Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92951) Ghard


Ghard
őstag

Kuponos cuccok 40% - 80%ig https://www.gearbest.com/one-dollar.html
Csak én nem látom, vagy ez az oldal nincs kint bannerben a főoldalon?
Khaleesi párnahuzat (45x45cm) 292Ft-ért jónak tűnik.

(#92952) HoTaZo válasza tboy93 (#92917) üzenetére


HoTaZo
őstag

Másik böngészőből már megjelent a gomb, de így is expired volt. Mindegy, lemaradtam.
Azért köszi! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#92953) TheProb válasza Ghard (#92951) üzenetére


TheProb
veterán

Ezt most miért kellett...? :U :DDD ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92954) ANOka válasza lacko6 (#92893) üzenetére


ANOka
őstag

Itt is van (a cikk végén) egy - jelenleg - érvényes kupon.
(Mindkettővel rendeltem egyet-egyet.)

(#92955) Ghard válasza TheProb (#92953) üzenetére


Ghard
őstag

Őszintén kíváncsi vagyok, miért google keresőből jutottam arra az aloldalra és eddig miért nem találkoztam vele :B

(#92956) luke30 válasza AtiSnatch (#92845) üzenetére


luke30
tag

Most megint raktak fel 500 db.-ot a lámpából, működik a Q5CC kód.
[link]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#92957) pn4hvq válasza luke30 (#92956) üzenetére


pn4hvq
senior tag

:R

(#92958) Amu válasza LógaGéza (#92926) üzenetére


Amu
tag

Szivargyújtót ki kell szedni a kocsiból és berakni a helyére egy Ilyet

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#92959) Sanyo77 válasza luke30 (#92956) üzenetére


Sanyo77
tag

Nem bírtam ellenállni. Thx :R

(#92960) outdoor válasza Amu (#92958) üzenetére


outdoor
aktív tag

+1

Hivatalos iratokhoz kimondottan szépen nyomtató fekete-fehér és színes nyomtatót tudtok jó áron?

Otthoni méretben, előny a szkenner, fénymásoló, nagy tintapatron, olcsó utántöltés. Valódi fekete kell minden időben.

Más: színes nyomtatópatron utántöltést tudtok jó minőségben? Egy patronban van mindhárom szín. HP301. Nagyon pici patron. A kibővített is pici, és ebayen 6000 forint alatt nincs.

A proper digital assistant could be my best friend

(#92961) vargalex válasza w.miki (#92941) üzenetére


vargalex
félisten

Arra az egyre figyelj, hogy Li-Ion akku legyen. Mert, ha megfelelően régi, akkor Ni-Mh lesz.

Alex

(#92962) kurtuzov válasza TheProb (#92953) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Engem is érdekelt az antisztatikus csipesz, csak ellenőrzésként rákerestem alin: [link]
Míg GB 1db csipesz $1.47, addig ali 6 db-os készlet $2.94 (és nem kerestem a legolcsóbbat)

Tehát ez így annyira nem BB.

[ Szerkesztve ]

(#92963) XtremLor válasza kurtuzov (#92962) üzenetére


XtremLor
őstag

Jo minosegu csipeszt keresek en is regota, az a gond amit rendeltem vekony konnyen hajlik, erosebb vastagabb anyagbol lenne jo.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#92964) kurtuzov válasza XtremLor (#92963) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Kicsit nézegettem még csipesz ügyben alin, kétféle 6 pcs set is találtam viszonylag jó áron:

[festetlen $1.89]

[fekete $ 2.37]

tény, ezek vékony kis jószágok nem bírják az erőhatásokat.

(#92965) ANOka


ANOka
őstag

Én - többek között - ezt a csipesz készletet rendeltem még idén februárban. Akkor - elvileg - 5.94 USD volt a rendelés végösszege, de már nem emlékszek a részletekre. Nem sokszor használom, de tapintásra, anyag használatra jónak tartom.

Illetve "sima" 8 db-os készletet is, de az a termék azóta lekerült oldalról. Most csak 6 db-osat adott ki a kereső. Ennek a minőségével ("Vetus") is meg vagyok elégedve.
Talán ilyen szett volt 15.72 USD végösszeggel.

[ Szerkesztve ]

(#92966) ANOka válasza ANOka (#92965) üzenetére


ANOka
őstag

Előző linkelt termékhez képest olcsóbban a "talán ilyen szett".

[ Szerkesztve ]

(#92967) kurtuzov válasza ANOka (#92965) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Stimmt. Én is Vetus márkát találtam ami fotón mutat biztató vastagságot:

[Vetus ST-015 $0.79]

[Vetus többféle $1/db]

[látszik ez a Goai mennyivel vékonyabb]

A sok egyenes hegyes csipesz közt nüansznyi különbséget látok, ami nekem már nem számít (biztos van értelmük, de nem biztos hogy kihasználnám) így valószínűleg most egy $0.79 Vetus ST-015 rendelek.

[ Szerkesztve ]

(#92968) ANOka válasza kurtuzov (#92967) üzenetére


ANOka
őstag

Én sem jöttem még rá a különbségek értelmére, de "ha lúd, legyen kövér" alapon teljes készletet rendeltem.

Szerintem legalább 2 db-ot rendelj, mivel szerény tapasztalatom (különböző méretű címkék felragasztása) szerint van olyan, hogy más fogási pozícióból jobban hozzá férsz ahhoz, amire/amibe fel akarod helyezni/bele akarod tenni a felvett tárgyat. Ilyenkor csak az egyik csipeszből átfogod a másikba a megfelelő(bb) helyen és oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#92969) LógaGéza válasza Amu (#92958) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nem opció, kell a szivargyújtó, ugyanis gyári fejegység, és FM transmitterrel megy rá a zene...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#92970) erzol válasza outdoor (#92960) üzenetére


erzol
őstag

Telekomtól el lehet hozni 5000-ért egy Hp3635 nyomtatót.
Kell hozzá egy Coop-os törzsvásárlói kártya, amihez ki lehet váltani 10e. ft-os kupont.
A részleteket megtalálod a Bestbuy topicban.

(#92971) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok
keresek 1m-es 3.5" jack to jack (male-male) kábelt fehér színben.
tudtok ajánlani jóbb ár/érték arányút, vagy jó lesz a ugreen? [link]

samsung level on headsethez kell a gyári mikrofonos helyett

(#92972) kurtuzov válasza ANOka (#92968) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Jó tipp köszönöm, rendeltem 2db Vetus ST-15 csipeszt Ali appon keresztül $0.78/db áron.

(#92973) TheProb válasza Ghard (#92955) üzenetére


TheProb
veterán

Azt nemtom, valahogyan én már 1x eljutottam erre az oldalra GB-n belül. De ne kérdezd hol, milyen linken/banneren keresztül.

(#92962) kurtuzov:Hm, már mindegy. Nem igen szoktam "csipeszelni", így elég lesz ez is, ennyiért. Meg hátha(?) jobb minőségű lesz ez.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92974) r3dsnake válasza erzol (#92970) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez kb. egy hónapja elérhető akció/termék. Szerintem így sem éri meg, nagyon drága hozzá a tinta.

(#92975) kelly416 válasza spidersoft (#92900) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem tud valamennyit javítani rajta, de igazából azért az ökör összegért, amennyibe fáj a fólia, simán megérheti kioróbálni. Szerintem.

(#92976) snpetit válasza LógaGéza (#92926) üzenetére


snpetit
aktív tag

Suzuki SX4-dettó, PUG 308-ban jó volt, de ez nem ugreen jelenség ugyanaz :(
Én is keresem a megoldást egyelőre.

(#92977) Kernel válasza w.miki (#92941) üzenetére


Kernel
nagyúr

ha szétbontok egy régi laptop akku-t, hogyan tudom letesztelni, melyik cella jó még belőle?

Nem fogod elhinni, de először használni kell a múltkor rendelt kiváló multimétered. Megméred a cellákat. Minél közelebb van a 4,2 V-hoz, annál jobb általában.

Legalábbis itt régóta kallódó, régóta nem töltött akkura gondolok. Ami a hosszas tárolás ellenére jól tartja magát, az már jelent valamit. Ami pedig 2,5 V alá merült, az már egyre kevésbé lesz használható, minél kevesebbet mutat. Itt utalhatnék a korábbi hozzászólásomra, Li-ion akkunál 2,5 V az a bizonyos kémiai feszültség, ami alá nem szabad menni.

Tehát először is, mindegyikre ráírod filctollal a mért feszültséget, mert ez árulkodó lesz a későbbiekben.

Utána pedig vásárolhatsz bagóáron egy ilyet és megmérheted az Ah-kapacitást konkrétan:

ZB2L3

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#92978) sepsi0 válasza snpetit (#92976) üzenetére


sepsi0
őstag

A Lidlös ilyen elosztó jó az Sx4-be, már évek óta használom.
De kösz az ifót, mert pont le akartam cserélni, akkor marad.

(#92979) SZIGMA válasza outdoor (#92960) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

A HP301-hez szinte bármelyik univerzális utántöltő tintát megveheted, akár literes kiszerelésben is kapható.
A fecskendő és tű filléres holmi még itthon is.
A patron 3-4 töltésnél nemigen bír többet általában. A tinta,amit mi használunk hosszabb állás után megbomlik (csak a fekete szín, a színesek érdekes módon nem) és össze kell rázni töltés előtt, de ettől függetlenül más probléma nincs vele.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#92980) norbert1998 válasza tboy93 (#92905) üzenetére


norbert1998
veterán

Meh, én 200 t-ert vettem. Nem nagy szám. De annyit talán megért.

(#92981) Beni2360 válasza SZIGMA (#92979) üzenetére


Beni2360
félisten

A patron 3-4 töltésnél nemigen bír többet általában- igen mert mint írtad szinte bármelyik univerzális utántöltő tintát megveheted - de ez nem így van. Minden gyártónak más a fuvókája és más sűrűségű és összetételű tinta kell bele. Nem véletlenül árulnak kimondottan nyomtató márkák után tintát. Nálam anno több mint egy évig töltögettem a HP patronokat, meg Canont. És nagyüzemben gyártottam a színes borítókat. A mostani Canonba 4 év után cseréltem patront mert beszáradni hagytam. :U

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92982) petipetya válasza Ghard (#92951) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt a vizes kulacsot lejjebb lehet tornázni valamilyen kóddal?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#92983) -secret- válasza petipetya (#92982) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

TWITTER -8%

(#92984) nimfas válasza Beni2360 (#87821) üzenetére


nimfas
addikt

Visszatértem :)

Beni2360 Erre a 2,5"-ös betétre Orico 1106SS -hez hogy keressek rá? Nem találom az Istennek sem :W

(#92985) TheProb válasza nimfas (#92984) üzenetére


TheProb
veterán

Orico-ból csak 3,5-es van: [link]
Amúgy ott van a nevében: hdd Mounting Bracket

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92986) nimfas válasza TheProb (#92985) üzenetére


nimfas
addikt

Másik bevállt típus esetleg? Vagy olyan kéne ami gyárilag tudja fogadni a 2,5 + 3,5-es HDD-t vagy alapból 3,5 és lehet hozzá venni 2,5 adaptert. Mindenképp belső kell.

EGY ilyen tehát nem megoldás a problémára? Ezzel nem tudom betenni a 2,5 hdd-t a 3,5-es mobil rack-be?

[ Szerkesztve ]

(#92987) ivana


ivana
Ármester

[link] Megjöttek az enusic bluetooth hangszórók. Kuponnal vettem egyet fizet kettőt kap akcióban. :) Baromi jók :)) Itthon ez a szint boltban alsó hangon egy 10-es itt meg 2500 alatt volt egy darab. Azonnal csatlakozik, a kapcsolat stabil. Hangja nagyon jó az árához képest, nincs a JBL bluetooth hangszóróknál megszokott zavaró loudness, jó nehéz nem rezonál. Hangja hasonlít házi gyártású TDA2002-essel szerelt cuccomhoz, tiszta és viszonylag egyenletes átvitel a mérethez képest.
A 4x4 méteres szobámat elég kellemesen áthatja a hangja, teljesen hangerőn egy beszélgetést már zavarna szóval a hangereje is elég kiülős sörözéshez. A háza egy darab alumínium, a feliratnál fém ráccsal, hátul műanyag rács van, az recseg egy kicsit, valószínűleg ott lehet megbontani, de ez szerintem orvosolható, de ennyiért elmegy. Lemerítenem még nem sikerült.
Szóval amint lesz belőle ez $18-ért is ajándék kategória. Ha ilyen kupon is lesz akkor meg ipari mennyiségben kell venni :D

(#92988) norbert1998


norbert1998
veterán

Mikor előveszed a közel hibátlan csájníz uvegfoliaidat, miután az előzőt kb megsemmisitetted, testben, lélekben, és már törve jön ki a dobozból :F
Volt már valakinek ilyen?

(#92989) TheProb válasza nimfas (#92986) üzenetére


TheProb
veterán

Nem egészen látom, hogy ez most hogyan is működik. (Magát a megoldást ismerem) De ezzel biztos jó lenne: [link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92990) Beni2360 válasza nimfas (#92984) üzenetére


Beni2360
félisten

Szia, én sem nagyon ezt találtam itt az alin

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92991) Sanki válasza norbert1998 (#92988) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, jeleztem az eladónak és küldött másikat/refundolta.

[ Szerkesztve ]

(#92992) erzol válasza r3dsnake (#92974) üzenetére


erzol
őstag

6e. pénzért vettem hozzá gyári patron szettet(Fekete+színes) . Az utángyártott még olcsóbb, ha nem kell a gyári minőség.
Nekem ennyit megér egy wifis nyomtató/fénymásoló/szkenner otthoni használatra.

[ Szerkesztve ]

(#92993) Saccco válasza r3dsnake (#92974) üzenetére


Saccco
nagyúr

5.500 hozzá a patron.
Szegély nélkül nyomtat A4-es 240 grammos fotópapírra, amit a másik nyomtatom be se bírt húzni. Teljesen jó.
Bőven megéri.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#92994) petipetya válasza -secret- (#92983) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Ettől függetlenül kihagyom.

"nincs rá lezsóidő"

(#92995) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Valami jobb Gyorstoltos halozati adaptert tud valaki?
Es esetleg vezeteknelkuli qi toltot?

(#92996) DJGABI válasza w.miki (#92945) üzenetére


DJGABI
addikt

én régebben sima power bankban próbáltam ki őket. mostanában a liitokalával töltöm -ha már egyszer van-. aztán merítésnél az usb doctorral nézem mennyit ad le. de általában ilyen pár 100mah van bennük. egy imax b5 lenne az igazi hozzá, az automatán merít, tölt, kiírja a kapacitását

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92997) Dr. Romano válasza Gsx-rr (#92995) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én ezt rendeltem 1 hónapja akijóban :)

Nem rossz csak kéne hozzá valami gyors töltős kábel is. Valaki esetleg tud e olyat jó áron?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92998) asdasdasd válasza norbert1998 (#92988) üzenetére


asdasdasd
tag

Többször is volt, hungarocell dobozban jött, simán összenyomták.

(#92999) SZIGMA válasza Beni2360 (#92981) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

"A patron 3-4 töltésnél nemigen bír többet általában- igen mert mint írtad szinte bármelyik univerzális utántöltő tintát megveheted - de ez nem így van. "
A HP-ra gondoltam,hogy az kevésbé érzékeny a tintára, mint a többi.A 3-4 töltést a 301-es patronra értettem, a konkrét típusra.Ezen belül is van gyártási szórás, nem is kicsi.

"Minden gyártónak más a fuvókája és más sűrűségű és összetételű tinta kell bele. Nem véletlenül árulnak kimondottan nyomtató márkák után tintát."
Ez így van, más kérdés,hogy mennyire sikerül az utángyártott tintánál ezt eltalálni.

"És nagyüzemben gyártottam a színes borítókat. A mostani Canonba 4 év után cseréltem patront mert beszáradni hagytam."
Többnyire azért döglik be a patron,mert nincs nyomtatás és beszárad.Vagy kifogy és 1-2 hónap múlva töltetné fel a gazdája, mire beszárad.

A patronok konstrukcióján sok múlik, van amelyik rengeteget kibír,aztán meg van, amelyik az első töltést sem tudja elnyomtatni.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#93000) air válasza Gsx-rr (#92995) üzenetére


air
nagyúr

Tronsmart Chocolate.
Szokott akcióban lenni.
Múltkor például US$6-ért volt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.