Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) tomcica válasza kolosanyi (#10100) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a te esetedben igy hogy mar jo az allokepesseged es nem is igazan akarsz a jovoben se hosszabb tavokra kikacsintani az interval edzes celravezetobb,en nem a 7.30-as celsebessegen futnam,mert van kozte piheno,hanem 3-5mp-vel gyorsabbra azokat a 400-at,es addig fejlesztenem,hogy a piheno 200m lassu kocogas lenne (NEM SETA) 6x400ig...tavasszal pedig csokkenteni le es meg jobban elesiteni,valamint hozzatenni 1db 200 FULL sebesseget a legvegere (elotte ugyanugy csak 200m kocogos piheno)

legvegul osszekapcsolnek par darab 400at kozte 200-as pihenovel de azt mar konnyu tempora pl 400m @90 200m @55mp (ez volt a pihenod!) 400m @90 200m @55 (ha kicsuszik 60ra akkor ki) igy 3-4 szettet,ha megvan a 4szett akkor 7.30-at vidaman futod,sot szemtelenkedhetsz is benne a vegen,ha valakit le kell zuzni (na latszik,hogy nem szintidoben gondolkodom en se :P nehez atallni,nalam mindig verseny a verseny)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10102) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Na, tegnap megnéztem a hétfői futóiskolát is, ez már jóval durvább, azt hiszem, hogy ezt kell nyomatni. Valami ilyesmi volt a felépítés:

15p bemelegítés
5x400egyben (1. lassú, 2. az egyenesek közepes tempóban, 3. közepes tempó, 4. lassú, 5. gyors)
futóiskola (szökdelések, kitörések, jog, skip, stb.)
2x400 iramjáték (5 fős csoportban utolsó előre fut)
5x400 tüdőkiköpős 120mp-100mp-80mp-60mp pihenővel
törzs+láberősítés
nyújtás

Sokkal keményebb mint a szerdai. :K

less qq more pewpew!

(#10103) tomcica válasza Polacheck (#10102) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez jol hangzik mar :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10104) Xabi78


Xabi78
aktív tag

Ma ADTA ;]

Sima alapozó futásra indultam, de annyira jólesett meghajtani, hogy a végébe még beleiktattam egy kis anaerob tartományt is. Így végülis egy korrelt laktátküszöbkitoló edzés lett belőle :)

Én pronáló lábra rövidebb távokhoz (15km alatt) egy Asics Phoenix-et használok, nagy megelégedéssel. Olyan 22k körül vettem tavasszal. Hosszabb távokhoz, versenyekre, egyéb sátoros és ünnepnapokra pedig fölveszem az Asics Kayano-t (akciósan vettem 25k-ért). A nike-ok nekem nagyon puhák voltak, a saucony meg kissé nyersnek tűnt. De nyilván ízlés dolga.

X.

Cave canem!

(#10105) Polacheck válasza tomcica (#10103) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Eszembe is jutottál párszor, hogy ez olyan mint a te módszered :)

less qq more pewpew!

(#10106) kolosanyi válasza tomcica (#10101) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez jól hangzik, köszönöm. :R
Egyúttal ki is dobhatom a lábazást, mert emellett túl intenzív lenne. Mondjuk egy jó ideje már nem is szórakozok a 80 féle izolációs gyakorlattal, guggolok és kész. (Sőt, egy ideje csak egylábas guggolást csinálok, meg amúgy sem dolgozok izolációs izékkel egy izomcsoportra se.)
A verseny nekem már nem téma, évek óta abbahagytam. Szép volt, jó volt, de elég volt. :)

(#10107) bandus válasza Polacheck (#10102) üzenetére


bandus
veterán

mondtam én, hogy jobb lesz a hétfői :K

ha rendbe raktam itt a kis életem meg túl vagyok a lelki válságomon, akkor majd csatlakozok szerintem én is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10108) Polacheck válasza bandus (#10107) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

ok.

Jövő hétfő sajnos kiesik, de a hétfőket fogom preferálni én is.

less qq more pewpew!

(#10109) concret_hp válasza Polacheck (#10108) üzenetére


concret_hp
addikt

valamikor még idén várhatóan párszor lenézek én is hétfőn :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10110) Apollo17hu válasza DBAtti (#10097) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Narancs-fekete (Kinvara 2) leváltására keresek új cipőt, szóval a szín az nem gáz. Az már inkább, hogy belső támaszos. :( Korábban volt ilyen cipőm, és kicsit kényelmetlen volt, de idővel tapostam rajta. ;]

Azért meg fogom nézni, pont tegnap jött egy kupon a Hervistől, hogy bármelyik (akár akciós) termékre kapok 20% kedvezményt, ha felmutatom a törzskártyámat.

(#10111) tomcica válasza Polacheck (#10102) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az az 5x400m kopkodos az mit takar,mertetek oket? 5K iram v. gyorsabb?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10112) ígyvanferi válasza tomcica (#10111) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Csak gyorsabb tán. 5K tempóján futni a 400 m-eket mi értelme lenne? Kis számolással, az nálam majdnem 20 mp-cel lassabb 400 m-eket eredményezne, mint amiket futok.

(#10113) DBAtti válasza Apollo17hu (#10110) üzenetére


DBAtti
aktív tag

A színt amúgy csak poénnak szántam, van nekem is mindenfajta, az Inov például az akcióscitromsárga :) De egy hölgy ismerős megjegyezte, hogy milyen jól néz ki :C Ennél nagyobb dicséretet az ember nem kaphat.

Most hogy kicsit beleolvastam a Kinvara leírásába, meg ránéztem, elég nyilvánvaló, hogy nem fogja kiváltani a GT2000. Kérdés, hogy akarsz-e külön edzőcipőt meg hosszútávosat. Ha hasonló kell, akkor úgy tudom még mindig akciós a citromsárga modell... ;)
Be is csekkoltam a szűrőbe, hogy csak akciósakat mutasson -- LINK.
Esetleg egy barefoot változat, 19.900.
Egy problémával szembesültem eddig: oda kell figyelni, mibe lép az ember. Bajom még nem lett belőle, de szúrta már át többször tüske, szilánk, stb. Például ott a 233-as, annak már talán valamivel vastagabb talpa és jobb tapadása van nedves felületen is.

szerk: eszembe jutott, még érdekes lehet esetleg az ASICS *33-as modellpalettája. Náluk ezek mutatnak a naturalitás irányába, de igazából inkább amolyan divatnaturálisok pihe-puha gélbetétekkel. Sok jót olvastam anno a VOLT, HYPER, ... 33-akról. Minden modell külön lábtípushoz tartozik, sajnos nem tudom melyik-melyik.

--------
Még egy dolgot találtam a Mammut II Hervisben, nem is olyan rég vettem térdig (fölé) érő Under Armour sortot, bővebb fazon. Anno 7500 volt, amiért egy kicsit húztam a számat, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Most le van értékelve 5990-re emlékeim szerint. A hálós zseb nem tetszik csak rajta, ha a kulcscsomóm csak egy pillanatra is beteszem, az egyik karika azonnal beleakad, és nem tudom kibogozni, csak hosszas szenvedés árán.
--------

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#10114) tomcica válasza ígyvanferi (#10112) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Lattam en mar "ejjeliort nappal meghalni" ;) szoval inkabb rakerdezek,lehet vegyes volt a banda es nem mertek eroltetni a dolgot,vagy mittomen.
Felenk letezik 400m 5K tempoval,mondjuk az igaz,hogy 8-10db es 200m lassu futas a piheno koztuk,tempoedzes helyett szoktuk hasznalni idonkent :K sot en meg akar ugy is megcsinalom,hogy 400m 5K tempon es 400m konnyu futas pihenonek,igaz ez atmozgato edzes (altalaban a masodik aznap)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10115) Polacheck válasza tomcica (#10111) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

ami kifér. két csapatban indították az embereket, 1:13 körül volt az eleje a gyorsabbaknak. 190 körüli pulzusokat láttam az órámon amikor már kaptam levegőt.

less qq more pewpew!

(#10116) tomcica válasza Polacheck (#10115) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az valoban olyan,ahogy en csinalom :P a tieid mennyik lettek? tudtad oket egyenletesre menni,vagy csak 200ig amit bevett es onnan telelomod? hanyadik utan nyomta tele savval?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10117) Polacheck válasza tomcica (#10116) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

1:54
1:44
1:41
1:46
1:44

Az elején igyekeztem egy 80%-os tempót tolni és a végén gyorsítani, de sokszor nem jött össze, gyakorolni kell ezeket a 400-akat, nekem ez volt az első ilyen táv, amit időre futottam.

A 3.-nál lettem kész teljesen, ott levegőt alig kaptam utána, úgyhogy szerintem a tüdőkapacitás is szűk keresztmetszet egyelőre.

less qq more pewpew!

(#10118) tomcica válasza Polacheck (#10117) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,komoly terheles,foleg ha nincs benne gyakorlata az embernek :K hogyan tudtal belole regeneralodni? masnap okes volt minden?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10119) Polacheck válasza tomcica (#10118) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mármint a 400-ak között hogyan regenerálódtam? próbáltam annyi levegőt venni amennyit bírok :)

Másnap fájt pár helyen, de úgy különösebb kimerültséget nem éreztem. Szerintem lett volna bennem még izomzatilag, tüdővel nem bírtam.

less qq more pewpew!

(#10120) gombi01 válasza Polacheck (#10119) üzenetére


gombi01
tag

(#10119) Polacheck :
welcome to the club! nekem azt 'hazudták 6-8 hét alatt hozzászokik a szervezet a 400-as gyorsítókhoz... jól átvertek :)
általában hamarabb elfogy a levegőm mint, hogy izomzatilag nem bírnám, de sebaj pár év és menni fog :DD

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10121) tomcica válasza gombi01 (#10120) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:D ugy latszik van akinel 6-8 honap :P csak toljatok,minden egyes darab aranyat er a versenyformatok mozaikjaban ;)

kivancsi lennek Deicide kollega,aki ugye aerob monstrum es levegojevel legballonokat lehetne erehetni,mit menne egy ilyen edzesen,ezen az 5x400m-en mondjuk neki 1.20-ra igy kezdesnek

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10122) Alg válasza tomcica (#10121) üzenetére


Alg
veterán

Ha hétvégén hazamegyek lehet én is kipróbálok már egy ilyet ;] Salakos körpályán

Tegnapi futás végén gondolkodtam is hogy oké hogy lassan 150 alatti pulzussal megy az 5:30, de valahogy a 170 körüli tartomány (ami valahol 4:30 körül van) már elég kellemetlen, pedig onnan még bőven van ám felfelé...

Idén már nem nagyon, de majd tavasszal be kell építeni a gyorsítókat, az alap már biztos megvan/lesz addigra.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10123) deicide válasza tomcica (#10121) üzenetére


deicide
veterán

Aerob szörny, ezt már valakitől megkaptam egyszer, de nem tudom ki volt. ;]
Egyébként igen, 1:20-1:25 lehet kb reális, jövő héten lehet meg is próbálom. Az 5x400 között mennyi pihenő engedélyezett?

Alg: pont tegnap néztem az 5:30-as tempót 11km-en, 132-es pulzus lett, de hogy nagy akarat kell ilyen lassan futni, az is biztos. Mondom ezt úgy, hogy 2 éve ez az 5:30 is űrtempónak tűnt.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10124) tomcica válasza deicide (#10123) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ugye? :DDD

legyen a piheno ugyanaz,mint Polacheck-nek,azaz: 120mp-100mp-80mp-60mp

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10125) tomcica


tomcica
Topikgazda

10kg mellenyben labnap: 100 kilepes elore (a ket lab szamit 1-nek) 30 kilepes 3iranyba..100 sima guggolas...3 x 10-10 piston...50 fellepes dobozra(48cm)...3x30-30 bulgar...100-100 labujjhegyre emelkedes (20nal csere)...es a vegen melleny nelkul 100db squat jump megallas nelkul

masodik edzes ugyhogy nem kapkodtam,eltartott :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10126) concret_hp válasza tomcica (#10125) üzenetére


concret_hp
addikt

ilyen mellénysúly az hogy? felveszel 1 sima golyóálló mellényt, vagy hogy? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10127) kolosanyi válasza tomcica (#10125) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az elég intenzív. :D Egyébként ti, akik komolyan foglalkoztok a futással, milyen kiegészítő, erőnléti edzést csináltok? Ez most ad egy képet a láb edzésére, felsőtestet hogyan szoktatok edzeni?

(#10128) tomcica válasza concret_hp (#10126) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igy

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10129) tomcica válasza kolosanyi (#10127) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en napi szinten erintem a felsotestet nyujton pull up + ablaktorolo + hasizom,melle pedig fekvotamasz es plank
heti egyszer (szombat) van komplett crossfit edzesem,az egy ora intenziv,ott van minden egyeb is

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10130) kolosanyi válasza tomcica (#10129) üzenetére


kolosanyi
veterán

Értem, szóval alapgyakorlatok főként. Teljesen jók ezek. :)
Én mikor abbahagytam a röplabdát, pár évig gyúrtam, aztán mikor felvettek a jelenlegi egyetemre, elkezdtem kettlebellezni, GFlexezni, majd egy év után leléptem a csoporttól, alapgyakorlatokkal edzettem csak, nyár óta meg egy tornász gyerekkel edzek, erőgimnasztikai elemeket gyakorlok. Lassú, de brutálisan kemény edzésforma ez is, nagyon szeretem.

(#10131) tomcica válasza kolosanyi (#10130) üzenetére


tomcica
Topikgazda

kemeny a tornasz cuccos az nagyon kemeny

szoktam meg het kozben egy mini murph-ot csinalni (a Murph WOD egy resze) 3 gyakorlat: max huzodzkodas egy fogasbol,max fekvotamasz egy probara es 100 guggolas (ugye a Murph az 1600m futas,100 huzodzkodas,200 fekvo,300 guggolas,1600 futas)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10132) ígyvanferi válasza tomcica (#10131) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Amikor a rendes Murph-öt csinálod, milyen bontásban nyomod a húzódzkodást, fekvőt, guggolást? Csak mert most olvastam, nem a legnagyobb ötlet abban bízni, hogy majd 20-assával lenyomja az ember a fekvőket. Ilyet írnak: 5 húzódzkodás, 10 fekvő, 15 guggolás és 20 ilyen sorozat. Esetleg 5 fekvő, 5 húzó, 5 fekvő, 15 guggolás, ha gázos a fekvő. Nekem mondjuk inkább a húzódzkodás lesz a vízválasztó. Itt egyébként a crossfites rángatós, rugdalózós megoldás is számít vagy tisztességes ismétléseket kell csinálni? Holnap ki akarom próbálni, ha nem lesz nagyon szar idő.

(#10133) kolosanyi válasza tomcica (#10131) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nagyon. Nyilván nem ideális az alkatom hozzá, de ettől még durván megerősít. Jelenleg főleg statikus tartásokat csinálok, támaszmérlegre edzek - planche -, mellső függőmérlegre - front lever -, hátsó függőmérlegre - back lever - (ez már megy szabályosan), zászlóra - human flag - (ez szintén), támasz ülőtartásra - l-sit - (ez még nincs meg, gyenge a csípőm sajnos), hídra - back bridge - (ez a legszebb, ez már tornászos szinten megy). Illetve csinálok még jópár dolgot, lendület nélküli abcúg gyűrűn - slow ring muscle ups - (ez majdnem megy, az excentrikus szakasz már nem okoz gondot), kötélmászás, fekvők stb. Nem sorolom fel mind, mert hoszzú lenne, meg igazándiból itt nagyon off, mert sok köze nics a futáshoz a statikus gyakorlatoknak. :)

Amit viszont nagyon tudok ajánlani minden sporttársnak, az két aktív hajlékonysági gyakorlat, a támasz ülőtartás és a híd. Utóbbit így férfitől nem nagyon látni, ritka ha valakinek ennyire mobilis a háta meg a válla (nekem megy nyújtott lábbal, de nem ennyire szép magas, viszont nem is vagyok egy kecses tornászlány). Az a jó ebben a két gyakorlatban, hogy egyszerre erő és nyújtó gyakorlatok is, a törzset bitang mód meg tudják erősíteni. Nekem gyakorlatilag ezek tették helyre a gerincsérvem. Az erős törzs futáshoz is jól jön, úgyhogy ezt nem rakom offba. Amennyiben közismert gyakorlatok, bocsi. :)

De jók ezek az állóképességi gyakorlatsorok is. Simán kinyírják az embert, pedig kívülről milyen egyszerűnek tűnik mind...

(#10134) venember83


venember83
nagyúr

Gyors kérdés: Adidas Supernova Sequence 6M és Nike Lunarglide 4 jó pronáló lábhoz? Ha nem tévedek, akkor igen, de egy kis megerősítés jó lenne. :B

Asics GT 2000-et néztem ki, de azt nemigen találok itt, amit fel tudnék próbálni, viszont Nike és Adidas cipőket próbáltam a mai nap folyamán, és ezek kényelmesek, meg azt is tudom, milyen méret kell ezekből.

Köszönöm szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#10135) Xabi78 válasza venember83 (#10134) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Igen, mindkettő stabil cipő, vagyis pronáló lábra való, a kettő között karakterben a lunarglide a puhább, az adidas direktebb.

X.

Cave canem!

(#10136) venember83 válasza Xabi78 (#10135) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon köszönöm!

(#10137) tomcica válasza ígyvanferi (#10132) üzenetére


tomcica
Topikgazda

elmeletileg ugy rugdalozol (pillango stb.) ahogy akarsz,es az elejen rendesen szoktam bekezdeni,a vege atmegy egy ilyen kipp szeru terddel rasegitesbe

eletemben csak egyszer csinaltam teljes murph-ot 27perc lett elso probalkozasra, 40pull up,aztan 20-15-10-10-5

a fekvo 50el kezdtem,aztan 30-30-20- es a tobbi 10 mind

a guggolas 50-50-50-50-30-30-40

(jelenleg a mini murph pull up/fekvo egymas utani maxom 42-71 a guggolas az fixre megy 100 v. mostanaban 120 abbol persze menne tobb)

igen,sok ember a pull up-nal akad be es savasodik el tulsagosan is,azt gyakorolni kell

a msik meg hogy a rendes murph-ben felenk nem szabad valtogatni a gyakorlatokat sorban kell csinalni,amig nincs meg 100 pull up,addig egyetlen fekvot sem szabad elkezdeni (a szomszed varosban a CF klubban olyan sorrendben es darabszamban csinalod ahogy csak akarod,csak osszesen legyen meg a 100-200-300,ugy szerintem konnyebb)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10138) Alg


Alg
veterán

45-ös GT-3000 23.450 :Y

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10139) bandus


bandus
veterán

ugye elkezdtem a kezdo 5 km-es edzestervet anno, volt benne ket het szunet terdfajdalom miatt. Aztan most ismet kihagytam ket es fel hetet, ez inkabb maganelet..:) ez alatt sokat nem ettem, annal tobb alkoholt ittam, szerintem ugy 16 napja folyamatosan. Ma elmentem egy baratommal probakepp az 5km-es korere terepen, amit 5:52es atlaggal sikerult teljesiteni. Ami nem is rossz ahhoz kepest, hogy milyen allapotban vagyok most, plusz 10 eve nem futottam tobbet egyben, mint 7 perc. Persze van hiva fejlodni, az egyik kollega pl 3:45os kilikkel tolta vegig a budapesti ironman feltavot :) mondjuk eleg lenne 5 perces atlaggal!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10140) tomcica válasza bandus (#10139) üzenetére


tomcica
Topikgazda

eleg lenne az is,ha elsore egy 6-8hetet vegigcsinalnal mondjuk heti 3x edzessel :K csak ugy erzesbol,nem meregetve,nem feszegetve,szoktatva a rutinhoz a szervezetet ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10141) gombi01


gombi01
tag

Holnap Várpalota fèlmaraton. Küldhetnètek folyamatos hátszelet hátha befúj 1:30 alá ;)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10142) tomcica válasza gombi01 (#10141) üzenetére


tomcica
Topikgazda

kuldom a ZENERGIAT :D taposd nekem rendesen,benne van az az 1.30 mar reg a labadban...lesz iramfuto?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10143) gombi01 válasza tomcica (#10142) üzenetére


gombi01
tag

Iramfutó nincs, ez csak 100-200 fős verseny. Jönnek olaszok egy busszal a testvérvárosból meg a környèkbeli sporik. Mondjuk tavaly volt egy fiú meg egy lány kenyai aki lefutott mindenkit, gondolom ebből élnek valami magyar szponzor futtatja őket...

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#10144) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egész héten szar idő volt, nem tudtam kimenni futni. Ma olyan 5 fele abbamaradt az eső, így nyomtam egy 6 km-t. Nem foglalkoztam idővel, megtett távval, semmivel, teljesen véletlenszerűen csináltam az egészet. Hol gyorsítottam, hol lassítottam, játszottam egész végig. Max pulzus 191 volt, az átlag meg 163, jól eső kis mozgás volt. Most meg alig bírom mozgatni a lábam, a vádlim nagyon kikészült a végére. :DDD

(#10145) tomcica válasza kolosanyi (#10144) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igazi fartlek/ramjatekot mentel :)

felenk sincs valami meleg reggel 8-9fok,delutan se megy fel 11-13fole,majd minden nap esett,de azert osszecsurgattam 109km-t,holnap meg megyek egy duplat az egy 25-30-as lesz...ahogy a szolas is mondja: "nincs rossz ido,csak puha emberek!" :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#10146) Newboy911


Newboy911
tag

Alapozáshoz, erősítéshez hasznos lehet:
[link]

(#10147) kolosanyi válasza tomcica (#10145) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó dolog ez. Most frankó izomlázam van. :)

(#10146) Newboy911
Engem ott elvesztett ezt a dolog, hogy egyenes hasizom felső meg alsó része, meg mellizom felső meg alsó része. Hiába mondják a kondisok, nem lehet ennyire izolálni az izmokat, az ember nem izomcsoportok összessége, hanem egy egység, az izmok egymást segítve dolgoznak. Én sokkal jobban fejlődök, mióta mozgási láncokban gondolkodom, nem izomcsoportokban.

(#10148) Newboy911 válasza kolosanyi (#10147) üzenetére


Newboy911
tag

Nekem ez az ábra is nagy segítség.
De ha tudnád szemléltetni ezt a mozgás láncot. Te lennél a király ! :)

(#10149) Alg


Alg
veterán

Voltam dekában (Soroksár)

Vettem 2 rövidnadrágot is, le volt árazva 4700-ról 2500-ra. :))

Kipróbáltam az Optonia ISO+ port, narancsosat - Nem ajánlom, elég borzalmas íze van, legalábbis az ajánlott hígításban...

A bigyótekes pumpás nem tudom milyen lehet, de 4000 az 1 literes, 1:65 hígítású, ár/értékben nem nagyon van jobb :U

Illetve benéztem az adidas outletbe - 2 fajta boost volt, megint nem igazán tetszettek, még mindig nehéznek találom kicsit... 20-ért van Riot terepcipő, na az viszont tetszett.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10150) DBAtti


DBAtti
aktív tag

Elmentem a pénteki Bolondos Adidas futócipő leértékelésre a DunaHouse-ba. Cipőt ugyan nem találtam, de mezeket, melegítőket igen jó áron mérnek utolsó darabok közt. Sajnos méretben nem találtam megfelelőt abból ami tetszett volna, de biztosan benézek még, és ajánlanám a boltot mindenkinek, aki szereti a sportturi életérzést :)

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.