Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92701) bexinho23


bexinho23
őstag

MicroUSB-s telefon töltőt tudtok ajánlani (kompletten)?

(#92702) tboy93 válasza sanyie70 (#92700) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ali-n az offical ugreen store-bol a 20cm-es kábelt tudom ajánlani, az tényleg minőségi darab, cserébe vagy 1.5-2$ szokott lenni.

(#92703) bugizozi válasza retesz147 (#92695) üzenetére


bugizozi
őstag

A router kuponjának szövege meg is adta a kérdésedre a választ :D (yesyes)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#92704) woodworm válasza retesz147 (#92695) üzenetére


woodworm
veterán

Kellett ez? Remeg a kezem.

(#92705) petipetya válasza DeFranco (#92680) üzenetére


petipetya
nagyúr

Éppen ez az, hogy nem nő be. Mint írtam, 30 éve így vágom, és a következő évtizedekben is emellett maradok. Köszi a figyelmeztetést, de szerencsére nincs rá szükségem. :R Persze ettől még másnak jól jöhet.

"nincs rá lezsóidő"

(#92706) retesz147


retesz147
addikt

Gondolom Áfás történet lesz?

Jól van, én is költetek el veletek pénzt, nem csak mindig én költök az itteni ajánlatokra. :) Rohadt szenvedélybetegség....rendesen szomorú vagyok mikor nincs értesítő a postaládámban :)

És az ajtós cuccal van valakinek tapasztalata? Kiváltható vele egy "riasztó-kamera". Egy panelba nem szívesen tennék riasztót, kamerát meg feleslegesnek érzem.
Ha ez beállítható intervallumra és ha gáz van csipog a teló, nekem elég. Tudja? :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#92707) AtiSnatch válasza retesz147 (#92706) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Én még szombat/vasárnap is megnézem a postaládát :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#92708) gingerbalm válasza AtiSnatch (#92707) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

dettó, és ha más nem is, gyakran van benne a fősodron kívüli reklámújság :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92709) retesz147 válasza retesz147 (#92695) üzenetére


retesz147
addikt

Év szopása....anyit totojásztam, hogy elfogyott a kód....

Xiaomi 13 eu dev...

(#92710) vince válasza retesz147 (#92709) üzenetére


vince
őstag

Kipróbáltam most mindegyiket és működnek, legalábbis a kosárban a csökkentett árak jelennek meg (tovább nem mentem, de feltételezem, hogy annyit is kell fizetni :DDD ).

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#92711) Degeczi válasza vince (#92710) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Gearbest? Akkor kétszer sem biztos, ők trükköznek azzal, a kosártól a fizetésig érvénytelenedni tud a kupon és megugrik az ár... :(
(pont pár napja volt róla itt szó)

[ Szerkesztve ]

(#92712) retesz147 válasza vince (#92710) üzenetére


retesz147
addikt

sikerült végül....
kosárba tettem, elmentem paypalig....majd ott visszaléptem, mert rájöttem nincs pénz a virtuális kártyámon....beléptem bankba, utaltam...majd jött meló...10 percig nem foglalkoztam vele....kezdtem előlről...akkor már expired volt....de megtaláltam, hogy van függő rendelésem, és kifizettem....örül... :)

Xiaomi 13 eu dev...

(#92713) vince válasza Degeczi (#92711) üzenetére


vince
őstag

Gearbest. PayPal oldalán sem változott sz összeg, nálam továbbra is működik mindkét kód.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#92714) Degeczi válasza vince (#92713) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kevésbé keresett terméknél persze, nem fogy el a kupon. De rövid, nagy forgalmú akcióknál nagyon figyelni kell erre, ritka mocsok egy cég.

(#92715) Breki


Breki
veterán

Ezt sikerült valakinek bezsákolni?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#92716) retesz147 válasza Breki (#92715) üzenetére


retesz147
addikt

a fb-ről egy srácnak elvileg igen....

Xiaomi 13 eu dev...

(#92717) vince válasza Degeczi (#92714) üzenetére


vince
őstag

Jó, hogy mondod, bár én eddig is ellenőriztem (nem csak gb esetében), hogy a pp oldalon is annyi-e az összeg, mint a boltban volt :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#92718) sepsi0 válasza retesz147 (#92695) üzenetére


sepsi0
őstag

1 hónapja vettem 49,89$-ért....
Nagyon jó router! Csak kínai nyelvű.

(#92719) fateless válasza Breki (#92715) üzenetére


fateless
veterán

A 97 dodóból jönne le 50%, vagy az már a kedvezményes árnak számít?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#92720) hattrickuser válasza Breki (#92715) üzenetére


hattrickuser
tag

App.-ból eu pluggal 1 dollárral olcsóbb, még kód sem kell.

(#92721) fateless válasza hattrickuser (#92720) üzenetére


fateless
veterán

Épp ezért kérdezem én is :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#92722) FingR86 válasza hattrickuser (#92720) üzenetére


FingR86
őstag

de ő az 50%-os dologra gondolt sztem...

a 97-ből jött vna le 50%

[ Szerkesztve ]

(#92723) chatran


chatran
őstag

Az imént hoztam fel a postaládából: biciklilánc, kulcskarika bizbasz. Milyen frappáns nevet lehetne ennek adni? :)
Azon kívül, hogy pörgetem a kulcskarikákat egymáson, lehet még ezzel valamit kezdeni?
10 centért megérte, jó lesz pontoknak. Köszönet a fórumtársnak, aki linkelte.

Összehasonlító kép a többi manapság divatos fidget bizbasszal a galéria végén.

(#92724) AtiSnatch válasza chatran (#92723) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nálam lánc bizbasz néven szerepel :DDD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#92725) vargalex válasza AtiSnatch (#92724) üzenetére


vargalex
félisten

Az én táblázatomban pontosan ez a neve. :)

Alex

(#92726) hattrickuser válasza fateless (#92721) üzenetére


hattrickuser
tag

Ja, nem :D
A kóddal visszarakja az eredeti Flash Sale nélküli árra, és: The Code you entered is not for this product.

Tehát 98.78-ért tudom én elhozni EU expressel az EU Plug-ost.
Mondjuk pontokat lehet használni, úgy nekem 87.57. Jó ár, de sajnos a 4G vodafone kártyánál vidéken nem jó.

(#92727) MittuDomain_ válasza vargalex (#92725) üzenetére


MittuDomain_
őstag

"Kézlefoglaló bicikliláncszem kütyü" a táblázatomban. :B

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#92728) AtiSnatch válasza vargalex (#92725) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Gyanús vagy. Ha kiderül, hogy a lakótelepen laktál anno, még a végén azt fogom hinni,hogy te én vagyok :D

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#92729) dugesz77


dugesz77
őstag

Valaki keres esetleg FM kisrádiót egy ilyen most érkezett.
Meglepően érzékeny, távoli adókat is egész jó befogja. Nálam nagy pozitívum,hogy 18650-es cellával kell táplálni amit adnak is hozzá ,bár egy 1500mAh csak de kezdéshez bőven elég(egy 3400-es Panával gondolom kimegy a világból). Szép a kijelző könnyen leolvasható. Mp3-at is szépen viszi, nem gondolkodik túl sokat. Kezelése egyszerű potméteres hangerő+ bekapcsolás időseknek is megy. Hangerő bőséges és jó minőségben is szól. Pont két hét alatt ért ide. Nálam mindenképpen ajánlott.


(#92730) Talala


Talala
senior tag

Megjött Aliról rendelt Tronsmart Chocolate töltő alig 2 hét alatt. Eddig nagyon jó kis kütyünek ígérkezik. Valaki tudna ajánlani hozzá konnektorba dugható töltő fejet?

[ Szerkesztve ]

(#92731) fecus


fecus
őstag

Valaki vett már olyan cipzár javító szettet amivel a letört húzóját lehet pótolni.

Hogyan kell érteni a megadott méreteket?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92732) Breki válasza FingR86 (#92722) üzenetére


Breki
veterán

Ennyi 52.78

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#92733) lacko6


lacko6
senior tag

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version

[link]4.99$ wsssport6

[ Szerkesztve ]

(#92734) GIJoe válasza dugesz77 (#92729) üzenetére


GIJoe
addikt

hmm, és fm ébresztős funkció van e?

(#92735) retesz147 válasza lacko6 (#92733) üzenetére


retesz147
addikt

még jó hogy 2 hete vettünk csomóan kínai verzió drágábban.... :W

Xiaomi 13 eu dev...

(#92736) lacko6


lacko6
senior tag

Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb

[link] 8.99$ wsssport7

(#92737) vargalex válasza AtiSnatch (#92728) üzenetére


vargalex
félisten

Nem, a város másik végén, Végardón. :)

Alex

(#92738) pooty válasza fecus (#92731) üzenetére


pooty
tag

Én bepróbálkoztam egy szettel, de egyáltalán nem ajánlott: a zipzár kocsiját egy műanyag pattintós cucc zárja össze, ami egy sima húzásra szét is pattan. Nem beszélve arról, hogy nem kevés próbálkozás után sikerült egyáltalán felhelyezni. Ötletnek jó, de így használhatatlan...

(#92739) avena71 válasza vargalex (#92737) üzenetére


avena71
tag

Én meg a piacnál,a Vörössipkásokon ;) :Y
Bár 3 éve Bp-n... :)

(#92740) vargalex válasza avena71 (#92739) üzenetére


vargalex
félisten

Sok itt a sárospataki... :) (És ezek szerint Budapesten is.)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#92741) dugesz77 válasza GIJoe (#92734) üzenetére


dugesz77
őstag

Óra rész nincs benne, ezért nem lehet , illetve a kikapcsolást lehet időzíteni. Elég érdekes funkciója,hogy az usb kábellel nem csak tölteni lehet hanem egy pc-be dugva felismeri mint külső hangkártya , működik most próbáltam le.

[ Szerkesztve ]

(#92742) fecus válasza pooty (#92738) üzenetére


fecus
őstag

Értem. Mondjuk 56 Ft-ot megérne a próba.
A méretre nem tudsz választ? Mit mérjek az eredeti húzón?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92743) dugesz77


dugesz77
őstag

Tegnap érkezett a Tomtop-ról a kicsi elsősegélytáska. Most is akciós a WHQ010 kuponnal 2,96$-ért elhozható. Ilyen a készlet, végül is kis kiránduláshoz ilyesmihez megteszi.

(#92744) Batib válasza dugesz77 (#92741) üzenetére


Batib
őstag

Van neki állomás memoriája? Progamozható? Köszi

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#92745) pooty válasza fecus (#92742) üzenetére


pooty
tag

Nekem úgy jött le, hogy ezek standard zipzár méretek, a 3 fajta közül az egyik biztos jó lesz neked, hacsak nem valami spéci zipzárhoz kell.
Az a baj, hogy már nem tudom, h hova kevertem, hogy megmérjem neked, hogy mit mérjél :)

[ Szerkesztve ]

(#92746) dugesz77 válasza Batib (#92744) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze. Automatán végig keresi(lehet kézileg is beírni a frekit a számsorral ) így hirtelen nem találom mennyi a maximális memória de 10 nél több ,mert nálam 14 adót talált. Német DHL-es Tn-el küldik.

[ Szerkesztve ]

(#92747) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Tudtok ajánlani valami 350ml körüli termoszt? Lehetőleg olyat amit ha bedobok a táskámba akkor magában tartja a tartalmát :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#92748) Titmouse09 válasza retesz147 (#92735) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Ne is mondd. Azóta mindig gondolkozom mikor kupon van, hogy veszek egyet olcsón, aztán az átlag javul.. :U
Csak sajnos most állítottam le magam a vásárlásról.. what to do...

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#92749) Black&White válasza AllTheBest (#92747) üzenetére


Black&White
addikt

Viomi?
Nem a legolcsóbb, de ez pl. jó minőségű. ☺️

(#92750) vince válasza lacko6 (#92733) üzenetére


vince
őstag

Köszi, behúztam hármat belőle (hirtelen egy csomó családtagom regisztrált gearbestre :DDD)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.