Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36900) dabgergo


dabgergo
őstag

Tegnap szerettem volna tesztelni a Fly Flyknit-et, csak késő este tudtam lemenni, a hidegtől tiszta víz volt a rekortán és nagyon csúszott plusz hétvégi futásoktól eléggé fájt a lábam, szóval nem volt az igazi a próba, de betonon eléggé tetszett eddigiek alapján, egyébként így elsőre nem érzem hatalmas ugrásnak GT-1000 6-hoz képest, ami így elsőre fura, de sztem hosszabb távon majd ha tudom normálisan tesztelni megváltozik a véleményem. Annak örülök hogy méretben minden stimmel amit a 21run-ról rendeltem: 3 nike zokni, 1 felső póló és a Zoom Fly Flyknit cipő, mindezt szállítással együtt 31ezer Ft-ért, szerintem nem rossz :)

Amúgy pega 35-ök is voltak 60EUR-ért, sőt még mindig van, csak mostmár nincs méretválaszték.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.