Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71301) Alg válasza TheMarci (#71299) üzenetére


Alg
veterán

:R :R

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#71302) LanyUs válasza tisn (#71295) üzenetére


LanyUs
senior tag

Jobb térd belső oldalszalag nekem is szakadt. Kandalló elé guggoltam, majd rotációs térd mozdulattal nyúltam a távolabb levő fáért. Ekkor a két csont közé szorult szalag elszakadt. Nem csináltattam meg. Pár hónapig fájt, majd átvette a szerepét a többi.

(#71303) norby_42 válasza LanyUs (#71302) üzenetére


norby_42
aktív tag

Jaj.
Van az a kor, amikor már a székből felkeléshez is bemelegítés kell ;]

Eat pasta, run fasta

(#71304) tisn válasza #76500480 (#71297) üzenetére


tisn
addikt

ugyes

fiatalon en is csodalkoztam, hogy minek a tobbi fogaskerek a legkisebben kivul :)

most mar csak a 3 legnagyobb hasznalhato :)

(#71305) tisn válasza LanyUs (#71302) üzenetére


tisn
addikt

huhh. lattam emberket terdgeppel acl nelkul focizni, de en nem probalnek ki ilyet.

foci, tenisz, kosarlabda megy igy, vagy meg sem probalod?

(#71306) LanyUs válasza tisn (#71305) üzenetére


LanyUs
senior tag

norby_42: 5 éve volt már kb. 36 voltam. Milyen kor? :DDD

tisn: minden megy! Teljes mértékben rendbe jött. A szalagvégek eltávolodtak, nem nyomódnak, nem csípődnek. Fallabdázni is tudok, tenisz kimaradt az életemből.

(#71307) tisn válasza LanyUs (#71306) üzenetére


tisn
addikt

azta
azert ovatosan

fiam 16 eves csapatarsanak most edzesen kiment a terde (marmint kimozgott az izulet, brutalisan nezett ki), azt hittem acl es minden kampeca, 6 honap rehab es nem focizik tobbet.

de szerencsere csak oldalszalag reszleges szakadas, 6 het pihi. akkor az egy jobb serules ezexerint...

maskor ovatosabban szexelj a kandallo elott ;]

(#71308) #76500480 válasza tisn (#71304) üzenetére


#76500480
törölt tag

Tudom mire valók :D Ez egyenes úton történt csak ugye jött a szél és néztem a sebességet amiből nem tudtam “alább adni”.

10nap pihenés bőven elegendő, hogy egy rövidebb futás izomlázat csináljon, combhajlat, vádli, lábfej ínkötegfeszitőnél. :((( Nyáron dupla ennyi idő alatt úgy elszokott a láb, hogy 700m után haza sétáltam mert annyira combhajlito.

(#71309) Peetta14 válasza Alg (#71287) üzenetére


Peetta14
tag

Én megyek vasárnap

(#71310) itouchfan válasza Peetta14 (#71309) üzenetére


itouchfan
senior tag

Most havazik a hegyen, valamennyire meg is marad, éjjel fagyni fog, úgyhogy én holnap délelőtt tervezek is menni egyet, remélem fagyott talaj és fehér táj fogad majd. Vasárnapra nem neveztem, mert nem érek rá, de majd beszámolok az állapotokról holnap. Mondjuk mindenképp trükkös lesz, mert holnap délután elvileg esni fog az eső, amiből lesz havas eső, éjjel talán egy kis hó is, de közben meg vasárnap reggeltől plusz fokokat ír, úgyhogy szerintem egy ilyen latyakos dagonya a legvalószínűbb, bár a legtöbb út valóban egész jól futható esős időben is.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71311) Peetta14 válasza itouchfan (#71310) üzenetére


Peetta14
tag

Köszi...fejben mindenre felkészültem, cuccokban semennyire, azért terepcipőben megyek. Első terep "versenyem" lesz, de inkább túlélő túrára készülök. Ma mentem 6km gyorsat, mert 4 napja, amikor tudtam volna menni, akkor mindig zuhogott. Jól esett minden tekintetben.

(#71312) inf3rno válasza #76500480 (#71308) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem egy év kihagyás után sem szokott komolyabb izomlázam lenni. Ha esetleg fullba nyomnám a kretént és megküldeném intervalra, akkor lenne, de ilyenkor 2-3 hét alapozás megy mielőtt bármit a sebességhez nyúlnék. Legalább ebben jó vagyok, ha minden másban nem. :DDD Annak idején amikor eljártam atlétika szakkörre, akkor volt minden alkalom után, úgyhogy lehet csak arról van szó, hogy nem edzek rendesen.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#71313) Alg válasza Peetta14 (#71311) üzenetére


Alg
veterán

Én csak egy szélmellényt felejtettem el betenni - indulás előtt még felhívtak munkaügyben, aztán a rohanásban kimaradt... remélhetőleg nem nagy ügy.
A Garmin amúgy 56 perces időt prediktál, na az azért kemény lenne még ideális körülmények között is... 5:00 átlaggal terepen :Y
Mondjuk most bennem van a bugi, a héten alig futottam, már küldeném neki - igaz lehet ez csak az éppen hallgatott spotify listám hatása :D

Jókat mosolygok a FB-on az aszfaltos problémákon: "Lesz hó? Jajj, akkor csúszkálni fogunk?" :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#71314) margithid válasza Alg (#71313) üzenetére


margithid
veterán

Én is kihagyom most a futást, ameddig ilyen esetben idő van. Nem a hideggel van bajom, hanem a síkos utakkal. Most jöttem setabol, nagyon oda kellett figyelnem, hogy el ne csúszak.
Remélem napközben mindig plusz lesz azért és gyorsan eltunik ez a latyak.

(#71315) tomcica válasza Alg (#71313) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha aszondja a garmin hogy 56 akkor 56 ;] :P tessek odacsapni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71316) itouchfan válasza Alg (#71313) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem ismerem annyira az edzettségi állapotodat, és véletlen sem szeretném lenézni, de az az 5:00, majdnem 400 szinttel ilyen időben igencsak optimista :B de majd holnap beszámolok, vasárnap meg szurkolok ;)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71317) Alg válasza itouchfan (#71316) üzenetére


Alg
veterán

Ha 1:15-on belul leszek mar orulni fogok, szerintem 400 szinttel 12km-en szaraz aszfalton is halal lenne az 5 perces tempo.

Ettol fuggetlenul nem tervezem ellazazni :N

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#71318) emvy


emvy
nagyúr

Munkaugyben targyaltam valakivel, akirol kozben kiderult, hogy 45 masodpercen beluli 400 m-es ideje van :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#71319) bencze válasza SirRasor (#71280) üzenetére


bencze
senior tag

15 perc, 30 fok, 800 fordulat. Siemens. Egy ruhát egyszer használok. Ha nem akarom azonal betenni mosni, kiakasztom legalább száradjon meg, ne legyen túl durva baktériumtenyészet benne.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#71320) TripleB válasza emvy (#71318) üzenetére


TripleB
senior tag

Ha nagyon sürgős.a.dolog, nekem is annyi az időm.😃
Hogy került.szóba amúgy?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#71321) tomcica válasza emvy (#71318) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az itt felenk naaagy ritkasag, 46- 47es 400at lattam OB-n,amikor karnyujtasnyira nezed (palya mellett melegitesz) durvan felelmetes :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71322) tisn válasza tomcica (#71321) üzenetére


tisn
addikt

most csalodtam. azt hittem nalatok ez a janyok szintideje :DDD

(#71323) emvy válasza tomcica (#71321) üzenetére


emvy
nagyúr

Olimpiai bronzérmes :) de nem tudtam róla

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#71324) tomcica válasza tisn (#71322) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na ott azert meg nem tartunk,nalunk a klubban regen volt par jo 400-as csaj,ilyen 55-56mp idovel (ossze kellett szednem magam ha utol akartam erni oket ;] ) ehhez nekik olyan farizmaik voltak,hogy mar azt buntetendo volt ha csak raneztel :DDD
OB-n a csajok 52-53-al nyertek itt felenk anno,most nem kovetem.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71325) tomcica válasza emvy (#71323) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71326) LanyUs válasza tomcica (#71325) üzenetére


LanyUs
senior tag

Mondok a fegyelem az fegyelem, de a villám nem vághat belém :) Ott sietni kell...
135hrm enyhe domb avar terep hó jég
12km 90 perc :)

(#71327) margithid válasza LanyUs (#71326) üzenetére


margithid
veterán

De klassz! Grat!
Remélem ma én is tudok menni, a járdán elolvadt a hó, gondolom a bicikliúton is.
Remélem nem fog esni délután...

(#71328) HKorn válasza LanyUs (#71326) üzenetére


HKorn
addikt

Dejó, akkor neked visszaállt a pulzus normálra. Nálam konkrétan rosszabb lett, most a 7-es tempó már 155-ös átlagot dob, az eddigi 150 helyett, ami ősszel még 140 volt. Nem tudom mi van ilyenkor, de teljesen elszomorít. :(((

Visszaállok pulzuskontrollos 4-5km-es "futásokra" és ha kell belesétálok, de nem engedem 145 fölé. Csak jobb lesz valamikor...

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#71329) tomcica válasza LanyUs (#71326) üzenetére


tomcica
Topikgazda

egy aerob monstrumot epitunk beloled :K (a zasszony majd szidni fog h meg mindig birod,pedig mar hajnal van :P :K )
egy kis alapozas tudomany -> a max pulzus 65-75%-an torteno futas kepezi ugye a fegyelmezett alapepites gerincet,az alacsonyabb intenzitas (ugye a pulzussal merjuk az intenzitast nalad,de lehetne legzes,tempo,erzes,watt alapjan is...a fenekbe lazmero modszert kerulnenk :DDD ) csak regeneralo jelleggel megy,de nem valt ki megfelelo alapepito edzest.
Szoval 65-75% zona,a 65% inkabb ha magas heti ossz km megy 100km+ ...a 75%-os intenzitas alapozasnak meg mehet ha alacsonyabb a heti ossz futos km (esetleg van melle keresztedzes szinten alacsony intenzitason).Ez az edzes maximalis hatekonysaggal epiti az aerob enzimeket,mitokondirumot a lassu izomrostokban,melle az energia ellatast nagy reszben zsiregetessel latja el.
A ket 3/4es tempocska 80-82%-os intenzitassal az elso lepese a jovobeli komolyabb intenzitasu tempo kiepietesenek.Itt ez meg szinte szukre zonas,senki foldje edzes,de nehany het mulva mar feljebb lep 83-85%,azon 60-75percnyi edzes jo alappal mar nem annyira vicces...kesobb pedig a 86-88% 75perc mar-mar maratonos versenytempot is adhat jo napon (ott se lesz meg erdekes a sebesseg,csak az intenzitas).
A 4het elezesnel viszont majd felrugjuk a HRM limitet,ra se kell nezni ;) ott mar fix tempok,valtogatok kellenek,de csak sorjaban :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71330) tomcica válasza tomcica (#71329) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha most az osszes alapozos munkadat a 75-80%os zonaba csinalnad,ami sok embernek siman futhato intenzitas,akkor allandoan az oxidativ gyors izmokat hasznalnad (a lassu izomrostoknak az az intenzitas tul eros,nem tudjak kiszolgalni).Tempocskanal es temponal okes,ott epp az kell az oxidativ (aerob) gyors izomrost gazdasagos mukodese.
Na most a gyors oxidativ rost kb a 3K nyelgazad 85%-ig tud kiszolgalni(pl 3:40-es iramban tudsz 3km-t futni ergo 11:00-ra,akkor ennek a 85-os sebessege = 4:13!) ,onnan muszaj a gyorsan kifarato gyors izomrostokhoz nyulnia...ezek nem tudnak hatekonyan mukodni,ugy egetik a glikogent mintha ingyen lenne :K melle a mellektermekek is robotmozgasuval tesznek par perc alatt.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71331) tomcica válasza HKorn (#71328) üzenetére


tomcica
Topikgazda

azert javasoltam neki egy pulzuspant beszerzeset,mert azzal lenne jo a pulzuson alapulo epitkezes :K a csuklos kepes raallni a mozgasra,kepes a hidegre/melegre (bor felulete) el-elmerni stb.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71332) tomcica válasza HKorn (#71328) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A 65-75%-os pulzuson torteno alapozas ker egy bizonyos heti futos mennyiseget,ez atlagban 75-80km/het...ha ilyen 40-50km megy hetente,akkor igen sokaig eltart :K
75-80km/het mennyiseggel 1.5-2.5 honap alatt javu last kell mar latnod.
Apropo,nem az a cel,hogy pl. 145-os pulzussal a leggyorsabb sebesseget elerd :N nem ez a celja ennek.A cel,hogy ezen az intenzitason a maximalis heti mennyiseget elerd es tartsd :K
A tempo es nyelgaz kialakitasa kesobbi periodsuban tortenik (attol meg ott is a koztes laza napok 145-os vagyis 65-75%os limittel tortennek,a laza hosszu futas is!)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71333) LanyUs válasza margithid (#71327) üzenetére


LanyUs
senior tag

margithid: ahol eldobták azt a párcentit már reggel tiszta volt. Ahol nem, ott jég és borda. Óvatosan tudsz futni! Egyensúly és a pulzus a lényeg. Tempó és strava másodlagos :) Avarban alig haladok 135 pulzussal. Már azon gondolkodtam, hogy kipróbálom a helyben futást, de az szerintem nem ugyanazt a terhelést adja a lábaknak.

HKorn: működni fog a kontroll! Annyi van még extra, hogy én most minden másnap futok, de köztes napokon is szoba bringa megy 100-110 pulzus tartományban. Azt még próbáld belevenni. ALDI-ban helyi akcióban ki lehet fogni 50e-ért az analóg szoba bringát. Célnak megfelel. Kényelmesebb, mint a spinning ( csukló és szerszám szempontból is ).

Tom: hogyismondjam... 90 perc a fák között ilyen tartományban. Járnak a gondolatok :) Annyi beletartozik a dologba, hogy van ott egy 10m szintes dombocska, ahol 130-ról 10-20secre felmegy 148-150-ig, de pillanatok alatt esik is vissza. Azt szeretem belevenni, mert májusban a fő cél a 700 szintes 23km lesz :R Pánttal mérek! Pontos! Meg vagyok elégedve vele.

[ Szerkesztve ]

(#71334) tomcica válasza LanyUs (#71333) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Annyi kilenges a dombon (ha utana engeded h visszalljon) siman belefer,es nagyon jo,hogy van hova "kimenned" valtozatos futasra :K aranyat er,akkor is ha sikon is fogsz majd repeszteni a jovoben (aszfaltos verseny)
Apropo,ha babakocsit tolsz ott mehet 75%ig,mert lassabb sebesseget ad,de az intenzitas ugyanaz :K arra ugyelj,hogy legyen minden heten mas jellegu futas is,ne sak babakocsis,mert elszoksz a picit gyorsabb mozgastol (beszelunk itt ugye babakcsival 7:00+ perces vs nelkule 5:50-6:10-es futasrol ,vagyis amit ad a pulzus)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71335) tomcica válasza LanyUs (#71333) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha mar szinte unalmas lesz ez a terheles,akkor kezdj el 1-1 bringas edzest ujra attenni futasra :K eloszr vissszalopsz heti egy bringat ujra alapozos futasnak. Par hetig bent hagyod,ha nincs gond akkor meg egyet visszalopsz .
Lehet majd futas+3/4 futas+bringa+futas+3/4 futas+bringa+hosszu futas stb. utana mar egesz csak heti 1db bringa maradjon.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71336) LanyUs válasza tomcica (#71335) üzenetére


LanyUs
senior tag

Hát de akkó mi lesz a hulladék filmekkel, amiket csak szoba bringán tudok megnézni, mert a feleségem csak jobbakat hajlandó? Leáll a mozi iparom. Darálom közben a jobb/rosszabb filmeket tucatjával :D Főleg olyanokat, amikre alapból nem szánnék időt :) De rendben elkezdek belopni. Ha bírja a térdem növelem a mennyiséget :R

Ui.: tisn is utalt a rotációs mozgásra :) Annyi kijelenthető, hogy jó hatással van a párkapcsolatra egy kis aerob alap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71337) tomcica válasza LanyUs (#71336) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tessek alkalmazkodni,letezik hangoskonyv es/vagy podcast...fulessel hallgathatod ezen az intenzitason ;) en igy szoktam
Ja minden negyedik heten mehet egy lazabb het (50-70%-al kevesebb mindenbol) hogy ra tudjon allni a test szepen.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71338) tomcica válasza LanyUs (#71333) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha majusban 23km szintes verseny a cel,akkor majd marcius tulso felen es aprilisban a 3/4-es edzesedet (egyiket hetente) hasonlo terepen kellene futni es ott mar majd 86-88% hrm 75perc + elotte melegites es nehany intenziv 100m.
A sebesseg meg ott se lesz erdekes azokon az edzesnapokon :N az epitkezes reszekent kell majd kifutni a rakeszulo edzeseket is.
Versenyen pedig majd erzesbol,de esszel mert 23km meg sikon is el tudja az embert kesziteni ha elfutja az elso 1/3-at :K akar lehet ugy is a versenyen hogy 1/3 80%-os pulzzus,1/3 85%-os pulzus es a maradek 1/3 amit ad a gep.Ugy biztos fokozosra futod es kellemesebb elmeny lesz...cserebe az elejen naaagyon kontrollalni kell magad es a rajtdrukk altal adott alap 100-as startpulzus se segit :DDD cserebe 16-20km kornyeken majd csak jonnek elolrol feled az emberek :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71339) HKorn válasza LanyUs (#71333) üzenetére


HKorn
addikt

Futópadot bele kell vennem úgy látszik, azon tudok nagyon lassan szabályozott tempóval futni, pulzuskontrollal 140-145 között tartva. De azon max 60 percet bírok, mert megöl az unalom.

Run&Ride

(#71340) tomcica válasza HKorn (#71339) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Napi 60perc padon azert komoly alapot tud epiteni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71341) itouchfan


itouchfan
senior tag

Megvolt a János - hegyi terepezés. Összességében azt kell mondjam, hogy 95%-ban jól futható volt most a talaj, 350-400 méteres magasság alatt azért van sár rendesen, 450-500 körül viszont inkább kicsit fagyos a talaj, ott már meg-megmarad a turistautakon is a hó, az gyönyörű. Az erdő iszonyatosan szép, élmény volt minden perc. A holnapi versenyen azt gondolom, hogy a Normafai rajttól a rekortán futópályával/bringauttal párhuzamosan brutál dagonya lesz, most is ott volt a legsárosabb, a többi rész figyelős, de futható, engem nem lassított jelentősen. (Tudom, nincs hová lassítson tovább ;] ). Az lesz érdekes, ha ma plusz fokok lesznek, vagy leesik egy kis eső, mert akkor ez elolvad és kőkemény sár lesz, ha esetleg éjjel még fagy is hozzá, akkor inkább korcsolyát vegyetek majd. :D Összességében ma jó volt, enyhén sáros a lentebbi részeken, reméljük holnapra is így marad Nektek.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71342) HKorn válasza tomcica (#71332) üzenetére


HKorn
addikt

Háát jelenleg 35km-s heteket csinálok, azt masszív lesz felhozni 70km re, ráadásul alapozó pulzuson. :)

Ettől függetlenül engem az érdekelne, hogy hogy a viharba van ez, hogy 1 hónap alatt ugyanazon a távon, ugyanazzal a tempóval a pulzus +15-t emelkedik tartósan. Gyakorlatilag képtelen vagyok előre tervezni bármilyen versenyt, mert bármikor ledobhatja a rendszer a láncot. Eddig minden évben ez volt. Ősz fasza forma, megy minden, jó a pulzus, jó az érzet, van erő. Novemberben rotty, gyakorlatilag a tél végig szenvedés.

Run&Ride

(#71343) tomcica válasza itouchfan (#71341) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71344) tomcica válasza HKorn (#71342) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Egy jo alapnal ha mas gond nincs akkor nem szabadna ilyen anomaliakat csinalnia :N plane +15 pulzus ugyanazon temponal...ha van/volt betegseg,esetleg mas gyulladasi gocpont van (akar rossz fog stb.) akkor tudok meg elkepzelni ilyet.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71345) tomcica válasza tomcica (#71344) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tul magas kortizol (stressz) is tud olyat okozni h magas pulzus,gyors energiaosszeomlas :K utana gyors (cukros) etelek/italok kivanasa,ami gyulladast is okoz,igy egy ordogi korbe kerul az ember.
Turelmes alacsony intenzitasu alapozas,eloszor keves heti mennyiseggel (nalad a 30-35km epp jo erre) majd szepen novelni egy jarhato ut,hogy kikeruljon az ember egy ilyen korbol.
Neha kell 6-8honap is sajnos :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71346) HKorn válasza tomcica (#71344) üzenetére


HKorn
addikt

Ja valami ilyesmi lesz a háttérben. Elmegyek laborra, úgyis érett már.

Stressz is érdekes amit írsz. Novemberben beütött valami nyavaja, onnantól megemelkedett a stressz szint és kezdett emelkedni a pulzus a futásoknál.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#71347) jimpo


jimpo
aktív tag

MA volt egy hosszú 14.74 km 1:18:54 Avg 237 W 146 üt/p Kicsit lehet túltoltam, volt 148-149 bpm átlagpulzus is kilométerenként, 195 bpm volt a max pulzus tavaly.
Viszont jól esett az a lényeg, meg is koronáztam egy sós-karamellás géllel a hazaérkezést. :C Közben megittam egy fél liter sótablettás vizet. :K

Egy óra elteltével, mintha lábazás utáni napon lettem volna. A combot éreztem rendesen kb 2-3 percig, de aztán el is múlt. :F

Utána pörgettem 200 métert 340 + W -on, oké az az átlag... :U :B

Stryd Next Gen

(#71348) Alg válasza itouchfan (#71341) üzenetére


Alg
veterán

:R Köszi a helyzetjelentést, tényleg nagyon szép volt az erdő :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#71349) inf3rno válasza HKorn (#71342) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Vagy túledzés, vagy az öltözködéssel van baj. Ha túl sok vagy ha túl kevés a ruha, az is felpörgeti a keringést. Pláne ha az asszonyon túl kevés. :P

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#71350) itouchfan válasza Alg (#71348) üzenetére


itouchfan
senior tag

Azt nézem hogy azóta szemerkél is az eső, olvad is a hó, én azért így azt mondom, hogy egy jó kis dagonyázásra érdemes felkészülni, pláne ha 2-300 ember fut már előtte azon az úton. :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.