Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36822) LanyUs válasza inf3rno (#36816) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nem tudom mitől függ :F Általában a ferde orr sövény végett érzékenyebb vagyok a megfázásos felső légúti betegségekre. Évente egy sikerül is. Viszont influenzás csak egyszer voltam kb. 10-15 éve, azóta van az évi egy felső légúti is. Amúgy a munkahelyen a mellettünk levő irodában 5-ből 4-en, másikban 3/3. Érdekes, a miénkben folyamatos 50%-os párával, rossmann-ban vett levegő fertőtlenítővel ( narancs-levendula király ) és kilincs fertőtlenítés mellett még 3/0. De úgy gondolom vakszerencse...

Most már negyedik napja folyamat megy a napi 10K. Ma a feleségem szeretett volna mozogni. Tomcica folyamatosan figyelmeztet arra, hogy figyeljük a testünk jeleit, de nincs jel, nincs fájdalom. Biztosan a light tempo miatt. A nyitott energia kapura hivatkozva le is eresztettem négy képviselő fánkot :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.