Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36370) freelanced válasza Alg (#36368) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm a választ!

Igazából már régóta gondolkodom egy okosórán de sosem vettem magam rá a dologra, lévén úri hóbórt, elvagyok nélküle is. De most ha hozzávenném ezt a felhasználást, lehet, hogy rávenném magam a vásárlásra.

De nem tudom az Apple Watch pl. mennyire alkalmas erre, mennyire pontos stb.

Tudnál esetleg egy kettőt ajánlani az általad leírt " kategóriákhoz"? És akkor megnézegetném a részleteket a neten. Mert jelenleg mondanám, hogy elég egy alap is, hiszen futni kell, de ki tudja mi lesz egy két év múlva. Ha nem muszáj nem cserélgetném állandóan így aztán lehet, hogy egy komolyabb jobb befektetés.

A nyomós/érintős dolgon még nem gondolkodtam, lehet ha majd kipróbálok ilyet is olyat is lesz egy szilárd véleményem. Bár alapjában véve jobban szeretem a fizikai gombokat...

A mellkaspánt általában pluszban van az órához, de amellett az óra maga is mér csuklón pulzust ha szükséges nem?

Köszönöm, megnézem a teszteket! :R

ígyvanferi

Igazad van, csak másik színre kellett váltanom, őszintén, gondolhattam volna rá. :U :W

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.