Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164151) Viktor0610 válasza zolikaDB (#164150) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

microG: [link] .

Samsung Galaxy A54

(#164152) DeFranco válasza baalco (#164123) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszönöm szépen, bevált a megoldás. :R

(#164153) zolikaDB válasza Viktor0610 (#164151) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm! :R

(#164154) vacs válasza zolikaDB (#164150) üzenetére


vacs
veterán

Az eddig használt Vanced MicroG-t nem kell piszkálni, jó a ReVanced-hez is! :K

(^)(>.<)(^)

(#164155) Dr.NX válasza zolikaDB (#164149) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nálam is ez volt az egyik tableten, egy sima data törlés megoldotta.

Elfogadom a sütiket.

(#164156) zolikaDB válasza Dr.NX (#164155) üzenetére


zolikaDB
veterán

No mindegy, továbbléptünk mostmár, jobbhijan.
Én is töröltem az adatokat, de nálam a szokásos hokuszpokok nem segítettek.
Elvileg, ugye minden nap ajándék már a régi Vanced-al.

(#164157) LámaZ válasza svgyula (#164126) üzenetére


LámaZ
addikt

Én nem tudom a SIM-kártyák adatait módosítani, kivéve a hozzárendelt színt.
Olyan nagy jelentősége nincs, csak feltűnt, hogy Ismeretlen számot ír ki a rendszer, és gondoltam helyesbítem ezt egy appal, de nem találtam ilyen appot.
Van a stackexchange-n egy lírás, mely szerint :
Fortunately, I had a spare SIM800 development board lying around. I hooked it up to my Arduino and started issuing AT commands.
Here's my conversation with my SIM card:
AT <-- Check if we are live and communicating with the SIM
OK
AT+CNUM? <-- Get own number
ERROR <-- CNUM failed, we don't have an "own" number
at+cpbs="ON" <-- Switch to "ON" phonebook: MSISDN (SIM own numbers)
OK
at+cpbs? <-- Get capacity of current phonebook
+CPBS: "ON",0,3 <-- Notice that there's no stored number (0 out of 3)
OK
at+cpbw=,"+639950001234" <-- Saving my number
OK
at+cpbs? <-- Get capacity of current phonebook
+CPBS: "ON",1,3 <-- Number saved (now consuming 1 out of 3 slots)
OK
at+cnum <-- Get own number
+CNUM: ,"+639950001234",145,,4 <-- CNUM OK
OK
AT
OK

Ezzel meg lehetne oldani, de sem Arduinóm, sem olyan kártyám nincs.
----
Köszönöm a választ #164116crok-nak is.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#164158) Sátán44 válasza zolikaDB (#164149) üzenetére


Sátán44
addikt

Nálam még tökéletesen müködik a Vanced.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#164159) svgyula válasza Sátán44 (#164158) üzenetére


svgyula
addikt

+1 Itt is műxik droid 13-on is. Se microG se youtube nincs fent!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#164160) Cs1csó válasza zolikaDB (#164149) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nálam is fut a MicroG-s Vanced.

(#164161) G@ben válasza G@ben (#164135) üzenetére


G@ben
addikt

Erre valaki?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#164162) crok válasza G@ben (#164161) üzenetére


crok
Topikgazda

logcat es az activity inditasa kornyeken nezz szet mi tortenik

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#164163) G@ben válasza crok (#164162) üzenetére


G@ben
addikt

Logcat reader, Logcat extereme, Logcat (No root), mindegy, melyik?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#164164) crok válasza G@ben (#164163) üzenetére


crok
Topikgazda

Teljesen mindegy csak add meg neki adb-n a jogot de ennyi erovel ha van PC megetne egybol ott a logcat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#164165) G@ben válasza crok (#164164) üzenetére


G@ben
addikt

Ez az adb még nem tiszta, de utánanézek.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#164166) crok válasza G@ben (#164165) üzenetére


crok
Topikgazda

[link] es [link] az ajanloban a parancsokat is megtalalod az alkalmazasokhoz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#164167) G@ben válasza crok (#164166) üzenetére


G@ben
addikt

:R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#164168) joelke HU válasza Viktor0610 (#164146) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nálam android 7 alatt van gond tabon. A legfrissebb youtube 17.34.35 amivel hajlandó lejátszani bármit is. Az eredeti vanced meg 17.03. Szóval az nem működik. Az általad linkelt 18-as revanced meg droid 8 felett telepíthető. Ugyan találtam egy revanced apk-t ami állítólag 17.34.35 de az meg a tárgyalt hibát hozza. Elindul de az összes videó max 1 perc után megáll. :W

Motorola G51

(#164169) crok válasza joelke HU (#164168) üzenetére


crok
Topikgazda

ReVanced Youtube app -- Settings -- ReVanced -- Misc -- Spoof app signature -- kapcsold be es probald ujra

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#164170) joelke HU válasza crok (#164169) üzenetére


joelke HU
senior tag

A 18-ban benne van ez a beállítás de a 17-ben nincs. Ott csak Miscellaneous -- Enable minimized playback, Video buffer settings meg Enable auto repeat.

Motorola G51

(#164171) crok válasza joelke HU (#164170) üzenetére


crok
Topikgazda

Oh, I see, spoofing patch csak 18.05.40 felett van, a buffering bug-ot meg ez oldotta meg yt-dlp-n is. Bumm, szivtal.
Meg ennyire Revanced/Vanced kell? NewPipe, NewPipeX, stb?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#164172) joelke HU válasza crok (#164171) üzenetére


joelke HU
senior tag

NewPipe sajnos nem tudja a bejelentkezést. Lejátszási listákat onnan nem látom. Arról nem is beszélve az is néha összeomlik ezen a tabon vagy csak nem játszik le egy egy videót. Jellemzően az 50p 60p videókat. Brave ami jó lenne de az meg zavróan lassabban nyit meg minden videót a vancedhez vagy NewPipe-hoz képest. Az a röhej, hogy attól féltem, hogy majd az HBO Max vagy a netflix nem indul el rajta egy szép napon aztán tessék pont a YouTube-al szívok.

Motorola G51

(#164173) crok válasza joelke HU (#164172) üzenetére


crok
Topikgazda

Marad a premium ;] De van jopar mas bongeszo (ha mar ugyis emlitetted a Brave-et) amivel megoldhato a YT reklammentesen. Linkeltem is a Logout bejegyzesem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#164174) WhiteWalker válasza crok (#164173) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Továbbra se értem , inkább megy a b@szakodás mint sem fizetni "kemény" 1800ft-t :U

(#164175) Rigormortiis válasza WhiteWalker (#164174) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg kiadni a google accountunk bejelentkezési adatait istentudja kinek. De mindenkinek lelke rajta.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#164176) joelke HU válasza WhiteWalker (#164174) üzenetére


joelke HU
senior tag

Sőt minek b@szakodni egy 5 éves tablettel? Mikor vehetnék ezeréves részletre egy fél milliós Samsung tabot is. :))

Motorola G51

(#164177) Cs1csó válasza Rigormortiis (#164175) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez jó kérdés, de az is, hogy ez VALÓS veszély? Tényleg "kiadjuk" ilyenkor amikor belépünk a MicroG-vel? Nem olvastam még erről cikket. Az más kérdés, hogy elég sokan használják már évek óta, tehát ha van valami probléma annak bizony ki kellett volna derülnie.

(#164178) efi99 válasza WhiteWalker (#164174) üzenetére


efi99
senior tag

Én azt nem értem, hogy egérmozin minek videót nézni? Én szinte mindig PC-n nézek, ott meg ugye simán megoldott a reklámmentesség bővítményekkel a böngészőben. Zene meg végképp ezer más helyen is van.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#164179) szabi__memo válasza efi99 (#164178) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mert pl nincs mindenkinek PC-je? Telefonja meg igen (kb).
Meg utazás közben elég kevesen PC-znek

[ Szerkesztve ]

(#164180) WhiteWalker válasza joelke HU (#164176) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kettő nagyon nem ugyanaz.

(#164181) Somatom válasza efi99 (#164178) üzenetére


Somatom
veterán

Persze! Majd utaztatok egy PC -t fél Európán keresztül, hogy aztán betelepítsem a kamionba havonta arra a két hétre, amíg benne lakok. Meg, tápoljam 220 -as inverterrel, pakolgassam a monitort, stb., stb. Egy PC, vagy laptop legfeljebb játszani, bohóckodni jó, de munkában nem tud kiváltani egy tabletet. Még egy nyomorult GPS sincs benne, nemhogy 5G modem, fényérzékelő, stb. Azért egy 12,4" -os Amoled nem olyan hitvány filmnézésre és ez csak a plusz, nem a 14,6" -os ultra. De, ha nagy képernyőt szeretnék, akkor ugyanúgy rádughatom egy TV -re, monitorra, mint egy PC -t, vagy a telómat. Szóval attól, hogy telón, tabon fut, nem törvényszerű, hogy azon is nézem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#164182) Magnat


Magnat
veterán

Üdv, akinek nem műxik a Vanced, MicroG account törlés után sem megy? Haverom most írt, h nála is leállt a szokásos hibaüzenettel (ez a tartalom nem áll rendelkezésre ebben az alkalmazásban) és végigjátszattam vele a szokásos dolgokat (cache törlés, reinstall, MicroG account törlés) és az derült ki, h az eddig használt Google accountjával nem működik, de ha másikkal jelentkezik be akkor igen ... szóval mintha adott Google accountokkal nem működne.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#164183) joelke HU válasza Magnat (#164182) üzenetére


joelke HU
senior tag

Basszus erre nem is gondoltam. Pedig a családban volt olyan akinél gond nélkül ment a régi vanced, és most esett le, hogy bizony ő micro g nélkül használja az appot. Most másik e-mail címmel én is kipróbáltam és működik tökéletesen a vanced 17.03 sőt a revanced 17.34.35 sem áll meg. Köszi a tippet :C

Motorola G51

(#164184) LámaZ válasza Magnat (#164182) üzenetére


LámaZ
addikt

Annyit írtok erről a Vancedről, de nem látom a Google Playen.
Én meg nem szoktam olyan appot telepíteni, amelyet a Google nem ellenőrzött. Miért nem elég nektek a PlayTube, például?

Legyen minden jó!

(#164185) Cs1csó válasza LámaZ (#164184) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD azért nincs fenn mert ez egy kvázi YouTube prémium app ingyen sőt talán testreszabhatósága miatt jobb is mint az eredeti emiatt ugye nem szereti a Google tehát nem is engedélyezi az elérését az áruházból.
A lényeg hogy MEGBÍZHATÓ forrásból telepítsd pl. APK Mirror stb.

Azért ez a legkedveltebb YouTube alternatíva mert a Google(YouTube) fiókoddal tudod használni: feliratkozásaiddal, csatornáidddal, lejátszási listáiddal, kommetelni is lehet, lájkolno stb.
Ha nem kell ez utóbbi része akkor jó választás a NewPipe(X) itt nincs fiókkapcsolat de szintén nincs reklám.
Amúgy ez a reklám veszélyes is: volt hogy hallgatok valami szolid kis muzsikát és hirtelen berobban egy "háború van mi a békét.." stb. propaganda hát rendesen kiestem a relaxból.

[ Szerkesztve ]

(#164186) mckay


mckay
aktív tag

Sziasztok,

milyen Névjegyzék APP-pal lehetne a DUAL SIM-et úgy használni, hogy tárcsázás esetén ne megkérdezzen engem, hanem magától csinálná:
- ha a céges fiókomból van a kontakt, akkor az 1. sim kártyával,
- ha a magán fiókomból van a kontakt, akkor a 2. sim kártyával
tárcsázzon!
:F

Nem találok ilyen megoldást gyárilag, de még az app-ok között sem.
Remélem ez triviális, és csak én nem találom!
:-)

Telóm Samsung:
- Android 13
- UI 5.1
(Olyant találok benne, hogy egyesével be tudok állítani preferált sim-et minden contact esetén. De hát ezer telefonszámom van!)

Ugyanígy az is idegesítő, hogy nem fogadott hívás esetén, ha vissza akarom hívni az illetőt, akkor megkérdezi, hogy melyik sim-mel. Ááá! Nyilván azzal, amelyikről jött a hívás!
;]

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítségeteket előre is!!!
:R

(#164187) paolinho


paolinho
őstag

Billentyűzetként a Microsoft SwiftKey-t használom viszonylag megelégedve vele. Azonban pár napja a betűk melletti kiegészítő jelek eltüntek úgy, hogy csak az aktuális betű látszik, de pl a "g" melletti "-" jel, (de a többinél is eltűnt minden) az nem. Mi lehet ennek az oka? Ez egyedi, vagy más is tapasztal ilyet?
Megjegyzem újraindítás, újratelepítés nem segített.

(#164188) g_g_g válasza paolinho (#164187) üzenetére


g_g_g
őstag

Megoldás a beállításokban.

(#164189) paolinho válasza g_g_g (#164188) üzenetére


paolinho
őstag

Basszus! Ilyen egyszerű lenne?! Nagyon szépen köszi!
Bár azt nem értem, hogy miért került kikapcsolása ez!?

(#164190) Viktor0610 válasza mckay (#164186) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google féle tud ilyet:

Samsung Galaxy A54

(#164191) daginyomigec


daginyomigec
csendes tag

Helló Mindenkinek!

Van aki használ az Android telefonján (is) vírus, malware stb. kergetőt?
- Egyáltalán, valóban meg tud fertőződni egy telefon?

Erről megoszlanak a vélemények; szükséges / nem szükséges?

Segítsetek, kérlek,
köszi :R

(#164192) Viktor0610 válasza daginyomigec (#164191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Összefoglaló:
VÍRUSIRTÓ ANDROIDRA
Elég megosztó téma. Alapból az az elfogadott, hogy ha csupán megbízható forrásból (Play áruházból) telepítünk és odafigyelve az engedélyekre és letöltési számokra (pl. nem töltünk le 100 letöltéssel rendelkező zseblámpa alkalmazást, ami sms küldéshez kér engedélyt) nem eshet bajunk, nem kell vírusírtót telepítenünk.
Ha más forrásokat is használunk (lásd összefoglaló eleje) és megfelelő paranoiával vagyunk megáldva, akkor azok ajánlottak, amik csak akkor ellenőriznek ha új alkalmazás települ vagy ha kézzel elindítjuk. Ilyen pl. AVL Pro Antivirus & Security és az Avira. Mindkettő ingyenes, csak akkor vizsgál ha újdonság települ és a tesztek alapján jó pár fizetős vírusirtót lepipál.
Én az első csoportba tartozom. Nem használok ilyen appokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#164193) zsoltip


zsoltip
őstag

Google Contacts szinkronizálás Outlokkal, teszem azt 3rd party alkalmazás, vagy szogáltató nélkül miként lehetséges?
Jelenleg az LDAP lehetőséget mókolom, eddig nem sikerül...

(#164194) Fall-N válasza WhiteWalker (#164174) üzenetére


Fall-N
veterán

Én inkább fizetek és nem érdekelnek a 3rd party szívások. Magától frissül és 'just works".

(#164195) efi99 válasza mckay (#164186) üzenetére


efi99
senior tag

True Phone simán. Előre beállíthatod mindhez. Ha mégis a másikra hívnak és nem fogadod, akkor viszont a híváslistáról indítva azon hívja vissza.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#164196) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Az összefoglalóban mit jelent az INAPP és KEY jelölések?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#164197) Dr.NX válasza Dluinet (#164196) üzenetére


Dr.NX
addikt

A Key a külön kulcs app a teljes verzióhoz, az inapp meg hogy az applikáción belül tudod megvásárolni a teljes verziót.
Elég logikus, nem?

Elfogadom a sütiket.

(#164198) Dluinet válasza Dr.NX (#164197) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Közben már rájöttem. Sajnos nem vagyok járatos a fizetős appok terén.
Most, hogy már fizetnék is egy appért, erre rengetegen áttérnek előfizetéses rendszere, meg alkalmazáson belüli vásárlásra, de az árak nem látszanak telepítéskor.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#164199) bubuska10


bubuska10
senior tag

Hellosztok!

Van egy régi telefonom (Redmi 4X), ami már jó ideje befagyogatott (szó szerint minden, egy 5 szavas mondatba 3x, telefont nem tudtam lerakni hívás után stb.), ezért toltam egy gyári visszaállítást. Gyorsabb is lett, semmi szaggatás. Elkezdtem a GooglePlay-en visszatelepítgetni a fontos appokat, azonban 4-nél is -eddig- (Facebook, Reddit, Eredmenyek, IMDb) azt írja a Play Áruház, hogy: "ez az alkalmazás nem fog futni az eszközödön". Ma délután még futottak - a gyári visszaállítás előtt... Mi az oka ennek?

Kicsit utánajártam, és sztem az lehet a probléma, h a rendszer nem frissíti az Android verziót. Kétszer újraindítottam, Beállítások, külön Android frissítős app, de nem talál újat.
Pedig az Android verzió így most: 7.1.2,
az Android biztonsági csomag szintje: 2018-10-01. Szóval lennie kell ennél újabb verziónak. Hogyan tudom frissíteni magamtól?
(A Bluetooth se működik azokkal az eszközökkel, amivel tegnap még minden OK volt...)

Nagyon szépen köszi a segítséget! :) Kétségbe vagyok esve, nehogy feltörjenek vagy valami... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#164200) kidnou válasza bubuska10 (#164199) üzenetére


kidnou
senior tag

Hivatalosan ez az utolsó Android verzió ami van rá, frissebbet nem találsz. Annyi, hogy 2019-es biztonsági csomaggal van a legutolsó, ami rajtad nem segit, mert az is elavult. Custrom romok vannak rá frissebbek, ha van kedved és időd akkor kiserletezhetsz velük

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.