Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159601) vacs válasza meri (#159600) üzenetére


vacs
veterán

Ha a launchered támogatja, akkor hosszan nyomsz a Tilos rádió ikonjára > Alkalmazásinformáció és itt azonnal ki tudod lőni.

fulton: gyorsítótárazott adatok esetleg

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#159602) meri válasza vacs (#159601) üzenetére


meri
aktív tag

Aff.ne, igazad van, valóban ennyire egyszerű - igaz, 2 "klikk", de tökéletes. Köszi!

uff

(#159603) kmarci25 válasza meri (#159602) üzenetére


kmarci25
veterán

Nincs benne mondjuk a TuneIn adói között? Az elég stabilan működött mikor használtam.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#159604) meri válasza kmarci25 (#159603) üzenetére


meri
aktív tag

Köszi a tippet - általában nem a live-ot hallgatom, hanem a korábbi műsorokat, amik csak ott érhetőek el.

uff

(#159605) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Galaxy Watch Active 2 topikjában már 2x feltettem a kérdést, de nem kaptam választ, hátha majd itt. Nem tudjátok, mi az oka annak, hogy a Watch Active2 Plugin már egy jó ideje nem tud frissülni? Sőt, megnyitva az adatlapját, azt írja, hogy már nem kompatibilis az eszközömmel. Galaxy S21-em van, úgyhogy nem igazán értem. Mondjuk fura, hogy azt írja az utolsó frissítésre, hogy júl.13. Pedig ez a probléma pár hónapja fennáll már. Ahogy láttam, a hozzászokásokat Play-en, sokan írták ugyanezt.

(#159606) svgyula válasza SunMount3r (#159592) üzenetére


svgyula
addikt

Nyilván nagy félreértésben is vagy ezzel kapcsolatban! Minden alkalmazás csak akkor használható ha a másik fél is azt használja! Pénzes hívást lehet indítani de egy telefonról ugye ennek nincs értelme.... Amúgy van pc-re viber wats app is. A telefonszám csak az azonosításhoz kell, amikor telepíted. Nem azt használja hanem a beírt nevedet. A PC-re is úgy tudod feltelepíteni, hogy a telefonoddal beolvastatod a PC kijelzőjén felugró QR kódot és utána használható. A skype is kér első telepítéskor azonosító telefonszámot!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#159607) fulton válasza vacs (#159601) üzenetére


fulton
addikt

De hiába csinálok tisztítást a gyári beállításokból, nem szabadul fel, max 300 mega cacha emi reálisnak mondható. Na de majd 4 Gb hova megy? most komolyan...létezne hogy szedi mobil adathálózaton át is a frissítést?

(#159608) SunMount3r válasza svgyula (#159606) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Miből gondolod, hogy bármi félreértésem lenne? Maradjunk annyiban a részletekről, hogy egy családi, belső kapcsolattartást szeretnék megvalósítani és így lehetséges, hogy mindenkinek a készülékein ugyan az az app legyen. A másik, ami viszont a te félreértésed: azért akarok telefonszám mentes app-ot, mert az egyik résztvevőnek nincs mobiltelefonja. Pont. A többivel, amit írtál mind tisztában vagyok, a Viber-t is használom és telepítettem is már sokszor.
-----
Viszont ha a Skype is ugrott, akkor megint nem tartunk sehol.

(#159609) AtHoS válasza SunMount3r (#159608) üzenetére


AtHoS
nagyúr

fészes messenger kilóg a sorból? Van Wines Desktop alkalmazása [link], de böngészőben is lehet kezelni vagy Opera-val "natívan" kisalkalmazással (WhatsApp-ot is tudja), szerintem telszám sem kötelező a reghez

read-only mode on the forum

(#159610) cidalain


cidalain
veterán

Létezik valami olyan oldal, ahol egyszerűbb, gyerekeknek való Androidos játékokat tesztelnek?
7 éves gyerekemnek szeretnék egyszerű, oktató jellegű játékot régebbi telóra (Android 4.4, 2 GB ram), és nincs kedvem vaktában lövöldözni. Hay Day fent van, azt szereti, de jó lenne olyasmi is amiből lehet tanulni is valamit, meg pár percet is el lehet játszani, nem fejlesztgetős szintlépős végtelenségig játszós (pl különbség keresés, színezés, logikai kirakós)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#159611) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.
Ismerős kérdezi, hogy a képen milyen alkalmazás kéri az ő telefon számát.
Samsung A21.

(^)(>.<)(^)

(#159612) crok válasza vacs (#159611) üzenetére


crok
Topikgazda

Nyomja meg a jobb oldali taszkváltó gombot a sarokban levő billentyűzet mellett, a taszkváltóban az alkalmazáson nyomjon sokáig és a megjelenő fogaskerék odadobja az alkalmazás beállításaihoz ahol a nevét is meg tudja nézni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159613) Viktor0610 válasza vacs (#159611) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az üzenetkezelő (Messages) app, hogy bekapcsolhassa a csevegés funkciót.
(Kompatibilis készülékekkel tudtok ingyen üzeneteket váltani.)

Samsung Galaxy A54

(#159614) crok válasza Viktor0610 (#159613) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha ez egy Google Messages.. és az RCS.. amivel nekem még csak bajom volt.. késett és|vagy meg se jelent üzenetek állandóan, mindegy melyik magyar szolgáltató a küldő|fogadó.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159615) Viktor0610 válasza crok (#159614) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.
Láttam ismerős telóján, onnan tudom. :K

Samsung Galaxy A54

(#159616) bringasisti


bringasisti
őstag

Galaxy Store lett ez az app leszedve. Most egy másik készülékre szeretném, de már nincs. Tudtok ajánlani megfelelőt?

BENEFON DELTA--------N8

(#159617) punky10 válasza bringasisti (#159616) üzenetére


punky10
addikt

Kicsit több infóval még nem tévelyegnénk az alkalmazások tengerében... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#159618) csipuka válasza svgyula (#159606) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem mondjuk egy 20 eves account-om van a skype-nal, meg mindig teloszam nelkul.
Most probaltam regisztralni, es kerne a szamot, de lehet helyette emil cimet hasznalni. Nem vittem vegig a regisztraciot, de siman engedett tovabb teloszam nelkul.

(#159619) bringasisti válasza punky10 (#159617) üzenetére


bringasisti
őstag

Már mire gondolsz? Egy képre tudja ezeket a jeleket rajzolni. Esetleg ha fényképen egy tárgyat tud méretezni az se probléma, de ezeket a jeleket tudja használni

BENEFON DELTA--------N8

(#159620) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy létezik-e (akár fizetősként) olyan EQ alkalmazás, ami sok lejátszóval műxik együtt, és nagyon sok sávos.
Nem ilyen 5-8 sávos appokra gondolok, hanem sokkal precízebb beállíthatóságot keresek.

Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#159621) Viktor0610 válasza Bici (#159620) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Poweramp Equalizer

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#159622) rover45 válasza vacs (#159588) üzenetére


rover45
senior tag

Na, minden ki van pipálva a Google fiók adatain belül, annyi az eltérés az általad írtakkal szemben, hogy nem Személyes adatok vannak, hanem Személyi adatok, de továbbra sem jönnek át a mentett wifi hálózatok :-(

(#159623) Bici válasza Viktor0610 (#159621) üzenetére


Bici
félisten

Köszi!!! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#159624) phrenetiX


phrenetiX
junior tag

Sziasztok

Melyik a legjobb VPN app, ami ingyenes, de mégis megbízható, nincs tele reklámmal stb?

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#159625) mobilizmo válasza phrenetiX (#159624) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Legjobb?
OpenVPN

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#159626) phrenetiX válasza mobilizmo (#159625) üzenetére


phrenetiX
junior tag

Jó, de ez csak egy kliens, ez nem ad VPN szervert, amihez csatlakozni tudok. :F :(

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#159627) Mr Dini válasza phrenetiX (#159624) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Szerintem ez túl sok követelmény egy ingyenes VPN-től. Még a fizetősekben sem tudnék megbízni... A reklám meg azért kell, mert valamiből fenn kell tartani a szervereket és az ISP-t is ki kell fizetni aki a netet adja. Ha nem fizetsz, lesz reklám.

Megpróbálhatod esetleg a calyx vpn-t, vagy a riseupot. Lassú lesz, de nincs benne reklám.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#159628) Somatom válasza mobilizmo (#159625) üzenetére


Somatom
veterán

Nemrég olvastam EZT. Bár, személyes tapasztalatom nincs vele.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#159629) classic B válasza phrenetiX (#159624) üzenetére


classic B
aktív tag

Proton VPN?
Play Áruház link: [link]

[ Szerkesztve ]

(#159630) fulton válasza fulton (#159607) üzenetére


fulton
addikt

Nem értem. Már 5 Gb veszett el a semmibe. Megnéztem az adathasználatot, de semmi nyomát nem láttom ekkora adatnak. Az éjszaka 500 Mb al lett kevesebb megint. Most hard resetelt teló. Wifit direkt nem engedem neki hogy nehogy leszedje a frissítési csomagot. Arra gondolva mobil netet csak nem használ rá. Most lekapcsoltam minden netet, kiváncsi vagyok tovább csökken e a méret.

(#159631) mobilizmo válasza phrenetiX (#159626) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Mihez akarsz csatlakozni? Ha otthon akkor router.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#159632) phrenetiX válasza mobilizmo (#159631) üzenetére


phrenetiX
junior tag

Igazából IP rejtésre kell meg arra, hogy az adataim biztonságban legyenek, ha olyan helyen csatlakozok wifihez, ahol esetleg figyelhetik a hálózatot. Pl. egyetemi, munkahelyi WiFi. Nem állandóan használnám, így az sem baj, ha kicsit lassabb vagy nem korlátlan az adathasználat.

A Proton VPNt lecsekkolom, köszi.

[ Szerkesztve ]

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#159633) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok, True Phone tárcsázóval van gondom.
Sehogy sem tudok rájönni, miért dobálja mindkét SIM-en a következő hibaüzenetet:

Az az érdekes, hogy mindennek ellenére simán megy a SIM1, és SIM2-ről is a hívás, amit éppen kiválasztottam, vagy historyból megjegyzett.
Valamint, ha a gyári (MIUI) tárcsázóból kezdeményezem a hívást, akkor nincs ez az üzenet.

Próbáltam az alkalmazás adatokat törölni, sőt, az eltávolítás-újratelepítést is, egyelőre sikertelenül.
Ráadásul nem tudok rájönni, hogy honnan, de az egyedi beállítások egy részét (pl tárcsázó kinézet) visszatölti, nem tudok teljesen szűz telepítést csinálni, pedig lehet, hogy az lenne a megoldás.

Valami ötlet?

Redmi Note 9 PRO, xiaomi.eu rom, 12.5.5.0 stabil (RJZMIXM) verzió.

Korábban, egy Poco X3 NFC-n szintén xiaomi.eu rommal nem volt ilyen problémám

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#159634) Faby válasza Faby (#159340) üzenetére


Faby
senior tag

Időközben megleltem az AnyDesk problémára a megoldást, a kisegítő lehetőségek menüben kellett engedélyezni az AnyDesket.
Csak hogy meglegyen itt is.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#159635) vacs válasza rover45 (#159622) üzenetére


vacs
veterán

crok & Viktor0610: köszi

Csinálj az új telefonon resetet (gyári visszaállítást) és első indításnál válaszd, hogy a felhőből állítson vissza mindent.

(^)(>.<)(^)

(#159636) attiati


attiati
veterán

Netfogyasztás mérésnél be lehet valahogy állítani a gyári xiaomi droidban (Mi 8(, hogy ne hó elejétől hó végéig nézze az időszakot, hanem mondjuk a hónap 20. napjától következő hó 20. napjáig?

Vagy van olyan app, ami ezt tudja?

(#159637) bringasisti válasza fulton (#159630) üzenetére


bringasisti
őstag

Ez visszatérő probléma volt nekem is egészen addig, míg este ki nem kapcsolom az adat forgalmat. Hajnali 3 kor kapok egy üzenetet, nem biztos hogy azonnal fogok válaszolni!

BENEFON DELTA--------N8

(#159638) gyuri81


gyuri81
veterán

Simple illetve a Simple plus alkalmazással van egy pici bajom. Egy idő óta attértem a plus-ra, mert a régi állandóan felébresztette a telefont. Most már a plus is csinálja. (És úgy hogy meg sem volt ma nyitva az alkalmazás)
Ez mitől lehet??

[ Szerkesztve ]

(#159639) crok válasza gyuri81 (#159638) üzenetére


crok
Topikgazda

Leginkább azért mert így van megírva :D Ha lenyitod a kis nyilat a jobb oldalon akkor megírja neked hogy miért volt ébresztés. Doze alatt úgyis mindegy mert ha wakelock ha alarm akkor is a doze maintenance-ben lesz elvégezve. De szinte biztosan alarm, vagyis időzített "elvégeznivaló" lesz, esetleg az alarm neve lehet még beszédes. De ezt a Simple fejlesztőinek írd meg szerintem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159640) gyuri81 válasza crok (#159639) üzenetére


gyuri81
veterán

Ennyit látok még benne:

(#159641) crok válasza gyuri81 (#159640) üzenetére


crok
Topikgazda

Ott van az.. alarm vagyis valamit csináltat az alkalmazás ami időzített és majdnem pontosan ugyanennyi NLP ami a network location provider.. Fused location-el kérhet pozíciót. Összesen nem sok időt vesz igénybe (így nemigen kér csak coarsed location-t, nem GPS-es precise location-t) így nem is igen fogyaszt egyébként sokat - mindenesetre én pl. biztosan jelenteném az OTP felé hogy ez mégis minek kell (13 óra alatt 481 NLP wakelock = statisztikailag cca. másfél percenként egy.. és én látom és értem hogy nem sok idő de elég magas a darabszám, jó lenne tudni mi az indok, hogy ettől most megszabadulj-e vagy ne.. kell-e ez valamihez amire az alkalmazást használod vagy nem).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159642) kaciokos válasza crok (#159641) üzenetére


kaciokos
őstag

Mivel ez egy fb wrapper, szerintem egyszerűen másfél percenkét felnéz fb-ra, hogy pl. jött-e új Messenger üzenet.

Amúgy mivel lehet megnézni az ébresztéseket?

(#159643) crok válasza kaciokos (#159642) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez? A Simple Plus amit használ? Az OTP Simple Plus?..
Az biztosan nem egy Facebook wrapper :D

Egyébként sokmindennel meg lehet nézni, még root se kell hozzá. Pl:
BetterBatteryStats
GSam Battery Monitor
A jogosultságokhoz vagy root kell vagy pár ADB parancs amit itt leírtam.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159644) crok válasza kaciokos (#159642) üzenetére


crok
Topikgazda

Ő a GSAM-et használta ha erre irányult a kérdés egyébként.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159645) gyuri81 válasza kaciokos (#159642) üzenetére


gyuri81
veterán

Gsam battery app-al mint ahogy crok is írja.
Egy kis help hozzá: [link]

crok: akkor megírom a fejlesztő csapatnak.
Ezzel parkolok illetve ezen fizetem az S22U biztosítását.

(#159646) crok válasza gyuri81 (#159645) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor igencsak a parkolas ha a helyet is o lovi be.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159647) gyuri81 válasza crok (#159646) üzenetére


gyuri81
veterán

De ha nincs használatban akkor ez miért kell neki? :) Ha indítom az appot, akkor inditsa a loc-ot.

(#159648) efi99 válasza attiati (#159636) üzenetére


efi99
senior tag

App:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roysolberg.android.datacounter&hl=en_US&gl=US

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#159649) Viktor0610 válasza attiati (#159636) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztonság app - Adatforgalom - Adatforgalmi korlát beállítása.

Samsung Galaxy A54

(#159650) crok válasza gyuri81 (#159647) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt majd megmondja a fejlesztocsapat ;) Ha megmondja :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.