Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92101) Kernel válasza fery02 (#91648) üzenetére


Kernel
nagyúr

Szakmai szemmel elég durva ez a hozzászólás, főleg a fizikaórán elvileg tanított soros kapcsolás nem értése miatt. Soros kapcsolásban egy és ugyanaz az áram folyik a körben, vagyis csak egyforma lehet az áram mindegyik cellán.

Viszont azt már sokszor leírtam én is, a soros kapcsolás örök átka, hogy először nyilván a leggyengébb fog lemerülni, majd túlmerülni, sőt később még át is fordulhat rajta a feszültség, ami nem mindig tűnik fel.

Ezzel én is már többször szembesültem, hogy nem veszi észre az ember, csak mikor már kinyíródott az egyik akku. Ezért én be is fejeztem a ceruzaelemek akkuval történő helyettesítését, ilyen esetekben nem is tudom ajánlani.

Állítólag ezek a mai Varta akkuk már minőségileg nem sokban térnek el az Eneloop-októl

Miután ugyanazt a technológiát gyártják R2U néven (Ready to Use, feltöltve árusított). Bár később trükköztek is állítólag, ilyen névvel kijött hagyományos akku is.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#92102) beg


beg
veterán

A reflinkes hozzászólásokkal együtt a rá adott válaszokat is kénytelenek vagyunk törölni.
Legyetek szívesek kihagyni azt a nyomorult lkid részt a gearbest linkekből.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92103) enginev3.0 válasza MADcat (#92096) üzenetére


enginev3.0
félisten

US, én meg megrendeltem

Grr
Asszem van átalakítóm

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92104) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok! Gearbesten rendelnenk 30dollarert. Penzvisszafizetesi garancia itt is el az ingyenes stallitasnal, vagy regisztralt csomagnal ervenyes? Vagy mitol fugg?

(#92105) andrisbandi válasza bexinho23 (#92104) üzenetére


andrisbandi
őstag

Akkor érdemes fizetni érte, ha nem PayPallal vásárolsz.
Így, ha véletlenül nem kapnád meg a GB újraküldi, esetleg kifizeti.

Áfázásra nem vontkozik.
22 EUR felett valószínüleg "elkapják". +ÁFA+2.500Ft.
- Ezt elkerülni az "EU Express" (DPD futár) szállítást kell választani.
[kép]

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#92106) KisApám


KisApám
addikt

Legújabb SnapUp "okosság", ami még előtte sosem volt.
Leütöm a terméket, OK, erre kéri a telefonszámomat... :((( Persze lecsúsztam.
Vittem már 2 db ezt-azt, sosem kérte, erre meg nesze... :((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#92107) sambenez válasza KisApám (#92106) üzenetére


sambenez
addikt

Ott van a details-ben a leírás, hogy töltsd ki előre az adatlapod.

(#92108) ANOka válasza dashed (#92063) üzenetére


ANOka
őstag

Köszönöm, ennyit megért nekem is, mivel még nincs ilyen termékem.
Amúgy is szemeztem konkrétan ezzel, csak nem ismerem a MantisTek minőséget.

(#92109) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tegnap voltak OLK-ban túlórázni kínai csomagokat, szóval lehet várni a postást

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92110) KisApám válasza sambenez (#92107) üzenetére


KisApám
addikt

Eddig sosem volt probléma.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#92111) Dr. Romano válasza enginev3.0 (#92109) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Vagyis akkor a rendeléseink után több pénzt keresnek? ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92112) ANOka


ANOka
őstag

Hogy a p.....ba van ez?
A BangGood-on ha rákeresek a "xiaomi mijia" led lámpára, akkor a keresési találatoknál 5,91 USD-t ír, de ha rá kattintok akkor a termék oldalán már 17,19 USD! :F :W :(((

(#92113) TheProb


TheProb
veterán

Másnak is van mostanában olyan csomagja, amit már illett volna megkapnia, de még sehol semmi?
Nekem mind GB-s, mind BG-s, valamint Ali-s cuccaim is vannak amit már 1+ hónapja rendeltem és nem jött meg. Több olyan is van, ami már hetek óta elvileg az országban van és nem hozták ki. Mi a szar van? Embargózott a posta és nem kapok meg semmit vagy mi? :D :W

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92114) ANOka válasza TheProb (#92113) üzenetére


ANOka
őstag

Van!
Egy Alitól rendelt sz@ros kábel 45 napja úton van, pedig van hozzá TN.
Utolsó bejegyzés: 2017.08.20. - "Puding"-ból elküldve.

[ Szerkesztve ]

(#92115) zoltan6 válasza MADcat (#92099) üzenetére


zoltan6
őstag

usa-ba nem 110V van? :F

(#92116) ANOka
jó,de ennek nincs külön tápja,hanem egyből a dugaljba megy,biztos hogy ez is univerzális?

[ Szerkesztve ]

(#92116) ANOka válasza zoltan6 (#92115) üzenetére


ANOka
őstag

Annyi, de manapság már minden terméket tápját univerzálisra gyártják.
Nézz megy pl. egy USB töltő, hogy mi van rá írva: Input:100-250V 50/60 Hz.

Azonos gyártó soron készül, csak a dugvillájában tér el a legvégén.

[ Szerkesztve ]

(#92117) cadtamas


cadtamas
tag

Jeee, sikerült megcsípni egy 2 dolláros mikroszkópot. :)

(#92118) norbert1998 válasza TheProb (#92113) üzenetére


norbert1998
veterán

Majdnem mindenem az elmúlt 1.5 hónapból :(

Nekem a LED óta ninc ssikerem :/
Még a DOOGEE BL5000-el sem, pedig az faja lett volna 70 dolcsiért...

[ Szerkesztve ]

(#92119) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

csak összejön valami apróság :D

Lumia 950XL

(#92120) TheProb válasza norbert1998 (#92118) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor lehet, hogy posta "sztrájkol"...
Bár fater már rég megkapta a cuccokat, amiket bőven az enyéim után rendeltem... Kezd tele lenni a tököm, hogy egy csomó mindent várok, de semmi se jön meg. :/

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92121) DJGABI válasza MADcat (#92096) üzenetére


DJGABI
addikt

vajon jobb lehet mint a repeater v2? 🤔mondjuk bajom azzal sincs... ehh lesz ez még olcsóbb is.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92122) Kernel válasza zoltan6 (#92115) üzenetére


Kernel
nagyúr

https://www.aliexpress.com/item/-/32809800328.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#92124) ANOka válasza zoltan6 (#92115) üzenetére


ANOka
őstag

Gondolod, hogy más-más típusú táppal fognak sz@rozni a gyártásnál, mikor egy univerzális globális típussal is letudhatják?

(#92125) beg


beg
veterán

A topik nem piac, arra ott a hardverapró. Kereslet-kínálat ott találkozhat, itt nem (még akkor sem ha haszon nélkül menne).
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92126) AndrewBlase válasza TheProb (#92113) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Van egy május 20.-i rendelésem, ami még nem érkezett meg. Pedig "elvileg" május 31 óta az országban van. Csak kérdés, hogy melyikben! :F

Miért mindig én???

(#92127) szabifotos


szabifotos
senior tag

Sziasztok!

Mi band 2 kupont tudunk jelenleg? GB-n "miband98" nekem nem megy már. :F

(#92129) Dr. Romano válasza ZsoltG60 (#92119) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kamu! Abban a pillanatban nyomtam amikor 00000 volt és előtte nyomtam tonnányi F5-öt és azt írta nem vagyok Lucky! Te valami scriptman vagy? :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92130) ZsoltG60 válasza Dr. Romano (#92129) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Ha nullán nyomsz az már késő :D
kb 1-2 másodpercnél nyomtam..ez ma a második cucc ami jött bár az első Back Order így abból nemtudom mi lesz :(

Lumia 950XL

(#92131) Robynho


Robynho
tag

Ilyen időjárás állomás monitort tudnátok nekem ajánlani?
Igazából nem túl sok mindent várok el tőle
-ébresztés
-rádió
-benti-kinti hőmérsékletet, hogy mutassa

Köszi!!

(#92132) Dr. Romano válasza ZsoltG60 (#92130) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem tudom mit jelent, de gondolom csak megkapod ha már megrendelted nem? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92133) w.miki


w.miki
veterán

Nem snap-up, de ezen az akciós ventilátoron gondolkodom:
Bladeless Silver Fan 16" With Remote Control AirFlow Cooling Fan 110/220V 40USD, enyiért még lapátosat sem kapni.
Nyárra jó lehet. szerintetek?
Látom csodát (hűvöset) nem lehet azért várni :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92134) Norby86 válasza Dr. Romano (#92065) üzenetére


Norby86
őstag

Ezek a scriptek micsodák pontosan?
Mert én is "snap up"-al próbálkozom de sosem sikerül eltalálnom, pedig nézem és a 00.00.00 másodpercben rányomok. Már irja hogy sorry...
Mikor érdemes nyomni?

-Norbi-

(#92135) Saccco válasza Norby86 (#92134) üzenetére


Saccco
nagyúr

Előbb.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#92136) ZsoltG60 válasza w.miki (#92133) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Lesz abban is 2 óra múlva, 2500 forinttal olcsóbban és 50 darabos készletből lehet próbálkozni... Úgy már könnyebb elcsípi .

Bladeless Silver Fan

Lumia 950XL

(#92137) sambenez válasza Norby86 (#92134) üzenetére


sambenez
addikt

A scriptet nem tudod megelőzni. Ráadásul érdekesen jár a visszaszámláló óra is. Két külön ablakban volt megnyitva nekem 2 tárgy, és nem egyformán járt a visszaszámlálás. Szóval amikor neked 00:00 akkor lehet már régen letelt az idő a szerveroldalon.

(#92138) fant0mi válasza w.miki (#92133) üzenetére


fant0mi
addikt

Egy sima ventilator nem csinal huvoset, csak kevergeti a meleget.
Ez a lapat nelkuli jo design, csak veszett hangos. Nem kene.

(#92139) Kernel válasza Dr. Romano (#92129) üzenetére


Kernel
nagyúr

Felesleges annyit frissíteni, annak csak annyi a szerepe, hogy a böngészőben kijelzett idő szinkronba kerüljön a szerveridővel. Ehhez bőven elég az utolsó percben egyszer frissíteni.

Más kérdés, hogy még úgy sem leszel tökéletes szinkronban, a ping nagysága miatt. Ezért kell hamarabb kattintani.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#92140) Norby86 válasza sambenez (#92137) üzenetére


Norby86
őstag

Hmm ez fura. Akkor majd legközelebb gyorsabban próbálom. :) De próbáltam 30 másodpercnél is, azt irta még várjak. De nemtudtam hogy már előbb is lehet kicsit mint hogy eléri a 00.00.00-át. Ezt jó tudni.

-Norbi-

(#92141) maestro87 válasza szabifotos (#92127) üzenetére


maestro87
őstag

miband99 vagy miband100 ha még jók. De bg-ra is van most vagy fél dollárral többért, a kódját most nem találom.

(#92142) Dr. Romano válasza Kernel (#92139) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Értem köszi az infót, így már világos. Ilyen szoros versenyben minden kis apróság számít amire normál esetben nem is gondol az ember :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92143) w.miki válasza ZsoltG60 (#92136) üzenetére


w.miki
veterán

addigra remélhetőleg alszom :DDD
de úgy néztem nem erősebb egy lapátos ventinél, nem szabad csodát várni
(#92138) fant0mi : igazad lehet

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92144) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

A BG-n kapható fúrógépes lemezvágó ollók között van valami különbség minőségre? ( az árak kicsit eltérőek, de a képek szinte mindegyiknél ugyanazok)

(#92145) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok! Erre valaki?

(#92146) Kernel válasza cbrfireblade (#92144) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez általában így van, hogy sokféle áron teszik fel ugyanazt a terméket, több eladó is. Azt próbálják kihasználni, hogy így nagyobb eséllyel kattint rá valaki, aki épp nem néz szét rendesen, hogy van-e olcsóbb is ugyanabból.

(#92145) P.mini

Ezek meg általában működnek, de azt senki nem fogja megmondani, hogy melyik esik a (minimális) hibaszázalékba, kinek kallódik el a postája stb.

Tűzveszély pedig sok esetben alaptalan, laikusok félelme. Persze, nem akarom bagatellizálni, de sokszor olyantól félnek, ami már túlzás.

Azért is kapsz nehezen választ, mert nehezen megfogható maga a kérdés is, vagy nem érdemes ilyeneken variálni. Vedd meg, ha tetszik, ez ilyen dolog.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#92147) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!

Basszus, mióta rátaláltam a fórumra folyamatosan talicskázom a pénzt a Banggood-ra! :C :C

SJCAM SJ7 STAR-ra pályáztam snapup-ban ami nem jött össze, viszont behúztam egy késkészletet.
Már az előző rendelés kifizetésénél is néztem, hogy paypalnál Ft-ban adja meg a fizetendő lóvét, ha jól gondolom ez azt jelenti, hogy paypal váltja majd dollárra. Beállításokban az van, hogy a bank váltson, ebay-en simán dollárban írta ki a végösszeget, csak banggoodnál szórakozik. Ráadásul kifizetés előtt se ajánlja fel a beállítást, hogy ne a paypal váltson. Ötlet esetleg?
Előre is köszi!

(#92148) fant0mi válasza jackbacsi87 (#92147) üzenetére


fant0mi
addikt

Banggood valt. Allitsd at a banggoodon dollarra.

(#92149) Dr. Romano válasza jackbacsi87 (#92147) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sok esély volt hogy az a kamera 3db-al összejön ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92150) szabifotos válasza maestro87 (#92141) üzenetére


szabifotos
senior tag

Sajnos nekem egyik sem megy. BG-n a "mi32bd2" sem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.