Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Naná, várjuk szeretettel :Y

(#2) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én emiatt nem játszottam a 2. résszel. Majd az első után... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3) adrian14 válasza TESCO-Zsömle (#2) üzenetére


adrian14
tag

Szerintem story szempontjából (időrendben) a 2 van előbb és utána csak az 1 :) De lehet tévedek...

(Red Dead Revolver, Red Dead 2, Read Dead 1)

[ Szerkesztve ]

(#4) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Hát, nekem a kettő nagyon ne jött be. Játszottam vele 2-3 órát, de valahogy nem fogott meg. Ennek lehet esélyt se adnék :D :DDD ;]
Nekem a Max Payne 1-2 remaster kéne :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) PuMbA válasza adrian14 (#3) üzenetére


PuMbA
titán

Így van :D A 2 pontosan az 1 előtt játszódik és ott fejeződik be, ahol az 1 kezdődik.

MikeWazowski: 2-3 óra sajnos semmire nem elég ebben a játékban. Maga a bevezető rész 6-8 óra, onnantól indul be a dolog. Tudtam, hogy ki kell tartanom és hogy nem véletlenül dobálóznak a világ egyik legjobb játéka szavakkal. Az eleje nekem is semmilyen volt, hiszen még el se kezdődik a lényeg, de a végére életem egyik legjobb játékélménye lett. Nem csalódtam, hogy hittem a véleményeknek. 25 év alatt nagyon kevés játékkal játszottam, ami ennyire jó. Igazi kihagyhatatlan mestermunka.

[ Szerkesztve ]

(#6) TESCO-Zsömle válasza adrian14 (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor is a 2-ben vannak utalások az első részre és nem fordítva. Olyan ez, mint a Mafia. Ha jót akarsz, kiadási sorrendben kell játszanod, különben nem fogod érteni a Definitive-ben azokat az utalásokat ,amik a korábbi (időrendben későbbi) részekre utalnak.

SPOILER

Mint mikor Frank korholja Tommy-t, hogy 2-t a fejbe, az a biztos mód, ami egyértelműen Frankiln-re utal a 3-ból, aki túlél egy fejlövést.

Persze lehet, hogy ebben is tévedek, és semmi utalás nincs a két rész között, de a R*-t ismerve valszeg nem ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7) negyven2


negyven2
veterán

Időközben eltávolították ezeket a sorokat a Rockstar Launcher-ből. Ami igazából nem jelenti azt, hogy mégsem jön. Amúgy alapvetően ennek nem kéne, hogy számítson, de holnap esete lesz a Take Two negyedéves beszámolója, és egy ilyenen azért jól mutatni akár egy ilyen bejelentés is.

Az játászi sorrendhez meg annyit, hogy az RDR1 fejlesztésekor még nem volt nagyon szó egy esetleges folytatásról, így sok olyan narratív dolog van benne ami furcsa lehet, ha a játék történet szerinti időrendjébe játsszuk. Ráadásul azért csak 8 év van a kettő között, és emiatt lehet nehezebb lesz visszaszokni egy butább, talán kicsit nehezebb irányítási formára. Vagyis én is a játékok megkenési sorrendjében való játszást javaslom, mert így talán nem lesznek annyira zavaróak a retcon-tol dolgok.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#8) MikeWazowski válasza PuMbA (#5) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hmm, akkor lehet adnom kéne neki még egy esélyt... és kitartóbbnak lennem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) shaitan. válasza MikeWazowski (#8) üzenetére


shaitan.
csendes tag

Nekem 214 oram van benne es csak egyszer jatszottam vegig. De ahogy mondtak elottem idot kell neki adni es egy hihetetlen elmeny a vegere

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.