Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) Fred23 válasza Ijk (#14148) üzenetére


Fred23
nagyúr

Azóta egy gyúrós PH!-s sráctól vettem egy rendes rudat, meg 10 kiló súlyt összesen 5k-ért, szóval nagyon baráti áron, s így már ez van. A radiátorcső elgörbült. :D

Amúgy meg szerintem is az a kurv@ra kényelmes, ha az ember csak normális dolgokban gondolkodik, de mégse szeretnék olyan lenni mindig. Jó a nyitottság is. Sokszor van, hogy alapból én is lehülyéznék vkit indulatból csak azért, mert olyat tesz / mond, ami sztem nem normális, illetve szokatlan, viszont van, h utána elképzelem, h tulképp igaza is lehet, vagy jó lehet úgy is, csak éppen mondjuk ne b@szogassa az én világomat ezzel, mert engem nem érint, nem az én asztalom, stb. Szóval megértem, ha nevetséges, de simán nézhetjük úgy is, hogy egyszerűen egy kurv@olcsó megoldás, mondhatni a legolcsóbb.

(#14152) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a szkiteknél egy böszmébb cég van csak makroszopsznak hívják :W
tiszta ideg vagyok már megint :(((
fel akartam telepíteni a feémworksz baromságot, de nem lehetett mert külön képkezelő faszságtelepítés kell előbb
a gugliban az első 4 link a letöltéséhez azt írja hogy kapd be innen le nem töltöd kötsög.. a többi meg vmi másra mutat
ó jee :R
júzerfrendliség a köbön

fred: elküldtem a napiszarra a képet, remélem kirakják :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14153) spammer válasza Fred23 (#14151) üzenetére


spammer
veterán

Betonkemény, igazi HC, szerintem vedd fel a kapcsolatot a bunnival, hátha elmenne hozzád forgatni egy BBTV-t :D

szerk: amúgy nem kényelmetlen? A fejednek ki kellene vágnod középen a helyet, nem? :F

(#14141) Pocee: vitamint csak kúraszerűen, mert a végén még izmos leszel! ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14154) Eagl3 válasza Fred23 (#14151) üzenetére


Eagl3
veterán

Hogy mérted egyformára a két oldalt?

(#14155) BÁ Nutrition válasza Eagl3 (#14154) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az egyik karja erősebb arra kevesebb súlyt rak gondolom ;]

[link] :R a gugli is egy gyökér cég.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14156) Tamoo válasza Fred23 (#14151) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez még mindig vicc kategória. Besz@rok hogy egy k@rva nagy satu van ráakasztva. :DDD :DDD
Sok helyről lehet olcsón súlyt szerezni, vágatni. Nem biztos hogy a tiéd a legjobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#14157) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#14156) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

de jó az, remélem holnap már kirakják ;) :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14158) Fred23 válasza Eagl3 (#14154) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mérlegen számolgattam, nem volt túl nehéz. Mondjuk tényleg lett vagy 20-30 deka eltérés, de az talán nem baj. Úgyis van, h leveszem, és megfordítom, s így már a bal lesz a jobb. De sztem ez is felesleges, 20-30 deka nem oszt, nem szoroz.

: várhattál volna, ez a mostani állapot tényleg szebb! :D

Tamoo: a srác, akitől vettem a rudat meg a tárcsát, azóta írt, hogy tud valakit, aki csinál nekünk majd tárcsákat INGYEN, ha hozunk neki fémet. A srác már intézi, én meg majd fizetek, mikor kell. Majd megírom, mennyit vettem mennyiért, de jó üzlet lesz, van egy olyan érzésem.

[ Szerkesztve ]

(#14159) Ijk válasza Fred23 (#14151) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a pad hosszútávon biztos jó a hátadnak, fejednek (aminek nincs hely), arról nem is beszélve hogy balesetveszélyes az egész. Nekem semmi bajom a kreativitással, otthoni barkácsolással, de azért kéne egy színvonal.
Egyébként meg smith-keretet kell hegeszteni, mert rengeteg gyakorlatot el lehet végezni benne biztonságosan. Igaz drágább és bonyolultabb, időigényesebb elkészíteni de hosszútávon megéri.

Az egykezes húzódzkodásra meg a többi fantasztikus gyakorlatra inkább nem mondok semmit.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14160) BÁ Nutrition válasza Fred23 (#14158) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

biztos nagyon jó lesz az ingyenmunka
te viszel neki fémet ő meg leadja a fémkereskedőnél :DDD

de eleve van szerszámkopás, amortizáció, munkabér stb..

önts inkább betonból, az meg tudod csinálni te is. sokkal olcsóbb

Ijk a kerethez azért kell pár szerszám is, de biztos hogy akinek fontos ez a sport annak nem árt ha van otthonra valami cucca
végülis ha horgászol akkor is van felszerelésed.. és nem sajnálod annyira rá a pénzt mint itt :U
egyik haveromnak csak a távirányítós etetőhajója 200k felett volt.. :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14161) Muscl3Pharm válasza Pocee (#14141) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

A levegot is kuraszeruan szeded ? Ez nem kox vazze , mehet a napi 3 ...

(#14162) Tamoo válasza Fred23 (#14158) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

YouTube-ra nyomhatnál fel videót ahogy épp dolgozol a padon!
Én tuti lájkolnám! :DDD de addig rakd vissza a radiátorcsövet!

[ Szerkesztve ]

(#14163) Ijk válasza BÁ Nutrition (#14160) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem is arra gondoltam hogy Fred készítse, elnézve ezt a fekpadot amit a kályhába kellene beaprítani, inkább bízza szakemberre.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14164) Coccolino_O válasza Ijk (#14159) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Az egykezes húzódzkodásra meg a többi fantasztikus gyakorlatra inkább nem mondok semmit."

Pedig azoktól leszel igazán izmos.

[ Szerkesztve ]

(#14165) Richard válasza Fred23 (#14151) üzenetére


Richard
őstag

Másodszor kerül elő ez a csoda pad, másodszor szakadok a röhögéstől. Bocs, de ez valami kegyetlen brutál. Nem beszélve arról, hogy hosszú távon 100%-os eséllyel lesz valami komolyabb sérülésed emiatt. Ne érts félre, én is csináltam már itthonra ezt-azt de mindig próbáltam lekoppintani már valami bevált technikát. Ez a pad ezzel a rúd+súly kombóval annyira életképes, mintha csinálnál egy lábtolót amivel 500 kilót akarsz kitolni úgy, hogy a fejed búbján támaszkodsz.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14166) koxx válasza Fred23 (#6398) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nyomj inkább fekvőtámaszt, többre mész vele.

"Az egykezes húzódzkodásra meg a többi fantasztikus gyakorlatra inkább nem mondok semmit." merthogy? azért aki meg tudja csinálni az egykezes húzódzkodást...vkinek még 2 kézzel sem megy

Na ez nem klasszik gyúrós gyak, de megpróbáltam egy teljes kigurulást haskerékkel úgy, hogy a felső holtponton megtartom kicsit [link]

[ Szerkesztve ]

(#14167) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#14160) üzenetére


Yeffy
veterán

egyik haveromnak csak a távirányítós etetőhajója 200k felett volt..

ééédes Issstenem... -.-" :o

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14168) spammer válasza BÁ Nutrition (#14160) üzenetére


spammer
veterán

"végülis ha horgászol akkor is van felszerelésed.. és nem sajnálod annyira rá a pénzt mint itt"

Szerintem nem arról van szó, hogy sajnálja az ember rá a pénzt, hanem arról, hogy nincs rá. Pl.: nekem is tök fasza lenne egy keret, de nincs rá keret (hú de frappáns voltam :D). Persze Fred padja tényleg elég veszélyes, de hát ő érzi :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14169) BÁ Nutrition válasza spammer (#14168) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

vágyok is vissza írekhez emiatt
a legszarabb hónapban is megmaradt 1000 juró
bár most ott se pörögnek úgy a dolgok állítólag
volt munkatársam panaszkodott hogy csak 500at kap hetente, fax kivan vele :)
ebből az kesz hogy veszek egy repjegyet aztán kint találom magam megint :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14170) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#14169) üzenetére


Coccolino_O
őstag

És mit dolgozik? És mit dolgoztál és mit fogsz, ha mész?

(#14171) Tamoo válasza koxx (#14166) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kemény vagy csoki! :D én nem tudom megcsinálni. Mondjuk amióta kinyírtam a vállam, nem is haskerekeztem. :(((

(#14172) spammer


spammer
veterán

Na még egy fegyenc topik [link], de hogy minek, amikor már van fegyenc topik is meg funkcionális edzés topik is? :F Lehetne külön naturál gyúrósok meg koxmátyások topik is. Vagy külön izmos emberek topik, csak az a baj, hogy oda nem írna senki. Vagy hazudni járnának oda ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14173) koxx válasza Tamoo (#14171) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Köszi papi :D ha a vállad ill bármi nem ok akkor felejtős a haskerék.

(#14174) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#14170) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gépkezelő szal betanított munkás:) én is az voltam
és azt csinálnám ami meló van
tök mindegy mi az csak legyen valami. akkor már baj nincs.
cnc gépre kevés eséllyel tudnék menni valszeg, de az nagy királyság lenne ha olyat találnák..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14175) Fred23


Fred23
nagyúr

Abban igazatok van, hogy nem valami kényelmes ez a pad, de nálam még az oké kategória. Pénteken voltam turiban, mikor 190Ft kilója a cuccosnak, és basszus: tudtam, mikor néztem a bőrkabátokat, hogy valamiért vennem kéne, de nem ugrott be, miért, így nem is vettem... -csinálok majd belőlük borítást a fára, sokkal kényelmesebb lesz, és kijön 3-400Ft-ból, ha lesz megint vacak szabású, használt bőrkabát. A fejemet pedig most kezdtem csak zavarónak érezni, eddig nem igazán érdekelt. Persze, jobb lenne egy lyuk ott, de így se olyan gázos.

Szóval téma nálam lezárva, nem nagyon fogok én ezzel már melózni, újat se csinálok, nem is veszek. Súlyok még érdekelnének, mert valóban nekem is nagyobb öröm lenne, ha egyforma lenne a két oldal, de ez meg majd megoldódik talán hamarosan. Ha lesznek olcsó fém tárcsáim, ígérem, lekerül a satu! :K

Ha meg objektívebb akarok lenni, és utólag értékelve tanácsot adni másnak: ha nagyon nincs lóvé, csináljon nyugodtan magának padot, de talán jobban megéri kivárni egy jó fekpad+súlyok ajánlatot helyben, szokott lenni. Mikor én néztem ilyeneket, nem volt, cde mire elkészültem, rá 10-12 napra is nézegettem, és volt nagyon áron alul pad + súly kombó helyben. Nem lett volna elviselhetetlenül sok, megfizethetetlen.

ps: hehe, adom itt a csórót, pedig már megnyertem az ötöst a lottón! :N

(#14176) Ijk válasza koxx (#14166) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egy dolog az hogy mit tudsz megcsinálni, másik hogyan edzel. Az hogy 2 perces pihenőkkel félkézzel felrántod valahogy magad egyszer az nem edzés.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14177) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#14174) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem. Írországgal kapcsolatban csak a gazdasága miatt vannak fenntartásaim, nem tudom, mennyire mutatkozik meg a mindennapokban. Na meg ahogy olvasok híreket, írek szép számban mennek el máshova a jobb élet reményében, ott sem lehet fenékig tejfel az élet, na de sehol sem az.

(#14178) Dexar007


Dexar007
veterán

Ma én leszek az első aki beírja,hogy padka? Vagy ma senki se gyurmázik? ;]

Give me your cum,bull!

(#14179) Boxer001 válasza Dexar007 (#14178) üzenetére


Boxer001
veterán

Sajnos ma retkes húsvét van, ezért nem volt nyitva terem, amúgy mentem volna.

(#14180) Ijk válasza Boxer001 (#14179) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem locsolkodni mentél öltönyben, kölnivel? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14181) Boxer001 válasza Ijk (#14180) üzenetére


Boxer001
veterán

Rohadtul nem. :D

(#14182) Coccolino_O válasza Dexar007 (#14178) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem volt nyitva. :(

(#14183) koxx válasza Ijk (#14176) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2 perces pihenőkkel... [link]

(#14184) meroly válasza Dexar007 (#14178) üzenetére


meroly
veterán

Ma csak az otthon edzők gyúrtak, azok az igazi HC-k :DDD Nekem mell tric adta ;]

Impossible is nothing

(#14185) spammer válasza Boxer001 (#14179) üzenetére


spammer
veterán

Egykezes húzódzkodást attól még csinálhattál volna egy fánál :((( ;]

Nálam a héten szünet van, de már most nem bírok magammal, szerintem szerda-péntek edzés lesz, nem lehet megállni, így sosem leszek izmos :D + lehet, hogy holnap pótlom a mait is :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14186) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#14177) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hát ja.
sok jót nem hallok, de ugye az is nyilván panaszkodik aki eddig 800at keresett havonta most meg 500at hogy milyen szar az élet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14187) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#14186) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Lehet, itthonról ezt lehetetlen megállapítani meg véleményt alkotni, ahhoz kint kellene élni.

(#14188) Pocee válasza Muscl3Pharm (#14161) üzenetére


Pocee
senior tag

Értem,egy gyógyszerész mondta,bár nem testépítő,hogy ezekben vannak zsírban oldódó vitaminok is amik nem ürülnek ki a szervezetből olyan gyorsan és ezért szoktak szünetet tartani egy doboz után.
Ha más is így gondolja tegyen már annyit hogy megerősít,musclepharm még nem sok referenciával rendelkezik a topicban,persze ettől lehet szakértő,hogy most jött :P

Mr.Brightside

(#14189) Woodslave válasza koxx (#14183) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy izompacsirta :Y tényleg tökre izmos lesz tőle az ember, el is kezdem :C :U

ja én voltam reggel, atta, utána annyit reggeliztem mint egy állat. El tudnám képzelni így az életem, mondjuk egy jobb teremmel :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14190) Woodslave válasza Pocee (#14188) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja, itt mindenki orvos meg gyógyszerész, de olyanok akiket nem fizetett le a gyógyszerlobbi :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14191) dragonfx válasza Boxer001 (#14179) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
én tegnap voltam.
egyél sonkát :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14192) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

fuuu annyi szemet cukros szart regen ettem mint ma......
holnaptol minden a regi.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#14193) spammer válasza Pocee (#14188) üzenetére


spammer
veterán

Van aki azt mondja, nem lehet túladagolni, van aki szerint vigyázni kell a zsírban oldódókkal. Na most akkor kinek fogsz hinni? :) Inkább a gyógyszerésznek :K ;] Mivel 3 a napi adag, szerintem a csökkentés lehet esetleg egy középút: napi 1 tabi és akkor szedtél is, de nem is adagoltad túl valószínűleg :D Na meg pénzügyileg is jobban jártál, mármint tovább elég lesz a pakk.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14194) Ijk válasza koxx (#14183) üzenetére


Ijk
nagyúr

[link]

A gyerek a videón lehet 60 kiló, nem cserélnék vele.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14195) Dexar007 válasza Tipo16V (#14192) üzenetére


Dexar007
veterán

Én csak 3 csokis tojást ettem,az egyik mondjuk nem volt nagyobb 1 centinél. :)
Ezen kívül sonkás kenyér+tojás,de délután már ráálltam megint a normál kajára (HÁCÉ-k vagyunk.. ;] ) De húsvét alkalmából azért beleaprítottam egy tojást a csirke-rizsembe. ;)

Give me your cum,bull!

(#14196) koxx válasza Ijk (#14194) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

60-nál tuti, hogy több, min 75, de mindegy. Lényeg, hogy a terembe járók 99%-a nem tudna egyet sem megcsinálni.

(#14197) Ijk válasza koxx (#14196) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ahogy én sem, habár még soha nem jutott eszembe ezzel próbálkozni.

Woodslave: De a terembe járók 99%-ka nem is izmos. ;] Na jó, azért abban jobb az arány, de nálunk van néhány ropi, aki ezt meg tudná csinálni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14198) spammer válasza Dexar007 (#14195) üzenetére


spammer
veterán

Miért, egyébként nem szoktál tojást enni? :Y

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14199) Woodslave válasza koxx (#14196) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ezt a terembe járok 99%-a pont le is xarja sztem: ha választani kéne hogy izmos legyek vagy rekorder ebben 60 kilósan nem sokat agyalnék

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14200) Pocee válasza spammer (#14193) üzenetére


Pocee
senior tag

köszönöm,így már jobban értem,mint az előzőből ;)

Mr.Brightside

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.