Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) Casanova*


Casanova*
veterán

ma mell edzés lesz :))

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#14252) _NCT válasza wertigo1984 (#14250) üzenetére


_NCT
őstag

Kacsa az ilyen...En utalom pont ezert + kurva inas is...

(#14253) meroly válasza legiaap (#14249) üzenetére


meroly
veterán

1.hsz-ban lévő sárga kapszulát olvasd el, mindenre megtalálod a választ.
Kaja biztos nem lesz így jó. :(

Kezdeti átmozgatásnak jó a heti 5 nap, de utána redukálódjon le 3-ra, izomcsoportonként elosztva.

Tömegnövelőt én nem ajánlom, feleslegesen drága. Olcsó fehérje+carb-f vagy szőlőcukor, ilyesmi mehet bele edzés után.

Gépek jók :K

(#14250) wertigo1984: kacsában a comb jó csak sülve ;)

(#14252) MMA87: gyógyulgatsz?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#14254) _NCT válasza meroly (#14253) üzenetére


_NCT
őstag

Jah,ma reggel lettem igazan szarul,laz,faj minden izuletem,szedules...Tolom a napi 3-4g C-vitamint,aspirin komplex + multivitamin.Neha jo,neha szar...Izzadok mint allat...Epp orvosnal ulok 2 oraja...

Szinte erzem ahogy az elmult hetek kemeny edzesei karba vesznek :W

[ Szerkesztve ]

(#14255) Shadowbull


Shadowbull
addikt

na lanyok es fiuk es a tobbiek, hetvegen faszan megfazott a derekam, faj mint az allat, ugy megyek mint aki beszart, ugyhogy a heten tuti kimarad minden edzes....

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#14256) meroly válasza _NCT (#14254) üzenetére


meroly
veterán

Hamar visszarázódsz, ne aggódj!
Jobbulást!

Impossible is nothing

(#14257) Woodslave válasza legiaap (#14249) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csináld fél évig aztán megkapod a választ :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14258) Woodslave válasza _NCT (#14254) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nálam is keződik pont valami hasonló.... :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14259) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Voltunk hétvégén wellnesselni, hááát át kell gondolnom a "jó forma" típusú szövegeimet, gatyában elég fosul néztem ki :DDD Mondjuk az átlagemberhez képest adonisz vagyok, de akkor is :DDD Szarfosch, de majd keményítünk ;]

[ Szerkesztve ]

(#14260) Woodslave válasza God Vazzeg (#14259) üzenetére


Woodslave
nagyúr

képet :C :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14261) _NCT válasza Woodslave (#14258) üzenetére


_NCT
őstag

Fasza,valami ujabb virus....Nembaj igy legalabb lett egy hosszu hetvegem,nem kell meloba menni

(#14262) Coccolino_O válasza Nightmare (#14230) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A zab ront rajta? :F

Ma mell volt, adta rendesen.

(#14263) Yeffy válasza shteer (#14244) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :C
kéész... :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14264) God Vazzeg válasza Woodslave (#14260) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bebaxott volna :DD

(#14265) legiaap válasza meroly (#14253) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi a választ.
Szőlőcukort akkor holnap be is szerzek. Ma meg holnap pihenőnapot tartok, utána folyt köv.
A kajálásomon sajna nem tudok változtatni. Naponta kb. 2-3 szendvicset tolok be, meg ha haza érek akkor egy nagy adag főtt kaját. Ennél többet nem tudok tenni az ügy érdekében. Mikor nem dolgozok, na akkor szoktam napi három-négyszer enni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14266) Tamoo válasza legiaap (#14265) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azért nézz már előbb utána, hogy kinek a tanácsát fogadod meg, mielőtt rohansz szőlőcukrot venni! ;]

[ Szerkesztve ]

(#14267) legiaap válasza Tamoo (#14266) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mi a baj meroly-val?
Meg amúgy a szőlőcukorral?
Nem fogom túladagolni magam nyugi.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14268) Coccolino_O válasza Tamoo (#14266) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Pont ezt akartam írni.

(#14269) meroly válasza Tamoo (#14266) üzenetére


meroly
veterán

Mer? :F
Vegyen inkább tömegnövelőt?
Qvára semmi értelme (ár/érték arányban), de ezt már kitárgyaltuk párszor. :U

(#14265) legiaap: de ha a kaját nem rakod rendbe, teljesen felesleges bármit is csinálni/szedni.

(#14270) Tamoo: csak az edzés utáni turmixba írtam, a tömegnövelő helyett.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#14270) Tamoo válasza legiaap (#14267) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az hogy nem leszel tőle izmos, de legalább zsíros meg cukorbeteg igen. Kb. ennyit ér. De nyilván az a legolcsóbb, azt kell venni. Inkább mint egy kiló rizst vagy zabot.

(#14271) Ijk válasza legiaap (#14265) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezért vannak a táplálékkiegészítők, napközben fehérje, reggel-este kaja.
A nem tudom megoldani hozzáállástól még senki nem ért el eredményeket. Szendvicsekkel esélytelen.

Egyébként meg ha nem vagy 16% testzsír alatt, akkor feleslegesen turbózod a turmixot szőlőcukorral.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14272) Shadowbull válasza legiaap (#14265) üzenetére


Shadowbull
addikt

mi lenne ha elolvasand elobb megiscsak a sarga kapszulat? aztan ha sikerult vegigragni, megerteni, vegiggondolni, a nemtiszta pontokra visszaterhetunk utana...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#14273) Mikuland


Mikuland
tag

Valamelyik wellness-be kéne topiktalit rendezni, hogy jól lenyomjuk a zátlagemberek önbizalmát és sörözésbe fojtsuk a gyenge forma miatti bánatunk! ;]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#14274) Yeffy válasza Mikuland (#14273) üzenetére


Yeffy
veterán

szép ötlet ;] :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14275) legiaap válasza Shadowbull (#14272) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ehhez hasonló oldalakat olvasok már 2 napja, de valahol ezt írják valahol meg azt ezért kérdeztem.
Ahány gyúrós oldal annyi féle válasz van úgy látszik.
Amúgy meg bakker nem versenyre készülök, csak egy 6-7 kilót kéne felszednem ami nem egy hű de távoli cél.
Még ha azt mondom 10-20 kilót kéne felszednem, akkor azt mondanám, hogy oké nagyon, de nagyon fontos a kajálás, mert ha nem úgy eszek az életben nem jön rám, de nem erről van szó.
Minden gyúrós oldalon tökre úgy kezelik az embert, mintha vb-re készülne... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14276) Tamoo válasza legiaap (#14275) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha felszedsz 6-7kg zsírt jobban fogod érezni magad a bőrödben? :D

(#14277) #11527168 válasza God Vazzeg (#14259) üzenetére


#11527168
törölt tag

Kikandikált az úszógumi a fürdőgatyából? :DD

(#14278) Mikuland


Mikuland
tag

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#14279) Shadowbull válasza legiaap (#14275) üzenetére


Shadowbull
addikt

Itt szerintem konszenzus van abban, hogy a Sarga Kapszulat erdemes elolvasni. Sok fogalmat tisztaba tesz, es sok mindent elmagyaraz. Plane akkor kell mindenkeppen, ha nem foglalkoztal meg a temaval.

A kajat sajnos nem tudjuk megkerulni. 6-7 kilo tiszta izom nem keves, es parizsis szendviccsel nem fog menni a dolog. Ez van. Szerinted mi pocsolnenk a kajalassal ha menne maskepp is?

ez ugyanolyan mintha ugy akarnal autozni hogy nem ontesz benzint a tankba. Hiaba mondanad, hogy te nem akarsz F1es versenyen indulni, csak Bivalybasznadrol mennel Sajoborzasztora, akkor sem mukodne a dolog....

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#14280) Coccolino_O válasza legiaap (#14275) üzenetére


Coccolino_O
őstag

6-7 kiló zsírt v. izmot?

"Még ha azt mondom 10-20 kilót kéne felszednem, akkor azt mondanám, hogy oké nagyon, de nagyon fontos a kajálás, mert ha nem úgy eszek az életben nem jön rám, de nem erről van szó."

De, erről van szó. Megkérdezel valamit, válaszolnak rá, de mivel az nem felel meg a saját elképzelésednek, így nem is fogadod el.

(#14281) Woodslave válasza legiaap (#14265) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a reggelit meg tudom érteni ;] De amúgy a szendvics nem lenne rossz, süssél le 600 gramm csmellet és rakd bele pár zsömlébe (hogy topickonform legyek teljes kiörlésűbe, némi uborkával) Vacsorára tápolj be rendesen. Ha nem hízol egyél még egy zsömlét, igyál ebédre 1 liter tejet. Reggelire azért le lehet küldeni egy zabpelyhes turmixot fehérjével... :U Majd megszokod, a szervezet qrvára rááll minden ilyesmire.

A lényeg a fehérje, (esetetben a 2 gramm nem egy nagy történet - mondjuk amúgy se kéne sokkal több sztem egy naturál kondipatkánynak) A ch-t meg emeled valahogy ha nem megy a tömegnövelés.

Edzeni meg lehet ezen a gépen, durranj be, nyomjad bukásig, 10-15 esetleg magasabb ism. tartományban ha nem érzed, próbáld meg az ellenállást emelni amikor csak lehet de ne a forma és izomérzet kárára.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14282) meroly válasza legiaap (#14275) üzenetére


meroly
veterán

6-7 kilót kéne felszednem ami nem egy hű de távoli cél
Ha csak izomban az minimum másfél év kezdőnél, normális kajával, nekem az elég távoli.

Egy szó mint száz, olvasd el a sárga kapszulát, de wood leírta a lényegét ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#14283) _NCT válasza Woodslave (#14281) üzenetére


_NCT
őstag

Influenza :( :W 2 órát ültem a kibaszott rendelőbe, srác mellettem szintén ezzel a bajjal küszködik, csak ráadásul ő még szarabbul nézett ki... Ezért jó ma Magyarországon a kibaszott egészségügy, üljél 2 órát a rendelőbe, h tuti mégjobban elkapd :((( Kurva anyját :(((

[ Szerkesztve ]

(#14284) Eagl3 válasza wertigo1984 (#14250) üzenetére


Eagl3
veterán

Kacsa csak úgy lesz finom, főleg a melle ha saját zsírjában (értsd kacsa zsírban) sütöd ki. Én ugyan nem szoktam csinálni mert nem vagyok oda érte csak a combért, de valahogy így csinálnám:

Bőrét, zsírját semmiképp ne szedd le róla. Serpenyőben hevíts lehetőség szerint kacsazsírt, majd süss kérget mindkét oldalára, ez gyakorlatilag fél/egy perc oldalankét, bőrét kicsit tovább is piríthatod. Ezután tedd tepsibe öntsd rá a zsírt a serpenyőből majd mehet be az előmelegített sütőbe. No ezt viszont nem tudom most megmondani, hogy mennyi ideig kell sütni, ennek utána kéne nézni, mert ha kicsit is tovább sütöd, akkor nem rohadt száraz lesz. Annyi a lényege, hogy mikor megsült és vékonyan felszeleteled szép rózsaszínűnek kell lennie a közepének, persze az nem jó ha csorog belőle a vér mert azért a szárnyasokat át kell sütni.
Fűszernek csak só és bors mennyen rá, más nem kell a kacsára. Foghagymát dobhatsz még mellé meg zöldségeket a tepsibe.

De a legfontosabb, bármit sütsz azaz, hogy meddig sütöd. Ez a nehéz ebben a szakmában. :)

(#14285) Eagl3 válasza Eagl3 (#14284) üzenetére


Eagl3
veterán

*menjen

(#14286) God Vazzeg válasza #11527168 (#14277) üzenetére


God Vazzeg
veterán

;]

(#14287) Jojo5


Jojo5
őstag

kar vót', elment. :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#14288) Yeffy válasza deniro2 (#14209) üzenetére


Yeffy
veterán

:D :C
remek hsz, egyetértek :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14289) spammer


spammer
veterán

Kiss Jenőt néztétek a BBTV-ben? Heti orvosi vizsgálat, részletes elemzéssel, tzs%, ch/fehérje/zsíbevitel, agy-izom kapcsolat elemzés, hormonszint elemzés.

Ezen után szerintem nincs helye vitának, ha arról van szó, hogy magándoki részletesen foglalkozik egy profi testépítővel. Csak mert régen voltak, akik azt mondták, hogy faxság. És ő csak egy magyar testépítő, akkor mennyire részletesen készülnek Mr. Olympiára a legnagyobbak... :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14290) #11527168 válasza spammer (#14289) üzenetére


#11527168
törölt tag

Sokan röhögtek itt hogy mégis ki koxol orvossal, már akkor mondtam hogy csak az ismeretségi körömben mindenki aki megengedheti magának! Így is kell, bármi beüthet pláne egy ifbb pro szintű profi kúrájánál. Mondjuk ez az agy-izom gép elég vicces volt, kicsit olyan mint a lúgosító lábvíz-gép ;] de a heti vér és hormonvizsgálat nélkül én nem gondolkodnék koxkúrán az biztos.

(#14291) hrvp válasza spammer (#14289) üzenetére


hrvp
aktív tag

Én inkább azon döbbentem meg, hogy milyen kegyetlen vastag és már most jó formában van.

(#14292) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Hát váll idegenben odab*szott. 150-es felhuzásba még mindig belehalok...:(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#14293) nepszter1


nepszter1
addikt

Esetleg lehet még valahol rendelni a jó öreg jack3d-t ? nem ezt a micro verziót

(#14294) Tipo16V válasza nepszter1 (#14293) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

sajnos nem! és ami nekem van az a héten elfogy :Y :((

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#14295) macikos válasza Eagl3 (#14284) üzenetére


macikos
addikt

Mi az a foghagyma? :F

(#14296) meroly válasza macikos (#14295) üzenetére


meroly
veterán

Fog' meg hama' :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#14297) shteer válasza macikos (#14295) üzenetére


shteer
titán

[link]

..szerintem jónak tűnik

(#14298) macikos


macikos
addikt

Árulja már el valaki, hogy mégis mi alapján, hogyan (hogy a faszba?) terjedt el a köztudatban az a faszság, hogy szolárium után nem szabad fürdeni? :W

(#14299) Ijk válasza macikos (#14298) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos attól félnek, hogy a friss barna réteget leviszi a víz. ;]
Nem tudom miért vagy még meglepődve az emberek észjárását illetően?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14300) S e t h válasza macikos (#14298) üzenetére


S e t h
nagyúr

Atya isten, te hol laksz?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.