Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92901) DJGABI válasza MADcat (#92895) üzenetére


DJGABI
addikt

mi nem megy?

(#92899) ZsoltG60 nálam baromi keveset bírt lidlis tölthető akkukról. amit linkeltél mondjuk pont out of stock... az ikeás laddát meg eneloopot szokták ajánlani

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92902) vargalex válasza spidersoft (#92900) üzenetére


vargalex
félisten

Csak nekem tűnik úgy a képről, mintha azon a mi band 2-n fólia lenne és az lenne karcos?

Alex

(#92903) spidersoft válasza vargalex (#92902) üzenetére


spidersoft
senior tag

volt rajta egy vékony fólia gyárilag, de azt ledobtam róla, nagyon hamar felhólyagosodott. ilyen oldalnézetből, szerintem itt nincs már újabb kijelzővédő...

(#92904) TheProb


TheProb
veterán

Jóárban. Kérdés, hogy mennyire megbízható ez a bolt, tud valaki, valamit róla?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92905) tboy93


tboy93
nagyúr

Mikroszálas törlőkendő, 30x70cm ~25Ft wsssport14 kóddal.
Csak egy darabot engedett. [link]

(#92906) petipetya válasza tboy93 (#92905) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, berántottam egyet, ennyiért vicc. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#92907) Joe63 válasza tboy93 (#92905) üzenetére


Joe63
tag

:R

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#92908) gixxergabi válasza tboy93 (#92905) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Köszi. Ennyiért nekem is kellett, valamire majdcsak használom :U kíváncsi leszek ennyiért meg is jön e...

[ Szerkesztve ]

(#92909) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Ha már itt tartunk a környezetvédelemnél. A borítékok újrahasznosíthatók valahogy? A sárga papír, de belül fóliás nem tudom hogy különszedve bedobható-e szelektívbe. Illetve a banggood-zacsi műanyag szerintem, de van rajta papír, az gond? Vagy simán nem újrahasznosíthatók és kész?

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#92910) HoTaZo válasza tboy93 (#92905) üzenetére


HoTaZo
őstag

A linkedről olyan oldalt kapok mobilon, ahol nincs vásárlási lehetőség gomb. Alkalmazásban pedig invalidot dob a kódra. :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#92911) Zola007 válasza Titmouse09 (#92909) üzenetére


Zola007
veterán

Nem tudom, de Én bedobom a szelektivbe. Lehet hogy kiveszik, de legalább az esélye megvan az ujrahasznositasnak.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92912) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

A törölköző 23Ft-ért, az egérpad 3 Ft-ért behúzva...már csak a pontok miatt is megéri ezekre lecsapni, még ha nem is fogod sose használni... :Y :R

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#92913) HoTaZo válasza spidersoft (#92900) üzenetére


HoTaZo
őstag

Bögrézek.
Nekem ez a véleményem. Nekem nem éri meg az az íz extra, hogy ezzel is terheljem a kornyezetet. Brutális módon kéne csökkenteni az eldobható műanyag eszközök számát.
De zarjuk le az offot, mert bajunk lesz. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#92914) MADcat válasza DJGABI (#92901) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Az app azt írja, hogy timed out. Aztán nézem a telefonon, hogy van új hálózat és simán működik.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#92915) AtiSnatch válasza Titmouse09 (#92909) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Környezetvédelem ala GearBest :D :((( ( Usb to Type-c átalakító látható a képen + csomagolása.)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#92916) vince válasza AtiSnatch (#92915) üzenetére


vince
őstag

mennyi bubis zacsi fogyhat náluk naponta? :Y

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#92917) tboy93 válasza HoTaZo (#92910) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem Nexus5-rol is jo a link, csak le kell gorgetni a weboldal aljara hogy megjelenjen a kosárba gomb.

(#92918) air válasza tboy93 (#92905) üzenetére


air
nagyúr

Egyet vittem. 2.-ra expired. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#92919) haten válasza AtiSnatch (#92915) üzenetére


haten
tag

Nekünk (cég) küldtek ugyanekkora alkatrészt már nagy blokktégla méretű kartondobozban is.

(#92920) Ghard válasza vince (#92916) üzenetére


Ghard
őstag

2016-ban 15000-25000 csomagjuk volt egy átlagos napon. :U

(#92922) alázógyík válasza tboy93 (#92905) üzenetére


alázógyík
őstag

Köszi.

(#92923) AndrewBlase válasza Beni2360 (#92790) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszi, azt a cikket már tegnap átolvastam, és a hozzá tartozó fórumot és félig átnyálaztam.

Nem, nem óhajtok majd' egyhavi béremért venni egy monstrumot, amit ki se használnék, helyem se lenne neki, nemis értek hozzá, és se időm, se kedvem nincs ilyennel pepecselni. Nem vagyok egy kávészakértő, nem járok kávézókba, és osztom rbalint88 nézetét.

(#92790) Beni2360 és (#92821) solti

Ezt a gépet se vettem volna meg magamtól, de ha már egyszer hozzámvágták, némileg használnám. Esetleg arra, hogy "minőségibb" kávéból főzzek presszókávét magamnak, ha csak egy adagra van szükségem. (Amiért nem akarom a kotyogóst használni, mivel az 4 személyes). Ehhez vennék újratölthető kapszulát, hogy némileg olcsóbban jöjjek ki, és ne halmozzam a szemétkupacot a kelleténél jobban.
Meg néhanapján kapucsínót, neadjisten forrócsokit csinálnék vele, amihez természetesen a gyári kapszulát használnám.

Szóval, ha a kérdésemre is tudtok válaszolni, azt megköszönöm, de nem óhajtok belemenni a szaragépócskakávétfőzdrágapénzért véget nem érő szócsatába. Béke! :R :R

Miért mindig én???

(#92925) Beni2360 válasza AndrewBlase (#92923) üzenetére


Beni2360
félisten

ment pü.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92926) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Érkezett egy Ugreen USB-s szivargyújtó elosztó, viszont sajnos csak akkor működik az autóban, miközben nyomom befele a szivargyújtóba, ha elengedem, kicsit kijjebb csúszik, és ennyi volt. Az autó egy Toyota Yaris 2, de próbáltam egy Corolla E120-ban is, a jelenség ugyanaz volt, viszont az én Alfa 147-esemben működik tökéletesen.
Lehet ezzel valamit csinálni? Olyan, mintha az oldalsó kis érintkezők rövidek lennének, és nem érnének be eléggé - vagy túl magason vannak.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#92927) Czimby válasza LógaGéza (#92926) üzenetére


Czimby
addikt

Eljött a kocsicsere ideje :DDD

Viccet félretéve, kell venni egy szivargyújtó elosztót és akkor abban valószínűleg működni fog, vagy az autóban az aljzatot is ki lehet cserélni, de az már faragós meló.

Legegyszerűbb és olcsóbb, eladni a töltőt és venni egy másik típust.

Szívás ez a szivargyújtó, lásd roidmi 2S

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#92929) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Xiaomi Mi A1-et lehet valahol jó áron rendelni? Mondjuk nettó 40.000 körül?

(#92930) ollie válasza HXY (#92929) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha Kínából rendeled, nem kapsz számlát, és a vámon is megfogják. Szóval nem.

***

(#92931) HXY válasza ollie (#92930) üzenetére


HXY
addikt

És 50.000-ért ÁFA-val, vámmal, szállítással?

(#92932) andrisbandi válasza HXY (#92929) üzenetére


andrisbandi
őstag

Vadi új típust mélyen ár alatt? ...

Helyette nézz szét az Eustock-on
http://eustock.eu/shop/okostelefon/manufacturer/xiaomi

Tudsz számlára vásároli, magyar garis...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#92933) air válasza HXY (#92931) üzenetére


air
nagyúr

Legyünk már kicsit realisták!!
SLK Mercit 2 milkáért, nem tudsz valahol? ;]
Legjobb Mi A1 magyar raktárból ÁFA és vám nélkül, 2 év garanciával a spemall.com-ról. US$250 (65eFt)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#92934) XtremLor válasza HXY (#92931) üzenetére


XtremLor
őstag

65e lesz az inkabb...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#92937) DJGABI válasza HXY (#92929) üzenetére


DJGABI
addikt

az 5X android one verzája lesz. a 4X meg 40ért :DDD lol

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92938) LógaGéza válasza Czimby (#92927) üzenetére


LógaGéza
addikt

Szivagyújtó elosztó az elosztó elé? :D
Egyébként veszek akkor inkább egy ilyet, és hátha jó lesz - sajnos rövidebbet nem találtam, csak drágábban :F

Legegyszerűbb és olcsóbb, eladni a töltőt és venni egy másik típust.
Pont ilyen felépítésű kell, (2 USB és 2 szivargyújtó aljzat), viszont más típusban nem láttam ilyet...

Szívás ez a szivargyújtó, lásd roidmi 2S

Pont ezen agyaltam, hogy nem igaz, hogy nem találtak még ki rá valami adaptert, amivel mindenben megy... De nem...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#92939) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Esetleg itt valakinek nem lenen felesleges 18650-es akkuja? Rendeltem egy zanflare F1 zseblámpát ebbe kellene. Kicsit borsosnak tartom NCR 3.7V 3400mAh 18650 Li-ion Battery árát.

(#92940) Donki Hóte válasza Dzsolo (#92939) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hardveraprón árulnak ócsón bontott 18650-es akkukat.

(Amúgy akinek van pénze 20 eurós zseblámpára, annak legyen pénze hozzá 5,5 eurós akkura is.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92941) w.miki válasza Donki Hóte (#92940) üzenetére


w.miki
veterán

ha szétbontok egy régi laptop akku-t, hogyan tudom letesztelni, melyik cella jó még belőle?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92942) Donki Hóte válasza w.miki (#92941) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Egyszerűen (de viszonylag drágán) egy tesztelős akkutöltővel.

Olcsóbban egy sima akkutöltővel és egy zseblámpaizzóval.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92943) beg


beg
veterán

Reflink miatt megint pucolni kellett (a rá adott reakciókat is). Olvassátok el légyszi az összefoglalóban hogy mi is ez, és ne legyen lkid a gearbest linkekben.

Köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92944) Dzsolo válasza Donki Hóte (#92940) üzenetére


Dzsolo
senior tag

A baj az, hogy nincs kupon az akkuhoz :D

(#92945) w.miki válasza Donki Hóte (#92942) üzenetére


w.miki
veterán

LiitoKala lii-500 LCD 3.7V 1.2V jó erre?
Hogyan tudom tesztelni mennyire jó egy kibontott cella?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92946) Czimby válasza LógaGéza (#92938) üzenetére


Czimby
addikt

Hosszabítót akartam írni, nem tudom miért elosztó lett a végére :-D

Egyébként ha az enyém lenne én levágnám a dugót a végéről és tennék rá egy szerelhetőt, 2 vezetéket nem nagy kaland megforrasztani senkinek sem.

Természetesen mielőtt vágok kipróbálom, hogy a szerelhető passzol-e.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#92947) WestBam válasza w.miki (#92945) üzenetére


WestBam
senior tag

Frankón nem vágom, nekem minden aliexpress oldal török vagy milféle nyelven nyílik meg. De a lényeg, ugyan nem egy csúcsminőségű az a töltő, de elvileg alkalmas arra, hogy ellenőrizd az akkuk állapotát. Első körben érdemes megnézni a belső ellenállásukat, ha az stimmel nagy baj már nem lehet. Aztán egy rendes kapacitás tesztet ha lefuttatsz (ami jó sokáig tart) akkor azt is láthatod, kb. mennyi a bontott akkud valós kapacitása. Minél több, annál jobb, szemben a belső ellenállással, ami minél kevesebb, annál jobb.
Ha mélyebben érdekel akkor gyere át az elemlámpa topikba.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#92948) TheProb válasza beg (#92943) üzenetére


TheProb
veterán

Reflinkért amúgy minden esetben jár warn vagy ban?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92949) w.miki válasza WestBam (#92947) üzenetére


w.miki
veterán

érdekel, csak félek, hogy hamar elakadok.
töröld meg a kukidat....mármint az aliexpress cookie-t. Vagy lépj be, és Go to Global site (english)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92950) v-man


v-man
őstag

Külső, USB3-as vinyót ha vett már valaki sincerity-től, volt rá "egyéb költség"?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.