Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) deicide


deicide
veterán

Grat nektek! Én meg szégyellem magam, hogy alig futok, de holnap már kimegyek egy lazulós 1 órás kocogásra. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8052) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Első félmaraton próbálkozásom. Roppant jó érzés, hogy sikerült. Az idő pocsék, de ezt szépen fel lehet majd hozni. :) [link]

(#8053) raggg válasza Rabbitf_24 (#8052) üzenetére


raggg
senior tag

1:55? Dehogy pocsék.. gratula!

ragklaatPS

(#8054) deicide válasza Rabbitf_24 (#8052) üzenetére


deicide
veterán

Maximum az időjárás pocsék, az eredmény semmiképp! Szinte napra pontosan 1 éve, tavaly május 3-án futottam első félmaratonom, terepen, 1:55:51-el, pont mi Te most és elképesztően jó érzés volt! 1 év alatt javultam közel 30 percet, a múlt heti 1:27:47-re, az szintén eufória, megtérült a belerakott borzalmas mennyiségű energia.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8055) Rabbitf_24 válasza deicide (#8054) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Kössz srácok! :R Nincs megállás, a cél a minél jobb eredmény! Az eredményeitek motiválnak.

(#8056) Perillustris


Perillustris
senior tag

Jómagam egy lesérült sporttárs helyére - szabályellenesen - beugorva tegnapelőtt a Wings For Life World Run jótékonysági futásra ("Running for those who can't") mentem el Sankt Pöltenbe. Talán nem hangzik jól, de örültem a térdfájásának, mivel nekem már nem jutott rajtszám, mert elfogyott a nevezési határidő előtt.

A hajnali 4:40-es kelés nem esett jól, de azért sikerült időben elindulni. A társaságunk kedve is vidámabb lett, ahogy az országhatár felé haladva egyre jobb idő lett (Budapesten 6 órakor ömlött az eső). A déli startra pedig tökéletes futóidő kerekedett.

A Red Bullra nem jellemző, hogy hagyományos eseményeket szervez, itt az volt a különlegesség, hogy fél órával a rajt után egy "elfogó" autó (catcher car) indult a mezőny után 15 km/h-s sebességgel, és akit utolért, annak véget ért a verseny. Az előbbieket annyival egészíteném ki, hogy a kocsi 13:30-kor 16-ra, 14:30-kor 17-re, rá egy órára 20-ra, és végül 35 km/h-ra gyorsított (minden helyszínen). Éppen ezért az útvonalon nem is volt időmérés, a tervezett - nevezéskor megadott - távolságnak sem volt jelentősége. Frissítőpontok 5 km-enként voltak, és a shuttle buszok is ezekről a helyekről indultak vissza a rajthoz. Én a 10 km-es pontnál bevártam a társaság egy részét, és még ráhúztunk egy ötöst. Számításaim szerint, ha csak magamra figyelek, nem várok be senkit, akkor egy félmaratoni táv összejött volna, nagyjából 20-21 körül ért volna utol a kocsi.

A győztes - tegye fel a kezét a meglepődik - egy kenyai futó lett, történetesen ő is Ausztriában indult. A 78. kilométernél érte utol a catcher car (egyébként 100km volt az elméleti táv). A verseny jellege miatt ugyebár olyanokkal is ádáz harc dúlt, akik esetleg nem is ugyanazon a földrészen voltak (ld. az első ötöt például):

1
LEMAWORK KETEMA (ETH)
DONAUTAL, AUT
78.58 km | 48.83 mi
2
REMIGIO HUAMAN QUISPE (PER)
LIMA, PER
78.49 km | 48.77 mi
3
EVGENII GLYVA (UKR)
DONAUTAL, AUT
78.4 km | 48.72 mi
4
GIORGIO CALCATERRA (ITA)
VERONA, ITA
72.96 km | 45.34 mi
5
PAUL MARTELLETTI (GBR)
SILVERSTONE, GBR
69.37 km | 43.1 mi

Jövőre önző leszek, és arra fogok törekedni, hogy minél később kapjon el a kocsi.

:C

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#8057) concret_hp


concret_hp
addikt

megjött a 310xt sikerült hrm nélküli verziót rendelni, van valakinek ötlete, honnan a legjobb okosítani hozzá hrm-et? úgy látom elég sok félével kompatibilis, szóval nem ragaszkodom a garminhoz ha mással is jól működik :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8058) Alg válasza concret_hp (#8057) üzenetére


Alg
veterán

Ant+ legyen az a lényeg, egyébként szerintem szinte bármivel jó

Szerk: Endo-n közületek jelölt valaki? B.I. monogrammal?

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8059) concret_hp válasza Alg (#8058) üzenetére


concret_hp
addikt

de ezzel pont nem segítettél, mert elveszek az infóban :D :B

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8060) tomcica válasza Perillustris (#8056) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez mekkora poen,tetszik....nagyon...johetne ilyen akar rovidebb palyaversenyre is,de meg igy is tetszik

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8061) Apollo17hu válasza Perillustris (#8056) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Ha genyó lennék, azt mondanám, hogy a győztes tovább bírta volna, ha catcher car helyett oroszlán van a nyomában. :D

(#8062) concret_hp válasza Apollo17hu (#8061) üzenetére


concret_hp
addikt

szerintem abban az esetben mindenki más is tovább bírta volna ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8063) Perillustris válasza Apollo17hu (#8061) üzenetére


Perillustris
senior tag

Mire elérte volna, a győztes mögött futó ~5000 emberrel már bőven jóllakik az oroszlán. ;]

Medve jelmezben egyébként hárman is futottak, de nem voltak túl ijesztőek.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#8064) gombi01 válasza concret_hp (#8059) üzenetére


gombi01
tag

(#8059) concret_hp:

Ha rám hallgatsz újat veszel (legfeljebb a köv. havi fizuból) mert elhasználódik a pánt és a csati koszolódik az izzadság és por keverékével. Olyankor téveszt és irreális adatokat küld az órának ezzel hazavágva az átlagot :(
A másik, hogy szövet(soft) pánt legyen ne műanyag, mert az kényelmesebb.
pl:
garmin 15.9eFt
decathlonos 9.9eFt
pántok

Az ant+ amúgy egy szabványt jelent amit elég sok prémium márka is használ, pl Suunto, Garmin, Timex, Sigma..
de inkább az USA-ban elterjedtebb.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#8065) raggg válasza concret_hp (#8057) üzenetére


raggg
senior tag

Amiket én láttam, azok közül a garmin féle volt a legjobb, ill. a neten is azt dícsérik a legjobban (legalábbis azokon a site-okon amiket én olvasok).

ragklaatPS

(#8066) Newboy911 válasza Alg (#8058) üzenetére


Newboy911
tag

Én bátorkodtam :)

(#8067) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Elkezdtem pulzusmérővel futni és érdekes dologgal találkoztam ma. 7 kilinél felment a pulzusom 160 fölé és nem akart onnan istennek sem visszajönni 150 környékére, hiába váltottam kocogásra, már-már sétára, szenvedtem egy kilit ezzel, a 8.-ban is hasonló maradt a helyzet, ott már kipróbáltam kis sétákat is, de amint elkezdtem újra kocogni, megint 160 fölé ugrott. Megálltam inni egy kútnál és utána úgy döntöttem, hogy nem szenvedek tovább és a maradék két kilit lenyomom a saját tempómban, bármi is legyen a pulzus. kb 500 méterig fel is ment 170 környékére is, majd utána szépen visszaállt 150-re úgy, hogy a tempót tartottam és semmin nem változtattam és a maradék 2 kilin így is maradt.

Mitől lehet ez?
Lehet, hogy ki voltam száradva 7km környékén és attól volt magasabb a pulzusom és az ivás után 4-5 perc kellett ahhoz, hogy ez helyreálljon (nem éreztem egyébként, hogy ki lennék száradva, úgyhogy erre nem gyanakszom, de más magyarázatot nem találok).

Hétfőn tökugyanez a táv, ugyanilyen tempóval végig ment 150-es pulzus környékén, nem volt hasonló problémám.

less qq more pewpew!

(#8068) Alg válasza Polacheck (#8067) üzenetére


Alg
veterán

Nemrég írtam hasonló történetemet nulla reggeli nulla ivás után szenvedős 5K 30 percre 175-ös átlagpulzussal, miközben tegnap ugyanilyen tempóban 10K 155 alatti átlagpulzus (és pont alád kerültem be endo challenge-en ;) )

Szerintem simán elszomjazás/eléhezés az ilyen

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8069) Polacheck válasza Alg (#8068) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ok, de két órával előtte reggeliztem egy nagyobbat, mint az átlagos (3 szelet teljes kiőrlésű kenyér, sonka, két főtt tojás, csomó zöldség), úgyhogy eléhezésről nem nagyon lehetett szó, 7 kilinél meg nem kellene még kiszáradnom szerintem.

Egyébként lehet, hogy ezek a 10 fokos hőmérséklet-ingadozások is meglátszanak, éreztem, hogy melegebb van. Két hete vasárnap is újjáélesztettek valakit a szigeten, elég rémisztő volt látni, hogy a mentő tolat be a futópályára.

less qq more pewpew!

(#8070) tomcica válasza Polacheck (#8069) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez igy keves info,lehet szomjusag persze,de ki tudja mennyire vagy faradt,milyen allapotban van a szervezeted (ezert erdemes naplot vezetni az edzesekrol,a szokasostol eltero pihenesrol akar alvas stb.,betegsegekrol,az elet mas teruleten torteno komoly valtozasokrol par szoban megemlitve oket,mert ha visszanezel par hetet konnyebben eszreveheted mi a problema)

az ember nem gep,eleg neha a homerseklet ingadozas,kisebb faradtsag,munkahelyi-parkapcsolati stressz es egesz mashogy erzi ugyanazt az iramot

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8071) Cathfaern válasza tomcica (#8070) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De nála az volt az érdekes, hogy egyszer csak felugrott a pulzus, aztán egy idő után visszaesett, a teljesítménytől függetlenül. Szóval nem az volt, hogy fáradtabb volt, és ezért ugyanazt a tempót +10-es pulzussal tudta csak lefutni.

(#8072) tomcica válasza Cathfaern (#8071) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,ertelek,de nekem is van olyan hogy faradtabb a testem es akar a felso pulzus alacsonyabb (tehat nem tudom feltornazni olyan magasra,kozben meg ugy erzem belepusztulok es maxon megyek) vagy az also nem all vissza mondjuk a resztavozasnal a piheneskor (mondjuk 150-re nem esik le 1perc alatt,hanem megreked 155-160on) mindkettot ugy erzekelem hogy abnormalis es kinlodok hogy meglegyen a tervezett iram

ettol fuggetlenul nala lehet,hogy egesz mas miatt van

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8073) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

egy olyan kérdésem lenne, hogy egy hosszabb táv futása előtti órákban / napokban hogyan érdemes összerakni a kaját?

Köszönöm!

(#8074) tomcica válasza Rabbitf_24 (#8073) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ugy erted 15-20km egyben vagy meg hosszabb?! vagy ugy erted hogy tobb futas is lesz aznap?

en szenhidratban gazdag etkezest javaslok (felkeszules alatt is!) de legyen benne gyorsan es lassabban felszivodo szenhidrat egyarant,szoval ne csak tesztafelek,hanem magvak es csonthejasok is,azok tovabb kitartanak

ha nagyon ingadozik a vercukrod vagy erzekeny vagy ra,akkor okvetlen vigyel legalabb 1-2 muzliszeletet (banant nem egyszeru zsebre tenni :N )

futas utan pedig betolteeeees (tobb szakaszban)

en igy csinalom

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8075) TheMarci válasza Rabbitf_24 (#8073) üzenetére


TheMarci
addikt

Tészta, sok tészta. De amúgy hosszú távon neked kell kitapasztalni, te mit szeretsz, ismerek olyat, aki tésztát eszik, van aki hagymásbabot, vagy lecsót, de olyat is tudok, aki 2 tubus tejszínhabot. :)

Do You Dream?

(#8076) tomcica válasza TheMarci (#8075) üzenetére


tomcica
Topikgazda

huuu nalam a kokusztejszin + egy kis edesites ra,200ml az bebetonozza a gyomrom,de a makos-mezes teszta is sokszor jol jon :D vagy egy nagy tal tejbegriz,de ezek mar futas utan

az Ironmanre keszulo haver extrem esetben Pepsit ivott,kilelegeztette a buborekot belole es mar varta is edzes utanra :D ezt kivanta,mondjuk hosszabb tavon nem hiszem h tul jo,tiszta muanyag

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8077) TheMarci válasza tomcica (#8076) üzenetére


TheMarci
addikt

Még annyi jutott eszembe, hogy hosszú futás előtt, főleg nyáron már előző nap elkezdek többet inni, akár este is (és most nem alkoholosra kell gondolni. :)), hogy ne a versenyen, vagy edzésen szomjazzak meg már az elején fölöslegesen.

Mondjuk a műanyagos kólák verseny után nagyon jól tudnak esni. :)

Megyek is egy jó kis 6x1000-re, mindenkinek jó futást, aki még nem volt ma.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#8078) concret_hp válasza gombi01 (#8064) üzenetére


concret_hp
addikt

jól van a garmin lesz, 30Ł-ért találtam szlovéniából, csak az a roppant idegesítő, hogy ha nem nézem el az óránál akkor csak 20 lett volna... :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8079) tomcica válasza TheMarci (#8077) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,jol hidratalni elotte az nem hulyeseg :D

szooooval 6x1000m ?! nekem pihenohetem van,ma csak konnyed tempot mentem es csak 4km,a tobbi miszmasz (12km) szoval konnyed volt,jol is ereztem magam,a vegen szinte oda kellett figyelni hogy el ne
kezdjem tolni,mert most pihenoooo van :DDD

7agra sut a nap,ezt vartam itt is van :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8080) Rabbitf_24 válasza tomcica (#8074) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

napi 1 futás lenne mindig, tegyük fel, hogy 10 km.
20km-re gondolom jól be kell tankolni már az előtte levő napokon is. Szerintem ezért fáradtam el nagyon a mostani 20km után meg már alatt is, mert még tart a diéta és nem nagyon sok (mondhatni semmi) CH-t nem fogyasztok.

(#8081) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

17600-ért adják a Skechers GoRun 2-t a Hervis-ben. Most anyáznék, ha múltkor azt vettem volna 21 ezerért. :)
Akit érdekel, mindenféle kiegészítőt is olcsósítottak futáshoz.

(#8082) tomcica válasza Rabbitf_24 (#8080) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ovatosan dietazz napi 10km futas mellett,foleg ha az aerob felso hataran (kozepes tempo) futod,az ugy kikapja beloled a maradek szenhidratot,mint a gumicukor a fogtomest :)

ha latnad miket eszek en meg es mennyit egy nap,az etrend uj fogalmat nyerne :P (habar nem is nagyon vagyok hizos fajta)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8083) Alg


Alg
veterán

Nálam a tejes zabkása fehér csokival édesítve, mazsolával a tuti :K

Ha meg sósra éhezek meg akkor chilis bab soook friss kenyérrel, csak azzal az a baj hogy egyszerre 3-4 adagokat csinálok és 2-3 napig ehetem ;]

Ma este foci, holnap még kis lötyögés, mondjuk olyan 5K, aztán pihi vasárnapi versenyig

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8084) raggg válasza Apollo17hu (#8081) üzenetére


raggg
senior tag

Na ezért nem vettem én meg a múltkor, tudtam hogy leárazzák.. (egy bolttal arrébb meg a gorun volt 21). Most meg is venném, de már itt várja az inov8 a holnap reggelt. ;]

De hogy milyen piszok könnyű ez a cipő! (inov8 x-255)

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#8085) tomcica válasza raggg (#8084) üzenetére


tomcica
Topikgazda

penge cipo,eles,pont annyira kemeny amennyire kell....egyik uj kedvencem :D ez a cipo gyorsabb mint mi :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8086) concret_hp válasza Rabbitf_24 (#8080) üzenetére


concret_hp
addikt

a zsírok a szénhidrátok tüzében égnek ezt ne felejtsd el :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8087) TheMarci válasza tomcica (#8079) üzenetére


TheMarci
addikt

Azaz, 6x1000m volt végül ma, 400m pihenőkkel, elég fáradtan, de csak sikerült 3.10-es ezreket futni, végére persze megjött az eső, meg a szembeszél, ahogy kell. Ihletet adtál, úgyhogy megyek is egy adag tejbegrízt főzni. :)

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#8088) raggg válasza tomcica (#8085) üzenetére


raggg
senior tag

Te a 233-at vetted anno ugye?

ragklaatPS

(#8089) tomcica válasza TheMarci (#8087) üzenetére


tomcica
Topikgazda

emberes edzes,nekem csak telen van ilyen hosszu resztavozas,ilyenkor mar 200/400 (havi 1x 600ak) vannak
ami felcsereli az a fokozo tempok altalaban 4km v. 4 edzes elso feleben es 4 az egyeb edzesmunka utan a tulso feleben,ott erintgetem a 3.15-20at

ragg: igen 233,de csak azert mert le volt arazva 25re es csak abban volt meretem UK6,amugy nagyon kozel lehet a ket modell,mert szinte egyforman neznek ki

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8090) concret_hp


concret_hp
addikt

nézem hogy a vasárnapi 10km-s eventre már több mint 3K reg van, estig simán meglehet 4K is...
rajt a király utcán át elég érdekes lesz...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8091) Polacheck válasza concret_hp (#8090) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

mivel free esemény, csomóan nem mennek majd el. pld én is regeltem és egy hete jöttem rá, hogy nem is leszek itthon. úgyhogy egyet levonhatsz a nevezőkből :D

less qq more pewpew!

(#8092) concret_hp válasza Polacheck (#8091) üzenetére


concret_hp
addikt

mire ezt beírtad, akár unregelhettél is volna :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8093) Rabbitf_24 válasza tomcica (#8082) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Igen, én pont az ellentéted vagyok, egy mélyebb levegővételtől is tudok hízni. :) Akkor ezt nagyon személyre szabottan kell majd kikísérletezni, hogy legyen erő is, de ne menjen a súly rovására. Köszönöm a segítséget!

(#8094) raggg


raggg
senior tag

Szörnyeteg. :-)

Elsőre nem résztávoztam benne, maradt egy tempósabb átmozgató 5km reggelre (kivételesen aszfalton), csak úgy próbaképp. Az első tapasztalatok:

- Mocsok könnyű! Fater szokta átvenni a csomagjaim mert én munkaidőben nem tudom és ki kellett bontatnia a futárral a dobozt, mert azt hitte, hogy üres. A Pega sem egy nehéz cipő, de ez mintha papírból lenne kihajtogatva.
- Nem pont ugyanaz az érzés topogni benne, mint a nike freeben vagy a skechers gorunban, de azért a minimál vonalon van ez is bőőőven. :-)
- A sarka jóval alacsonyabb az általam próbált más cipőknél, elsőre féltem, hogy ki is fog járni belőle a sarkam, de végül nem volt gond.
- A talpa tükör simának látszik, ettől függetlenül elég jól kapaszkodik, a vizes aszfalton sem volt gond. Terepre azért valószínűleg van jobb választás is.

Még futok benne párat aztán bővebben is írok róla.

ragklaatPS

(#8095) tomcica válasza raggg (#8094) üzenetére


tomcica
Topikgazda

BEAST MODE ON :D

monster ;]

en terepen meg se probaltam,nem latom ertelmet,palyan/aszfalton viszont tokeletes (oda is lett tervezve,ez ROAD shoe) te hogyan futsz benne? ugy ertem a labad elso felen,kozeplab v. sarok,mert ebben nem tudom elkepzelni hogyan tudja valaki a sarkat odacsapni,olyan mintha mezitlab lennel..

amugy meglepo de magasabb a sarka mint a 3.0 free-nek,vagy a skechersnek/kinvaranak amitol ilyen talajkozelinek erzodik az hogy a kozephid teljesen lent van a talajon,ez azt az erzest adja,mintha 0-2mm-es cipo lenne

olyan mint a Saucony A5 v. a hasonlo 5/10K palyacipok :K viszont tobb benne a csillapitas es tartosabbnak tunik a talpa es a felso boritasa

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8096) raggg válasza tomcica (#8095) üzenetére


raggg
senior tag

Tényleg nem nagyon engedi, hogy sarokra érkezz; illetve ha nagyon szeretnél biztos meg lehet oldani :D de az nagyon hülye mozgást eredményez szerintem. Meg bünteti is a cipő, mert ugyan van ott egy pici sarok valóban de nem nagyon csillapít az semmit szerintem (mondjuk nyilván a freenél egy hajszálnyival többet). Az amúgy nagyon tetszett hogy a talpat/bokát/vádlit tök jól előveszi, azért emiatt kicsit óvatosabb is leszek vele első körökön.

A pegában a lábam első felére szoktam érkezni, ez a cipő mintha inkább középre tolná az érkezési pontot. Na meg ha nem figyelsz egy picit gyorsabban is visz előre.... ;]

ragklaatPS

(#8097) tomcica válasza raggg (#8096) üzenetére


tomcica
Topikgazda

akkor most van egy Pegad es ez az Inov8?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8098) raggg válasza tomcica (#8097) üzenetére


raggg
senior tag

Igen, most ez a felállás. A pegában olyan 400 körül lehet?

ragklaatPS

(#8099) Alg


Alg
veterán

Érdekességképpen:
Hétfőn volt a LEN keretében az 5vös5km verseny (csak most tudtam meg)

Kb. 780 induló, pár eredmény:

Absz. első 14:58
Első nő: 18:08
Senior: 17:39 (1972-es születésű)

20 perces idővel még éppen be lehetett férni az első 100-ba
25 perccel ~360-ba
30-al ~650-be

xls-ben

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8100) tomcica válasza Alg (#8099) üzenetére


tomcica
Topikgazda

aszfalton 15perc ala az nagyon komoly am :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.