Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) deicide válasza tomcica (#10800) üzenetére


deicide
veterán

Pedig csak szép kényelmes alapozás a feladat, ejnye... :DDD
Mondom én a mai fésűvel. :B

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10802) tomcica válasza deicide (#10801) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nekem neeem,en ezen a telen vegig bent fogom hagyni a gyors munkat (persze ahogy az ido engedi,hoban azert nem fogok 400-at porgetni) + meg is emelem a heti km-t,nagy falat,de ket eve keszulok mar ra,ugy erzem az iden eleg eros vagyok hozza (8het letudva belole mar,azzal h oktober meg atmeneti volt jocskan minosegi munkaval,de mar emelkedo kilometerszammal) a november meg betolta full kretenbe :P holnaptol indul a dec ;)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10803) kolosanyi válasza tomcica (#10800) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem ez a hónapom egész kiegyenlített lett.

Köredzésből volt több is, még 3 óra (azok a tesi órák nálunk). Ennél többet nem szeretnék és nem is tudok sportra fordítani, már így is a regenerálódási képességem határait feszegetem. Amikor versenysportoló koromban heti 8-10 edzésem volt, alig éltem, nem nekem való az már. :N

Egyébként ahhoz képest, hogy október végén kezdtem el nagyobb hangsúlyt fektetni a futásra, elégedett vagyok a teljesítményemmel. Mindenesetre azért kimegyek ma is egy laza kocogásra, biztos ami biztos. :)

[ Szerkesztve ]

(#10804) deicide válasza tomcica (#10802) üzenetére


deicide
veterán

Erről mindig a trópusi vihar jut eszembe. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10805) tomcica válasza deicide (#10804) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mert onnan is van :R :D mindig ezzel viccelodunk

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10806) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Gondoltam kipróbálom az Endomondo prémiumot, egy hónap ingyenes. Rányomtam, hogy edzésterv, erre azt mondja, ma menjek el egy 7,5 km-es laza kocogásra 7:30-as km-ekkel. Mondom mivan? Oké, hogy lassú vagyok, de a 7:30 az még hozzám képest is nagyon csiga. :DDD

(#10807) tomcica válasza kolosanyi (#10806) üzenetére


tomcica
Topikgazda

te jo isten,annyival mar setalni is lehet....nem 7.30-as merfold/ora az?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10808) Polacheck válasza tomcica (#10800) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

jó, de te ufo vagy ;]

Nekem 98,7 kili lett a hónap, mondjuk e mellé még volt 1 futóiskola ami kb egy 6-8km (+erősítés) + 3 alkalom trx. Elég gyenguska akárhogy nézem. :( A decembert meg kéne kicsit tolni, felkészülve a bejglizésre. :D

less qq more pewpew!

(#10809) bandus válasza Polacheck (#10808) üzenetére


bandus
veterán

nekem szeptemeberben 11 km, októberben 22,5 km, novemberben 42 km, egy maraton :D

tudom szánalmasan kevés, de mostanában ráéreztem az ízére, a decembert én is szándékozom megnyomni jobban.
még mindig cipőkérdés, valószínűleg lesz egy szép köteg ajándékutalványom, amiből vennék valami olyan lépőt ami jól teljesít a havas, csúszós városi utakon és esetleg még a budai hegyekben is lehet használni. létezhet ilyen, vagy ne akarjak mindent egyszerre? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10810) Alg


Alg
veterán

Nekem meglett az előirányzott 140-150 km, ezt jó lenne tartani, esetleg növelni ha sikerülne picit.

Most visszanézve érdekes, hogy ez csak a második ilyen hónapom volt, május 98, szept. 120, okt. 145, nov 146, a többi idén összesen talán 130...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10811) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Vegyel egy speedcrosst :) egyebkent a salomon citytrail cipoi is jok elvileg ilyesmire, bar nem tudom, hogy az egy jeges uton hogy teljesit.

less qq more pewpew!

(#10812) deicide válasza Alg (#10810) üzenetére


deicide
veterán

Látszik, hogy elkezdődött az alapozás sokaknak (kivéve az ufőkat, mint tomcica, aki egész évben nyomja, mint süket a csengőt :DDD ), nyúlnak a távok. Az októberi 243km után a november szumma 350km-e szépen jelzi.
Az év első 5 hónapjában összesen nem futottam annyit, mint novemberben :Y akkor még inkább bringáztam.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10813) concret_hp


concret_hp
addikt

hát én novemberben kőkemény 56km-ig jutottam... :U terveztem egy egy hetes pihit, amiből lassan 2 lesz, mert le is betegedtem. de decemberben legalább így oda lehet ütni :C

669 km az év futásügyileg, azér' 750-re ki kéne kerekíteni... de úszni is kéne menni vagy 10x :D + kis görgőzés és akkor nagyjábó' okés :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10814) Alg válasza Polacheck (#10811) üzenetére


Alg
veterán

Jeges úton szerintem csak a szög segít..

Tavaly még túrázni vettem ilyen Nordic grip szöges felgumizható talpat, kíváncsi vagyok futáshoz is jó lesz-e (jeges, letaposott, csúszós havon)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10815) deicide válasza concret_hp (#10813) üzenetére


deicide
veterán

Az még bőven meglehet decemberben, sima ügy, hajrá! :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10816) kolosanyi válasza tomcica (#10807) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, metrikusra állítok mindig mindent. Egyszerűen ennyit néz ki belőlem az Endomondo, 8,5 km/h-t. Na majd én megmutatom neki. :DDD
Egyébként marhaság, durva emelkedőn, szét savasodva lassulok be max ennyire, amúgy 6 perces átlagot simán tudok hozni hosszabb távon is, ami ok, hogy lassú, de nem 7:30. Mindegy, azt írja az edzésterv leírása, hogy az aktuális edzettségi állapottól függően mindig újrakalkulál, talán majd hozzáigazodik a tempómhoz. De az is lehet, hogy tényleg ennyire kaka az állóképességem... :D

(#10812) deicide
350 km egy hónap alatt és még tomcica nyomja, mint süket a csengőt? :DDD

Nope, köszi, hogy szólsz. Vagy egy éve ez az aláírásom és észre se vettem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10817) deicide válasza kolosanyi (#10816) üzenetére


deicide
veterán

Az aláírásodban a "strength" szó direkt van elrontva?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10818) tomcica válasza kolosanyi (#10816) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a forumokban irjak,hogy a polar v800 es garmin oraknal is nagyon komotosan adja am a pihenot,meg a terhelest(ergo h mikor fusd a kovetkezo eroset,neha 48-72ora!)...mintha valami ovodas gyerek lenne az ember,ertem en h vigyaznak tuledzesbe ne keruljon az atlag allampolgar,de szerintem joooooval alabecsuli az sportolot,valami atlag algoritmust hasznal,gondolom abban benne van a pocakos "joska" bacsi es a nyugdijas "emma" neni is egyarant,en azt mondom ha teljesiteni akar az ember (legyen az 3ora alatti maraton,1.30-as felmarcsi,vagy 40perc alatti 10K barmi,ami egy atlagembernek megfelelo edzesmunkaval es kitartassal szepen elerheto) akkor terhelni kell,mennyiseggel is es minoseggel is egyarant :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10819) deicide válasza tomcica (#10818) üzenetére


deicide
veterán

Azért a 4:00 és az alatti 10K már az amatőr szint csúcsa szerintem :Y , oda átlagember kurva nehezen fog eljutni. Pl Vivicittán is összesen 51 ember volt a 3652 indulóból, aki 40 percen belülre tudott kerülni 10K-n és egy jó részük atléta volt (kb 35). Bennem is legfeljebb egy 39:00-s 10K van jelenleg és ebbe pokoli sok időt öltem bele, amennyi egy átlagembernek sosem lesz. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10820) ígyvanferi válasza deicide (#10819) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pedig tavaszra, tavasszal nekem is ez az egyik cél, hogy 40 percen belülre kerüljek 10K-n. 41 legvége már volt, de onnan azért még elég messze van a 40.

(#10821) tomcica válasza deicide (#10819) üzenetére


tomcica
Topikgazda

egyezem,komoly munka es idoigenyes is,de szerintem ezekhez az idokhoz nem kell specifikus genallomany,vagy extra tehetseg,ha az atlagember nem csinalja meg akkor az csak azert van,mert vagy nincs ra ideje,vagy nem latja ertelmet,hogy minek tegye ki magat heti szinten tobbszor is a durvan komfortzonan kivuli terhelesnek (ez az en velemenyem,ugy hogy lattam par embert feledzeni erre a szinte,olyat is aki mentos kocsit hajtott,tehat par nap full muszak,par nap teljes szabad,olyat is aki asztaliteniszrol jott at 28eves koraban (amugy szociologia tanar kozepsuliban) mert ott nem ert el eredmenyeket,valamit olimpiai tavu triatlonnal foglalkozot is,aki elmondasa szerint utal futni,regen polozott 187cm magas,felso teste mint egy titane :P az uszas/bringa megy neki a futassal akadtak gondok 1.31-es felmarcsit azert kipreselt magabol,attol fuggetlenul,hogy nem fult a futashoz a foga)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10822) deicide válasza ígyvanferi (#10820) üzenetére


deicide
veterán

Igen, az még kilométerenként 12 másodperc, tényleg sok. De azért persze messze nem lehetetlen, csak annyi időt kell rászánni, amennyit pl egy családos, dolgozó ember nem tud. Nekem is azért sikerült csak, mert egyedül élek, van időm minden nap kint lenni és nyomni.

tomcica: persze, így értettem én is, hogy ehhez leginkább sok idő és elhívatottság kell, amit a legtöbben nem áldoznak rá. Hisz én sem vagyok csodagyerek, mégis sikerült. :K

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10823) tomcica válasza deicide (#10822) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a te jelenlegi alkatottad egy kesz csoda vagy (illetve ahogy mar tobbszor mondtam AEROB szorny/monster :P ) hiszen ezt a tulsulyt igy mozgatni kesz ongyilkossag a tempora nezve,az a vastag comb erosnek biztos eros es kitarto is (hiszen nem tudnal ilyet menni egyebkent) ergo meg van edzve de rendesen,csak hat felesleges suly,energiapazarlas a puszta futast tekintve ;) az mas teszta,hogy lehet te nem is akarsz tiszta futo lenni,hanem nagyon is jol vagy ugy,hogy ha kell oda tudod bringan is tenni magadat,valamint nem esel ketsegbe ha nem jut kaja 1-2 napig

nekem ugy lent van az iden a testzsirom,hogy nagyon megvisel a tel,erzem,kozben meg azt is erzem,hogy igy mennyivel konnyebb mozgatnom magam (rovid tavon is es hosszun egyarant)

apropo az jutott meg eszembe,magambol is kiindulva,hogy vannak szintek,platok ahova eler az ember es van hogy honapokra (sot nalam evekre is) megreked,nem mozdul es azt hiszi hogy ennyi volt,ez a max...kozben nem,van hogy a kitarto konzisztens edzes hirtelen ujabb szintre emeli,maskor pedig edzesmodszert kell cserelni....masik dolog,hogy letezik olyan ember aki gyorsan reagal a terhelesre es hirtelen felhuzhato egy szintig,masok lassabban ezt is figyelembe kell venni,amikor mondjuk 41 vege kornyeken megall a 10K es nem hogy nem mozdul,de neha meg lassul is :K meg kell nezni,mi az ami nem engedi,keves a labban a kilometer (kitartas) nincs meg a megfelelo savkuszobos munka,hianyzik a gyors munka (ami lehet hogy magahoz a 4perces ezrekhez nem kell direkt,de tanulmanyok bizonyitjak,hogy amikor elarad a lassu izom,akkor a gyors izom kepes atvenni a terhelesbol) esetleg a plyometrikus munka vagy csak az osszehangolt formaba hozas a lenyeg...megint mas,hogy meg kell tanitani a versenyzovel azt is,hogy az a 40-es 10K mindig fajni fog,akkor is ha elvegezte a megfelelo munkat,tehat fejben hozza kell szokni,a hullamokat (mert annyi ido alatt mar tobbszir is elofognak jonni) attolni,nem lassulni,ha megy gyorsulni stb.stb.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10824) kolosanyi válasza tomcica (#10818) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én alapvetően óvatos vagyok az edzésben, a versenysport időszakban rendszeresen túledzettem magam, ennek ellenére nagyon gyengének tartom ezt a tervezést. Úgy, hogy október végéig heti 1 rövidet, 5 km alatti távot futottam, simán növeltem a havi km adagot először 40-re októberben, onnan 80-ra most novemberben. Nyilván nem fogok tudni ilyen ütemben haladni, a semmihez képest könnyen jut előre az ember, ez minden sportban így van, de szerintem ennyire nem kell visszafogni magát az embernek. Amúgy is baromságnak tartom a táblázatok alapján történő edzést, nem gép az ember, egyik nap jobban megy, máskor meg kevésbbé. Én azt mondom, hogy figyelni kell a szervezet visszajelzéseit, ha van még aznap az emberben, akkor nyomni, ha épp rosszabb a forma, akkor meg nem erőltetni, mert úgyis csak sérülés lesz belőle.

(#10825) tomcica válasza kolosanyi (#10824) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igy-igy,jobb ha van aki felugyel az emberre,hogy ne legyen elrontva a felkeszules,ha pedig nem adott egy edzo figyelo szeme,akkor marad a paraszti jozan esz...ahogy szoktak mondani inkabb legy 10%-al aluledzve,mint 1%-al tuledzve ;)

mondjuk a te esetedben valszeg konnyen fel lehet porgetni a mennyiseget es a minoseget is,az igaz hogy az izuleteknek es az futas specifikus izmoknak ido kell amig raallnak,de ezt figyelembe veve,lehet "utni a lovat" :P a kerdes csak az,hogy mi a terv,hol a hatar amit a cel,vagy egyaltalan van-e cel...illetve mennyire gyorsan szeretnel oda eljutni,mert ha nem surget az ido akkor alaposan es ovatosabban is lehet alapot epiteni,amire evekig lehet rakosgatni a szinteket

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10826) deicide válasza tomcica (#10823) üzenetére


deicide
veterán

Aerob szörny, ezen mindig mosolygok, de tényleg ez van, akik előttem végeznek egy versenyen, azok biztos, hogy legalább 10-20 kilóval könnyebbek.
Ahogy mondod, jelenleg azt érzem, hogy ez így pont jó. Elég gyors vagyok a "túlsúly", a többletizom ellenére, hogy egy-egy rövidebb versenyen az első 5%-ban végezzek (10K/21K), de nem esem kétségbe, ha 6 órát kell menni és 70+ kilit. Tetszik ez az egyensúly és az sem baj, ha innen már nem gyorsulok sokat, ez az alkatból kifolyólag nehéz is lenne, mert a 90 kiló az 90 kiló.
A másik pedig, amit te is írtál, hogy a 40. évemet azzal akarom ünnepelni, hogy Ironman leszek és oda kell a bringa is, meg az úszás, amivel majd ezután kell megbarátkoznom.

A te eseted egész más, te pályára születtél, ott érzed igazán elemedben magad, abba pedig nem fér bele a felesleges izom. :DDD

A szintekkel voltam én is így, éreztem, hogy bizonyos időközönként megállt a dolog, picit a motiváció is elment ilyenkor, de egy kis változtatással, ellesve egy-egy újabb trükköt, eddig mindig tovább lehetett lépni és legnagyobb részt persze fejben dől el minden. Voltam úgy edzés közben, hogy 5-6 kili után meg akartam állni pihenni, mert minek szívassam magam, pedig hét végén verseny volt, de nem hagytam magam, mert tudtam, hogy a kedvemért nem fogják megállítani az órát. ;]

És egy mai kép, hogy véletlenek nincsenek, azért a tempóhoz kell láb és izom. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10827) tomcica válasza deicide (#10826) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R na ez az edzesen (foleg ha felkeszules kozepen beleszurkul az ember) nekem is neha elojon,1-1 durva temponal v. resztavnal,hogy miert ne engedjek ki egy 5-10mp-t ahol mar elviselhetobb lenne,de aztan egybol eszembe jut,hogy versenyen v. felmeron meg mindig az jut eszmbe,hogy meg erosebben kellett volna az edzesen tolni,mert ez most k...rva nehez :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10828) kolosanyi válasza tomcica (#10825) üzenetére


kolosanyi
veterán

Abszolút nem sürget senki, az út maga a lényeg, nem is a végcél. Egyelőre a félmaratont szeretném lefutni februárban, tavasszal meg előjön a 2k-ra való felkészülés, akkor egy ideig hagyom a hosszabb távokat, de nem akarok beállni nagyon az ilyen rövidebb futásokra. Mindenesetre majd meglátom, mit hoz a félmaraton, ahhoz fogom belőni a továbbiakat. Mellé ott van nekem a saját súlyos erőedzés is, azt se szeretném parkolópályára tenni. :)

(#10826) deicide
Átérzem a helyzeted. 195 centivel és 110,5 (fogytam bakker, működik a diéta :D ) kilóval én se vagyok épp pehelysúlyú.

[ Szerkesztve ]

(#10829) Alg


Alg
veterán

Beneveztem én is Vivicittára, optimistán a 2-es zónába (<1:45, illene 5 hónap alatt ennyit javulni). A nick-em is ráíratom a rajtszámra ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10830) concret_hp válasza tomcica (#10823) üzenetére


concret_hp
addikt

ilyesmiről írt Kis Gyula nemrég facebookon úgy látom előbb kirakja, Kis Tri néven lehet követni.

Alg: 5 hónap alatt annyit simán lehet javulni :)
mondjuk elég nagy suttyóság, hogy nekem pl. idénre meglenne az aranykártya, de még nincs bent a rendszerben... így aztán nem is tudok aranykártyás áron nevezni... de mondjuk ha addig fel nem mondok, benevez a cég. vagy lehet rápróbálok a bécs maratonra :DDD

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10831) bandus válasza concret_hp (#10830) üzenetére


bandus
veterán

a héten voltam velük futni, Gyula nagyon szimpatikus volt, folyamatosan kérdezgette, hogy bírom-e velük a tempót :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10832) concret_hp válasza concret_hp (#10830) üzenetére


concret_hp
addikt

na lol legalább 5 event is kell hozzá, nem csak a szum 75km :C

nem baj, ha a befizetnek, akkor annyit is összeszedek :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10833) Mukorka válasza bandus (#10831) üzenetére


Mukorka
addikt

Mikor és merre futottatok? Szeretnék én is elmenni egy ilyen alkalomra.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#10834) TheBomberman válasza Alg (#10829) üzenetére


TheBomberman
tag

én is rátoltam egy "GABESZ"-t a rajtszámra :DD

egyébként a novemberem szumma 111 lett :) örülök neki, mert suli és meló mellett is tudom tartani már hónapok óta a havi 100+ km-t, viszont a félmaratoni időim visszaesése kétségbe ejt, úgyhogy rá kell feküdnöm a témára, ha tavasszal PBt akarok futni Vivin :K

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#10835) imyourfriend válasza TheBomberman (#10834) üzenetére


imyourfriend
őstag

Én hacsaknem 50km-t futottam eddig ebben a hónapban, talán a legtöbb mert összesen van vagy 130km-em szóval grat. :C Majd eljutok erre a szintre egyszer én is. :B

(#10836) Zoli133


Zoli133
őstag

Ha már itt vagyok és tervezek fejllődni bejegyzést megérdemel: 50km-t futottam kb a hónapban (endo-ban 40 van és kb 12-t nem trackeltem). Első hónapnak szvsz nem rossz, úgy hogy már nem is tudom mikor futottam előtte. De mindképp van hova fejlődni ahogy elnézem. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#10837) kolosanyi válasza Zoli133 (#10836) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hajrá, toljad neki! :)

(#10838) gombi01


gombi01
tag

Nekem 262km kell decemberben lenyomni és akkor meglehet a 3000km idén.
Én spec kb3 éve kedztem a futást, de komolyabban csak tavalytól.
A 40perces 10km-hez még nem értem meg :)
Nem vagyok egy futó alkat én sem és nem is szeretnék lefogyni már jobban.
Kemény harc lesz a stabil 4perces ezreket elérnem egy félmaratonon ami a célom de harcolok érte!

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10839) tomcica válasza gombi01 (#10838) üzenetére


tomcica
Topikgazda

gombi te mar abba a fazisba vagy amikor mindent rendesen csinalsz,csak meg nem ertek ossze a "szalak" :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10840) bandus válasza Polacheck (#10811) üzenetére


bandus
veterán

[link] szerintem meg is van, hogy mire van szükségem :) köszi a tippet!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10841) tomcica


tomcica
Topikgazda

Megkezdtem a decembert egy mai duplaval,esett vegig,delelott kisebb szellel,delutan mar komolyabbal.azert a 400-as resztavos munka meglett delelott,a delutani mar csak jatekos tempos atmozgatas ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10842) bandus válasza tomcica (#10841) üzenetére


bandus
veterán

itt rettenetesen szar idő van, esélytelen a futás sajnos, így erősítés lesz helyette :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10843) Polacheck válasza bandus (#10842) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Na ezért amit kapni fogsz :)

Jobb, ha felöltözöl és elindulsz már most.

less qq more pewpew!

(#10844) bandus válasza Polacheck (#10843) üzenetére


bandus
veterán

amúgy az eső nem zavarna, de olyan vékony cipőim vannak, hogy esélytelen ilyen időben használni őket sajnos.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10845) Alg válasza Polacheck (#10843) üzenetére


Alg
veterán

:DDD ;]

Tegnap én is tomcica kommentje után mentem ki, pedig már pont eldöntöttem magamban hogy nem kell az nekem a névnapomon :B

De jól tettem (ezért jó ez a fórum :R ) :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10846) bandus válasza Alg (#10845) üzenetére


bandus
veterán

eh, utolag is boldig nevnapot!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10847) concret_hp


concret_hp
addikt

én még nem jöttem helyre rendesen, de már nagyon mozoghatnékom van...
havi 30 óra mozgáshoz képest lassan 2 hete nem mozogtam szinte semmit :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10848) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Én meg nem mentem ki tegnap se meg ma se, okádék idő van. Meg ma amúgyis szertorna van. Ha holnap nem esik, megyek, ha nem, akkor bent ugrókötelezek. Értem én, hogy keménység van, de én punci vagyok. :DDD

bandus
Amúgy te gyúrsz még? :)

[ Szerkesztve ]

(#10849) tomcica válasza bandus (#10842) üzenetére


tomcica
Topikgazda

milyen rossz ido? :D van mit enned,van futesed otthon? minden mas csak kenyelmi tenyezo :P ma 2x is bokaig ero vizbe leptem (a delutani terepen ment) inov8 roclite 243,be is azott egybol,de par lepes utan mar ugy tunt el is vezette...azert mire beertem a futasbol az ujjaim a kezemen mar fogni nem tudtak,akartam mezes kenyeret enni,de ossze-vissza vagtam a kessel :DDD mokas volt nezni :DD

szoval nincs rossz ido,csak hozzaallas kerdese :B

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10850) bandus válasza tomcica (#10849) üzenetére


bandus
veterán

hát én messze állok még az ilyen szintű elhivatottságtól, de igyekszem, megteszem ami tőlem telik :)

kolosanyi:
már egyáltalán nem, most nagyon megtetszett a futás, illetve leginkább a triatlon. de úszni tudok, bicóm nincs még, így marad ez az egy sport, amit űzök jelenleg. decemberre megpróbálok elérni egy bűvös 100 km-t, hát majd meglátjuk, tervezésben mindig jó voltam :)

egyébként beszaladtam edzésre menet a nyúlcipóboltba. ott télire inkább ilyen goretex-es asicsokat ajánlottak mint a salomon cipőket, pedig utóbbi nekem jobban bejön, de az eladó szerint nem annyira tartósak mint az előbbiek. fene tudja. nektek vélemény?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.