Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Polacheck válasza concret_hp (#9499) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gondolom hozzácsapták a ligetkört is.

Egyébként meg mindig rekordlétszám van az utóbbi években, nem lehet rontani a tendencián :)

less qq more pewpew!

(#9502) Alg


Alg
veterán

Egyébként az csak nekem tűnik furcsának, hogy alig 10 ütéses pulzus emeléssel (160-161 -> 169-170) majdnem fél percet gyorsultam km-enként? (6:15->5:45). Ennyit számítana?

concret_hp: soknak tűnik

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9503) concret_hp válasza Alg (#9502) üzenetére


concret_hp
addikt

melyik részét tartod furcsának? túl sok v túl kevés a gyorsulás?
sztem nekem is kb. ez jönne ki

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9504) tomcica válasza Alg (#9502) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez egyenenkent valtozik,a masik meg ekkora leptekben 10mp pulzuskulonbseg csak ezeknel a tempoknal van,kesobb ha majd durvan begyorsulsz mondjuk 4.30-4.50 koze akkor latni fogod,hogy a 160 es 170es pulzus mar nem ad 30mp kulonbseget,de hat ez igy is a logikus :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9505) tomcica válasza gombi01 (#9500) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en szeretem az ilyen bator beinditasokat (meg ha DNF vagy durva belassulas is a vege) nekem mindig igy jottek ki a legjobb idoim,barmelyik tavon .... amikor jo a napod es "elgurulnak a gyogyszerek" mar az elejetol ;]

persze sokszor szetesik az egesz,vagy meg csak PB kozeli sem,de az a par alkalom amikor osszejon az karpotol mindenert,na mondjuk nem mindenki igy versenyzik,van aki szepen progressziv tolja,tartalekol,odafigyel az elejen ahogy az a nagykonyvben meg van irva

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9506) Newboy911


Newboy911
tag

Ahogy így olvaslak benneteket, kedvet kaptam a hosszabb futáshoz. :)
Gratula minden teljesítőnek.
Apropó, délelőtt kaptam kipróbálásra egy Polar Rc3-at.
Nemsoká indul a teszt. :K

(#9507) imyourfriend


imyourfriend
őstag

Sikerült is kerítenem egy 44-es pegát, ma megyek kipróbálom egy kocogás alkalmával. Remélem beválik a cipő és örömömre fog szolgálni. :B Futatnetnél a hölgy felajánlott más darabokat is, de amint megláttam ezt a cipőt már nem tudott lebeszélni róla. Felpróbáltam és hoztam is el. Próbáltam egy 44,5-öst is de az már nagy volt. Ez pedig fél számmal nagyobb, mint ahogy valaki ajánlotta itt közületek. :R

[ Szerkesztve ]

(#9508) tomcica válasza imyourfriend (#9507) üzenetére


tomcica
Topikgazda

csapasd a 31es Pega mar szinte konnyu futociponek szamit,pedig nagyon parnazott...beszamolot kerunk :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9509) tomcica


tomcica
Topikgazda

[link]

egy 200 merfoldes ultra angol beszamoloja...a vegen erdekes a verseny utani par naprol szolo rovid beszamoloja (az ilyenekbol is tanul az ember :K )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9510) bandus


bandus
veterán

vajh bevállaljak-e egy 5 km-es versenyt ezen edzésterv 4. hetének csütörtökén? [link]

tegnap már egészen jól ment, annak ellenére, hogy szarrá áztam és még lenne másfél hetem edzeni rá. talán sikerülne lefutnom mondjuk fél órán belül, azzal elégedett lennék :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9511) imyourfriend válasza tomcica (#9508) üzenetére


imyourfriend
őstag

Nagyon párnázott ami azt illeti, csak máshol támasztja alá a talpamat mint az adipreme amiben eddig futottam ezért ma fájt picit a lábam, nem számottevő. Ettől eltekintve csak jót tudok róla mondani, eszméletlen jó a kiképzése és a teteje is változtatja az alakját így mondhatni kényelmes lehet szinte bárki számára aki belefér. Futni könnyebb benne, nagyon jól rugózik aszfalton is viszont terepen is megtartja az alakját a talprész. Szóval ennyi pénzért meg vagyok elégedve vele, bár megér ez 30-nál többet is. :) :B Picit meg vagyok fázva, nátha köhögés miegyéb és meg kell szokni a cipőt. De kezdek belejönni a dologba. :P

[ Szerkesztve ]

(#9512) tomcica válasza bandus (#9510) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ha 3-4km-ig konnyu tempoban jol tudsz menni (nem a tudoegeto,most robban ki az er a fejedben tipusuban) akkor siman..."mi baj lehet?!" ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9513) Alg


Alg
veterán

Megvan a rakparti muzsikus:
[link]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9514) deicide válasza Alg (#9513) üzenetére


deicide
veterán

Nem vagyok regisztrálva, megköszönhetnéd neki a nevemben a Slayer-t is, úgy feldobott, hogy a 4:30-as tempóról felpörögve azt vettem észre, hogy a futótárs egy jó 30 méterrel lemaradt és csodálkozva néz, amikor hátranéztem ;]
Persze aztán megvártam, de a végén mondta, félelmetes volt, ahogy hirtelen a zenére tempót váltottam és frankón azt hitte, akkor lát a célig utoljára. :)
Egyszer kíváncsi lennék a 90 kilós önmagamra, hogy milyen ezt hátulról látni :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9515) Alg


Alg
veterán

Megnéztem a befutóvideót, úgy mozogtam mint egy béna szöcske :DDD
Ráfogom hogy éppen görcsölt a vádlim :P

(2:19:20 környékén kékben a barna pólós spori mellett a szélén)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9516) -Mike- válasza Alg (#9515) üzenetére


-Mike-
addikt

1:05:04 a kenyai futó félmaratonon az első. Ez az idő komoly? Van még hova fejlődni. :D

[ Szerkesztve ]

(#9517) ígyvanferi válasza -Mike- (#9516) üzenetére


ígyvanferi
addikt

3 perc/km-es tempó, sima. Szerintem nem futotta halálra magát, egy órán belül is szokásuk futni félmaratont. Bár nem sokkal. De itt ugye 5 perc is rengeteget jelent tempóban.

És gondolj arra, hogy neki csak egy órán keresztül kellett futnia, míg a nagy többség majd' két órát töltött a pályán. Mennyivel jobb volt neki, elkerülte a tömeget hazafelé. :)

(#9518) tomcica válasza -Mike- (#9516) üzenetére


tomcica
Topikgazda

1.05-el csak a kisebb nemzetkozi verseneykre lehet kijutni,a komolyabb penzes versenyeken 61alatt kell futni ezt a tavot pl Great North Run 60.xx Bekele vs Farah (Heile volt a nyul szinte vegig) utolso 400m 55mp alatti!
a dubai felmaratonon 59.xx stb.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9519) tomcica


tomcica
Topikgazda

na jol van,lement a verseny jo idotok volt...kifutottatok magatokat (deicide-ot kiveve,neki csak konnyu tempo) de arrol meseljetek nekem ki hogyan regeneralodott,mit csinalt,hogy pihent,hogy evett,mikor es mivel kezdte (ha elkezdte) az uj edzesciklust?

tovabbi tervek? meg ilyenek ... :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9520) tomcica


tomcica
Topikgazda

en ugye az edzotaborral fejeztem a nyari eleset (felmerve a 400-at egybol utana) most pedig a keso nyari/kora oszi ciklusban vagyok,ami kozeptavos iramon valo edzes (nagyjabol mint a tavaszi,csak gyorsabb idokkel)
amikor majd elromlik rendesen az ido (okt kozepe-nov eleje attol fugg) akkor indulhat a keso oszi/teli alapozo,azzal hogy az iden egyaltalan nem veszem le a sebessegt telen se (igaz 200-ak nem lesznek,de 400-as hibrid resztavozas lesz,oregoni mintara magamra alakitva azaz 68-70es 400-ak 8-10db DE egyik fele kb 30mp masik fele 40mp...minden kovetkezonel csere 40-30 ...30-40...40-30 igy tovabb)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9521) concret_hp válasza tomcica (#9519) üzenetére


concret_hp
addikt

okt 11 maraton :D (első) a 4:00 időt azt hiszem már elengedtem fejben :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9522) Alg válasza tomcica (#9519) üzenetére


Alg
veterán

Nagyon az evés nekem nem változott, aludtam másnapra vagy 10-11 órát és kipihenten ébredtem tegnap reggel. Futás még nem volt, tegnap törzsgyakorlatok, torna, nyújtás, ilyesmik. Fáradtságot, kimerültséget nem éreztem.

Több versenyt nem tervezek (mondjuk ezt sem terveztem, szóval bármi megtörténhet, pl. egy SPAR váltó nem kizárt), ha kicsit szárazabb ősz jön megyek vissza az erdőkbe-hegyekbe túrázgatni, terepfutni.

Jövőre meg jó lenne mondjuk ugyanezt 1:50 környékére hozni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9523) Polacheck válasza concret_hp (#9521) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Regeneráció:

Én kicsit megfáztam a verseny után, még fáj a torkom, de tolom a napi 5-6000 C vitamint, este már elmegyek futni egy laza kocogós 10-est.

Tervek:

Az idei terv nekem is ugyanez, SPAR maraton egyéniben, de nincs időcél, csak a teljesítés (na jó,5 órán belül) és utána egy siófok félmaraton 2 órán belül (2:04 a PB most).

Aztán télen több konditermi funkcionális edzés lesz és kicsit kevesebb futás (heti 2-30k). Tavasztól meg készülés az UTH rövidtávra. Be kell iktatni majd hármashatárhegyi futásokat és hétvégi túrákat.

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#9524) bandus válasza tomcica (#9520) üzenetére


bandus
veterán

bár én kezdő vagyok, de tervek vannak bőven :)

befejezni a 6 hetes, 5 km-re felkészítő edzéstervet, ami után kellene egy 2-3 hetes átvezető szakasz, és nekivágni egy 10 km-es edzésterv teljesítésének. ha az idő engedi akkor még talán ez is befejezhető: [link], kb november végére lennék meg vele. aztán decemberre erősítés van tervbe véve, amiket te is ajánlottál: lábfej, törzs illetve a térdízületeimet kell rendbe tennem, ezeket a magasugrás anno elég szépen megnyirbálta.

aztán ahogy az időjárás engedi késő téltől, kora tavasztól készülés ezerrel a félmaratoni távra/ironman-re.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9525) concret_hp válasza bandus (#9524) üzenetére


concret_hp
addikt

nemtom a pontos állóképességi állapotodat, de 1-1 bringát, úszást stb-t most is beiktathatsz, nagyon gyorsan tudnak pörögni a hetek :D (meg vmikor pihenni is kell)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9526) bandus válasza concret_hp (#9525) üzenetére


bandus
veterán

úszással nincs gondom, bringám pedig még nincsen, szóval egyelőre csak futással töltöm el az időmet :)

ma szerencsére kedvez az időjárás is, bevetem élesben a flyknitet :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9527) concret_hp válasza bandus (#9526) üzenetére


concret_hp
addikt

máskétn mondom, szép lassan növeld a heti edzésmennyiséget :D (majdnem mindegy mivel :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9528) Aristeus válasza tomcica (#9519) üzenetére


Aristeus
tag

Én új módszert alkalmaztam a szénhidrátfeltöltésben, Anita Bean - Modern sporttáplálkozás könyve alapján.

Egész héten ebédre krumpli, rizs vagy bulgur, majd az utolsó 3 nap extra tészta vacsorákkal és napközbeni műzli szeletekkel biztosítottam a szénhidrátfeltöltést. Az eredménye az lett, hogy a félmaraton felmérőt összesen 1 db gel-lel toltam végig, valamint a gélre ittam meg kb. egy 3-4 dl vizet a 14. kilométerben, pedig éhezésnek még nyoma sem volt, inkább a Na, Mg, folyadékpótlás miatt frissítettem. A futás végén se eléhezés, se izomgörcs, bár egy kis víznek örültem volna még 18-19K körül, de anélkül is teljesíthető volt.

Regenerálódás: Ami nálam sokat számít: rögtön alapos nyújtás, hideg vizes zuhany a lábra, akár 4-5 percig is, C-vitamin. Az edzés nem áll le, a fő cél még mindig a SPAR Maraton, nagyon meg akarom futni a 4 óra alatti időt. Ráadásul esélyt is látok rá. Szóval a héten még lesz egy 37K körüli hosszú, majd a maradék hetekben a hosszúak visszaesnek, helyettük/mellettük inkább a tempóedzés lesz a cél. Csak még nem tudom milyen/melyik típusú edzés tudna többet hozni a sebességen, hogyan kellene felépíteni őket, ahogy egyre közelebb vagyok a maratonhoz.
pl:
1.) 3K bemelegítés, 7K progresszív tempó, 2K kifutás = 12K
2.) 3K bemelegítés, 5-7x1000m maratoni tempó, közötte pihenők 500m kocogás, 2K kifutás = 12-15K
Melyiket érdemes/mikor?

A maraton után, de még a szezonzárás előtt (mondjuk November elején) jó lenne egy félmaratonon is kifutni a maximumot. Kihajtani a rendszerből amit csak bír, kockáztatni, ha még a vége szenvedős/belassulós is lenne, akkor is egy jó tapasztalattal gazdagodnék. ;]

Mivel idén a maraton teljesítése lenne a csokitorta, így ez maximum a hab lenne a tetején, de ha nem jön össze nem gond, mert magában is szeretem a csokitortát. :DDD

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#9529) Aristeus válasza Aristeus (#9528) üzenetére


Aristeus
tag

Közben lejárt a szerk. idő, lemaradt a kép fele, ez a jó:

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#9530) deicide válasza tomcica (#9519) üzenetére


deicide
veterán

Nincs különösebb terv, lesz még pár verseny, aztán kész ;]
Azt nem tudom, említettem-e, de a Wizz-en a laza tempó miatt, nehezítésként kitaláltam, hogy frissítés nélkül megyek végig és így is lett. :)

Most szombaton egy 10K terep
Vasárnap futok egy maratoni felkészítőt a velencei tó körül 4:30-as tempóban 30km-t
Szeptember 28, bulizós tókör, 4:50-es tempóval.
Október 11 SPAR, kb 3:15-ös idő a terv.
November 8: 6 órás verseny párosban, ott 76km a cél kettőnknek a 6 óra alatt.
Aztán Balaton maraton 14+7+21, ez lesz a szezon vége.

Egyébként a Wizz előtti 2 hétben úgy érzem, rengeteget erősödtem, ha megyek tovább ezen az úton, akkor jövőre egy éles félmaratonon talán az 1:25 sem lesz elérhetetlen, ez a cél jövőre.

A kaja, ott semmi extra, tolok magamba mindent, ami a hűtőben van, kontrollálatlanul ;]
Nyilván hangsúly a szénhidráton van, meg a fehérjén.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9531) bandus válasza concret_hp (#9527) üzenetére


bandus
veterán

persze, de ezt az alap edzésterv is biztosítja.

egyébként ti mit értetek "kifutás" alatt? erre nem sikerült még rájönnöm.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9532) Alg válasza bandus (#9531) üzenetére


Alg
veterán

Könnyű levezető futás (esetemben kocogás :DDD ).

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9533) concret_hp


concret_hp
addikt

máig lehet a legkedvezméynesebben nevezni a natofutásra (okt 5)
http://natofutas.hu/versenykiiras

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9534) tomcica válasza Aristeus (#9528) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en a maratoni keszules vegen (utolso 3-4het...tapasztaltabbaknak 2het) mar ugy csinalnam ahogy irtad:
1.) 3K bemelegítés, 7K progresszív tempó, 2K kifutás = 12K
2.) 3K bemelegítés, 5-7x1000m maratoni tempó, közötte pihenők 500m kocogás, 2K kifutás = 12-15K
ez egy heten belul menne,ez lenne a ket minoseges nap

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9535) tomcica válasza bandus (#9531) üzenetére


tomcica
Topikgazda

olyan futas amely soran a bemelegitovel homlokegyenest ellenkezoleg kivezeted/levezeted a pulzust,megnyugszol es egy picit kihajtod a termelodott salakanyagot a labaidbol + esetleg laza nyujtas meg belefer..nekem ez altalaban 2-4km erzes alapjan

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#9536) gombi01 válasza deicide (#9530) üzenetére


gombi01
tag

(#9530) deicide:
"Szeptember 28, bulizós tókör, 4:50-es tempóval."
Nah ezt néztem én is, a legjobb rész a sütizabálás a végén :)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#9537) deicide válasza gombi01 (#9536) üzenetére


deicide
veterán

Bizony, a velence-tókörök mindig jó mókák, menet közben is, de főleg a vége, a kalóriapótlás, azaz zabálás. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9538) bandus


bandus
veterán

a mai edzésre vittem magammal én is telefont, itt van az eredménye: [link]
picikét többre számítottam, de azért így sem ment rosszul, a futós részeken sikerült elérni a kívánt tempót azt hiszem. sajnos a térdem fájdogál, talán sok volt neki a hirtelen terhelés, meg persze az sem biztos, hogy jó technikával futok :) ízületvédőt veszek majd, meg persze meg is kell erősíteni egy kicsit, majd nézek rá néhány gyakorlatot. ilyen jellegű terhelés tényleg nagyon régen nem érte.

sikerült kipróbálni az új csukát is, hát valami álom jó :) igaz valamennyivel nehezebb mint a lunaracer 3, de kényelmesebbnek is érzem, csúcs ez a flyknit technológia. sokat agyaltam a méreten és szerencsére jól döntöttem, tökéletesen passzol a 42,5-ös méret, nem kellett volna a 43. persze 5 km nem teszt, de a mostani tapasztalatok alapján ajánlom mindenkinek akinek nem fáj a pénztárcájának vagy jó áron hozzá tud jutni.

jah, a zoknit meg vigye már el valaki :D feri?

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9539) ígyvanferi válasza bandus (#9538) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja igen-igen, akartam már írni, de mindig elmaradt. PÜ-ben értekezzünk!

(#9540) bandus válasza ígyvanferi (#9539) üzenetére


bandus
veterán

közben lecsaptak rá, sajnálom :) nehéz ilyenkor igazságot tenni, de privit mástól kaptam előbb, sry.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9541) ígyvanferi válasza bandus (#9540) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Semmi gond. :)

(#9542) Perillustris válasza concret_hp (#9499) üzenetére


Perillustris
senior tag

Számomra az az érdekes, hogy a 9250 egyéniből 7783 befutót látok az eredménylistán. 1500-an feladták volna, vagy végül mégsem indultak el? Nagyon soknak tűnik (még úgy is, hogy ismerős haverja 11-re ment rajtolni, benézte az indulás időpontját, szerintem a SPAR-ral keverte).

Jómagam egyébként az 1:45-ös iramfutókra tapadtam, 1:42 lett a vége, teljesen egyenletes tempóban. S a tervek? Holnap Futóklub a Margit-szigeten, hétvégén Salomon Citytrail, aztán lesz NATO-futás, Tudás útja, BBU félmaraton, persze SPAR (nekem 30km). Tán nincs is az eszemben mind. :C

Perillustris

(#9543) Newboy911 válasza tomcica (#9535) üzenetére


Newboy911
tag

Nekem jövő hét vasárnap lesz Hírös félmaraton.
Ott 7Km-en szeretnék 30 perc alá kerülni, de 30 és 31perc között van a realitás szerintem.
Ma is futottam a gyerekekkel (800m, 10 guggolás, 400m, kis pihi) x4.
A nyolcszázak 3:14 körül, az utolsó lett 3:24, a 400-ak is 1:30-1:37-ig.
Meglátjuk :)

@Polacheck UTH rövid táv jól hangzik, szép tájakon, majd egyszer hívjon el valaki egy kisebb (20-25km)-es körre. Októbertől a heti 2 kondi nekem is nagyon kellene.

@Aristeus Nagy pénzbe mernék fogadni hogy nem lesz gondod a 4 órán belüli maratonnal.
Amilyen alaposan és tudományosan készülsz, irigykedek is. ;]

Barátkozok a kölcsön kapott Polar RC3-al H3-as pulzus övvel, garanciális, újszerű állapotban. Mennyit érhet ?

(#9544) Alg válasza Newboy911 (#9543) üzenetére


Alg
veterán

Öööö megnéztem ez a kiírást, ez így hogy?
Figyelem: Egy versenyző, csak egy korcsoportban indulhat!

:DDD ;]

Egyébként az ilyeneken hány induló szokott lenni?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9545) Newboy911 válasza Alg (#9544) üzenetére


Newboy911
tag

Ezen a versenyen elő szokott fordulni, hogy gyerekeket több távon (300 és 1.000m) indítanak.
De a felnőtteknél egyszerre, vagy csúsztatva indul a 7-14-21km. itt nincs ilyen veszély.
Másik helybeli versenyen ahol külön vannak a távok indítva, van 1-2 futó akik minden távon elindulnak, és mindent lekaszálnak.

szerk: ja korcsoportban, az igen :)

újabb szerk :) hát persze, gyereket elindítanak idősebbeknél is.

[ Szerkesztve ]

(#9546) Newboy911 válasza Alg (#9544) üzenetére


Newboy911
tag

(#9547) csinturi


csinturi
tag

Van valakinek tapasztalata Suunto foot pod-al?

(#9548) Perillustris válasza csinturi (#9547) üzenetére


Perillustris
senior tag

A szántóra mi a Zetorral járunk, nem foot poddal. :U

Perillustris

(#9549) imyourfriend


imyourfriend
őstag

[link] úgy érzem itt már segített a cipő. Annyiban biztos hogy kevésbé fáradtam el, de látván az eb-n és a vb-n hogy futják a 2-3-5ezer méteres futásokat hát nem tudom.. örülnék ha nekem is olyan mindennapos lenne az a 3:00 vagy 3:15-ös köridő mint azoknak az embereknek. De ettől k*rvára messze járok még az a helyzet, és lehet el sem fogom érni. :(((

(#9550) tomcica válasza imyourfriend (#9549) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a jelenlegi alapsebesseged fenyeben kell merlegelni a futasodat

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.