Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71401) sherlock82 válasza itouchfan (#71400) üzenetére


sherlock82
senior tag

Amennyi információra nekem szükségem van bőven ki lehet olvasni ebből az órából.
Megnéztem az órát, amit írtál.
Ez valami nagyon profi cucc lehet a polártól. :)
az enyém kicsit több mint kettő éves de ahogy kinéz a helyzet még egy darabig megtartom.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#71402) Peetta14 válasza HKorn (#71395) üzenetére


Peetta14
tag

Szaunával azért érdemes vigyázni, könnyen meg lehet főzni az órát.

(#71403) HKorn válasza Peetta14 (#71402) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, azóta már óvatosabb vagyok vele :)

Run&Ride

(#71404) LanyUs válasza Peetta14 (#71402) üzenetére


LanyUs
senior tag

Kicsit mesélhetek a szaunázásról? "Igen" -> remek! Akkor :)
Szoktam felöntést csinálni a feleségemnek. Kedvenc illata most újabban a Pina-Colada (Karibi koktél) [link] Nálam továbbra is a kamilla a favorit.
Légutaknak hasznos Himalaya sórögök [link] vízben feloldva réz aromatálban [link] , mint kiegészítő funkciónál.
Gyermek aktivitástól függően néha méz is megy masszírként [link] . Vesszőzés ritkán van, de attól szép piros lesz a bőr [link] Mostanában nem kívánom a hirtelen hűtést zuhannyal. Inkább ülve relax módban ( bár gyerekek mellett erős ez a kifejezés ) :D
Az a pár %, amit a futásnál hoz nem érzem :) Ui.: vesszőzés itt nem az :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71405) tomcica válasza LanyUs (#71404) üzenetére


tomcica
Topikgazda

azt en is szertem,de a Colada nelkul ;] :DDD (en kerek elnezest,feldobott labda volt...tudom-tudom alpari,de hat itt a balkanon ez mar kifinomultnak szamit :D )
Vesszozest mondtal? :P

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71406) LanyUs válasza tomcica (#71405) üzenetére


LanyUs
senior tag

Vessző adta magát, de eszembe nem jutott az illatról. Jogos :D

Ezt most komolyan kérdezem: a helyben futásról mi a véleményed? Kiváltható a laza 60%-os kocogás vele? Másképpen terhel...

(#71407) ígyvanferi válasza tomcica (#71405) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az egész posztja egy kincs, ha alpári szemszögből nézzük. :DDD Én már a felöntésnél leakadtam egy pillanatra. ;] Bocs, LanyUs! :B

[ Szerkesztve ]

(#71408) norby_42 válasza ígyvanferi (#71407) üzenetére


norby_42
aktív tag

Ja, hívhatjuk szunázásnak is ;]

Eat pasta, run fasta

(#71409) Zozo0525 válasza norby_42 (#71408) üzenetére


Zozo0525
őstag

:DD:DD:DD

(#71410) tomcica válasza norby_42 (#71408) üzenetére


tomcica
Topikgazda

sunazas :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71411) LanyUs válasza tomcica (#71410) üzenetére


LanyUs
senior tag

Akkor a wellness gyógyító ereje és a harmónia része átért Mindenkihez :R

A helyben futást ne feledd! Fontos kérdés, mert sokan nem tudnak a hideg miatt kimenni és nincs pénz padra sem.

(#71412) tomcica válasza LanyUs (#71406) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Akkor mar a stepmaster gep jobb,vagy le-fel lepcson futni :K legalabb legyen egy kis nehezites.
Helybenfutas tehnikazasnak jo,magas terddel szabalyosan 3-6x 10-20masodperc.
Hosszabb helybenfutast nem csinaltam,nem is tudom milyen hatasa lenne a normalis futasra utana :F szoval nem mondom hogy nem jo,mert nincs tapasztalatom.
Volt egy regi tortenet Emil Zatopek futott a kadban helyben a mosasban segitett igy a felesegenek,amikor annyira le volt kint fagyva minden,es nem tudott edzeni. Ez gondolom nehany alkalom volt csak par telen,nem hiszem h tobb. Azt se hiszem hogy 10 percnel tovabb csinalta :N alkalmankent. Gondolom anno ha lett volna mas modja a keresztedzesnek (elliptikus,lepcsogep stb.) biztos h azt valasztotta volna.Szoval nem attol lett jo futo,mert a kadban futott,csak azzal azokon a napokon kicsit atmozgatta magat,mert nem volt ra mas modja...cserebe amikor engedte az ido 50-100 x 400m edzeseket csinalt,heti tobbszor is.
Ha igy nezzuk lehet meg jo is volt 10 perc helybenfutas bent regeneracionak pihenonapkent.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71413) tomcica válasza tomcica (#71412) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha nincs penz gepre,akkor meg egy olyan top-shopos stepper (mehanikus) is jo erositesnek + ugralokotelezes a plyometrikus reszre.Azt a ketto apro penzert el tudom kepzelni mint vegso szobaban torteno megoldas :K de nem szabad ezen a kinzoeszkozon tul sokat egyszerre,hanem pl 3-5perc ilyen es 3-5perc ugralkotel...ezt lehetne igy valtogatni 30-60percen at.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71414) tomcica válasza tomcica (#71413) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja ilyen kombonal az ugralokoteles okvetlen egylabas legyen,akar egyik szett egyik lab,masik a masik...vagy percenkent cserelni,mert a futas kozben is csak egyik labad erinti a talajt.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71415) tisn válasza ígyvanferi (#71407) üzenetére


tisn
addikt

ugye?

(#71416) tisn


tisn
addikt

[link]

kellemes kis kocogas, ki k3ll3n3 probalni.

(#71417) norby_42 válasza ígyvanferi (#71407) üzenetére


norby_42
aktív tag

Nem túl vidám a mai nap a melóban, de elég ezt visszaolvasnom (most tartok négynél) és már a könnyem folyik a röhögéstől...

Eat pasta, run fasta

(#71418) tomcica válasza norby_42 (#71417) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez a celja ennek a topiknak,hogy fel tudj vidulni,plane ha 100km+ heti futas megy melle :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71419) Hi!King válasza sherlock82 (#71399) üzenetére


Hi!King
őstag

Nekem is ilyen volt, csak nekem a 8 óra üzemidő, meg ehhez képest az aksi öregedésével ez esett is, főleg hidegben, kevés volt, mert túrázáshoz is használom, ezért tértem át Kiprun 500 by Coros-ra. De futó funkcionalitásban az M430 nagyságrendekkel jobb volt, ami nem tetszett, az a nehézkesen használható app volt, illetve a szinkronizálás esetlegessége.

Más:
Feleségem használta egy rövid ideig egy másik pánttal, az a gond, hogy egy hatalmas bumszli az ő kezén. Most nézegetünk neki órát, de női csuklóra nem igazán gyártanak jó órát. Az S-es Garminok annyira nem kicsik, illetve a kisebbeknek kevés az aksi üzemideje. A Polar Ignite sorozat valamivel kisebb, de fapadosabb. Holnap ugrunk el egy üzletbe megnézni élőben, a Garmin Venu 2s és a Polar Ignite 2 és 3 maradt versenyben, de valószínűleg utóbbi lesz.

(#71421) Hi!King


Hi!King
őstag

Ismét a topik címére reflektálva:
Ma a Havanna lakótelep felé futottam, egészen jóféle, jó állapotú rekortán futókörre akadtam. Most rákerestem, 1 km-es, panelházak közötti parkban halad. Bár ritkán futok ilyeneken, ha mégis, azt preferálom hogy vagy legyen elég hosszú és szabálytalan, 1 km már megteszi, vagy legyen 400 méteres és szabályos, a rövid, de szabálytalan pályákat nem komálom.

(#71422) tomcica válasza Hi!King (#71421) üzenetére


tomcica
Topikgazda

topik cimere reflekalva mar varom,amikor Budapesthez tartozunk,nem Nandorfehervarhoz (habar ha jol belegondolok az is oda tartozik ;] )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#71423) HKorn válasza Hi!King (#71419) üzenetére


HKorn
addikt

Az én feleségemnek aztán tényleg vékony a csuklója, alig találtunk rá órát, még a Band-ek is nagyok voltak rá. De a Forerunner 45S teljesen jó volt rá, annál kisebb óra csak a Lily van Garmin vonalom, de abban nincs GPS.

Run&Ride

(#71424) Peterhappy válasza Hi!King (#71421) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kár, hogy nem tegnap délután akadtál rá, ott karikáztam egy órán át :)

(#71425) norby_42 válasza tomcica (#71418) üzenetére


norby_42
aktív tag

havi... :B

Eat pasta, run fasta

(#71426) tisn válasza norby_42 (#71425) üzenetére


tisn
addikt

nekem sajna ez is nagy kuzdelem :)

(#71427) Hi!King válasza HKorn (#71423) üzenetére


Hi!King
őstag

Forerunner 45s-nek kevés az üzemideje, ő nem fut, hanem túrázik, oda a 12 óra kevés. 55s már nagyobb, széltében-hosszában nagyobb mint a Venu 2S, de kicsivel vékonyabb. Egyébként általában Garminoknál a vastagsággal van gond, direkt megnéztük hátha máshogy számolják mint Polarnál, de nem, a videókon is látszik, hogy nem, tényleg vastagabbak. Ő olyan órát akar, amit hétköznap is felvenne, a vastagabbak be sem férnek a hosszujjú hétköznapi ruháinak az ujja alá. Meg a Forerunner sorozat kinézetre sem tetszik neki annyira, mint a Venu 2S és a Polar Ignite 2/3. Emellett jó ha az óra ha nem is barométeres, GPS alapon ki tudja írni közben az elevationt, a két számjegyű Garminok úgy tudom nem tudják.

@Peterhappy
Hajnalban szoktam futni, délután szinte soha. Meg olyan messze ritkán megyek, mert Pesterzsébet Csepel közeli részén lakok. Egyébként látom 2021-ben adták át a pályát, szóval viszonylag új, régebben mikor viszonylag sokszor futottam odáig, ezért nem láthattam még.

[ Szerkesztve ]

(#71428) HKorn válasza Hi!King (#71427) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor marad a Venu2S, esetleg Vivoactive 4S. Vastagság az egyáltalán nem vészes, ezek mind szokható dolgok. Amúgy feleségemnek le lett cserélve Vivoactive 4S-re az FR45S. Először aggódott, hogy nagy lesz neki, meg vastag (enyémmel is így volt mikor megismerkedtünk :DDD ), de teljesen megszokta és tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#71429) Hi!King válasza HKorn (#71428) üzenetére


Hi!King
őstag

Azért nem szokható igazán, mert felpróbált ilyen vastag órákat, és nem igazán áll rajta jól. A Venu 2S is a vastagsága miatt lehet hogy necces, de még fel kell ehhez próbálnia. A Vivoactive 4S-nél megint csak az aksi idő a necces, mert 15 óra újonnan szobahőmérsékleten ok, de hidegben, 1-2 évesen nem lesz annyi és nem lesz elég, sőt igazából a 19 óra is határeset a Venu 2S-nél, nagyjából az az alsó határ, többnapos túránál vagy hosszú teljesítménytúránál már emiatt is power bankkel kell készülni, miközben azok másra is kellhetnek.

Szerk.:
Egyébként általában a Garmin mellett szól, hogy van szinkronizáció Bergfexre, illetve a Polar telefon app elég szar.

[ Szerkesztve ]

(#71430) parandroid válasza Hi!King (#71419) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Katicának sem öles sonkái vannak, de az FR235 után a Fenix5S sem nagy neki, pedig 24/7-ben hordja most már vagy 6-8 éve (kivéve alváshoz). Lányom konkrétan gyerekméret a 150 centijével, meg a 40 kilójával, de az ő apple watch-a sem sokkal kisebb, és az sem zavaró. Szóval szerintem csak megszokás kérdése, ha felveszi, 1 hét alatt rá lehet állni. Venu (2)-t én néztem élőben, a kijelző kiábrándítóan gyenge rajta, a touchnak meg sok értelme nincs.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#71431) HKorn válasza Hi!King (#71429) üzenetére


HKorn
addikt

De ilyen óra nincs, ami nagyon kicsi, vékony is és az akksija meg hozza a nagyobb órák üzemidejét. Valamiből engedni kell. Én azt mondom a Venu 2S vagy bármelyik másik S modell mérete simán szokható, nem szabad csuklóból elutasítani.

Run&Ride

(#71432) Alg válasza Hi!King (#71429) üzenetére


Alg
veterán

Okosóra kell vagy sportóra inkább? Mert előbbi esetben nehéz lesz a kis méret+hosszú üzemidő...
Utóbbi esetben esetleg Instinct 2S (Solar)? - ugyanúgy 40mm mint a venu2s, és az üzemidő is bika, hála a fapados kijelzőnek...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#71433) tisn válasza parandroid (#71430) üzenetére


tisn
addikt

kar hogy olvassa a topikot, mondanam, hogy kepeet vagy nem hisszuk el :P

(#71434) Hi!King válasza parandroid (#71430) üzenetére


Hi!King
őstag

Feleségem 170 centi és 48-49 kg, nagyon vékony csuklóval, és mondom, a hosszujjú hétköznapi ruhái viszonylag szűken is vannak a kezén. Konkrét modelleket összevetve pl. a Coros Pace 1 / Kiprun 500 ami nekem van, neki túl vastag is (meg túl széles is) úgy, hogy a gyári adatai alapján jóval vékonyabb a Fenix 5s-nél.

Valószínűleg az Ignite 3 lesz, mert az tényleg kimondottan vékony, úgy hogy szélességben sem durva. De megnézzük élőben, mert csak a gyári méret és a videók, képek nem minden, a gyakorlatban is látni kell hogy fekszik a csuklóján.

Neki ruhákkal is sok gondja van, főleg túraruhákkal, mert ritkán van elég kicsi méret neki, ezen tovább ront, hogy a gyártók egyre inkább növelik a méreteket, ugyanabból a márkából régen az S volt jó neki, most meg már az XS is nagy, pedig ő nem változott méretben.

@Alg
Elsősorban túrázásra kell neki, szóval elsősorban sportóra, de megbeszéltük, hogy ha nem olyan, amit emellett hétköznap is felvesz, akkor nem fogja feltölteni, otthon fogja felejteni, mint ahogy a Polar M430-al is történt, miután odaadtam neki egy kisebb szíjjal (bár ott az aksi sem volt elég).

Az Instinct 2S is szóba került, amellett hogy az is nagyon vastag, neki az nagyon nem tetszett. Nagyon nem az a design, amit szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#71435) Peetta14 válasza Hi!King (#71421) üzenetére


Peetta14
tag

Sportliget Kőbányán (át is lehet simán futni Havannáról), szerintem a legjobb a környéken. Nem szabályos alakú, van benne kicsi fel/le, park, szép környezet...

Más...besz@rás mennyire más terhelést ad a szint, terepfutás. Vasárnap még az járt a fejemben, hogy a verseny nem is vert oda nagyon. Erre hétfőre olyan izomlázam lett, mint soha előtte. Nekem a vádlim, ami a leggyengébb láncszem, maraton során is szenvedtem vele, hogy elkerüljem a görcsöt, amiből nem állok fel. Na most a combom kapta az ívet, és még 2 nap után is (tegnap mondjuk rákocogtam egy laza tízest, hogy akkor már legyen értelme az izomláznak :D ) érzem. El is szégyellem magam, mennyire oda tett az a 11km meg a 400m szint. Jó lenne erre ráfeküdni, de ahhoz költözni kellene.

(#71436) Hi!King válasza Peetta14 (#71435) üzenetére


Hi!King
őstag

Egyszer elfutottam odáig, de a Sportliget kimaradt, a Mély-tó körül futottam akkor egy félkört és fordultam. Nekem ezek mind messze vannak, csak néha felderítő futást csinálok, bármiféle tervek nélkül, megyek random utcákban messzire, aztán másmerre meg visszafutok.

Ismertebb, de szintén Kőbányán az Óhegy park szerintem az egyik legjobb pálya Budapesten, ott is van egy kevés szint, szabálytalan, és szép a környezet.

(#71437) tisn válasza Hi!King (#71434) üzenetére


tisn
addikt

hat akkor vegyen egy orat ami tetszik, a turakat meg merje telefonnal, az ugyis nala lesz. abban eleg nagy az akksi, birja a gps is sokaig.

(#71438) Hi!King válasza tisn (#71437) üzenetére


Hi!King
őstag

A telefon nem az igazi túra mérésére, tapasztalatból mondom.

Tájékozódni egyébként telefonnal szoktunk, ha nem tudjuk eleve az útvonalat, illetve ő is mikor egy-kétszer egyedül ment. Szóval ezért nincs is szükség navigációra. Igazából a navigáció nekem hiányzik kicsit, ha néhanapján terepre megyek futni, lehet nekem a következő órám egy Fenix lesz, vagy Corosból valamelyik navis modell.

(#71439) tisn válasza Hi!King (#71438) üzenetére


tisn
addikt

miert nem?

(#71440) Hi!King válasza tisn (#71439) üzenetére


Hi!King
őstag

Nagy, kényelmetlen csak úgy ránézni, relatív még nagy aksival is gyorsan merül a trackekéstől, miközben túrázás közben esszenciális, hogy ne merüljön le (powerbank többnapos túránál mondjuk van nálunk), a nagyon felső kategóriát leszámítva pontatlanabb, különösen sziklás terepen, még a normális márkák alsó kategóriás óráihoz képest is. Pulzust nem mér, illetve macera lenne még pulzusmérőt is csatlakoztatni hozzá. Tavalyelőtt végigcsináltam a Mátrabérc 55-öt órával + mellkaspántos pulzusmérővel (M430-am kevés volt egy 12 órás túrához), nem volt túl ideális, pontatlan is volt, ránézni macerásabb is volt. Magashegységben még macerásabb lenne és még pontatlanabb.

(#71441) tisn válasza Hi!King (#71440) üzenetére


tisn
addikt

csak bicajhoz hasznaltam sokat, mert a stratos vacakolt a bicajmeresnel, nekem gps jol mert, panttal meg a pulzus is pontos volt. igaz en ott nem nezegettem, elvolt a hatizsak zsebeben.

miert kell nezni gyakran a telot tura kozben?

(#71442) Alg válasza Peetta14 (#71435) üzenetére


Alg
veterán

Detto, másnap minden fájt, még a vállam is... vádli, comb, fenék...

Ma már nagyrészt elmúlt, érdekes módon a sípcsont melletti első-külső izom (tibialis anterior) van beállva még... Tegnap pihi volt meg alvás (mert megint 5 óra alvással + 3 óra utazással kellett versenyre mennem, ezen jó lenne legközelebb segíteni valahogy), ma este lesz egy laza kör már.
Ha kicsit javul az idő és nem kell váltóruhát vinni majd kijárok legalább heti egyszer szintesebbet futni, sajna nekem is minimum fél-egy óra utazás az emelkedős futópálya.

Anno majdnem ugyanezt a kört futottam hétvégente mikor BP-en laktam, csak messzebbről (Thomán István utcai végállomásról) indulva.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#71443) Hi!King válasza tisn (#71441) üzenetére


Hi!King
őstag

Navigálás, sok esetben nem feltétlenül vannak meg az útjelzések, vagy nem jelzett úton haladunk. Nyilván ez órával nincs ha nem tud térképet. A kérdés inkább az óra. Pl. milyen magasan járunk, mennyit tettünk meg eddig, ilyesmik. A gyakran relatív, de hogy most ezért is telefont elővenni.

A másik része, hogy ha be van kapcsolva, akkor hegyen magától is hamar lemerül a telefon, mert elveszíti és újra keresgéli a hálózatot, ez óránál nincs. Esetleg repülő mód segíthet, de ez nem mindig célszerű. A hideg miatt is sokkal durvábban merül a telefon, az óra csak kicsit gyorsabban, mert az a csuklón van, menet közben ruha is ráhúzható.

Csináltam konkrét összevetéseket is telefon és órával. Régen volt egy Amazfit Bipem, az kritikán aluli volt, de a Polarral és a Corossal sokkal pontosabb az én telefonomnál, feleségem telefonja jobb az enyémhez képest, de ahhoz képest is.

(#71444) tisn válasza Hi!King (#71443) üzenetére


tisn
addikt

ertem, koszi. (telon mondjuk ki lehet kapcsolni a mobilnetet, wifit, akar meg a simet is kiszedni)
vaksikent elkepzelni se tudom, hogy ora meretu kepernyovel hogyan lehet navigalni :)

a pontossag miert fontos? oke, engem is idegesit, hogy asszony amazfit valamilye csal, es igy mindig tobbet/gyorsabbat fut mint en :), de valojaban nem mindegy, hogy 20 vagy 20.5km-t mentetek (vagy 50-t vagy 51-et)?

(#71445) Peterhappy válasza Hi!King (#71427) üzenetére


Peterhappy
őstag

Alapvetően én is hajnali futó vagyok, tavaszra remélem visszaminősülök azzá. Akkor talán "összefutunk" egyszer ott ;)

(#71446) Peterhappy válasza parandroid (#71430) üzenetére


Peterhappy
őstag

Polar M430-t leszámtva nincs viszonyítási alapom, arról váltottam Venu2-re, nem tudom, mit kellene tudnia a kijelzőnek, de amire nekem kell, ahhoz több, mint tökéletes.
És olyan szenzort tartalmaz, ami a Fenix7-ekben van. Szerintem ár/érték arányban elég jó vétel.
Bringás Balatonkerüléssel és maratonfutással sem tudtam félig lemeríteni.

Tény, a Venu 2S méretéből fakadóan egy picivel kisebb aksival rendelkezik.

(#71447) Hi!King válasza tisn (#71444) üzenetére


Hi!King
őstag

Mátrabérc 55-ön csak annyit csalt a telefonom, hogy az 55.9-ből 58-59 közötti lett, de magashegységben nem csak hogy nagyobb lehet a különbség, de rossz esetben katasztrófa lehet a track telefonnal.

(#71448) Peterhappy válasza Hi!King (#71436) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az Óhegy park nagyon jó :K A Sportliget iszonyatosan közel van hozzá, próbáld ki egyszer.
Onnan meg már nincs messze a Keresztúri erdő, de ha azt megnézed, muszáj összevetned a Halomierdővel, aztán meg azon veszed észre magad, hogy mire hazaértél, futottál egy maratont :D

@Peetaa + Alg: Az a 400 méter szint brutális, én azon még mindig ki vagyok akadva, nekem az eddigi legnagyobb szintem talán 200m ha volt, de biztos, hogy minimum félmaratonon megfutva.
Szerk: 196m, 23km-en, 2 óra 4 perc alatt megfutva.

[ Szerkesztve ]

(#71449) Alg válasza Peterhappy (#71448) üzenetére


Alg
veterán

A következő állomás lesz az igazán "meredek", dupla ennyi távon dupla ennyi szinttel, csak éppen úgy kezdődik hogy a rajtból 8,5km-en 700m szint - szóval ott lesz egy 70-80 perc gyalogtúrázás úgy érzem :B Viszont onnantól 15km végig futható.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#71450) parandroid válasza Hi!King (#71447) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez erősen telefon függő. Prémium modellekben kicsit azért jobb gps modul van, mint az olcsó kínai szarokban. Az viszont tény, hogy akkuval nem bírják addig, mint egy óra. Pláne szélsőséges hidegben/melegben, vagy ha szar a lefedettség.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.