Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) concret_hp


concret_hp
addikt

Puskásnál olyan stadionkör, hogy lépcsőn fel, szomszéd lépcsőn le, majd köv lépcsőn fel úgy, hoyg minden 2. lépcsőre lépsz és simán le. és így körbe :D Puskás-Balboa kör :C

utána 400as pályán a 400on belül gyorsulóan edzés végén 5 kör köztük minimális pihi: 1:23, 1:29, 1:28, 1:30, 1:30 :C

Kaposvár dombjaira én is nevezve vagyok már (Kvári vagyok alapból, szóval alap :D)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10502) kolosanyi válasza Xabi78 (#10500) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát elkezdem, aztán majd kiderül. Ha sok, akkor visszaveszek természetesen. :)

concret_hp
Kváron merre szoktál futni? Én a Róma hegyen, a Szivetvári utcából indulok, fel a Lonkahegyi úton, el a Rippl-Rónai Múzeum mellett, le a Fodor Józsefen, el a Kaposrét sorig és onnan vissza a Szigetvárira. 4,6 km egy kör így. Szeretem, mert alig van forgalom és jó változatos a terep. :)

(#10503) concret_hp válasza kolosanyi (#10502) üzenetére


concret_hp
addikt

semerre, eredetileg vagyok kvári, bp-n élek :)
de múltkor hogy voltam kipróbáltam a városligeti kört, egész jó, csak picit uncsi :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10504) kolosanyi válasza concret_hp (#10503) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja vagy úgy. Egyébként én otthon jobban szeretek futni, mint Budapesten. Jobb a levegő, kisebb a forgalom, kevesebb az ember. Amíg röpiztem, a csapattal nagyon sokat futottunk például a Desedára vezető bicikli úton. Azt is tökre szerettem anno. :)

(#10505) Alg válasza kolosanyi (#10504) üzenetére


Alg
veterán

Otthon én is jobban szeretek futni, főleg hogy megépült a szép új kerékpárút és tök jó futópálya lett a fák között :D Meg hétvégén kb. nulla forgalom van az egész városban szinte.

Meg a Tisza-gát is jó, de az csak odáig egy 10k, vissza ugyanennyi és akkor a gáton még nem is futottam ;] De lehet most hétvégén bepróbálom, ha már hét közben nem tudtam menni futni (most is munkahelyről írok, lassan 14 óránál járok ma :( )

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10506) deicide válasza concret_hp (#10501) üzenetére


deicide
veterán

Azé' ezek 3:30-3:45-ös kili részidők! Szép! :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10507) concret_hp válasza kolosanyi (#10504) üzenetére


concret_hp
addikt

nyilván nekem is jobban bejön, csak ritkán járok arra ...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10508) Aristeus válasza kolosanyi (#10504) üzenetére


Aristeus
tag

@concret_hp, @kolosanyi: Teljesen közel vagytok akkor hozzám, lévén én meg Dombóváron élek, gyakran szoktunk családdal átruccanni Kaposvárra. :) Kicsi a világ. Megnézem ezt a Kaposvár Dombjai versenyt magamnak. Nem egy PB-s, sík pálya, de bulifutásra, vagy "szintfelmérésnek" ;] tökéletes.

@Alg: A természetben én is jobban szeretek futni, mint a városban körbe-körbe, bár Dombóvár tiszta város, csak ősszel/télen sok helyen a családi házakban fával/szénnel megy a fűtés és ilyenkor száll a füst minden felé, így főleg jobb a Kis-Konda-patak völgye. Bár a völgy végéig még sohasem jutottam el, az ugyanis kb. 17km, oda-vissza 34 lenne. Terepen jó kis edzés. Bár a terv már megvan. Csak meg kell valósítani. Ilyen tájakon lehet futni. A téli képek még úgy is hiányoznak az albumból. :D

[ Szerkesztve ]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#10509) concret_hp válasza Aristeus (#10508) üzenetére


concret_hp
addikt

jah pb nem várható azon :D vagy legalábbis elég sokat kéne erősödni :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10510) Xabi78


Xabi78
aktív tag

(#10511) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#10512) tomcica


tomcica
Topikgazda

az iment futottak a skacok az oszi cooper tesztet,kajakos banda 2500-3200m koze szorva,a regi atletak 3000-3050m eleg egyenletes 4ember,egy ifju titan egyedul ment 3480-at ennyi volt az iden...lanyoknal 3040m-el nyerte egy 19eves 400gatas atleta

en az iden nem mentem,kedden volt 20km felmerom,ugyhogy ez most nem hianyzott :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10513) ígyvanferi válasza tomcica (#10512) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az a 3480 m már brutál jó. Meg a csaj 3040-e is, mert nekem is kb. ennyi szokott, 3000-3100 m.

(#10514) deicide


deicide
veterán

Ki hogy áll Balaton Maratonon?

Nekem egész jóra sikeredett... :DDD
Jelenleg összetett 20. vagyok 413-ból.
A 14 kilométer 56:24 lett (2 kör, egész egyenletesen, 28:12 és 28:12 ;] )
A délutáni 7 kilométer pedig 27:23 (3:54/km).
Remélem maradt bennem a holnapi 21-re energia. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10515) Xabi78 válasza deicide (#10514) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Gratula! :) A tempóidon már meg sem lepődök :) Csak kicsin múlott, hogy a 14-en nem csúsztál be 4:00 alá... :Y

Szépen fölkészültem, ma még volt egy rövid ráhangoló futásom. Holnapra a terv, hogy benézek 1:40 alá (ha jól megy, akkor talán percekkel is) - holnap derül majd ki, hogy kiadja vagy nem, meg persze nem mellékes, hogy milyen idő lesz.

Futás előtt ph tali?

X.

Cave canem!

(#10516) Alg válasza deicide (#10514) üzenetére


Alg
veterán

Hajrá ,remélem jó időtök lesz még és kieshet egy 1:20 környéke ;)

Én ma elvittem öcsémet gombászni, (20 perc alatt 3,5 kiló lilatönkű pereszke ;] ) aztán futottam egy kört a gáton. 12km, 5:30 körüli átlaggal, szép napos időben, visszafelé már kicsit szeles volt. Annyira jól nem ment, de élveztem, a 11-ik km-t meghúztam 4:20-ra. Jó lenne tavasszal ilyen tempóban mondjuk 10k-t tudni... vagy legkésőbb nyár végére.

Sajnos kaptam hétvégére is munkát :( de azért próbálok holnap is menni még egy kört a városban.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10517) tomcica válasza deicide (#10514) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jo pihenest,csapasd holnap eddig hibatlan :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10518) deicide


deicide
veterán

Köszi srácok! Holnap összejöhet egy PH!-s fotó, ha felismerjük egymást. Rajtszámom 247. :)

tomcica: eddig a tervezett forgatókönyv zajlik, a holnapi nap még kérdéses, de egyelőre jónak tűnik a futómű.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10519) gombi01 válasza deicide (#10518) üzenetére


gombi01
tag

(#10518) deicide:
Gratula! Toljad neki!!
2367-es rajtszámmal ott leszek én is...
ugyan nagy tempót nem fogok menni mert meghúzódott a jobb combom, de hát kit érdekel :) buli van!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10520) deicide válasza gombi01 (#10519) üzenetére


deicide
veterán

Thx! Holnap kifacsarom még magam, de reggel az ágyból kimászva érzem meg, hogy benne van-e egy 1:27-1:28 környéke. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10521) tomcica válasza deicide (#10520) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ne viccelj,kijon abbol egy 1:25 is ha jol elkapod :K amugy feletek is nagyon szeles az ido,itt most nagyon fuj?!

nekem ma volt lehetosegem pulzusmeresre iram kozben (ilyen ritkan van,hiszen nincs pulzusmerom) a 3.27-3.35 iramnal volt 170-172 a pulzus,ezt egy 5km iramjatekos tempoban mertem

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10522) Xabi78 válasza gombi01 (#10519) üzenetére


Xabi78
aktív tag

1290 rajtszám, narancsárga-szürke hosszúujjú felső, szabvány fehér-fekete kalenji sapka, zöld zóna :)
Egyetértek tomcicával, ha kiadja, deicide-nak meglehet az az 1:25... - holnap már nem kell elsórolni a végét :K : ;]
Legfrissebb időjáráselőrejelzés szerint előtte fog esni, kb 9-10-től már nem, melegünk nem lesz (10-12 celsius), de az esőt talán megússzuk :)

[ Szerkesztve ]

Cave canem!

(#10523) gombi01


gombi01
tag

Az idő adott. Vp-ben már szakad az eső, legalább folyamatos a frissìtès ;) yeah!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10524) deicide válasza gombi01 (#10523) üzenetére


deicide
veterán

Volt hűtés a turbo-nak a fémtestben! :)

1:27:51 lett végül (majdnem végig esőben), egy cél volt, Ladányi Timit magam mögött tudni, ez sikerült, PB nem lett, mert nem volt rá szükség, így is megmaradt a 20. hely összetettben, egyesület nélküli amatőr futók közül pedig 4. vagyok. Hihetetlen élmény élmezőnyben lenni, főleg 90 kilós monstrumként, mert ahogy elnéztem, az élen még elvétve sem volt 60-70 kilónál nehezebb futó. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10525) beltram válasza deicide (#10524) üzenetére


beltram
tag

Óriási gratula! Többieknek hogy sikerült?

pace be with you

(#10526) tomcica válasza deicide (#10524) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:C szep kis hetveged volt,gratulaaa

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10527) deicide válasza tomcica (#10526) üzenetére


deicide
veterán

Köszi srácok! Reggel még a vádlim és a talpamon nőtt vérhólyag miatt nem gondoltam, hogy ez egy sikeres nap lesz, de az algoflex segített, a vádlimat meg combbal pótoltam, csak úgy kicsit nehezebb volt tempót menni. :DDD
Egész évben kevesebb, mint 1500km futással, azt hiszem elmondhatom, megérdemelten vagyok boldog. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10528) tomcica válasza deicide (#10527) üzenetére


tomcica
Topikgazda

elvesztegetett tehetseg vagy,intenziv gyorsasagi es resztavos munkaval ki lehetne hozni beloled ami meg ott szunnyad :K

van meg 2eved a szeniorig,pont fel tudnad porgetni es berobbanni egy 1.20 alatti felmaratonnal ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10529) deicide válasza tomcica (#10528) üzenetére


deicide
veterán

Lehet, tényleg keresnem kellene egy edzőt, csak 8 órás munka mellett biztos nehéz lenne összeegyeztetni... :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10531) concret_hp válasza kolosanyi (#10530) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem nem tűnik hülyeségnek :)

Deicide: esetleg nézz meg egy edzést nálunk, családias hangulat, profi edző, jó hangulat :) (csütörtökönként, jelenleg a stadionnál)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10532) kolosanyi válasza concret_hp (#10531) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor megint rá kell jöjjek, hogy a technikám borzasztó. :DDD

(#10533) kolosanyi válasza kolosanyi (#10532) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tehát akkor futás közben annyi lenne a teendő, hogy (nem tudom magyar szavakkal leírni, nem vagyok jártas a magyar elnevezésekben) pose -> fall -> pull -> pose és így tovább? Ez számomra annyira megfoghatatlan. Mi van ha sprintelni akarok? Akkor nem tudok csak beledőlni és emelgetni a lábamat, majd hagyni, hogy a gravitáció elvégezze a többit. Ott csak szükség van az izmok maximum erőkifejtésére nem? Mert odáig értem, hogy a lépésfrekvencia állandó és a sebességet azzal növeled vagy csökkented, hogy mekkora a mozgástartomány, tehát a "pull" mértéke lesz a mérvadó.

(#10534) Cathfaern válasza kolosanyi (#10533) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A futás valójában nem más, mint egy speciális egy lábas távolugrálás. Ahol a "sima" távolugrással ellentétben szempont az, hogy minél hamarabb el tudd végezni a következő ugrást. Ebből fakadóan, a futás sebességét, ahogy írod is, valójában azzal tudod növelni, hogy minél távolabbra ugrasz. Ha megnézel egy lassított 100 méteres sprint videót (pl.: [link]), akkor látni fogod, hogy pontosan ugyanazt a mozgást végzi, mint amit az általad linkelt videóban is taglalnak. Egyetlen különbség van csak, sokkal nagyobb az "ugrástávolság". Ugrástávolságot pedig egy féleképp tudod csak növelni: az a lényeg, hogy a "pull" közben a hátsó lábaddal mekkora erőt fejtesz ki. Éés ennyi, nincs tovább :) Minden más csak arra szolgál, hogy minél stabilabban fuss, azaz jobb legyen az egyensúlyod (ide tartozik pl. a karmozgás, illetve a bedőlés), illetve hogy leérkezés után minél hamarabb el tudd végezni a következő "ugrást" (leérkezés technikája, illetve kis mértékben a kar mozgás)

Igen, nyilván ehhez nem elég, hogy a "gravitáció előrehúzzon". A gravitáció előrehúz dolog két dologra jó: egyrészt nagyon hatékonyan lehet futni vele a segítségével (kifuthatsz vele a világból is), másrészt kezdőknek segít a fenti mozgásforma elsajátításában. Nyilván minél nagyobb tempót akarsz futni, annál nagyobb izommunka is kell. De a mozgás nem változik.

[ Szerkesztve ]

(#10535) kolosanyi válasza Cathfaern (#10534) üzenetére


kolosanyi
veterán

Wow. Rá kéne mennem a technikára. Mondjuk sose tanítottak futni (annak ellenére, hogy utánpótlás válogatott szinten voltam, illetve fél évet játszottam felnőtt NB1-ben), ez pedig szerintem elég jól leírja, hogy jelenleg milyen szinten van a magyar sport. Futással "alapoztunk" minden nyáron, csak épp futni nem tudtunk normálisan. Igazából csak a térdfájást alapoztuk meg, ha visszaemlékezek.

(#10536) TheBomberman válasza deicide (#10524) üzenetére


TheBomberman
tag

Hatalmas gratula!

én a szombati FM-en sajnos nem tudtam hozni a tervet (csak egyszerűen 2 órán belül akartam maradni), mert 15,5 nél elfogytam (meglátszódott az előző 2 hét pörgés okozta kimerültség) és erre rájött egy görcs is, így már csak az volt előttem, hogy teljesítsem: 2:12 lett a vége, de meglett a 4 évszak 4 félmaraton, aminek nagyon örülök ;)

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#10537) deicide válasza TheBomberman (#10536) üzenetére


deicide
veterán

Köszönöm, Neked is! Fejben behoztad, az a fontos, főleg egy görccsel...a szombati FM-on pont nem voltam kint, pihentünk, mondjuk biztos nem is ismertelek volna fel, jó sokan voltak. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10538) Xabi78


Xabi78
aktív tag

Hát, nem volt egyszerű a vasárnapi félmaraton, az eddigi legkeményebb volt nekem, egyrészt az idő (általában esett, néha fújt, és 8 fok körül volt), másrészt a tempó miatt.
Miután deicide-nak megadtam a taktikai utasításokat (hajrá, meglesz az az 1:25), szépen visszaballagtam a zónámba. A haditerv az volt, hogy az első 2/3-át a versenynek 4:40 körül, 165 pulzussal futom, a többi meg ahogy kiadja. Az első km-t 4:14-en futottam, majd 4:35 körül, aztán beálltam a 4:40/ 165-168-ra. 10-nél toltam egy gélt, és a félpályás frissítőpontnál, mivel nem akartam a nyakamba önteni az ISO-t, így megáltam, amíg 2 pohárral lenyomtam (kb 10mp-et hagytam itt), majd futás tovább. 14 után értünk ki a balaton partra, 15-nél gél, majd a 16-nál ismét egy megállásos frissítés. Ezután jött egy szembeszeles, a szembe esőt nyomó szakasz, itt kicsit szétcsúsztam fejben is, meglátszott az időmön is, lelassultam 4:50 körülre. Nagyjából akkorra sikerült magam összeszedni, amikor a partról befordultunk, itt próbáltam megnyomni a végét, no ez nem nagyon jött össze.
Végül 1:38:20 körüli idővel (PB) estem be a célba. Kifutottam, ami bennem volt, a végére már nem is tudtam fokozni a tempót. A tervhez szépen tartottam magam, az átlagtempóm 4:40 lett. Kicsit zavar, hogy a 17. km körül kicsit szétcsúsztam fejben, de annak örülök, hogy a végére összekaptam magam, és PB vel sikerült zárni a napot :)

Garmin Connect

[ Szerkesztve ]

Cave canem!

(#10539) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gratula mindenkinek, iszonyatos eredmények születtek a hétvégén :)

Nekem is sikerült PB-t hoznom, végre becsúsztam a 2 órás álomhatár alá (1:58:51), ami 7-8 perc fejlődés a wizzair óta. Végig sikerült viszonylag egyenletes tempót hozni, úgyhogy kicsit határon táncoltam, de az utolsó kilométert megtoltam, az lett a leggyorsabb (5:01), amit nem is értek, nekem űridő. Használt a sok résztávozás :)

Ami tapasztalat: egy zselét toltam 10 körül, éreztem tőle a powert rendesen 2-3 kilin keresztül, olyan 15 körül jó lett volna mégegy, ott kicsit elfogytam. 19 környékén kezdtem azt érezni, hogy ez nem biztos, hogy meglesz, késztetést éreztem a sétára, aztán eszembe jutott a sok szívás sötétben a 400-as pályán, meg az átedzett esték, úgyhogy kipréseltem ami kifért. Van is izomláz rendesen, fáj mindenem. Ez most munka volt.

less qq more pewpew!

(#10540) deicide válasza Xabi78 (#10538) üzenetére


deicide
veterán

Gratulálok neked, szépet futottál. Hirtelen nem tudtam, mi van, amikor a rajt előtt rámköszöntél. :DDD
17 környékén az nekem sem jött be, a sáros rész, meg utána a bólyás fordító, de utána az aszfalt és a szél 18-nál helyrerakott.

Polacheck: Az szép, sokat fejlődtél rövid idő alatt! Meg az idő sem volt haver, ennek ellenére sokaknak lett PB, mert talán a Siófoki pálya a legjobban futható az egész szezon BSI-s versenyei között a szinte nulla szintkülönbségével és a sok hosszú egyenessel.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10541) Xabi78 válasza Polacheck (#10539) üzenetére


Xabi78
aktív tag

A zselé az sokat tud segíteni, és igen, érdemes belőle többet is tartalékolni. Ami fontos, hogy úgy kell időzíteni, hogy utána pár percen belül tudjál rá inni valamit. Ha víz nélkül tolod, akkor lehet belőle hascsikarás és Toi-Toi keresgélés.

deicide: csak a történelmi hűség kedvéért, előbb volt a bólyás fordító, azután a saras rész. Az a szakasz eléggé beleégett az agyamba.
Gondoltam, hogy nem esett le, ki vagyok és mit akarok, elég érdekes fejet vágtál ;] , de nem akartalak zavarni a magyarázkodással. Amikor 7 km-nél futottatok szembe, akkor is könnyű volt kiszúrni, nálad nagyobb darab nem futott előtted :DDD

Érdekes kérdés, hogy ideális körülmények között (14-16 fok, borult idő, eső nélkül) milyen eredmények lettek volna. Én azért azt érzem, hogy nemcsak testileg, hanem fejben is sokat kivett belőlem ez az idő. A pálya az olyan szempontból jó, hogy szint alig van benne, de azért elég komolyan monoton (jójó, a parti szakasz kivételével), ilyen szempontból nekem a tavaszi vivicitta jobban bejött, és abban sem volt sok szint.

Közben megjött a hivatalos eredménylista, a hivatalos időm 1:38:14 - ez a 158. helyre volt elég.

Nekem is fáj kb mindenem. Reggel csak lassan, támaszkodósan tudtam lejönni a lépcsőn, de aztán a zuhany meg egy kevés séta elég jól helyrerakott.

Cave canem!

(#10542) deicide válasza Xabi78 (#10541) üzenetére


deicide
veterán

És tényleg, kicsit zombiként futottam azon a szakaszon, összefolytak a kilométerek. :)
Rajtnál vicces fejem lehetett, próbáltam összerakni fejben a menetet. Aztán menet közben már megismertelek, igen, mondjuk neked valóban könnyebb dolgod volt, mert másfélszer szélesebb voltam kb mindenkinél. :DDD

150 környéke nagyon jó eredmény, szárazon biztos jobb idő lehetett volna sokaknál, engem nem zavart, legalább hűtötte a fémtestet. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10543) tomcica válasza kolosanyi (#10530) üzenetére


tomcica
Topikgazda

[link]

nezd csak,de van meg jo sok video fent

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10544) Xabi78 válasza deicide (#10542) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Azért a 20. hely a maratonon még jobb ;) Ez nekem valami elképesztő, elérhetetlen "űridő".
Mondjuk egy éve még a 2 órán belüli félmaratont sem tartottam elképzelhetőnek... Ez egy visszautalás Polachek kollégára: ha egy hónap alatt 8 percet javultál, akkor tavaszra egy jó alapozással összeállhat az 1:45 :) Egyébként a 8 perc javulás is nagyon komoly, pláne, hogy szerintem az időjárás miatt is benned maradt még pár perc. Nagyobb tempónál viszont (ez személyes tapasztalat) jobban oda kell figyelni az energiabevitelre.

Cave canem!

(#10545) deicide válasza Xabi78 (#10544) üzenetére


deicide
veterán

Főleg akkor fontos az energiabevitel, ha előtte nem tudsz jól bekajálni, mint mondjuk én. 1.5 órával előtte jól bekajálok és 1 banán, ez vasárnap elég volt ahhoz, hogy frissítés nélkül toljam végig, csak egy fél pohár vízzel. Mondjuk nekem van tartalék (ha nem is sok) pocaktájon. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10546) tomcica válasza deicide (#10545) üzenetére


tomcica
Topikgazda

egyezem,ha rendesen fel van toltve a szervezet akkor egy felmaratont siman le lehet tolni kaja nelkul,sot viz nelkul is,ha olyan az idojaras,hogy nem izzadsz sokat

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10547) Polacheck válasza Xabi78 (#10544) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A meleg nekem nagy ellenség, ez az idő tökéletes volt futni, a parti távot kivéve mindenhol melegem volt, túlöltöztem kicsit (3 rétegben toltam), úgyhogy nekem az időjárással nem volt gondom. Mondjuk az fasza lett volna, ha nem full átázva kell végigtolni, de az eredményhez úgy érzem, hogy nem járult volna hozzá nagyban.

Az 1:45 irreális, egy 1:55-nek is örülnék, de ahhoz is tényleg végig kell edzeni a telet. Sok idő van még addig és nem is igazán az őrült időbeli javulgatás a cél, a jövő évi célversenyre (UTH rövidtáv) kellene felkészülni normálisan inkább. Meglátjuk, hogy mit hoz a tél, mennyire sikerül megnyomni. A héten kicsit lazább hetet tartok (ma nem vagyok képes még elmenni futóedzésre, a szerdai crossfitemre pedig rácsúszik egy céges rendezvény), aztán két hét múlva Buda Trail hosszútáv és onnantól fogok téli üzemmódra váltani.

less qq more pewpew!

(#10548) imyourfriend válasza tomcica (#10546) üzenetére


imyourfriend
őstag

Nem kell ahhoz feltölteni, tegnap lefutottam majd 18,5km-t úgy hogy alig ettem az elmúlt napokban úgy hogy előtte múlt hét vasárnap futottam és most 2 napot ittam (péntek szombat). ;] Bár utána ettem rendesen, de nem futottam még ennyit főleg nem spontán hogy felveszem a cipőt aztán gyerünk. Ezért is futottam el az elejét egyrészt, nameg normális pólóba toltam meg pamut pulcsiban. :DDD

(#10549) tomcica válasza imyourfriend (#10548) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ugy ertettem a "feltoltest",hogy nem urited le elotte mondjuk egy dupla edzessel :P tegyuk fel ha szombaton van a verseny,kedd/szerda az utolso eros edzes,csut/pentek pedig pihenes es normalis kajalas = feltoltes

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10550) imyourfriend válasza tomcica (#10549) üzenetére


imyourfriend
őstag

Mondjuk rám még várat a félmaraton, csak szép lassan. Bár még idén szeretném lefutni így spontán, lehet hogy nem menne 2 óra alatt de első körben az a lényeg hogy lefussam, majd azt követően hogy 2 óra alá be tudjam hozni az időt. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.