.

Egyébként én diétában megiszok napi 1 pohár tejet, de nem vagyok izmos szal ez nem jelent sokat. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#15571) Nightmare válasza #11527168 (#15569) üzenetére


Nightmare
senior tag

neked úgy tűnt, hogy én segítséget kértem? nem hinném. más emberek kértek, pl most az utolsó.

anyám. nálad minden rendben? mi a büdös fasz járna nekem?

tesztoszteron.hu szoktad olvasni? illés normális válaszokat tud adni. na, mindegy. direkt volt a provokáció, tudtam mit fog csinálni. az érdemi mondanivaló nem került ki.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15572) God Vazzeg válasza fLeSs (#15570) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bazze :Y Besz@rok, te még élsz?? :DD :C

(#15573) penene válasza Nightmare (#15571) üzenetére


penene
őstag

Ha te nem segítséget kérni mentél, hanem csak kötekedni, akkor végülis sikerült elérned a célod, mert nem csak Bunnyba sikerült belekötnöd, hanem itt is jó pár emberbe.
Hogy mennyire ráértek.. Pár év múlva örülsz majd, ha meg tudod nyitni a fórumot. :)
(én most szabin vagyok, így van időm írni is :D) De már csak ma, úgyhogy nem kell izgulnotok.

Egyébként meg: "don't feed the troll"

[ Szerkesztve ]

(#15574) siti válasza fLeSs (#15570) üzenetére


siti
senior tag

én is iszok napi egy pohár tejet és nem vagyok izmos. lehet tényleg árt...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#15575) #11527168 válasza Nightmare (#15571) üzenetére


#11527168
törölt tag

Velem van baj amikor te azért beírsz egy kérdezz-felelek rovatba (ami legyen bármilyen is a szerkesztőjével együtt) hogy direkt provokáld (te magad írtad!) beszólj neki! Nagyfiú vagy tőle? Menő hogy beszóltál? Ha nem, mi értelme volt? Mit akartál ezzel? Mert itt ez kurvára nem menő ám, meg nem is bizonyít senkinek semmit. De igen velem van a probléma, így van :K

(#15576) shteer válasza penene (#15573) üzenetére


shteer
titán

Meg ugye aki krvanak all, az ne csodalkozzon ha megbsszak..

:)

..szerintem jónak tűnik

(#15577) penene válasza shteer (#15576) üzenetére


penene
őstag

:C ;]

(#15578) spammer


spammer
veterán

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15579) Coccolino_O válasza spammer (#15578) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Látod látod, és megint Báni van a középpontban. Csodálkozom, hogy Bá még nem nyilatkozott erről az incidensről.

(#15580) Woodslave válasza siti (#15574) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én soha nem iszok tejet és nem vagyok izmos, szóval nem ezem múlik :-))

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15581) brownus válasza penene (#15573) üzenetére


brownus
veterán

péntek van, a nap is kisütött és megőrülnek az emberek a napfénytől:D

én is húzok haza a melóból már 2kor aztán késő du go to eger:) jó lesz végre kirándulni egyet, meg fürödni egy nagyot a demjéni fürdőben. bódottá van :)

(#15578) spammer,

[ Szerkesztve ]

(#15582) Nightmare válasza #11527168 (#15575) üzenetére


Nightmare
senior tag

fehérjék kombinálása. olvasni. tudod, nemcsak nézni.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15583) Bibby válasza Nightmare (#15582) üzenetére


Bibby
addikt

Oké, de MIT AKARSZ?
Bebizonyítani hogy bunny milyen gaz galád? Mindenki ismeri a topikban.
Bebizonyítani hogy jó a tej? Annyi vita volt itt már erről, bőven előtted is... saját dzsörzi szakértőnk is van képzeld.
Nem kell itt az oroszlánszag feleslegesen.

Ελευθερια η θανατος

(#15584) dragonfx válasza Nightmare (#15554) üzenetére


dragonfx
veterán

nem is kell csak a terembeb a sulyokat... :C :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15585) #11527168 válasza Nightmare (#15582) üzenetére


#11527168
törölt tag

Legyen tiéd az utolsó szó, örülj :K

(#15586) Tamoo válasza Nightmare (#15536) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha nem úgy kezdted volna a leveledet ahogy és csak az érdemi tartalmi rész lett volna benne, akkor lehet ugyanúgy lehülyéz, de elképzelhető hogy kirakta volna és még talán ellenérveket is felhoz ha éppen olyan hangulatban van.
De ennek így aztán nem volt semmi értelme.

(#15587) Boxer001


Boxer001
veterán

Uhh, itt járt fLeSs. :Y Nosztalgikus lett a hangulatom. :D
Nem unjátok még ezt a Nájtmér beszólt báninak témát? Kurva unalmas.

(#15588) Nightmare válasza Boxer001 (#15587) üzenetére


Nightmare
senior tag

sztem is. hülye vagyok, kész.:D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15589) #11527168 válasza Boxer001 (#15587) üzenetére


#11527168
törölt tag

Szerintem beszéljünk arról hogy miért nem vagy izmos ;] Vagy a kreatinkogszokról :DDD

(#15590) Ijk


Ijk
nagyúr

Nightmare megint alkotott?
Én az 1L vizet iszom naponta mert hugyoznomkell után be is raktam abba a bizonyos kalapba. ;]

Szerintem még írnia kellene Bunnynak, csak szóljatok ha kikerül az edző válaszolba. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15591) brownus válasza Coccolino_O (#15579) üzenetére


brownus
veterán

erről a sok pisálásról jutott eszembe megint a Dűne univerzum, hogy kéne nekik fremen cirkóruha:) problem solved...

amúgy egy szó sem esik a könyvekben a kaksizásról, azzal vajon mit csináltak, és hogy? :U :D
a nagy Muad' Dib mondja: a szarást végezd gyorsan, és hangtalanul, nyögések nélkül vagy Te is a Shai-Hulud székleteként fogod végezni

[ Szerkesztve ]

(#15592) Coccolino_O válasza brownus (#15591) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Cirkóruha, ez így ebben a környezetben fenomenális. :D :C

[ Szerkesztve ]

(#15593) _NCT


_NCT
őstag

(#15594) wertigo1984 válasza dragonfx (#15515) üzenetére


wertigo1984
őstag

Tegnap este tejjel ittam nagyon finom. Most edzes utan vizzel ittam, rohadt finom kremes. Tokeletes, nyugodtan veheted. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15595) #11527168


#11527168
törölt tag

(#15596) macikos válasza #11527168 (#15595) üzenetére


macikos
addikt

Ez most mi?

(#15597) spammer válasza #11527168 (#15595) üzenetére


spammer
veterán

szintolgyanús a balos? :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15598) shteer válasza macikos (#15596) üzenetére


shteer
titán

Alap natural forma :D

..szerintem jónak tűnik

(#15599) Radnix válasza #11527168 (#15595) üzenetére


Radnix
senior tag

Még egy kis tömeg és hozzák a topicátlagot :D

(#15600) #11527168 válasza macikos (#15596) üzenetére


#11527168
törölt tag

Cutler papa megmutatja mr szintolnak milyen a valodi karizom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.