Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) concret_hp válasza Alg (#10348) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem csak 1 autoreply jött, írtam nekik, de remélem nem lesz para... (nyilván kártyával fizettem, nem paypal :U)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10352) tomcica


tomcica
Topikgazda

amikor elkapod a fonalat :D ma ilyen volt,meleg napos ido (szel azert volt boven) felmeztelen,kisgatyaban,a bemelegito mezitlab,a tobbi inov8-ben a palyan 10 x 400m jol ment,vegul 8nal ugy dontottem az utolso kettot kicserelem egy 600m-re, 1.39lett...ittam es egybol 20x100m tiz porgosre,sprint..a masik tiz temposra,majd kifutas...delutan folyt. kov. ki kell hasznalni a szep idot :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10353) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gear témakörben:

Na, végül ez a mellény lett a befutó.

Megjött közben a Salomon Agile belt-em, futottam vele tegnap egy tizest, hát, nem az igazi. Szerintem ezek az övtáskák azoknak jók, akik vékony testalkatúak, nekem nem jött be, ha van benne egy fél literes flask, akkor már mozog a hátamon.

Nincs mese, be kell ruháznom egy salomon zsákba a hosszú hétvégi futásokhoz és túrákhoz. Van valakinek tapasztalata ezekkel?

S-LAB ADV SKIN HYDRO 5 SET
ADVANCED SKIN 12 SET

less qq more pewpew!

(#10354) Alg válasza Polacheck (#10353) üzenetére


Alg
veterán

Nekem egy Trail10 van. Tök egyszerű, ami tapasztalatom van:

Most már olyat vennék aminek nincs derékpántja (nekem nem jött be, nagyon meg kell szorítani hogy ne mozogjon el + szétcseszi a pulcsit), illetve amin több zseb van az apróságoknak (kulcs, GPS, telefon).

Sokan futnak Dekás zsákkal, megnézve nem is tűnt rossznak (van 3 méret, meg vannak ilyen egész érdekes rugalmas-elasztikus zsákjaik is)

10l amire elég: 1 váltás ruha (póló+polár+nadrág), pénztárca, telefon, térkép, pár csoki, kívül 2 kulacs a hálós zsebben. Ivótasak beszerzés folyamatban
Széldzseki már nem férne bele, kívülre erre nem lehet gumizni.

Szóval ha csak kaja-pia kell elég lehet az 5-8 liter, de ha váltócuccot is vinnél inkább min. 10-12...

Apropó, mai Multinav aranyórás akcióra nézz rá ;) (bár lehet ez már nagy...)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10355) Polacheck válasza Alg (#10354) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kaja-pia, telefon ilyenekre kell, váltóruhát viszonylag ritkán viszek magammal, max 1 pulcsi /dzseki, ha öltözni kell.

Néztem a mai aranyórát, az nagy nekem. Szerintem az s-lab-et fogom bepróbálni az 5 literes jónak tűnik.

less qq more pewpew!

(#10356) Xabi78 válasza Polacheck (#10355) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Hátizsákból én egy ILYET használok. Kényelmes, jól pakolható, 2 literes zsákkal adják, aminek nagyon jó a szopóka része, a mellény részbe belefér a telefon, pár csoki meg gél. Stabil, 2 literrel azért lötyög az ember hátán, de nem csúszkál, stabil (csak a víz mozgolódik a zsákban). Sajna már nem lehet kapni, de ez alapján az mondom, futásra azok az igazán jók, aminek az elején nem csak egy pánt van, hanem egy mellényszerű rész.

Ma futottam egy tempókeresgélő 10k-t. PB lett belőle. Jó előjel a jövő heti félmaratonra, ha nem jön közbe semmi, remélem, becsúszok 1:40 alá... :)

Cave canem!

(#10357) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Lenyomtam egy 10-est ma, nagyon szenvedős volt. Állandóan lassítanom kellett, meg megállni, mert az emberek hihetetlenül bamba birkák (Hűvösvölgyi út mellett futottam a járdán). Ahol meg kiértem már a forgalmasabb városrészből, ott meg majdnem terepfutás jellegűvé vált az egész, nem gondoltam volna, hogy ilyen állapotban van a járda. Na mindegy, 1:06 lett a vége, 182-es max és 158-as átlagpulzussal. Végülis nem olyan rossz az ilyen emelkedős vidéken. :)

(#10358) concret_hp


concret_hp
addikt

most látom zajoéknak magyar telefonszámuk van :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10359) ígyvanferi válasza concret_hp (#10358) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Megnyitottam az oldalt, a főoldalon egy b.szottnagy Kattincs ide (sic!) felirat fogadott. Zártam is be nagy undorral.

(#10360) aclandiae


aclandiae
senior tag

Téma: IZOMLÁZ

A gondom a következő: a combjaim felső része állandóan ég. Próbálkoztam a hideg-meleg zuhannyal, Bengay-el, masszírozással, pihentetéssel, vízszintesen vagy felpolcolva tartani, 8-10 órákat aludni. Semmi nem válik be!

Diétázom, kiszámolt fehérje-ch-zsír-kalória. Korábban is így csináltam csak nem volt ch (rizs-tészta). Akkor a ch hiánya miatt gondoltam: nem tud megfelelően regenerálódni, most pedig van elég ch és mégis ugyanúgy előjön. Használok nagy dózisú multi-vitamin és ásványi anyag készítményt.

Júliustól két hónapig kipróbáltam a Lean Boss-t és a Beta-Alanine-t. Enyhítették, de nem megszüntették a problémát. Szeptembertől 8 hét teljes(!) szünetet hagytam, és kb az 5. héten múlt el az égő érzés! Pedig semmit nem edzettem. Négy hete újrakezdtem és ugyanott tartok: egy hét után ismét ég.
A hócipőm tele van vele, hogy finoman fogalmazzak.

Három hete kimaradt a kerékpár, mert nem merem terhelni. Lábra külön nem is edzek, mert a tekeréstől is éppen eléggé kínlódok.
Jelenleg ott tartok, hogy a munkahelyemre fáj elgyalogolni. Ha ülök, ha állok ég. Voltam vele sportorvosnál, elmondta amit a legelső bekezdésben írtam, majd eltette a pénzt. Természetesen maradt minden ugyanígy.

Nagyon örülnék valami megoldásnak, mert így nem maradhat!

(#10361) concret_hp válasza aclandiae (#10360) üzenetére


concret_hp
addikt

vitamin és hasonlók?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10362) aclandiae válasza concret_hp (#10361) üzenetére


aclandiae
senior tag

Rendben vannak, de ezt írtam. :K

(#10363) deicide válasza aclandiae (#10362) üzenetére


deicide
veterán

Folyékony magnézium? Esetleg természetes magnéziumforrások hiánya is okozhatja.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10364) aclandiae válasza deicide (#10363) üzenetére


aclandiae
senior tag

ZMB6-ot használok lefekvés előtt. Nekem is ez volt az első ötletem.

(#10365) Polacheck válasza aclandiae (#10360) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

biztos izomláz ez? olyan izomlázról én még nem hallottam, ami az utolsó edzéstől számítva 5 hétig tart.

egyébként nekem a hideg-meleg fürdő váltogatása jött be a legjobban. maraton után a 11 fokos vizet váltogattam a 42 fokossal, másnap alig volt izomlázam.

less qq more pewpew!

(#10366) imyourfriend válasza Polacheck (#10365) üzenetére


imyourfriend
őstag

Szerintem ez nem az, én akkor érzek olyan "égést" a combjaim felső részében mikor trx-en pl rajtgyakorlatokat végzünk és egy bizonyos darabszám után érződik a hatása, de hamar el is múlik. Szerintem erre gondolt az illető amit izomláznak vett.

(#10367) gombi01


gombi01
tag

Fürdővízbe sót kell rakni az is segít.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10368) Xabi78 válasza aclandiae (#10360) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Szia!

Ha előtte túlterhelted, az izomrostok sérülése/szakadása miatt kialakulhatott ilyen égető, fájdalmas állapot. Én, amikor 4-5 év kihagyás után elkezdtem bringázni, az első időszakban hasonlóan éreztem magam.
Az izomregenerációhoz azt javaslom, hogy a mozgást ne szüntesd be, hanem olyan mozgásformákat végezz, ami kis terheléssel tartósan dolgoztatja az izmaidat. Ilyen lehet például a kerékpár, síkon, 90 körüli pedálcsapásszámmal és 140 alatti pulzussal.
Emellett az úszás is segíthet, utána meg mehet nyugodtan a szauna is.
Mozgások után, közötti napokon finom (de tényleg csak nagyon óvatos, de rendszeres!) nyújtás is javasolt.
Amíg nem leszel teljesen tünetmentes, addig a futást én nem javaslom, a talajra érkezések traumája nem sokat segít ezen az állapoton. Ha újrakezded a futás, elképzelhető, hogy a futóstílusodon is változtatnod kell.
Sportorvosok az ilyen sérülésekre még a crio-kamrát is javasolják.
Emellett segíthetnek a nem szteroid gyulladáscsökkentők is (pl. voltaren tabl.), de ezt mindenképpen konzultáld meg az orvosoddal - pláne mivel vényköteles is.

Remélem, mielőbb rendbejön a lábad.

[ Szerkesztve ]

Cave canem!

(#10369) tomcica válasza aclandiae (#10360) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Eleg kerek,minden oldalrol koruljartad,nem tudom mi lehet :N komolyabb felkeszulesnel nekem is szokott lenni olyan,hogy mosott xar vagyok 2-3 honapon keresztul,a pihenonapon (heti 1x) alszom 11-12orat,utana is,ami az utobbi idoben segitett az a vas/szelen/zink/B6 kombo extran a mega daily one-on kivul,megpedig folyekony szirup formajaban,kevesebbet alszom,nem vagyok annyira faradekony.Tudom ez nem pont az ami nalad van,csak azert irom,mert azt gondoltam a mega daily one-ban van eleg vas,kozben kiderult szamomra keves,vagy abban a formajaban nem tudom hatekonyan felszivni.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10370) concret_hp válasza Alg (#10348) üzenetére


concret_hp
addikt

te beírtad valahol a címbe, hogy Hungary?

szerk: ja már látom hogy legördülőből kell választani... de vmi szlovák nyelvű szállító jött hozzá vagymi :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10371) aclandiae


aclandiae
senior tag

Polacheck: eredetileg az volt az elgondolás, de biztosan nem.
Próbáltam én is, de annyira bekötött tőle, hogy mozgatni alig bírtam.

imyourfriend: :K

Xabi78: tavaly október óta kerékpározok. Jó időben kint, rossz időben és most majd télen szobakerékpáron (későn világosodik, hamar sötétedik, hordja a havat stb.) Korábban is volt vele gond, mert 0-ról kezdtem. Eleinte a pihentetés, felpolcolás, forró fürdő használt.
Amíg nem múlik el, vagy javul jelentősen nem szeretném semmivel terhelni. Tapasztalatom szerint sokkal rosszabb lesz.
Jövő héten kérek beutalót reumatológiára és ideggyógyászatra. Valamint keresek egy rehabilitációs szakorvost is.

tomcica: jól látod. Multi-Pro Plus-t használok, a MDO-ra épül és van benne sok minden más hasznos.

(#10372) Aristeus válasza tomcica (#10352) üzenetére


Aristeus
tag

Ma én is elkaptam a fonalat, az iránymutatásaid alapján megvolt az első intervallumos edzés. 3K bemelegítés után egy 7x500m, közöttük 200m kocogás. Úgy eltaláltam a tempót, hogy minden 500m 3mp-en belül lett, kivéve az utolsót, mert ott megnyomtam max-ra a végét. [2:12, 2:11, 2:13, 2:13, 2:10, 2:11, 2:04]

Egy kérdésem lenne még: meddig vigyem ezt föl? 10x500m-ig, aztán kezdjem el összekötögetni őket, hogy egyre kevesebb legyen a pihenő, vagy az 500m-ből legyen 600m vagy 800m?

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#10373) Apollo17hu válasza aclandiae (#10371) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Nem tudom, pontosan mit jelent nálad a combod felső része, de nem lehet, hogy gyulladásról van szó?
Nekem a combcsontom töve fájt sokszor. Más okból, de elmentem dokihoz, és megállapította, hogy gyulladásról van szó (konkrétan az ízületi tok). Olyan kenőcsöt kaptam rá, amit nyugdíjasok használnak ízületi gyulladásra.

(#10374) tomcica válasza Aristeus (#10372) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jajj de buszke vagyok rad :R ezt IIIIGY kell csinalni,jo a szoras,jo a darabszam,jo a sebesseg is.

Mondom is,mivel mar jon a huvos/szeles ido igy nem kell oket gyorsitani,jol sejtetted a darabszamot fel kell vinni 10db-ra,az ugye ugy is "csak" 5km minosegi munka (+2km is osszecsurog a pihenokkel melle) 3K-5K versenyzonek lenne megfelelo,mivel te hosszabb tavon szeretnel versenyezni mondjuk 10K es FM igy a tavot kell novelni,igen a 600/800 es vegul vegcel 10x1000m.Tehat amikor elered a 10x500-at es mar futod 2-3hete,akkor kicsereled 7-8 x 600m-re uuugy,hogy a sebesseged ugyanaz marad,esetedben 2.10 kornyeke benne az 500m+ kitartva meg 100m :K (a 8x600 lesz ugye 4800m minosegi munka,de egesz mashogy oszlik szet,konnyebbnek tuti nem fogod erezni) amikor kesz a 10x600m akkor mesz fel a 8x800m-ra ugyanigy feltolod es mehet a 10x1000m itt van ket irany az egyik ha R200 a pihenod,akkor szinte mar ossze is van fuzve es van a R400 piheno,amikor a hosszabb piheno miatt ki lehet oket gyorsabbra futni,de ez majd a jovoben,ha odaersz elmagyarazom mindketto lenyeget es azt is,hogy mikor alkalmazzak oket (az eves ciklus mely szakaszaban)

Mivel a resztavozos edzest is meg lehet szokni,ezert letezik az is,hogy idonkent (mondjuk eloszor havonta 1x) beprobalsz kombinalni hasonlo ossztavnyi,de mas leosztasos edzest,pl 10x1000m (az ugye 10K osszemunka) helyett 5-7x1500m (az 5 jocskan kevesebb,de konnyen lehet h beakad,akkor boven eleg,a 7 fedi) vagy 4- 5x2K vagy letra 3K (R400) 2K (R400) 1.5K (R400) 1K (R200) es mesz vissza felfele ugyanugy,ezt tavaszra es formaelesitesnel gyorsulora futjak,ahogy rovidul a tav gyorsitod,de ha resztavos helyett alkalmazod es nem a versenyperiodusod elott vagy akkor nem kell gyorsitani,csak tulelni a 3K-t es a 2K-t a tobbi rovidebb mar vigabb es utana fel meg egyszer,mindegyik ugyanabban az iramban tortenik

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10375) gombi01 válasza tomcica (#10374) üzenetére


gombi01
tag

(#10372) Aristeus:
"Mivel a resztavozos edzest is meg lehet szokni" VIGYÁZZ, ezen a mondatát a Tomcicának el ne hidd !!! :N
A résztáv az egyfajta kínzásnem :K

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10376) tomcica válasza gombi01 (#10375) üzenetére


tomcica
Topikgazda

dehogy kinzas :DDD ha allandoan 2.10-re porgeti az 500m-t idovel megszokja a szervezete es vagy gyorsul 2.07-2.05 igy szepen v. konnyebbnek tunik nehany darab 2.10-en :K

persze van az az 500-as sebesseg amit nem szoksz meg szinte soha,van nekem az egyik kozeptavos edzesem amelyben 4x500m van,DE 1.13 es 1.17koze ennyi a szoras csak,na azt nem sikerult meg megszoknom ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10377) beltram


beltram
tag

Voltam rajtszámot átvenni a tudás útja félmaratonra. A tegnapi hírekkel ellentétben mégsem kértek letéti díjat a chip-ért, mindig van valami változás, remélem holnapra nem jut. :)

pace be with you

(#10378) Alg válasza beltram (#10377) üzenetére


Alg
veterán

Viszont lesz befutóérem :C

Az utóbbi 3 napot szállodákban töltöttem a cég kontójára, szóval szénhidrát-töltés megvolt :D megpróbálom kialudni magam és holnap hajrá.

Utoljára kedd reggel futottam, akkor még 170 alatti pulzuson mentek 4:50 alatti tempók, ha ez holnap is menne, maximálisan elégedett lennék.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10379) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Azzal szenvedek, hogy Endomondoból átvigyem az edzéseim Runtasticba. WP alatt jobb a Runtastic kliense, fizetős szolgáltatás nélkül is sokkal testreszabhatóbb meg minden. Ezt találtam hozzá. A körülbelül 240 edzésből át tudtam vinni 140-et, a többit nem akarja, ráadásul a "gymnastics" kategóriájú edzéseket "other"-ként exportálja. Fene vinné el őket, hogy nem tudnak valami szabványt kidolgozni erre.

[ Szerkesztve ]

(#10380) concret_hp válasza beltram (#10377) üzenetére


concret_hp
addikt

chip viszont szerintem elég elb@szott alakú / formájú :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10381) beltram válasza kolosanyi (#10379) üzenetére


beltram
tag

ő a te barátod: https://tapiriik.com/

pace be with you

(#10382) beltram válasza concret_hp (#10380) üzenetére


beltram
tag

jaja, azért csak sikerül majd valahogy befűzni. :)

pace be with you

(#10383) deicide


deicide
veterán

No, megvolt az Optivita Ultrafutó kupa Velencei etapja, ezúttal 6 órán párosban. Hoztuk a tervet, a kolléga 38km-t és pedig a terv szerint maratont nyomtam, 4x1.5 órás elosztásban. Az első 1.5 órámban becsúszott egy félmaraton PB 1:27:17-el. :DDD A vége pedig 2:59:58, 2mp-el a 3 órán belül. És ezt pont így álmodtam meg fejben! :)
Eddigi legjobb versenyem volt, annak ellenére, hogy csak másodikak lettünk, de az ellenfél páros egyik futója Ladányi Timi volt, aki pl a Kékes csúcsfutást nyerte idén :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10384) Xabi78 válasza deicide (#10383) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Wooowooowooowoooo!!! :Y :DD :C

Gratulálok!!!

Főleg ahhoz, hogy kigondoltad, fejben is erős voltál, és behúztad azt az eredményt, amit elterveztél. Nagy vagy! Igazi aerob monster ;]

Cave canem!

(#10385) tomcica válasza deicide (#10383) üzenetére


tomcica
Topikgazda

te-te aerob szorny :R gratula jar,meresz elso 1.5ora :P mennyi volt a piheno egy ilyen felmarcsi utan?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10386) deicide válasza Xabi78 (#10384) üzenetére


deicide
veterán

Thx! A végére kellett fejben ott lenni, hogy tartsam, ha nehezen is, a 4:35-4:40-öt az utolsó pár kilométeren.
Egyre jobban tetszik az aerob szörny kifejezés, főleg, hogy a legtöbb futónál 20 kilóval nehezebb voltam kb, páran néztek is érdekesen, amikor elfutottam mellettük. :)

Az első 1.5 óra, ez rettentő egyenletes lett, volt benne bőven tartalék:

És a második, itt már látszik a végére a fáradás:

tomcica: Thx!! 1.5 óra volt a pihenő a 2 etap között.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10387) Xabi78 válasza deicide (#10386) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Az első menet valóban elképesztő egyenletes lett, pár másodperc +- kilinként...! :Y A pulzusod hogy alakult közben?

Cave canem!

(#10388) deicide válasza Xabi78 (#10387) üzenetére


deicide
veterán

És ezt a tempomatot úgy képzeld el, hogy kilométerenként 3x ránézek az órára és ha nem stimmel a tempó, akkor állítok rajta (Ha lassú. Ha gyorsabb kicsit, akkor nem bántom). ;] A 20-21-es kilit azt meg fejszámolás alapján kellett 4:01-re tenni kb, hogy meglegyen az egyéni csúcs.
Nem vittem pántot, már bánom, mert én is kíváncsi lennék, de az átlag érzésre 160 körül lehetett, az első 11-en 155 környéke, a második 11 meg olyan 165. De a maxom 180, ezért éreztem, hogy van ebben még tartalék.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10389) kolosanyi válasza beltram (#10381) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezzel csináltam, de nem vitte át az egészet. Na mindegy, tojok rá, átmegyek a rántásztikra, WP-n tényleg jobb a kliens. :)

(#10390) Alg válasza deicide (#10388) üzenetére


Alg
veterán

Széép, nagy gratula! :R :Y

Én most húzok aludni, holnap félmaraton, remélem megvan még a hét eleji erő, most eléggé rápörögtem a dologra :)

Szerk: 3438-as rajtszám

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10391) concret_hp válasza Alg (#10390) üzenetére


concret_hp
addikt

höhö nekem 3434 :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10392) deicide válasza Alg (#10390) üzenetére


deicide
veterán

Thx! És jó futást mára. :-)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10393) gombi01


gombi01
tag

Deicide hatalmas gratula Neked!!! Jól toltad!
Tegnap megvolt a Sárvár fèlmaraton viszonylag könnyedèn ment nem akartam szaggatni mivel 2 versenyt terveztem a hètvègère. Egy kicsit azèrt túltoltam, vitt a lendület, 1:33-lett. Azért hagytam egy kis tartalékot mára a Csesznek-Zirc terep fèlmaratonra is ;)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10394) deicide válasza gombi01 (#10393) üzenetére


deicide
veterán

Te is kemény vagy, 2 verseny egy hétvégén! :)
Én ma csak laza kocogásra leszek képes talán.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10395) gombi01 válasza deicide (#10394) üzenetére


gombi01
tag

(#10394) deicide:
A mai az nekem is levezető lesz a Cuha-völgyben. Ez amúgy sem egy PB-nek való pálya... 7 helyen kell átkelni a gázlón és most jó nagy a vízszint, ugrálhatok a köveken a patak felett. Párszor már sikerült becsúsznom, viszek is tartalék zoknikat :D

Jövő héten vasárnap kellene egy 1:30 körüli félmarcsit tolni Siófokon.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10396) deicide válasza gombi01 (#10395) üzenetére


deicide
veterán

Tavaly voltam a túra részén és visszafelé találkoztam a futókkal, keményen tolták át a patakon :)

Jövő hétre, ha az idő velünk lesz, simán benne van egy 1:30 alatti eredmény neked is, jó a pálya, de már 1:30 környékével is első 100-ban lehet lenni a kb 2.5 ezer indulóból. :)
A magam részéről érdekes lesz, mert a szombatin 14km+7km sokat ki fog venni belőlem, kérdés, hogy mennyire tudok otthon regenerálódni másnapra.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10397) beltram válasza concret_hp (#10391) üzenetére


beltram
tag

Az enyém 3347.
Jó futást mindenkinek! :)

pace be with you

(#10398) tomcica


tomcica
Topikgazda

tepjetek szet oket "kis tigrisek" ;] ahogy a szolas is mondja felenk a klubban: "no retreat,no surrender" :P

beszamolokat kerunk,mert megerdemeljuk :K en meg kimegyek porgetek par 500m-t,olyan kopkodoseket

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10399) concret_hp


concret_hp
addikt

1x terveztem el rendesen előre, hogy mit fogok felvenni, erre nem még pár fokkal melegebb van? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10400) Xabi78


Xabi78
aktív tag

Rövidgatyás idő van :) Valami ilyesmi jól jönne jövő vasárnapra is :D

X.

Cave canem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.