Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159551) svgyula válasza efi99 (#159549) üzenetére


svgyula
addikt

Nem a hangerő csökkentéssel van gond. A két gombsor egymással szemben van és ha egyszerre tapizod vagyis elég ha kiveszed a zsebedből és a gyári puha szilikon tokkal használod akkor a két gomb azonnal némít mindent! Eltartott nekem is egy ideig mire rájöttem a hibára. Ráadásul az én "coddatelefonom" egyensúlyi helyzete is pont a gombok környékén van.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#159552) AtHoS válasza Indiant (#159550) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"el is tüntetett mindent - a Tárhelyet is :B , aminek a visszaszerzését nem sikerült elérnem; sehol sem találtam még csak hasonló menüpontot sem"

Szóval valami Tárhely értesítést kellene visszakapcsolni

read-only mode on the forum

(#159553) SGC válasza AtHoS (#159552) üzenetére


SGC
tag

lényegében :K

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#159554) Viktor0610 válasza SGC (#159553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig erre szerintem valami szög egyszerű fájlkezelő lenne a legegyszerűbb megoldás.

Samsung Galaxy A54

(#159555) SGC válasza Viktor0610 (#159554) üzenetére


SGC
tag

igen, és vagy 1000 másikat le lehetne tölteni, de vhogy erre áll(na) rá a kezem :U

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#159556) efi99 válasza svgyula (#159551) üzenetére


efi99
senior tag

De ez az app pont azt tudja, hogy nem engedi az adott hangerő alá vinni, tehát 2 gombos némítással sem.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#159557) mizoli válasza SGC (#159555) üzenetére


mizoli
addikt

Az activity launcher-rel létre tudsz hozni egy parancsikont a "tárhely"-hez (is), aztán csak 1 db bökés.
Ha ez megoldás.
A név megtévesztő, ne a szokásos launcherekre gondolj, ez nem az.

[ Szerkesztve ]

(#159558) SunMount3r válasza efi99 (#159556) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Köszi, de: "Contains adds". Akkor in-app fizetős? Itt ilyen "coin"-okat ír, azokat kell megvenni? Nem akarok egy újabb pénzzabáló reklámos app-ot a telóra. A reklámok mikor ugranak fel?

[ Szerkesztve ]

(#159559) SGC válasza mizoli (#159557) üzenetére


SGC
tag

köszönöm, ezt kipróbálom

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#159560) p.t.r válasza SGC (#159559) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Ha újraindítod a tabot, akkor nem teszi oda újra automatikusan az értesítési sávra a "tárhely csatlakoztatva" értesítést? Nem ezt törölted onnan?

(#159561) st6969


st6969
őstag

Üdv, elnézést, ha nem ez a megfelelő topic...
Megtelt a 15GB Google tárhely. Fotókat szeretnék menteni onnan külső HDD-re (a jelenlegi telefonon csak az újabb képek vannak, a Fotókba pedig régebbi telefonokkal készült képek is szinkronizálva lettek).
Hogyan tudom a Fotókból lementeni a képeket (anélkül, hogy 15ezer képre egyenként rákattintok)?
Köszönöm :R

(#159562) Beaumont válasza st6969 (#159561) üzenetére


Beaumont
aktív tag

[How to download all Google Photos at once to PC or hard drive]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#159563) SGC válasza p.t.r (#159560) üzenetére


SGC
tag

sajnos sem újraindításra, sem memókártya cserére nem kapom vissza

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#159564) st6969 válasza Beaumont (#159562) üzenetére


st6969
őstag

Szuper, nagyon köszönöm :R

Viszont van egy újabb probléma ide kapcsolódóan: miután lementettem, hogyan tudom az összes képet kitörölni, hogy felszabaduljon a tárhely? Eddig csak olyan tippeket találtam kattints az első képre, meg shifttel az utolsóra, de ez max pár száz képpel működik (vagy még annyival sem).
Szóval tudtok olyan módszert, hogy egyszerre az összes képet törölni Google Fotókból?
Köszi

(#159565) wayne1


wayne1
senior tag

Hali. Tudnátok segíteni? Aptoide. Feltelepítjük, de ha a wifi hálózaton vagyunk állandóan azt írja ki, hogy hoppá, hová történt. Próbáld újra. Ha mobilnettel próbálkozunk simán telepítene mindent. Mi lehet a gond? Minden más alkalmazás probléma nélkül fut.

(#159566) sopruk válasza st6969 (#159564) üzenetére


sopruk
aktív tag

Múltkor a Drive-on én is képeket másoltam/helyeztem át mappák között és CTRL+A -val jelöltem ki az összeset. Viszont sokat kellett várni már 150-200 db 5MB-os képnél is. Közben úgy tűnik nem történik semmi, de végül kijelöli az összeset az adott mappában...

(#159567) consono válasza wayne1 (#159565) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem DNS beállítási "gond" van nálad. Nincs valami spéci DNS megadva a Wifi routeredben?

"In God we trust. All others must bring data"

(#159568) crok válasza wayne1 (#159565) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem lett megvonva tole a Wifi net?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159569) wayne1 válasza consono (#159567) üzenetére


wayne1
senior tag

Consono, crok :
Tarr netünk van. Bridge módban van a routerük az enyém pedig csak elosztja a netet. Az az érdekes, hogy egyes alkalmazásokat enged letölteni, másokat pedig nem. Este viszem haza a fiaim az anyjukhoz, megnézem az ő wifijükkel is hogy ott mit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#159570) crok válasza wayne1 (#159569) üzenetére


crok
Topikgazda

"egyes alkalmazásokat enged letölteni, másokat pedig nem." -- ezert kerdeztem hogy nem-e lett megvonva ezektol az alkalmazasoktol a wifi net hasznalat (nem a router-el / nettel mondtam hogy gond lehet).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159571) Bozek válasza crok (#159570) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi köze az alkalmazások WiFi hozzáférésének az Aptoide-ról történő letöltéshez? Play-ből se csak azokat tudod letölteni, amiknek engedélyezve van a WiFi használat.

(#159572) crok válasza Bozek (#159571) üzenetére


crok
Topikgazda

"Az az érdekes, hogy egyes alkalmazásokat enged letölteni, másokat pedig nem." -- Valahogy ezt értettem félre..?.. Lehet..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159573) SGC válasza mizoli (#159557) üzenetére


SGC
tag

sikerült, köszi a tippet
:R

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#159574) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Tudtok olyan weboldalt, ahonnan jó, kifejezetten "csengőhangos" csengőhangokat lehet letölteni? Pl. ABBA és klasszikus zenék érdekelnének, csak olyan "verzióban", amiben kifejezetten csengőhang szerűre vannak megkomponálva. Pl. egy ABBA szám esetén az ének helyett is valamilyen hangszerszerűség játssza a dallamot, stb... Szóval elsősorban a "dallam" a lényeg és, hogy csengőhangként jól hallható legyen.

(Amúgy max hangerőre véve nagyon torzít már az Oppo A54s hangszórója, ha pl. a YT-ról játszok le valami zenét. Ez normális? De olyan a hangerő szabályzója, hogy nem lehet csak a telefon beszélgetésre külön beállítani a hangerejét, mert egy kalap alá veszi a "média" hangerejével. Így ha lehalkítom kb. 70, vagy 80%-ra mialatt a YT-ot nézem, akkor ha úgy marad a telefonbeszélgetés már túl halk lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#159575) Cs1csó válasza SunMount3r (#159574) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem a ZEDGE nevű app van telepítve háttérképek és csengőhangok is letölthetőek. Blokada fenn van nálam így nincs reklám de ha anélkül használod akkor pl pár kép vagy csengőhang megtekintese után jön egy reklám ami visszaszámlálós csak ha letelt skippelheted.

(#159576) Jakuu válasza SunMount3r (#159574) üzenetére


Jakuu
őstag

Midi-re gondolsz szerintem.

Például innen tudsz letölteni midiket, amik átvannak konvertálva mp3-ra.
freemidi.org

[ Szerkesztve ]

(#159577) SunMount3r válasza Jakuu (#159576) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem pont midi-re, vagy nem csak midi-re. Lehet rendes hangszeres, vagy legalábbis "szintetizátoros" zene is, a lényeg, hogy csengőhangként jól szuperáljon.

#159575 Cs1csó: Ezt nem teljesen értem. Ha pl. beállítok egy csengőhangot vele és bezárom az app-ot, akkor is jönnek majd a reklámok?

[ Szerkesztve ]

(#159578) poirot válasza SunMount3r (#159577) üzenetére


poirot
senior tag

Nézz körül a Youtube-on instrumental zenét keress.

(#159579) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Mi a különbség a Migrate és a SwiftBackup közt ?

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#159580) crok válasza user26 (#159579) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#159581) user26 válasza crok (#159580) üzenetére


user26
aktív tag

Köszi.
Valami ilyesmire gondoltam magam is naívan.
Rajtam áll, hogy melyiket preferálom.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#159582) Cs1csó válasza SunMount3r (#159577) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az appban tudsz letölteni csengőhangot majd beállítod és kesz.

[ Szerkesztve ]

(#159583) wayne1 válasza crok (#159570) üzenetére


wayne1
senior tag

Lehet rosszul írtam. Az Aptoide-n belül volt az, hogy volt amit engedett letölteni, volt amit nem. De érdekes mód estére megjavult mindenkinél úgyhogy tudtunk letölteni. Úgyhogy egyelőre most jó minden.

(#159584) efi99


efi99
senior tag

Van olyan alkalmazás, ami kijelzi töltéskor folyamatosan a %-ot nem AOD-s telefonon?
A bibi az, hogy gyakorlatilag mind képernyőkímélőként teszi ezt, vagyis, ha kikapcsolt kijelzővel van töltőre dugva, akkor nem fog elindulni. A NoLED nem megy rendesen Android 12-n már, a képernyő ugyan bekapcsolódik, de nem mutat semmit. Úgyhogy vagy olyan kéne, ami tudja azt, mint a NoLED, vagy pedig olyan, ami ugyan képernyőkímélős, de el tud jutni a kezdőképernyőig, amikor a töltőt csatlakoztatom, hogy aztán fél perc múlva a képernyővédőre váltson. A záróképernyőről PIN/jelszó nincs, viszont húzás igen.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#159585) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok!
Kerestem visszafelé a fórumban, de nem igazán találtam megoldást a problémámra.
Egy Pixel 3A-ról költöznék át egy Oneplus Nord2-re és szükségem lenne a Pixelen elmentett wifi hálózatok adataira (ez jelenleg 152 különböző hálózat). Munkámból adódóan rengeteg ügyfélnél kell csatlakoznom az ottani hálózatokra és ehhez elég nagy segítség lenne, ha magammal tudnám hozni a korábban már elmentett hálózatok adatait.
Anno mikor egy Nexusról költöztem a Pixelre is csodálkoztam, hogy nem jöttek át az adatok, de az elmúlt 3 évben, a jelentősen kibővült ügyfélkör miatt erre kell valami megoldást találnom.

szerk: Szentül hittem benne, hogy ez természetes és ha költözök jönnek az adataimmal a mentett hálózatok is :(

[ Szerkesztve ]

(#159586) mobilizmo válasza crok (#159580) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Annyit azért hozzá tennék, hogy Migrate-el backup és visszaállítás előtt is meg lehet mondani mit szeretnél. Nekem most hogy átálltam A12-re és használnom kellett, pl. volt olyan app, ami visszaállítás után nem akart működni, letöröltem, majd Gp-ről telepítettem és a Migrate-el csak az adott app adatait és a cache-ét állítottam vissza. Ehhez viszont telepíteni kell a Migrate Flash és Helper appokat is.
És még valami, a Migrate-ből elég régen nem jött ki új verzió, írta is hogy az A12-vel kicsit előre szaladtam, de aztán a már említett kis hibával (ami egyáltalán nem biztos, hogy ezért volt, de nem elképzelhetetlen) simán futott.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#159587) zeon.hu válasza rover45 (#159585) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha van/volt Google mentés, akkor azok is vissza fognak állni.
De lehetséges, hogy kell neki 1-2 nap, nálam 24 óránál több kellett legutóbb.

#?*@&!

(#159588) vacs válasza rover45 (#159585) üzenetére


vacs
veterán

Google fiók szinkronizálás menti a wifi jelszavakat is!
A Pixelen nézd meg, hogy be van-e kapcsolva: telefon beállítások, rendszer, biztonsági mentés, Google fiók adatai belül a Személyes adatok menti (itt nekem az összes be van kapcsolva).
Majd első bejelentéskor a Oneplus-on jelentkezz be a Google fiókkal és pár perc alatt mindent le fog szinkronizálni.

(^)(>.<)(^)

(#159589) Sigismundus


Sigismundus
csendes újonc

Üdv, van egy fura MESSENGER problémám.

A régóta meglevő magán-mobilomon nem frissülnek a beérkezett új üzenetek, állandóan »Várakozás a hálózatra« üzenet jelenik meg, amikor ráhúzok ujjal, hogy hátha most frissül. Ha ez után megnézem az Értesítési beállításoknál az Állapotsort, ott viszont érzékelte a mobil, hogy próbáltam ráfrissíteni a Messengerre.

Ha ezen a mobilomon belépek a Face-ra, ott sem látom frissülni az üzeneteimet.
Asztali számítógépen belépve, ott okés, percre készek az üzenetek.

Ha másik, céges mobilomon lépek be a Facera, vagy nézem meg a messengert ott is okés, friss minden.
Csak a saját mobilomon nem akar frissülni valamiért. Gmail, Insta, egyéb alkalmazás ezek okésak, jönnek a friss adatok.

Újraindítás megvolt, a Messenger a legfrissebb.
3,5 éves a mobilom, nem túl nyúzott, agyonhasznált, csak kapcsolattartása használom főleg, némi GPS, fényképek. Samsung Galaxy 2017 J3-as. Készülékhiba lehet, kezd tönkremenni?
Válaszokat kösz előre is.

[ Szerkesztve ]

(#159590) Sigismundus válasza Sigismundus (#159589) üzenetére


Sigismundus
csendes újonc

Megoldódott, Eltávolítás, újratelepítés... :C

(#159591) punky10 válasza Sigismundus (#159590) üzenetére


punky10
addikt

Az igazi megoldás a készülékcsere lesz...

Ja,bocs,most láttam,hogy '17-es...Az még OK.
Én a 16-ossal kínlódtam,akkor lett "feketelistás" nálam a Samu.Azóta változott... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#159592) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Újabb kérdés (sorry, ez az okostelefonos dolog is új még nekünk): Olyan üzenetváltó app kellene, ami:

1. Nem kell hozzá telefonszámot megadni.
2. Tud videóhívást is.
3. Van Windows-os verziója is.

Ha van ilyen, melyik/melyek ezek közül a legjobbak?

THX!

(#159593) csipuka válasza SunMount3r (#159592) üzenetére


csipuka
senior tag

skype?

(#159594) vacs válasza SunMount3r (#159592) üzenetére


vacs
veterán

Skype pl.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#159595) Cs1csó válasza SunMount3r (#159592) üzenetére


Cs1csó
félisten

Telegram? Érdemes többet is kipróbálni, ízlés dolga.

(#159596) Oldman2 válasza Cs1csó (#159595) üzenetére


Oldman2
veterán

Kell hozzá telszám.

(#159597) Cs1csó válasza Oldman2 (#159596) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#159598) classic B válasza SunMount3r (#159592) üzenetére


classic B
aktív tag

Érdemes a Session-ra is vetni egy pillantást: [link]
Weboldal: [link]
Ez egy 'privacy friendly' app. Nem tudtam még kipróbálni, elvileg van benne videó hívás is (béta állapotban): "Both voice calls and video calls are currently available as a beta feature in Session."

[ Szerkesztve ]

(#159599) fulton


fulton
addikt

Sziasztok
Nem tudja valaki az miért lehet hogy: hard reset volt a telefonomon amin 8.1 android fut, namost 2.5 nap alatt a semmire valami lefoglalt szép laasan 3.3 GB ot. Ami nem kevés es a szám nő lassan lassan... ez mi? Direkt nem lépek fel wifi re mert nem szeretnén ha leszedné az android a rendszer frissitest (mivel nem akarom feltenni okbol kifolyolag) igy gondolom reset elott az sok helyet foglalhatott. De létezne hogy a mobil internetet használja ennyi adat letöltésére?

(#159600) meri


meri
aktív tag

Sziasztok! Van egy app a telón, aminek a UI-e időnként lefagy (Tilos rádió) - bár a zene szól tovább, és ilyenkor maga a telefon is belassul kissé. Az egyetlen megoldás az apps / Tilos / force stop. Erre kéne nekem egy ikon a képernyőre, hogy ne kelljen mindig belemászni a menübe. Mi lenne erre a legjobb megoldás?

uff

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.