Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92451) enginev3.0 válasza ReFleXx (#92450) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

Már 2× volt akciós náluk, csak gyorsan kifogy, de másodjára sikerült rendelnem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92452) Dluinet válasza anonymus89 (#92444) üzenetére


Dluinet
nagyúr

3-10nap
de attól, hogy nézed, nem fog előbb megérkezni ;]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#92453) zeon.hu válasza vacs (#92411) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Örülök, hogy van kivétel, nekem sajnos minden GB-en kívül rendelt cucc késésben van.
Kivárom mindenhol a maximális időt refund előtt, de kellemetlen, mert van közte több olyan, ami napi használatra kellene.

(#92419) Batib: Nekem tegnap érkezett, már használom.

#?*@&!

(#92454) spidersoft


spidersoft
senior tag

Banggood érdekesség: rendeltem a nagy akciózások előtt egy MB2t, ki volt írva, hogy szeptember 1-jén lesz restock. Ehhez képest aug.31-én elküldték és "Points gained by Order delay compesation +50". :C

Vettem két szilikon kábelrendezőt (0.99 CAD volt a kettő). No, ezzel nincs jó tapasztalatom. Maga a szilikon (szerintem nem szilikon, a mi USB lámpa nyeléhez hasonló TPE) még jó lenne: kicsit csámpás meg sorjás, mint minden egydolláros kínai cucc, de összességében mégis korrekt, jól tartja a kábelt, nem öt centiről nézve még szép is. Viszont a kétoldalas ragasztó bármihez remekül tapad (bútorlap, fém, festett felület, stb), leszámítva a kábelrendezőt :D Már mindkettő lefordult... szerintem két kis csavarral lesz feltákolva :DDD 12 napot futott, ami viszont nem rossz...

Újabb adag farmergomb, 20 napot utazott. Könnyű szerelni, kb. 600Ft/50db, gombos húzentróglihoz kiváló (szörcs: button suspenders, a 2,5cm-eseket nem ismerem, de szerintem kell a 3,5cm -- ezt speciel érdemes lehet Kínából, mert itthon vagy drágább, vagy rosszabb minőséget adnak, ráadásnak itthon nem láttam gombosat, mióta effélét hordok). 6db kell egy nadrághoz, tehát 8 nadrágra való adag, és kettőt lehet rontani :D ha minden jól megy, akkor egy nadrágot így 72Ft-ból lehet felszerelni. már csak ilyen húzentróglikat hordok, még gumis derekú nadrágokba is löktem ilyen gombokat. a patentoshoz képest nehezebb kicsit a kezelése, de nem gombolódik ki autó ülésben, boltban az alsó polcon matatás közepette, más hajlongás, meló, stb. esetén). Kombináltfogó-szerűségekkel viszont nem lehet összetolni, mert a fogó pofái a csuklója miatt ívesen közelítenek egymás felé, így elhajlítják az alumínium szegecset. Kis satuval viszont másodpercek alatt összetolható.

Korábbiakhoz: valóban érdemes írni, hogy mit honnan rendelt az ember -- én július 30-án kezdtem el írni, és 39734Ft-nál tartok 36 rendeléssel :W Mondjuk ebből 16.449 nem az enyém, de akkor is 23285Ft másfél hónap alatt... télleg, inkább dohányoznék :DDD

(#92453) zeon.hu: nekem pont van egy 37 meg egy 34 napos GB rendelésem... ami már kezd közelíteni a sokhoz :U 40 nap után szoktam érdeklődni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92455) dugesz77 válasza enginev3.0 (#92449) üzenetére


dugesz77
őstag

Tegnap nekem is megérkezett. Kellemes csalódás. Egy vezeték nélküli x360 kontrollert egy kínai wireless receiver-el egyből felismert. Ennyit megért nekem.

(#92456) norbert1998


norbert1998
veterán

Ezek a kuponok non-stop expired-ek. Mit lehet ezzel kezdeni, ha elvileg check back weekly? Két hete nem tudok semmit se venni, mert mindenre expired.Két hete mondjuk vettem pár dolgot, de ennyi... Azóta semmi

(#92457) storm3


storm3
senior tag

Lepin "Lego"-t valaki rendelt már? Mik a tapasztalatok? Csak örömódákat olvasok róluk...

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#92458) Degeczi válasza storm3 (#92457) üzenetére


Degeczi
nagyúr

(#92459) HoTaZo válasza HoTaZo (#92413) üzenetére


HoTaZo
őstag

Senki nem vett még cipőt kintről? :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#92460) jjeahh válasza HoTaZo (#92459) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én évente rendelek 1-2 párat (itt van néhány), de ebayről és még sosem volt gondom sem a mérettel, sem a minőséggel, szal... nem tom :B . Amúgy gondolom ugyanúgy műkszik a dolog, mint bármilyen más termékeknél (ebayt ismerem, ott pl. lehet panaszkodni).
szerk: most néztem meg alaposabban a cipőt, amit kinéztél, nekem ezek a fajta talpak eddig nem váltak be, a varrás hamar szétszaggatja az egészet.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#92461) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi toll betét akciós a GB-n 1,99$ de pontokkal még lejjebb vihető.

Jópofa ez a halálfejes kiskanál most akciós is csak kár,hogy nem egy egész készletet adnak ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#92462) andrisbandi válasza HoTaZo (#92459) üzenetére


andrisbandi
őstag

Kínai garanciáztatás, pénzvisszafizetés, visszaküldés

22 EUR-tól áfaköteles.

EU express, ÁFA és VÁM mentes vásárlás Kínából

Kétes minőségű/kényelmű cipőt nem vennék.
A jó cipő nagyon hálás tud lenni, érdemes pénzt áldozni rá.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#92463) ollie válasza HoTaZo (#92459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a probléma, hogy ha nem jó a méret, vagy hibásat küldenek, vagy más miatt akarod visszaküldeni, akkor egy vagyonba fog kerülni neked a posta.

***

(#92464) TheProb


TheProb
veterán

Ez az usb fesz teszter és műterhelés mennyire lehet jó cucc? [link]
GBLEDSDS-el ~760Ft

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92465) HoTaZo válasza ollie (#92463) üzenetére


HoTaZo
őstag

Paypal fizetés lenne. Az fedez, nem?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#92466) jjeahh válasza andrisbandi (#92462) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"A jó cipő nagyon hálás tud lenni, érdemes pénzt áldozni rá."

Na ebben nagyon egyetértek. Persze azért ha drága az még nem jelenti azt, hogy jó...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#92467) Pítőr válasza TheProb (#92464) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Nagyon, ezt hasznalom minden mobilomnál/akkumnál, és eddig egy csomó hamis akkut sikerült kiszűrnöm vele, illetve akku elhasználódás mérésére is tökéletes.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#92468) TheProb válasza Pítőr (#92467) üzenetére


TheProb
veterán

Akkut hogy tesztelsz USB-s csatival?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#92469) Digitalpimp válasza chatran (#92392) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az eladónak igencsak felpörgettük a magyarországi üzleteit! :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#92470) ANOka válasza Digitalpimp (#92469) üzenetére


ANOka
őstag

Csak nehogy a végén ő is Kínából rendelje, mert a hazai ipar nem bírja a kereslet felfutását! :DD

(#92471) FingR86 válasza TheProb (#92468) üzenetére


FingR86
őstag

gondolom powerbank-ra gondolt. mennyi teljesitmeny jön ki egy fullra töltött bankból.

(#92472) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Segítséget szeretnék kérni tőletek.

A problémám az lenne, hogy van egy termék, nevezetesen ez amit 10-én kifizettem. Ennek ellenére 2 napja Back Order státuszban áll a dolog. Rz pontosan mit jelent? Valamint szerintetek visszakérjem a pénzt, amennyiben ez lehetséges?

Ebay-ről elég sokat rendeltem már, de innen nem és nem tudom az itteni szabályokat annyira. Ebay-en még soha nem láttam ezt a státuszt.

Köszönöm előre is a segítséget! :R

(#92473) w.miki válasza jjeahh (#92460) üzenetére


w.miki
veterán

ezek kényelmesek is?
Mert akkor dobhatnál linkeket is hozzájuk

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92474) pn4hvq válasza Kakaduku (#92472) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A Back order kb. azt jelenti, hogy beszerzés alatt. Nekem is van ilyen megvásárolt termékem jelenleg, de küldtek is róla emailt, hogy mikor érkezik be hozzájuk. Én türelmesen várok.

(#92475) Bornie127 válasza Kakaduku (#92472) üzenetére


Bornie127
senior tag

Azt jelenti, hogy jelen pillanatban elfogyott, de hoznak még belőle, 10-15 munkanapot írnak a feladásig.

Ha mégsem akarod megvenni, akkor cancel order, aztán 1-3 nap alatt visszamegy a pénz.

(#92476) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Szivargyujtó elosztót hogy keressem? Köszi! :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#92477) Dr. Romano válasza MADcat (#92476) üzenetére


Dr. Romano
veterán

car charger splitter-re dobál ilyeneket

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92478) petipetya válasza Ghard (#92345) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megmondtam. Köszi, meg is rendeltem ennyiért. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#92479) Pítőr válasza TheProb (#92468) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Beleteszem a mobilba/tabletbe:)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#92480) Dolphine válasza MADcat (#92476) üzenetére


Dolphine
addikt

Én ilyet vettem, nagyon jó!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#92481) MADcat válasza Dr. Romano (#92477) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

köszi! :R

(#92480) Dolphine

neked is! :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#92482) jjeahh válasza w.miki (#92473) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sajnos már egyiknek sem él a linkje... max más eladóktól ha be lehet szerezni őket. A Pro Keds nagyon jó, kár, hogy azóta sem találtam ebayen feketét belőle :( , a Superga tipikus Superga, brutál sok anyag van benne, ezért nehéz is, a talp is elképesztően minőségi gumi, de olyan mint az olasz autók, hamar szétesik :D . Persze van amikor eltalálják jól és hosszú évekig kiszolgál. A Kawasaki sajnos jelenleg ettől az eladótól, akitől vettem, feketében jelenleg max 40-esben van, bevált cucc és nekem kényelmes, de szerintem inkább tavaszi-őszi, szal nyáron meleg. A Toms elképesztően kényelmes és pillekönnyű, mint a legtöbb Toms, de az orrán a talp hamar leválik. A sima olcsó Keds nem valami kényelmes és a vászon műanyagos vagy nem tom, mert nyáron éget rendesen... A két bakancsot meg nem ebayről vettem, azokat helyben vásároltam, az újkori árukat inkább el sem árulom, de legalább jók. Most egy ilyent nyúzok, okés lenne, de a talpa hamar leválik ennek is... :(
Szal ezekből amit merek ajánlani, az a Pro Keds meg a Kawasaki, utóbbinak az ára sem vészes és rengeteg színben kapható... esetleg a Superga anyagfétisben szenvedőknek :D
szerk: az utolsó két link EU-s, cipőt csak onnan szoktam rendelni :B

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#92483) dugesz77


dugesz77
őstag

Elephone ELE MGCOOL Band 2 okos karkötő a GBELSH3 kóddal most 13,99$-ért elhozható.

Videókat nézve róla nem is rossz.

(#92484) Dolphine válasza MADcat (#92481) üzenetére


Dolphine
addikt

Szívesen! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#92485) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Keresek USB3 HUB -ot, 3-4 csatlakozósat. Közben láttam olyat amihez külső tápot is adnak.
Jól gondolom, ez azért lehet tartozék mert, ha olyan pl. külső HDD -t kötnek rá akkor legyen plusz áram?

Van bevált jó márka jó áras valakinek a tarsolyában?

(#92486) Dr. Romano válasza lacko6 (#92440) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mert annyira nagy ritkaság lett az AA elem vagy mi van? Gyere el adok párat :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92487) Dluinet válasza Nikaré (#92485) üzenetére


Dluinet
nagyúr

aliexpress: Ugreen vagy Orico

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#92488) sto1911 válasza storm3 (#92457) üzenetére


sto1911
veterán

Megérik az árukat, én rendeltem mostanában néhány kisebbet. Persze itt előfordulhat, hogy egy-egy elem nem pontosan illeszkedik, de nem vészes, ennyiért belefér.

(#92489) DeFranco válasza TheProb (#92464) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszönöm ezt most megrendeltem én is.

(#92490) zsolt1225 válasza Digitalpimp (#92469) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nahát, annyira ajánlottátok már itt, hogy én is berendeltem :D
Pedig képekről nem tűnik egy nagy dolognak, de hiszek nektek, hogy jól fogok járni vele.

(#92491) HoTaZo válasza andrisbandi (#92462) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hú, a te válaszodról lemaradtam. Bocsi!
A 22€ alatti mentesség megvolt, ma 21, 73€ dob az egyik váltó, az nekem jó, csak mi van holnap?...
Köszi a leírásokat! :R

Még filózok, hogy tetszik-e annyira, hogy ezt kipróbáljam. Csak nagy a nosztalgia érzetem a logó láttán a régebben a Diesel által használt irokéz fej miatt, csak ezen más a szöveg.

Igaz, láttam már fickót, aki az itthoni kínai boltban vágta a tulaj arcába a két nappal korábban vásárolt, de már szétnyíló cipőt. Mert az nem akarta kicserélni se. Hát kapott egy hosszas bejegyzést a könyvbe, fényképezve, minden.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#92492) fant0mi válasza Digitalpimp (#92469) üzenetére


fant0mi
addikt

En is noveltem a letszamot. Ha bevalik, ocsem is kap egyet, szereti a japan dolgokat.

(#92493) sing1ep1ayer válasza storm3 (#92457) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én rendeltem már. Minőségre érezhetően rosszabb az eredetinél és előfordulnak benne eldeformálódott darabok is. Figuráknál nem ritka, hogy a láb és a test a legkisebb mozdításra is szétcsúszik - nem elég passzentos. Ezekkel kábé semmit nem lehet kezdeni, maximum pillanatragasztóval fixálni.
Sima kockadaraboknál az elem tetején lévő összekapcsoló pöttyön gyakran van egy kis mélyedés. Ettől még tökéletesen teszi a dolgát, ez inkább csak kozmetikai hiba, de eredeti terméknél ilyennel biztosan nem találkozol soha.
Összességében azért az árát megéri, de készülj fel arra, hogy lehetnek olyan darabok, amit manuálisan kell majd megigazítanod, vagy esetleg helyettesítened. Eddigi tapasztalataim alapján úgy saccolom, hogy 100 elemből eggyel gond van. De ha a költségvetésed alacsony, akkor rendelj belőle, annyira azért nem rossz. De akik azt írják, hogy olyan, mint az igazi, azoknak ne higgy. Elmegy, többségében teljesen rendben van, a szettek nagyon klasszul le vannak koppintva (és összerakva tényleg mint a nagytestvér), de azért ez nem Lego. Szereléskor látni fogod.

(#92494) hattrickuser


hattrickuser
tag

Valaki GB Refund-al kapcsolatban tudna segíteni?

Please allow 1 business day for the transaction to appear in your account here:

Nem teljesen értem, hogy mit szeretne. Engedélyeznem kell valamit?

(#92495) fant0mi válasza hattrickuser (#92494) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem. Csak varj egy munkanapot, mig megjelenik a refund.

[ Szerkesztve ]

(#92496) hattrickuser válasza fant0mi (#92495) üzenetére


hattrickuser
tag

Köszönöm a segítséget! Ezzel a mondattal a google fordító kicsit megtréfált. :D

(#92497) dugesz77


dugesz77
őstag

Egy jótevőnknek hála kaptunk kuponokat Xiaomi törölközőhöz. A GBZSHHU kupont használva 3,99$-ért elhozható most a törcsi kék színben 80 darabig használható a kupon.

Amúgy a héten érkezett egy ilyen és csak ajánlani tudom. Jó minőség, puha , vastag, jól szívja a nedvességet. Mérete miatt inkább sport törölközőnek ,illetve hajra ajánlom(már akinek van még :D )

(#92498) betyarr válasza dugesz77 (#92497) üzenetére


betyarr
veterán

nagyobb nincs?ez max évának lenne jó falevél helyett :DDD

(#92499) dugesz77 válasza betyarr (#92498) üzenetére


dugesz77
őstag

Már hogyne lenne(140x70 cm) brutális árban persze :Y
A kicsiket össze kell varrni és problem solved..

[ Szerkesztve ]

(#92500) betyarr válasza dugesz77 (#92499) üzenetére


betyarr
veterán

hohh...ebbe aranyszálak vannak beleszőve,vagy mi a bánatért adják ilyen drágáért? :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.