Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36896) parandroid válasza tomcica (#36894) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi a megerősítést, pont így érzem én is, hogy erre kéne folytatni. Igazán gyors sosem leszek, de nem is nagyon bánom, belenyugodtam mostanra, hogy öreg vagyok én már ehhez így 40 fölött, muszáj szisztematikusan, és kitartóan építkezni, hogy látszódjon valami fejlődés.

Ma vettünk amúgy egy-egy bicajt magunknak az asszonnyal, mehetnek a keresztedzések a pihenőnapokon.

Pega 35-ből karácsony előtt sikerült kifogni egy Shieldes verziót 90 eur-ért, egyrészt tényleg fantasztikus cipő, másrészt ez a vízálló felépítés is remek dolog, illetve sokkal melegebb is, mint egy sima Pega. 6 hét alatt beletettem 300+ km-t, komolyan rosszul esett néha másik cipőt felvenni azokban a hidegekben.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.