Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) dragonfx válasza Ijk (#14197) üzenetére


dragonfx
veterán

ezt 100 kilosan mondjuk ki tudná megcsinálni?
amikor 85 voltam megcsináltam 1et ebből azt hittem bexarok leszakad a kezem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14202) Dexar007 válasza spammer (#14198) üzenetére


Dexar007
veterán

Utoljára kb januárban ehettem..

Give me your cum,bull!

(#14203) Jim-X


Jim-X
őstag

Ma nem voltam edzeni...le fog esni rólam az izom? :F ;]

A játék az nem játék!

(#14204) Woodslave válasza Ijk (#14197) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tuti nem ez a hiányzó láncszem ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14205) deniro2 válasza Pocee (#14188) üzenetére


deniro2
senior tag

A több mindig jobb univerzumban nem is ismerik szerintem a zsírban oldódó vitaminokat, szal rossz helyen érdeklődsz... Mindenesetre, ha nem szedsz be 10x többet az ajánlottnál, akkor valószínűleg nem fenyeget a hipervitaminózis. Általában a gyártók gondolnak az idiótákra is, úgyhogy úgy határozzák meg az adagokat, hogy a sokszorosuk se okozzon problémát azoknak, akik napi 10 kiló izomnövekedést vagy ultimate megoldást várnak az összes betegségre egy vitaminkészítménytől...

(#14206) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#14186) üzenetére


Yeffy
veterán

szegények...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14207) Dexar007 válasza deniro2 (#14205) üzenetére


Dexar007
veterán

A nyúl szerint pedig nincs olyan,hogy vitamintúladagolás..majd kiszarod,ha nincs rá szükséged. :DDD

Give me your cum,bull!

(#14208) spammer válasza Dexar007 (#14207) üzenetére


spammer
veterán

A nyúl nem hiteles, mert a szítek bizniszben érdekelt ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14209) deniro2 válasza Dexar007 (#14207) üzenetére


deniro2
senior tag

Tudom, hogy A báni mindenről ismeri a végső igazságot, legközelebb majd megkérem, hogy legyen szíves végre fellebbenteni a fátylat az egyesített térelméletről, mert, ha már szegény Einstein elöbb halt meg, minthogy rájött volna, legalább nekünk ne kelljen hülyén sírba menni egy ekkora géniusz kortársaiként...

(#14210) Coccolino_O válasza koxx (#14196) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Lényeg, hogy ez még mindig (alapjaiban legalábbis) egy gyúrással foglalkozó topik.

#14211: Az egykezes/egylábas végrehajtott gyakorlatoknak a testépítéshez nem sok köze van. Én sem megyek át a fegyencedzős topikba, hogy az emberek 99%-a garantáltan nem guggol 100kg-val sem, és milyen szánalmasak, pedig megtehetném. :U

[ Szerkesztve ]

(#14211) koxx válasza Coccolino_O (#14210) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja bocs, a húzódzkodás nem számít annak? nem tudtam...De ez még mindig nem akkora off mint a postok 98%-a.

[ Szerkesztve ]

(#14212) Woodslave válasza Coccolino_O (#14210) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az egylábas gugsi hozza a combom alsó részét rendesen ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14213) spammer válasza Woodslave (#14212) üzenetére


spammer
veterán

Szerdán egylábas gugsi lesz akkor ;] Aztán egylábas vádli, aztán egykezes felhúzás, aztán a tricpesz 3 fejét is szétbontom külön napokra.

Valamitől izmosnak kell lenni baxameg :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14214) Coccolino_O válasza koxx (#14211) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A lényeg meg lemaradt. Szerintem mindegy, hogy mit csinál az ember, csak mozogjon. Csak attól frászt kapok, amikor valaki jön és megmagyarázza, hogy aki gyúr, az valójában gyenge, pedig minden csak viszonyítás kérdése, egy erőemelőhöz v. súlyemelőhöz képest lehet, hogy gyenge, de pl. Kathi Béla az üdítő kivétel, hiszen ő megállja a helyét más sportágban is, nemcsak a testépítésben. De ha nem így látod, akkor ne maradj csendben. ;)

Wood: :D

[ Szerkesztve ]

(#14215) koxx válasza Coccolino_O (#14214) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen ez igaz, Kathi Béla pedig ritka kivétel. Csak itt egyesek úgy szólják le a többi erősítést/mozgásformát, hogy kb fingja sincs hozzá. De gyúrni tud mert megnézett sok sok jutyub videot. De innentől téma lezárva részemről, mindenki azt és úgy edz ahogy akar.

[ Szerkesztve ]

(#14216) Coccolino_O válasza koxx (#14215) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Csak itt egyesek úgy szólják le a többi erősítést/mozgásformát, hogy kb fingja sincs hozzá."

Hm, ezt aláírom, én is fikáztam már, gyarlóak vagyunk. :B

(#14217) koxx válasza Coccolino_O (#14216) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ejnye :D

(#14218) .HUman


.HUman
csendes tag

(#14219) koxx válasza .HUman (#14218) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#14220) Coccolino_O válasza .HUman (#14218) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Fred celeb lett.

[ Szerkesztve ]

(#14221) spammer válasza .HUman (#14218) üzenetére


spammer
veterán

És kikerült, Fred híres lett :C Kérek is tőle egy autogramot :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14222) .HUman válasza koxx (#14219) üzenetére


.HUman
csendes tag

Na neee, pont egy ph-s tag alkotta. Tuti, hogy a topic-ból küldte be valaki! :DDD

.

(#14223) S e t h válasza Fred23 (#14158) üzenetére


S e t h
nagyúr

12-13 éves koromban a faterom betonból öntött nekem súlyokat, mind a mai napig megvannak valahol, bár már más funkciót töltenek be, a te módszerednél nagyságrendekkel jobb.

Ja még vmi, ehhez az elkoptatott adta dologhoz.Ha igen jól sikerült egy edzés, akkor nekem egy telefon jut az eszembe.
[link]
Ma pl. mellezés után ennyit mondtam, de fáj. Motorola Defy.
Istenem de gyenge.
De ide illő.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14224) spammer válasza .HUman (#14222) üzenetére


spammer
veterán

Te nem olvasod a topikot? [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14225) .HUman válasza spammer (#14224) üzenetére


.HUman
csendes tag

Ritkán, vannak értelmesebb dolgok is amivel elfoglalom magam. ;]

.

(#14226) Dexar007


Dexar007
veterán

Na! Én se edzettem húsvét alkalmából...Belekezdtem,de rohadt meleg volt és inkább abbahagytam. Majd holnap megint nekifutunk. ;]

Give me your cum,bull!

(#14227) Mikuland


Mikuland
tag

Ma is edzettem, mert locsolni csak a bolondok mentek! :DDD Atka rendesen! ;]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#14228) Ijk válasza spammer (#14221) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez csak a kezdet, most hogy kiszivárgott semmi nem akadályozza meg hogy világhírű bádis mém legyen. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14229) Jojo5


Jojo5
őstag

Gyerekek, délután 4 óta nem ettem normálisat... csak fagyiztam meg valami cukros latte-t ittam... meg fogok dögleni :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#14230) Nightmare


Nightmare
senior tag

harapja le a nyúl a faszotokat:D

szakmai kérdés. van értelme a kevert fehérjét lecserélni tejsavóra? mármint nem edzés utánra, mert akkor az van. nap közben, a zabhoz. felszívódás miként alakul? 3 órát tart? tudom hogy a tejsavó gyorsan, gondolom a zab ront rajta.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#14231) Tamoo válasza Nightmare (#14230) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Most komolyan, szerinted számít? Túl kellene már lépned ezeken az apróságokon.
Tegnap edzés után nem ittam fehérjét, csak megettem egy adag csirkemellet. Elcsesztem volna az egészet? :F
Mondjuk ha szójásat értesz kevert alatt, én attól rosszul vagyok, nekem nem opció. Még az ízesítetlen MP is finomabb.

[ Szerkesztve ]

(#14232) Nightmare válasza Tamoo (#14231) üzenetére


Nightmare
senior tag

igen. konkrétan full force pmp-re gondolok. mivel annak jó része szója, aztán savó és némi tejfehérje és kazein. azért gondoltam, mert a tejsavó csak jobb. sztem ez sok embernek megfordul a fejében.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#14233) Tamoo válasza Nightmare (#14232) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én szójásat akkor se innék ha ingyen adnák. :D

(#14234) Nightmare válasza Tamoo (#14233) üzenetére


Nightmare
senior tag

eddig kétszer azt ettem zabbal, azért gondoltam, hogy az már 2/5 étkezés, lehetne javítani, mert a szója tényleg nem a legjobb.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#14235) Fred23 válasza Ijk (#14228) üzenetére


Fred23
nagyúr

Még visszafelé is elsülhet, ha nyáron elérek egy bredpityus formát, fényképezkedek egyet a padom rúdján ülve, aláírásnak meg beteszem pl., hogy én nem járok konditerembe, ti ugye jártok... ;)

(#14236) wertigo1984 válasza Fred23 (#14235) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD :DDD :DDD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14237) _NCT válasza Fred23 (#14235) üzenetére


_NCT
őstag

Én a gerincedet sajnálom nagyon majd :(

(#14238) Radnix válasza Jojo5 (#14229) üzenetére


Radnix
senior tag

Erre csak akkor lehet mentséged ha legalább beakasztottad... :D

(#14239) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Argininből mennyit szoktatok edzés előtt? 8-10g-nak nálam nem sok hatása van. Valószínű 2-3szoros mennyiségtől se száradna le a karom, csak van-e értelme. :D

(#14240) shteer válasza Blackhole13 (#14239) üzenetére


shteer
titán

Az valami goksz? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#14241) Ijk válasza Fred23 (#14235) üzenetére


Ijk
nagyúr

Legyen úgy. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14242) meroly


meroly
veterán

Mikor lesz céges korlátlan italfogyasztásos buli?
Persze hogy a kreatin kúrám kellős közepén :(((
De kemény vagyok, nem iszom ;]

Vagy hagyjam az egészet a francba? Mindenki jobban jár, nemigaz? :D

Impossible is nothing

(#14243) Eagl3 válasza meroly (#14242) üzenetére


Eagl3
veterán

:F

(#14244) shteer válasza meroly (#14242) üzenetére


shteer
titán

:K
Mi foleg

Viszlat!

..szerintem jónak tűnik

(#14245) deniro2 válasza meroly (#14242) üzenetére


deniro2
senior tag

(#14246) Jojo5 válasza Radnix (#14238) üzenetére


Jojo5
őstag

elcsavarták a fejem. :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#14247) meroly válasza shteer (#14244) üzenetére


meroly
veterán

:D

(#14245) deniro2: vagy iszom, vagy nem iszom. 1-2 italnak nincs értelme nálam. :N

Egyébként poénnak szántam, tudom hogy nem fogok inni még ha lehet is, mert HC vagyok :D ;]

(#14248) Casanova*: sört amúgy se szeretem, boros vagyok, vagy rövid.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#14248) Casanova* válasza meroly (#14247) üzenetére


Casanova*
veterán

igyál nyugodtan sört. legjobb tömegnövelő :DDD :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#14249) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok.

Pár napja elkezdtem járni kondiban, mivel ahol dolgozok ingyen használhatom.
Kicsit szegényes a terem.
A következők vannak benne:
Cybex Bravo
Cybex 750T futógép
Cybex Arc Trainer
Meg valami Cybex bicaj
Plusz még sima egykezes súlyzók is vannak dögivel.
Eddig szer nélkül csináltam a kondit. Minden nap meló után egy órát edzek kb.
Ebből fél órát futok, ahol kb. 300 kalóriát égetek el
Nyújtás, majd utána a Cybex Bravo-t használom a maradék fél órában. 175 cm magas vagyok és olyan 65-68 kiló közt mozgok, tehát elég vézna vagyok.
Hízni tudok, de nagyon lassan, mivel fizikai munkát végzek. (szoktam nehéz dolgokat mozgatni és sokat gyalogolok) Ezért is gondoltam kéne szednem valami kiegészítőt.
Célom, hogy kb. 75 kilóra hízzak és azt tartsam és persze azért is járok kondiba, hogy izom formájában jöjjön fel rám. Szóval én csak úgy gondoltam addig szednék kiegészítőt, míg el nem érem a súlyt és utána csak azért járnék kondiba, hogy kordában tartsam az izmot.
Olvastam, hogy abba a csoportba tartozok, akik nehezen fejlődnek és itt ajánlott olyan tömegnövelőt szedni, aminek magas a szénhidrát tartalma. És szintén olvastam, hogy a táplálkozásra, pihenésre is oda kell figyelni nagyon.
De azért lenne pár kérdés, amire biztos tudtok korrekt választ adni.
1. Szóval milyen tömegnövelőt is ajánlanátok?
Nem ismerem még mi számít megbízható minőségi cuccnak.
2. A fentebb megemlített gépek is alkalmasak arra, hogy minden izomcsoportom meg tudjam mozgatni?
Ha lehet nem mennék nagyobb kondiba, mikor ez ingyen van.
3. Ha egy héten, napi 5 x 1 órát edzek az elegendő?
4. Sajna a táplálkozással vannak gondjaim. Korán kelek, ezért reggeli elég sokszor kimarad, meg sosincs étvágyam reggel. Másrészt ebédelni szendvicset szoktam, néha főtt kaját, de az ritka. Inkább olyan 17:00-20:00 közt szoktam normális kaját enni, mikor haza érek és összeütök valamit. Az esetek többségében sovány húst, krumplit és rizst eszek, ami pont jól jön ugye, csak mint említettem a baj, hogy általában csak napi egyszer van időm rá. Ez nagy problémát jelent, ha ezen nem tudok változtatni?

Válaszokat előre is köszönöm.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14250) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Skacok!

Tegnap asszony kisutotte az utolso kilo csirkemellet, de megtoldotta kacsamellel. Kerdesem lenne, hogy mi a feszkes fenenek szaraz a kacsa? Van infra sutonk, abban is csinalta mar de ugyanolyan szaraz mintha oliva vagy sima olajat adna hozza. :((( Paroljuk meg kicsit, es azutan menjen a sutobe? :F

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.