Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7803) Aristeus válasza tomcica (#7778) üzenetére


Aristeus
tag

5K - eddig nem sikerül igazán jó 5K futnom soha, bennem maradt mindig. A legjobb időm egy 23:32; 27 °C-ban, párás időben. Azt hiszem ezen még lehetne bőven javítani. Álomidő (de azért küzdök érte, hogy meglegyen akár 5 év múlva majd), az bármilyen 20:00 alatti.

10K - rekord 49:42; Egy 42-43 perc körül már azt mondom, hogy nagyon elégedett lennék. Álomidő 40:00 alatt. :)

Félmaraton: rekord 2:06:52, ez is bennem maradt tavaly. De idén nagyon jól sikerült a téli alapozó edzés (szeretnék is majd egy összefoglalót írni ide róla) pulzuskontrollal, hamarosan megméretem magam ezen a távon, reménykedem a 2 óra alatti időben, aztán meg szép sorban jöhet minden évben -10 perc, egész 1:30-ig :D

+1: Két hete beneveztem az idei budapesti maratonra! :)
Szóval az idei fő cél egy teljes lefutott maraton lenne. 4 órás célidőt adtam meg. Remélhetőleg sikerül is összehozni októberben.

Persze nagyon jól érzem magam most is a bőrömben, jók ezek a mostani rekordok is. Már az a tudat, hogy 107 kg-ról egészen 85-ig fogytam le, nyertessé tesz. Persze lehetne még fogyni egy 4-5-öt, hogy jobb legyek futásban, talán, ha még egy lapáttal rá tudnék tenni az edzésekre, vagy még egy kicsivel több időm lenne, de inkább a feleségemmel és a kislányommal töltöm az időt. :)
Egy a lényeg: Senki másnál, csak a tegnapi önmagadnál kell jobbnak lenned!

@tomcica: Neked rekord tervek? Nálad hol a határ? Maraton, Félmaraton, 10K, 5K? Bár gondolom te inkább 3000 és 1500m-en tervezel.

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.