Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71065) jimpo válasza tomcica (#71056) üzenetére


jimpo
aktív tag

De bírom az ilyet, teáskanál meg a többi. Még jó hogy van itthon tized grammra pontos mérleg. :DDD
Majd lehet csinálok egyébként, úgy is lemondok a bolti kekszekről. Vagy legalábbis kevesebbet veszek majd idén. :U

Én ehhez hasonlót csináltam ma is, holnapig a hűtőben pihen. :C
A tejfölös cucc nálam így néz ki.:
50g méz, egy kis doboz ~175g tejföl, 250g túró illetve 1 max 2 g citromhéj. A mézet kicsit meg kell langyosítani, majd bele a tejföl, először csak keveset. Túróból valami krémesebb jobb bele, illetve lehet joghurttal is, csak az hígabb mint a tejföl.

Ugyanígy rétegenként pakolom a kekszet, ami sima háztartási és cukor csökkentett. Egy sor ilyen egy sor olyan, alulra is szoktam tenni a tejfölös keverékből. Körülbelül 100 - 100g keksz kell bele. A felső sorba mondjuk nekem nem keksz szokott lenni.
A tetejére 200g víz 50g szörp illetve 50g 50%-os citromlé plusz egy csomag pudingpor, vanília vagy puncs. :K
Ugyanúgy össze kell főzni mintha sima pudingot csinálna az ember, mehet friss gyümölcs még a pudingos zselé állagú cucc előtt.
Illetve ma raktam a tejfölös túrós keverékbe aszalt gyümölcsöt is. Na meg zabpehely került még bele így kevesebb keksz lett az egészben, viszont picit így sűrű a tejföllel meg a túróval. :B

A végeredmény közel egy kilónyi jóság. :R

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.