Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92601) vince válasza Ghard (#92596) üzenetére


vince
őstag

Köszi, behúztam egyet én is, bár még az előző, elképesztően drágán ($2.69) vásárolt sem érkezett meg :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#92602) MADcat válasza Ghard (#92596) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Lejárt, vagy bénázom. :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#92603) glutamin válasza Pzoli2 (#92600) üzenetére


glutamin
őstag

Erre rápróbálkoztam. Postaval, biztositassal 10e korul lett a vege. Meglatjuk milyen. Max tovabbpasszolom nemi arressel.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#92604) gingerbalm válasza Met (#92589) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

az a része is szövetborítású, ahol az egér futkos?

(#92605) attiati


attiati
veterán

Műanyag vagy szilikon ruhacsipeszt tud valaki emberi áron, ami atomjó minőségű?
Offline boltban is jó.

Nem esik ki belőle a rugó.
Nem miniatűr.
Nem hagy nyomot a ruhán.

(#92606) cris78 válasza MADcat (#92602) üzenetére


cris78
őstag

menj futni, az jobban megy :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#92607) motoflug válasza glutamin (#92603) üzenetére


motoflug
őstag

Faternak vennék,de valami spanyol katyvasz jön a véglegesítésnél.

Mintha nem szállítanának Magyarországra. Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#92608) beg válasza cris78 (#92606) üzenetére


beg
veterán

Lehet jobban megy neki mint neked a viccesnek tűnés :DD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92609) Vertigo18 válasza glutamin (#92603) üzenetére


Vertigo18
addikt

Meg ugye, mivel HK-2 raktárból jön, még rájön az áfa és a kezelési költség is... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#92610) w.miki válasza anonymus89 (#92565) üzenetére


w.miki
veterán

04:09 Aug. 21 2017 rendelés, egész gyors volt most a posta.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92611) Gabócza válasza Pzoli2 (#92600) üzenetére


Gabócza
senior tag

Google fordító szerint ezek felújított mobiltelefonok...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#92612) Samus válasza Zola007 (#92597) üzenetére


Samus
addikt

Banyek, tényleg. Nagyon nem vettem észre. Tényleg van rajta fólia, nagyon vékony és nagyon rajta van. Ennyi pénzért nem rossz, táp nélkül viszont vibrál a kijelző, kb. 3sec után ki is kapcsol. A kijelző és felbontása egy régi kort idéz, a felvétel minőségét még nem néztem, a kijelzőn a kép 15fps sebesseggel megy. Viszont elég kicsi még így is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92613) Met válasza gingerbalm (#92604) üzenetére


Met
nagyúr

Igen.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#92614) Theory66 válasza Theory66 (#92543) üzenetére


Theory66
aktív tag

Erre esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

(#92615) cris78 válasza beg (#92608) üzenetére


cris78
őstag

egyszer csak sikerül :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#92616) Czimby válasza Samus (#92588) üzenetére


Czimby
addikt

TomTop eléggé retek cég... :W

Hibás xDuoo X2-t kaptam(be se kapcsol) és 3 napja nem válaszolnak az emailemre és a chat üzenetemre se!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#92617) Chris Kiki válasza Samus (#92612) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

De ez nem természetes működése neki? Ezekben nem szokott lenni akku csak egy kondenzátor, hogy amikor a gyújtást lejapcsolod még ki tudja írni a fájlt.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#92618) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Pár rendelés az elmúlt idszakból:

Vanilia olaj aroma relax stb...
Hát oké.... az illata vanília, kis mennyiségben szabad használni mert töményen már inkább büdös

Bringa lámpa szett
Arra hogy legyen rajta valami teljesen rendben van. 3Á elemekkel mennek. Az első villogni és folyamatosan világítani tud, míg a hátsó vagy 5 féle mintát képes "játszani"

10m vezeték
A legkisebb átmérőből rendeltem, jumper kábelnek meg alacsony feszültségű szerelgetéshez oké.

Papucs
"Működik" bár picit szűk. Tanulság hogy rendeljetek mindig 1-2 számmal nagyobbat :D

PC bekapcsológomb kivezetés +usb és audió
Jó cucc. Így legalább nem kell hajolgani az asztal alá. A csomagban van egy hátlapi fémlemez és egy csavar. 2x USB-t is ad + AC97-es hang és mikrofon aljzatokat is.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92619) vidaila


vidaila
aktív tag

Augusztus 1-10 között rendelt és azóta kallódó cuccot kapott már meg valaki?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#92620) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.

Convoy s2+-ra valaki nem tud kupon kodot,es valami javasolt elemet?

(#92621) Nikaré válasza vidaila (#92619) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem, nem kaptam 3 rendelést azóta.
Egynek lett írva a belföldi feldolgozás épp ma.

(#92622) Vertigo18 válasza Dr. Romano (#92618) üzenetére


Vertigo18
addikt

Huhh, köszi ezt a bekapcsológombos/kivezetéses tippet, éppen ez kell anyósomnak! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#92623) glutamin válasza motoflug (#92607) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem nem problemazott a magyar cimen. Megneztem megint de nem latok MO-ra vonatkozo korlatozast.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#92624) chatran válasza lacko6 (#92620) üzenetére


chatran
őstag

Az elemlámpa topikból.
Kipróbáltam működik.

(#92625) Ghard válasza MADcat (#92602) üzenetére


Ghard
őstag

20 perc alatt simán elfogyhatott. Kuponos fehér xiaomi okoségőt múltkor 3-4 perc alatt elhordták.
De ma tudtam venni egy színeset $8,99-ért :)
(#92624) chatran
elemlámpa
;]

[ Szerkesztve ]

(#92626) bul07 válasza vidaila (#92619) üzenetére


bul07
nagyúr

Aug 1- rendelt alis üvegfólia ma jött meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92627) petipetya válasza Dr. Romano (#92618) üzenetére


petipetya
nagyúr

Papucs: hányas a lábad, és mekkorát rendeltél?

"nincs rá lezsóidő"

(#92628) windlord


windlord
őstag

Kitől érdemes telefonra üvegfóliát illetve tokot vásárolni mostanság?

(#92629) TheProb válasza vidaila (#92619) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem is sok minden nem jött még meg. Tegnap kaptam 6 cuccot egyszerre, de régebben rendelt cuccok még mindig sehol...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92630) Dr. Romano válasza petipetya (#92627) üzenetére


Dr. Romano
veterán

43-as és 43-asat rendeltem :)

Vertigo18
Szívesen :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92631) jjeahh válasza Ghard (#92625) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez a lámpa de beteg :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#92632) MittuDomain_ válasza jjeahh (#92631) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Akarod mondani, "lámpa"

én is csak pislogok...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#92633) GIJoe válasza Pzoli2 (#92600) üzenetére


GIJoe
addikt

már 0 € :)

(#92634) lacko6 válasza chatran (#92624) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

(#92635) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a Xiaomi backpack

16.63 USD volt a vége, melyet ilyen paraméterekkel nem fogsz idehaza megkapni féláron a sarki kínaiban. Kényelmes, egyszerű, praktikus és a karbon minta miatt elég ütős. Ráadásul ez a táskám sem fog velem szembejönni a városban. Ajánlott vétel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#92636) xcvbxcvb válasza glutamin (#92603) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ezt kínából küldik?
Megtaláltam. Kosárba rakva hk-2 raktárat ír, valószínű megfogják.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#92637) werszomjas


werszomjas
őstag

Nekem mostanában nem mennek a trackingek.

Két alis rendelés az egyik RGxxxCN a másik RSxxxxCN, 17track annyit ír: célállomás ismeretlen, egyetlen bejegyzés: 2017-07-24 05:15 - Elektronikus információt kapott, pedig China Post Registered Air Mail-el rendeltem :(( . Ezek megérkezhetnek még vagy fel sem adta a kínai?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#92638) petipetya válasza Dr. Romano (#92630) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, tehát a méretezés stimmel. :R Amúgy át is vettem volna tőled, ha nem lenne ilyen nagy. Éppen kell egy papucs, mert már kidobtam a régit, és itt találtam kicsivel olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#92639) Samus válasza werszomjas (#92637) üzenetére


Samus
addikt

Van egy csomagom, ami augusztus 24 óta célországba elküldve. Szingapúri posta. Másik ugyanilyen megjött két hét alatt (aug. 28). Nagyon változó... Múltkor akadt egy Tinydeal csomag, ami 28 napig volt célországba elküldve.

Azt a csomagot még nem adták fel, csak számot kértek hozzá.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92640) dugesz77 válasza Czimby (#92616) üzenetére


dugesz77
őstag

Szintén tomtop..
Én még postázás előtt kértem egy törlést és refundot. Előző hónap 17. -én idült az ügy és erre rá nyolc nappal válaszoltak először (az is érdekes kérdés addig miért ültek rajta, igaz ez most nekem kapóra jött). Most a tizedik levelet váltottuk két napja és az utolsó infó,hogy 7 munkanapon belül vissza utalják a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#92641) motoflug válasza xcvbxcvb (#92636) üzenetére


motoflug
őstag

Majd beszamolunk. :) Mar nem torlom a rendelest.

(#92642) Imy válasza Samus (#92588) üzenetére


Imy
veterán

Nekem meg az akksija nem jó. Én kértem visszatérítést 3$-t, és a Paypal ma utalt vissza 9.17$-t... Szerintem Te is indíts case-t.

(#92643) Zeki válasza Samus (#92588) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézd meg, nem-e csak fólia az rajta.
Nekem itthonról jött egy óra & időjárás állomás, szintén karcos volt. Addig kapargattam a szélét, hogy kiderült, az fólia. :)

(#92644) Dr. Romano válasza petipetya (#92638) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi, ezt el is mentem, lehet majd megnézek itt egy 44-est :R
Az eladó egyébként rendes volt, mondtam neki hogy nini ez egy picit kicsi és azt mondta oké, ad vissza 1$-t csak nyomjam a fájv sztárt, mondom oké :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92645) dugesz77


dugesz77
őstag

UNIT UT658 USB teszter a 9d2883 kuponnal 2,55$.

(#92646) Czimby válasza dugesz77 (#92640) üzenetére


Czimby
addikt

Még várok kicsit, és eszkalálok paypal felé...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#92647) norbert1998


norbert1998
veterán

Megjött az Orico autós töltő. Nagyon durván minőségi érzete van, az állam majdnem eldobtam :C

Megjött az YKZ dupla töltő is, ami 2$ sem volt darabja. Ez is jónak tűnik, használat után is.

(#92648) MarioAna válasza petipetya (#92635) üzenetére


MarioAna
senior tag

Flash salen van a kék 17.99USD-ért, a fekete pedig 19.99USD-ért, de az alábbi kuponokkal még lehet lentebb tolni:
Coupon 1 ($15.99): XM20L830 - még most élt
Coupon 2 ($17.99): XMB830

15.99-ért én is berendeltem :( :DDD

#xiaomi backpack, hátizsák, leisure

[ Szerkesztve ]

(#92649) ANOka


ANOka
őstag

Tépőzáras "pánttal" (?) rendelkező minőségi papucs nincs? (Amivel a lábfejed vastagságához tudod beállítani.)
Itthon a "madaras teszkóban" már rég nem láttam ilyet, pedig a mostani papucsokat is ott vettem és legalább 5 évesek! Kopottak, de használhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#92650) ANOka


ANOka
őstag

Csúcskategóriás USB teszter létezik? Pl. a Xiaomi/Orico/BlitzWolf/stb. nem gyárt ilyet?
(Durván fogalmazva: USB teszterek csúcs "iPhone"-ját keresném, pedig Androidos vagyok! ;] )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.