Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35651) dabgergo válasza inf3rno (#35643) üzenetére


dabgergo
őstag

Nagyon köszi a segítséget!
Ez akkor megnyugtató, hogy teljesen el tud akár múlni :)
De utánaolvasok jobban és most pár hétig csak vízszintes rekortánon fogok futni.

(#35652) ígyvanferi válasza dabgergo (#35651) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pedig a függőleges rekortánon futás az igazi. ;)

(#35653) dabgergo válasza ígyvanferi (#35652) üzenetére


dabgergo
őstag

Ha megerősödött a térdem, kipróbálom azt is! :D

(#35654) inf3rno válasza Danika256 (#35647) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én futótérdhez valami porc leválást meg ilyesmiket olvastam tegnap, de csak átlapoztam. Lehet, hogy igazad van, és tényleg ugyanaz a kettő. Nekem még hálistennek nem volt soha gond a térdemmel.

Ha Asics-ed van és széles a lábfejed, akkor próbálj meg egy Mizuno-t. Nekem nagyon bevált aszfalt + földút mindenesnek a Wave Rider 19, de gondolom az sem mindenkinek jó, meg nem nagyon árazzák le sajna, mindig 30 körül van. Szélesre még jó a Saucony, de hosszabb távokon annál is érezni egy minimális dörzsölődést a saroknál, mert egy fokkal jobban fogja a bokát, illetve elvileg még a Hoka is jó szélesre, de nekem kényelmetlen volt, amiket próbáltam. Talán még az Adidas is jó szélesre, bár az újak már nem annyira tűntek annak, meg abból a márkából már elvből nem veszek. A Nike úgy rémlik inkább keskeny lábfejre való.

Buliban hasznos! =]

(#35655) ígyvanferi válasza inf3rno (#35654) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Akkor csak nálam volt valami anomália, hogy a Hoka is, meg az Adidas is szűknek bizonyult, míg a Nike megint jó lett szélességre (is). Persze ezeket csak egy-egy modell alapján írom, illetve a Hoka rövid is volt, nem csak simán szűk, lehet a jó méret elég széles is.

(#35656) inf3rno válasza Vertigo18 (#35650) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lehet, hogy nagyon stabil volt neked az a cipő, és azért nagyobb terhelést kapott vele a belső talpéled.

Buliban hasznos! =]

(#35657) inf3rno válasza ígyvanferi (#35655) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én 2 éve próbáltan Nike-t utoljára, akkor elég szűkek voltak. Lehet azóta változott. Hoka-t idén néztem, szélességre nekem jónak tűnt. Adidasból meg volt egy 15 éves cipőm, amit rongyosra hordtam, meg azt hiszem próbáltam azt is 2 éve, viszont amióta volt szabadalom sértési ügyük, azóta bojkottálom őket.

Buliban hasznos! =]

(#35658) Danika256 válasza tomcica (#35648) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi!

Akkor ezért ajánlotta a terapeuta ezt a flossing-os napi többszöri kezelést, ezt szoktam csinálni! [pl]

A lényeg, hogy megfelelő technikával rátekered, vagy ráhúzásos, vagy rányomásossal és akkor 2, 2.5 percig tartani kell, majd lerántani és az elárasztó vér hulláma segít a regenerációban.
Először nagyon kellemetlen volt, de már nem tudom elképzelni a napomat e nélkül, sokszor segít a fájdalmat enyhíteni. :)

(#35659) Danika256 válasza inf3rno (#35654) üzenetére


Danika256
aktív tag

Akkor lehet nem pontosan tudtam, mindegy így vagy úgy a sérülés sosem jó :B Nekem ITBS-volt! :P

Köszi az ötletet, majd felpróbálok egyet, eddig mindig neten szoktam vásárolni külföldről, de ezt majd próbálni kell..

Jah, full széles a lábam, amúgy is 2E-s verziók kellenek, úgyhogy nem egyszerű történet. Dörzsölős cipőket kerülöm, nekem a Salomonok voltak olyanok még az elején, nagyon éles a sarkam felett az achillesnél, komoly szenvedéseket tudtak okozni.
Az Asics-el ilyen nincs, de egy próbát mindenképpen meg fog érni a Mizuno, hátha segít elkerülni ezeket a sérüléseket.

(#35660) hzsolee


hzsolee
őstag

Üdv!
Kb egy hónapja kaptam rá a futásra, szóval abszolút kezdő vagyok, de arra már rájöttem, hogy egy óra jó lenne...
Nem akarok sokat rászánni első körben, tehát használt órában gondom. Polar M400-at nézegettem, de a 430 sem zavarna, csak nem tudom a csuklós pulzusmérő van olyan pontos mint a mellkaspánt? Van egy miband2-őm, de az halál hülyeségeket tud mérni. Bár ha nem tetszik a csuklós(430), még mindig vehetek hozzá pántot ugyebár...
Meg egyáltalán, érdemes használt (pár éves) órát venni?
Csak a napi egy másfél óra kocogást kéne kibírnia gps-el, másra nem használnám.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#35661) tomcica válasza hzsolee (#35660) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En ujat vennek,most a fekete pentekes akciokon csapj le egy M430-ra ovvel ha lehet (kesobb is tudsz ovet venni,de ugy dragabb lesz a vege).Garmin FR230/235 is jo lehet.
A hasznaltnal nem tudod az akksi meddig fog mukodni es milyen hatekonysaggal.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#35662) borbelyfer


borbelyfer
csendes tag

Nike.com az akcios cipokbol is lejon a 30% igy most 58.58eur van pega 35 egyes szinekben kod: clear30

[ Szerkesztve ]

(#35663) tomcica válasza borbelyfer (#35662) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na itt a lehetoseg :P vesz az ember 2par Pega-t,az egyikben fut reggel 30-40p lazat,a masikban delutan 1ora kozepeset.Havonta felcsereli a ket cipot es tavasszal jelentkezik nalam,h felkeszult az edzesre = KEZDHETJUK

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#35664) borbelyfer válasza tomcica (#35663) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Ertve Mester, egy párat már rendeltem is. Es tavasszal jelentkezek kigyorsitasra

(#35665) hzsolee válasza tomcica (#35661) üzenetére


hzsolee
őstag

Szívem szerint újjat vennék, de most nem tudok ennyit rászánni (péntek nem péntek, ötven a legolcsóbb amit találtam, öv nélkül/alza). Tartok az akkutól, főleg, hogy eddig sem alin, sem ebayen nem találtam hozzávalót. A csere nem okozna gondot számomra. Nyilvánvaló, hogy felhasználásfüggő, de jó lenne tapasztalat, hogy mondjuk a 3 éves óra akkuja már tuti kuka. Nem tudom hány naponta kell egy ilyen órát tölteni átlagban, de 3 év alatt a 300 ciklus tuti megvan. Ezt a 430-ra írják a gyártó oldalán:
"Az újratölthető elemek véges számú töltési ciklussal rendelkeznek. Akár 300 alkalommal is feltöltheti az elemet, mielőtt a teljesítménye érezhetően csökkenne. A töltési ciklusok száma a felhasználási és működtetési körülményektől is függ."

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#35666) tomcica válasza borbelyfer (#35664) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ezt akartam hallani ;)
Tavaszra azert majd kell valami konnyebb es porgosebb cipo,mondjuk ha Nike a csapasvonal akkor Streak 6 (spuri webshopon van korrekt aron) vagy ha parnazottabb kell,akkor Nike Elite.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#35667) tomcica válasza hzsolee (#35665) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kulfoldi webshopok nem jatszanak?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#35668) dabgergo válasza hzsolee (#35660) üzenetére


dabgergo
őstag

M430 elég jó óra, most garanciálisat hirdettek valamelyik FB csoportban 35ezerért, ami nagyon jó ár. Ár-érték arnyában ez egész biztosan verhetetlen.
Sztem ha nem élsportoló vagy, az M430 oHR-je bőven jó, sok összehasonlítást néztem és meglepően pontos futásnál. Intervallumfutásoknál van latency-je mint mindegyik oHR-nek.

[ Szerkesztve ]

(#35669) borbelyfer válasza tomcica (#35666) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Nike elite már a szekrenyben van :)

(#35670) tomcica válasza borbelyfer (#35669) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ennnnnyiiii...jelenesed van tavasszal :)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#35671) ígyvanferi válasza borbelyfer (#35662) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jaj, nee! Bárcsak ne lett volna akció náluk. Kinéztem már ss-en a GT2000 trail verzióját, az pont jó lenne most alapozni az erdőben. De a pegat már úgy megszerettem, 58-ért csak be kéne még egyet tárazni. Structure-t is kipróbálnám, ha már téli alapozás, a 21-es jó áron van. Végtelen pénz cheatet mindjárt beírom, hátha...

A nike shield technológiája mennyire hatékony? Van egy pega 33 shield is a webshopban, az elég jól hangzik, ha bírná tényleg valamennyire a nedvességet. Nem azt várom, hogy a bokáig érő sárban maradjon száraz a lábam, de egy kis eső vagy némi hó ne hozza zavarba.

(#35672) borbelyfer válasza ígyvanferi (#35671) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Ne is mond én is így vagyok ezzel, én szemezek még egy pegával (1 már berendelve), mert otthon csak 1zoom elite (350km) pega34(1000km) Szoval vegtelen penz kod engem is erdekel

(#35673) hzsolee válasza dabgergo (#35668) üzenetére


hzsolee
őstag

Tomcica: inkább hazai. Ha később ilyen igényem lenne, melyek az ajánlott boltok?

Nemrég beszéltem egy hirdetővel. 2 éves M400, 6 óra gps-t még tud. Pánt van hozzá. Az újabb, nem gumidugós töltős 28-ért. Első órának megteszi. Muszáj,mert ennyit tudok rászánni.
Ilyenkor sz@r, hogy nics fb-om :) meg későn olvasom a hszedet.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#35674) parandroid válasza hzsolee (#35665) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Garminnál semmi ilyesmit nem tapasztaltam. 3 éves az FR235, kb ugyanannyit bír, mint újan (olyan 10 km-enként 10%-ot merül, övvel, vagy optikai hr-rel, és alap gps-szel). Ha nem futsz, akkor olyan 6-8 naponta kell tölteni, de ilyet még nemigen kapott. A 300 merülési cikluson tutira túl van már, simán 7k+ km-t tettem bele, ha nem is mindennapi, de mondjuk átlagban heti minimum 5 futással. 390 Eur-ért van most amazonon Fenix 5, de nincs szívem lecserélni egy jól működő órát...

Nike akcióra viszont ráugrok, köszi az infót!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35675) kk831228 válasza parandroid (#35674) üzenetére


kk831228
addikt

Teljesen jó nekem is a 235...👌 Annyi, hogy meg kellett políroznom múltkor... Nem érzem azt a nagy kényszert a Fenix 5 - re, bár tetszik azért... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#35676) tomcica válasza parandroid (#35674) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja,ma kuldi a haver kintrol a FR235-ot hasznalta vagy 200km-t,patika uj :) 100eurot adok erte,meg jovok egy vacsoraval.Erre mondjak,h "barati ar" ;)
A 230-at is nyustolom,elol a muanyag lap leesett,igy mar nem vizallo teljesen,de hazilag leragasztottam szigetelo szalaggal oszt' parasztra tanyara jo az meg.Lesz unneplos oram,ide jutottunk,hat ide?!
(jut eszembe,gyerekkori baratom udvarolt egy felig szerb felig magyar lanynak Tanyanak,es egyszer valakinek elsutotte ezt a "tanyara parasztnak" szolast,kesobb kiderult a csaj ugy ertette,h "jo lesz a paraszt Tanyanak" es azota nem beszel vele :P)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#35677) hzsolee válasza parandroid (#35674) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszi az üzemidő terén tapasztaltakat.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#35678) inf3rno válasza Danika256 (#35659) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt hiszem nyúlcipőben szoktak lenni BP-en, de szerintem ott csak az újabb modellek. Egy próbát megér, hátha. Legrosszabb esetben lesz egy jó cipőd, ha nem segít az sem.

Buliban hasznos! =]

(#35679) inf3rno válasza hzsolee (#35660) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Embere válogatja. Valakinél működik a csuklós pulzusmérés, valakinél meg nagyon nem. A 430 valszeg GPS-ben is jobb, mint a 400. Az M400-at esetleg használtan jó olcsón van értelme venni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#35680) Upo


Upo
addikt

M430 szerintetek lesz mostanában 42900 alatt? Annyiért most el tudnám hozni 2 év magyar polar garral. Vagy érdemes péntekig várni? (de akkor meg valószínű erről lemaradhatok)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#35681) parandroid válasza borbelyfer (#35662) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Te hol találtál ilyet? Én sem a US, sem a DE store-ban nem találok semmilyen akciót, 120 EUR minden Pega, csak gyerekméretből van olcsóbb (35-ös, meg ilyesmik). Store-ban találtam két Pega 34-et, amik alapból 83 EUR-ba kerülnek, de az egyik elfogyott, a másikból 41-es a legnagyobb...

Téli futós felsőket néztem még, de nulla akció van, 60-70 EUR-ért meg bekaphatják.

Remélem, péntekre kitalálnak még valamit, ha jól rémlik, tavaly is a konkrét napon voltak csak nagyobb akciók.

Ma amúgy mentem egy közepes intenzitású hosszabb menetet, borzasztóan jól esett, gondolkodtam rajta, hogy a tervezett 90 percet ki kéne tolni 2 óra környékére, hogy meglegyen a félmaraton, de az utolsó negyed órára olyan szinten át volt fagyva az összes ízületem (boka, térd), hogy már fájt, ahogy a földhöz csapódtak a lábaim, és próbáltam vigyázni, hogy hogyan lépek, mert nulla rugalmasság volt benne. Nem az izomfáradásos elmerevedés volt, azt ismerem, egyszerűen kockásra fagyott mindenem. Hivatalosan 5-6 fok volt, telefonos app szerint feels like 0-1, ráadásul a dolog nagy részében tök nyílt terepen, ellen-, vagy oldalszélben mentem (15 kmph körüli szél volt, szóval azért fújt), gondolom ez így betett neki. Sajnos ilyen időben én már 90 percnél többet nem tudok egyszerre kint lenni, ezt már tavaly is észrevettem… :( Jól adta pedig, erőből futotta volna még, 145-155 közötti tartomány volt a cél, 154 lett az átlag a végére, de volt benne pár súlyosabb emelkedő, illetve a folyamatos szembeszél sem segített. Szélhez ráadásul nehéz öltözni, mert ha szemből fúj, fázol, ha viszont ehhez öltözöl, akkor meg meleged van, amikor éppen hátszél van - ugye a pulzusnak meg ez sem tesz jót. Valamennyire lehet szabályozni az ujjak fel-le tűrésével, meg a nyaknál a cipzárral, de nagyon szellőztetni sem mertem, mert ha megizzad az ember, és megfúj a szél, annak megint rossz vége lesz. Aláöltözőre csak egy széldzsekihez meg azért hideg van már... Ehhh, de legalább nem esik, és nincs locspocs, örüljünk az apróságoknak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35682) parandroid válasza Upo (#35680) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Német amazonon is olyan 150-160 EUR körül van most akcióban, szerintem olcsóbb nemigen lesz. Én a helyedben megnézném a Garminokat is itt-ott, FR 35 már 150 eur alatt is van, illetve most az akciókban az FR 235 is rendszeresen beesik 200 alá (ez elképesztő, hogy tartja az árát, 3 éve 235-ért vettem magamnak is, meg páromnak is, igaz, ez is nagyon akciós ár volt már akkor is).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35683) ígyvanferi válasza parandroid (#35681) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ott, ahol írta. Én is ott látom. A 35-ös színválaszték fele 83,97-re van már hónapok óta akciózva, és erre jön még a 20% kedvezmény kóddal. 34-esből is van 6 szín, ebből kettő sokféle méretben, mind 84 euró. Plusz bónusznak egy 33-as, szép rikító sárga/zöld, 90 euróért. Így sem jó?

(#35684) borbelyfer válasza parandroid (#35682) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

úgy,hogy nem a férfi/cipők/futásnál nézem, hanem van ilyen,hogy férfi/akció vagy férfi/black friday promo és akkor rakja be a pega35 akciósba de nem az összes színt

(#35685) parandroid válasza ígyvanferi (#35683) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezen az oldalon nekem 100 dolcsi alatt nem hoz Pegát (105 a legolcsóbb). Egy Vomero, és egy Structure van 97, illetve 95 dolcsiért, de az sem valami nagy deal.

borbelyferi: Negatív, nem találok semmi ilyesmi menüpontot. :(

Szerk.: Hah, a német oldalon most meglett... :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35686) borbelyfer válasza parandroid (#35685) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

helyes

[ Szerkesztve ]

(#35687) Upo válasza parandroid (#35682) üzenetére


Upo
addikt

Tényleg, 185€-ért van FR235, az nem rossz ár. Az ilyen, garmin által amazon.de-n árult órát javítják itthon garban? Bár gondolom az amazonos garral se lenne gondom... :)
Erősen meggondolandó, köszönöm a felvetést.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#35688) ígyvanferi válasza parandroid (#35685) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nálad a múltkor is volt valami hasonló anomália, nem? Lehet nekünk magyar IP-címmel más a választék/ár. Vagy nem tom. Most nézem, hogy nálad ráadásul dollár az alapértelmezett ár? Nálam euró.

[ Szerkesztve ]

(#35689) parandroid válasza ígyvanferi (#35688) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Közben átváltottam német store-ra, amit te linkeltél, az alapból US. Asszem az volt, hogy kidobott a Nike Club, be kellett jelentkeznem megint, szerintem ez csak klubtagoknak élő akció. Beraktam 2 db 58,8 eur-s Pega 34-et a kosárba, gondolkozom még, hogy kell-e mellé egy Structure még, vagy inkább vegyek még egy GT2000-et? Igen megszerettem ezt a modellt, az első Asicsom, amiért fenntartások nélkül tudok lelkesedni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35690) danielsz


danielsz
tag

A Nike Structure 21-en eddig is gondolkoztam, hogy fel kéne próbálni valahol, milyen, ha passzol a lábamra, akkor 58,78 EUR-ért bizonyára megérné.

(#35691) ígyvanferi válasza parandroid (#35689) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem vagyok bejelentkezve és az US-en látom az akciósokat. :DDD Na mindegy, a lényeg, hogy megvan neked is. Amúgy pont ez a három modell között vacillálok én is, Pega, Structure, GT2000. Sportsshoesról mennyi is a szállítás? Ha nem sok, akkor nem próbálom meg elérni a 100 eurót, lehet úgy belefér egy Nike, meg az Asics.

(#35690) danielsz: szerintem azt rendeld meg nyugodtan, ingyenes a szállítás és a visszaküldés is. Pacsi a Nike-nak.

[ Szerkesztve ]

(#35692) danielsz válasza ígyvanferi (#35691) üzenetére


danielsz
tag

Szerintem holnap fel tudom valahol próbálni, inkább csak akkor rendelem meg, ha egy konkrét méretben tuti jónak tűnik (valszeg 43-mas kell, ASICS-ből 43,5 a méretem).

(#35693) dabgergo válasza Upo (#35680) üzenetére


dabgergo
őstag

Hol látod az M430-at ilyen olcsón?
Egyik barátom pont most venne, szólnék neki.

(#35694) Upo válasza dabgergo (#35693) üzenetére


Upo
addikt

Nem azt írtam hogy annyiért látom, hanem hogy annyiért el tudom hozni. Pár ezressel olcsóbb most a szokásosnál, de munkatársaktól kaptam még kerek szülinapra oda szóló kp-nek minősülő utalványt ami nekem az árat csökkenti.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#35695) inf3rno válasza Upo (#35694) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én elvinném annyiért a helyedben. Jó óra, és olyan 48-nál sosem volt olcsóbb árukereső szerint.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#35696) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

RW-n elvileg már élnek a feketepénteki leárazások, mert regeltem levlistára. Na most én semmi olyat nem látok, ami olcsóbb lenne, mint volt korábban. Ti igen? Rosszul nézem?

(#35697) Alg válasza ígyvanferi (#35696) üzenetére


Alg
veterán

Női pega 50euró talán ami így elsőre beugrik...

amúgy a kuponok működnek, GINGERRUN 10% pl.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35698) Upo válasza inf3rno (#35695) üzenetére


Upo
addikt

Szerintem is jó. Egy kicsit még rágom a dolgot, mert elgondolkodtatott az amazonos fr235 is, bár az a postával, áfa különbözettel bő 20e-el, majdnem 25-el drágábbra jönne ki. Hobbi futó hölgynek lenne, aki nem merül bele a technikai részletekbe, nincs szüksége kiélezett edzésprogramokra/hardcore teljesítmény növelésre, a heti néhány futást kellene követni, de a mostani polar már sokszor gyengélkedik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#35699) ígyvanferi válasza Alg (#35697) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na, olyat meg én nem látok. :U Illetve kevésbé érint, bár azt nem kötöttem ki, hogy csak nekem való lehet.
A kupon tippet köszi!

(#35700) oxox


oxox
addikt

Persze pont az a szin nem akciós pegában ami tetszik....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.