Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86501) cikasz válasza 4m@15 (#86499) üzenetére


cikasz
őstag

köszönöm :R

Update : Nem néztem a szállítást az még plusz 6 dollár így már nagyjából egy árban van a többi webshop áraival :( :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#86502) cikasz válasza CHIPman (#86497) üzenetére


cikasz
őstag

jó rendben...
másodszorra meg csak azért linkeltem, hogy ne kelljen visszakeresgélni annak aki akar válaszolni a kérdésre!
:B

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#86503) Imy


Imy
veterán

Lakás vásárlás előtt állok.

Mit érdemes e-bayről rendelni bele, ami jó áron van?
(LED izzót nem hiszem, hogy veszek, mert ha nem jó, és leég miatta, az nem nyerő)

Minden apró, jól kinéző cucc érdekel, amit számításba lehet venni.

(#86504) 2thletme2day válasza CHIPman (#86497) üzenetére


2thletme2day
őstag

Az egyik link alatt az én hozzászólások olvasható amelyet figyelmen kívül lehet hagyni. Megérkezett végül a rendelt termék csak nagyon nagyon lassan.

(#86505) peestike válasza Imy (#86503) üzenetére


peestike
senior tag

Jó néhány ledet vettem már kínából lakásba is, családi házakba is. Pár kiégett mindenhol, viszont tűzoltó sehol sem kellett... :)
Energiatakarékosban is van technika, akár az is éghet...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#86506) Yasuo válasza Imy (#86503) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Az ilyen több részes képek eléggé felkapottak, szvsz jól is néznek ki, és nem is drágák.

S9+

(#86507) Imy válasza Yasuo (#86506) üzenetére


Imy
veterán

Köszönöm, ez igazán jól néz ki. :) Még jöhetnek a tippek, ötletek.

(#86508) xxxjjjkkk válasza peestike (#86505) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Ennyi tapasztalat már elég egy CE jelzéshez is.
Nem is értem.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#86509) haten válasza cikasz (#86501) üzenetére


haten
tag

Én ezt rendeltem pár napja valamivel 6000Ft alatt. Most még akciós.
http://www.gearbest.com/speakers/pp_345599.html
Remélem jó lesz, és meg is fog érkezni.

(#86510) trebrona válasza cikasz (#86496) üzenetére


trebrona
nagyúr

Fiam 2015 november óta nyüstöli, olyan, mint újkorában. Méretéhez képest hatalmasat szól, de körültekintően kell elhelyezni, mert az asztalról letáncol. :)
Annó videót is csatoltam: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#86511) BiP válasza zeon.hu (#86486) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi. Én is 6-án rendeltem, nem tudtam mi van, ideje lett volna megérkezni. Köszi a tippet.
A mobilappban látszik, hogy 22-én megkapta a posta. Azóta is b*sztak szólni. Remélem nem kukázták, mert ez már 2 hete.
Nem ez lenne az első, hogy nem szólnak és nem is hozzák ki.

(#86512) zeon.hu válasza BiP (#86511) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Torlódás lehet a postákon és az elosztóban.
Hozzám mindig 12-3 között jár a postás (nyilván, mert csak akkor van időm aludni... :O )
Most 2 nap is reggel/délelőtt jött, ilyet csak akkor csinál, ha nincs ideje előző napokon kézbesíteni.
Egyébként 5 csomag érkezett a héten (ebből 4 egyszerre), amiket kb 20 nap eltéréssel rendeltem.

#?*@&!

(#86513) BiP válasza zeon.hu (#86512) üzenetére


BiP
nagyúr

Elképzelhető, kicsit megnyugtattál.
De azért jövő héten bemegyek rákérdezni. Legutóbb is az volt, hogy a tracking azt írta, kiszállítva, átvettem, erre ott figyelt a csomag a postán. De nem hozták volna ki, vagy legalább szóltak volna...
Most meg semmi, úgyhogy talán tényleg csak torlódás van.

(#86514) fant0mi válasza BiP (#86513) üzenetére


fant0mi
addikt

Az van. Nekem is egy kupacban jott meg egy szatyornyi most penteken, aztan mar junius 18-22 ota az orszagban voltak. Meg van egy, amit varok ebbol az idoszakbol. Ne aggodj, jovo heten mar valszeg megkapod.

[ Szerkesztve ]

(#86515) #peter


#peter
csendes tag

Ismerösöm aliról rendelt és mást kapott mint amit rendelt.Mit tud tenni?

(#86516) xxxjjjkkk válasza #peter (#86515) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

megnézi az aliexpress topic összefoglalóját

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#86517) beg válasza xxxjjjkkk (#86516) üzenetére


beg
veterán

Vagy csendben maradni ha már segíteni nem akar.

#peter: A rendelések között az adott terméknél dispute-ot kell indítani, fotókkal. Ha nem lesz megegyezés, egy idő után beszáll az Ali is.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86518) w.miki válasza trebrona (#86510) üzenetére


w.miki
veterán

Hangerőben kb. mit tud?
Szeretnék egy olyan BT/jack hangszórót, ami egy kisebb házibulit is simán le tud zavarni.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#86519) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Nemrég keresett más is kerékpár villogót. Először a legolcsóbb tölthetőt rendeltem. Egész jó, csak az első(fehér) 50 perc után lemerül, bár 500 Ft-ért.. :)
Ez a modell, az eladó is megegyezik. :)
Most kicsit többet szántam rá, itt a[link] is.
Erről tudok egy nappali képet csinálni, még nem szereltem fel, ha igény van rá sötétben is készítek egyet!

(#86520) trebrona válasza w.miki (#86518) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor JBL-t nézegess, sokszoros áron! :)
Ez azért nem arra való.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#86521) xxxjjjkkk válasza beg (#86517) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

ezért kár volt megint a billentyűzetet koptatni, az ottani összefoglaló teljesen jól leírja, ellentétben a te 3soros reagálásoddal
urambocsáss mobilról nem volt kedvem linkelgetni

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#86522) beg válasza xxxjjjkkk (#86521) üzenetére


beg
veterán

Akkor együtt koptattuk feleslegesen. Most is.
Más témában is akkor légy ilyen következtes ha nem ide való ;)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86523) xxxjjjkkk válasza beg (#86522) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Látod nem figyeltél, mobilról írok, nincs billentyűzetem ;]
A témában kapcsolatban utbaigazítani valakit nem tudom mióta nem ide való, de látom nem nyugszol, ugyhogy legyen neked igazad, mindenben.

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#86524) XtremLor válasza trebrona (#86520) üzenetére


XtremLor
őstag

Hazibulihoz sovany a jbl is oda mar aktiv 2.0 kell minimum...persze mindenkinek mas az igenye.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#86525) trebrona válasza XtremLor (#86524) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekünk ez bőven elég volt a bérelt bungalowba, dehát igénytelenek vagyunk. ;)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#86526) #peter válasza xxxjjjkkk (#86516) üzenetére


#peter
csendes tag

És ilyen esetben mi szokott történni?

(#86527) w.miki válasza trebrona (#86520) üzenetére


w.miki
veterán

:( ha kisebb házibuli 10 ember, akkor sincs olcsó alternatíva?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#86528) XtremLor válasza trebrona (#86525) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem vagy igenytelen, mi projektor melle parositottunk egy ilyet focit nezni jo volt, de hazibulihoz tobb mely kell, legalabb is en ugy szeretem. :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#86529) xxxjjjkkk válasza #peter (#86526) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

ha nagyon mas akkor visszakapja a penzt, ha kicsit, pl szinbeli az eltérés, akkor alkudoznak, olyan 50% fele ki lehet alkudni

mi a konkrét termék?

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#86530) DJGABI válasza zebede (#86354) üzenetére


DJGABI
addikt

kíváncsiságból behúztam egyet (konkrétan az utolsót az üzletben). akksi halott, tettem bele sajátot, szerintem gyengébb mint az alis

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86531) purpledonkey válasza Samus (#86307) üzenetére


purpledonkey
tag

Helló! a Gearbestes ital adagoló mekkora palackhoz használható, milyen hosszú a csöve? Köszi!

(#86532) MADcat válasza dugesz77 (#86334) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hülye kérdés lehet, de mivel BT egér, tud közvetlenül a laptop BT vevőjéhez kapcsolódni? Vagy a stick mindenképpen kell. Nem esek kétségbe csak kérdezem. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86533) Degeczi válasza MADcat (#86532) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Remélem, h tud, én ilyen céllal vettem.
(dehát miért ne menne, BT)

(#86534) MADcat válasza Degeczi (#86533) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Pont most olvastam, előtte egy hsz-el írtad. :DDD Berendelek egyet. Megbízható hely?

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86535) dugesz77 válasza MADcat (#86534) üzenetére


dugesz77
őstag

A megbízhatóság mellett szól,hogy a Tomtop áll a háttérbe,ő meg elég régi motoros a szakmában, plusz ott a paypal ha valami gebasz lenne.
Néztem én is pár videót (például) működik szépen a beépített BT vevőkkel tehát nem kell az usbs csatoló hozzá.
Akciós amúgy az új verziós Xiaomi egér is a PASB kupont használva 10,99$ plusz ha van pont azt is lehet tudtommal használni hozzá. bár ez csak rádiós ha jól nézem.

[ Szerkesztve ]

(#86536) Degeczi válasza MADcat (#86534) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Én még sajnos nem innen, hanem drágábban rendeltem.
Mondjuk a Tomtop híre nem makulátlan, de régi cég, biztosan nem lehúzásra alapoznak - meghát ott a Paypal, ha gond lenne.

(#86537) MADcat válasza dugesz77 (#86535) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszi mindkettőtöknek! :R
9.38-ért pontozva elhoztam. Ráadásul ha jól látom, akksi is mellékelve van. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86538) #04441088 válasza XtremLor (#86528) üzenetére


#04441088
törölt tag

En is anno ra voltam porogre erre a bt hangfallal oldjam meg a kerti partit vagy hazibulit temara. Xtreme JBL-bol eleg eros mar, de megsem annyira jo. Eleg dragan vettem anno, de sikerult egy 5 ezres bukassal tuladnom rajta. Aztan amikor voltam MM-ben megfigyeltem hogy vannak allo hangfalak(persze igy a hordozhatosagat reszben elveszti) 60-80 kozott, amik NFC-sek BT-osok es kb. fel hangeron szarra vertek az Xtreme-t.

(#86539) ztibor


ztibor
senior tag

Boruit RJ 02-es fejlámpát nem tudtok valahol akciósan? Én csak a gearbest-en találtam.
Vagy valami hasonló tudású/árú tölthető fejlámpát futáshoz?
Valamint melyik 18650.es akkut ajánljátok hozzá onnan (védelemmel kéne, mert másba is használnám)

(#86540) Samus válasza purpledonkey (#86531) üzenetére


Samus
addikt

A már említett Nestea palack két literes verziója a legjobb hozzá. Másra nem tudod ráhúzni, mert a szivattyú rész nem megy be a palack nyakán. A hossza miatt beleférne 2.5 literes palackba is, csak hát a szája annak is kicsi.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86541) Beni2360 válasza Imy (#86507) üzenetére


Beni2360
félisten

A képeknél azért erre figyelni kell:
Package Included:
3pcs/5pcs Canvas Print Painting( No Framed )

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#86542) air válasza Samus (#86540) üzenetére


air
nagyúr

A 2l-es Nestea nem keskeny szájú?
A 1,5-es a széles.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86543) Samus válasza air (#86542) üzenetére


Samus
addikt

Igazad van. De mértem is. Nagyon maximum 28 cm az a mélység, ahová még leér. Az érdekesség, hogy a szilikon "kupak" úgy van kiképezve belül, hogy a normál szájú PET palacra is rá lehetne húzni. Hogy hogyan, és miért, azt homály fedi.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86544) XtremLor válasza air (#86542) üzenetére


XtremLor
őstag

1.5l nestea palackbol szinte a teljes tartalmat kitudja pumpalni, en is azzal hasznaltam a heten.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#86545) 4m@15


4m@15
tag

AliExpressen az USAMS butikban megint van 1$-os kupon, sőt kettő is.
Megint elcsábul az ember olyanra ami már van, vagy nem is kell... :C

USAMS Official Store

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#86546) gojko.m


gojko.m
senior tag

Sziasztok!

A konyhába szeretnék két USB csatlakozós, érintőkapcsolós LED lámpát [link].

Kérdéseim:
1. Van-e valakinek tapasztalata ezzel a fajtával? Örülnék, ha megosztaná velem (a tapasztalatait).
2. Milyen USB adapter ajánlott hozzá? Én egy ilyen 3 port-osra gondoltam: [link]

(#86547) Saccco válasza 4m@15 (#86545) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köszi, vettem egy 25 centis kábelt 0,56$. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#86548) Druss válasza Saccco (#86547) üzenetére


Druss
aktív tag

Szintén :D

Közben vettem EverBrite Official Store-ból szintén store kuponnal (van 1$ és 2$ is) egy ilyen lámpát 4,95$-ért. Ad hozzá 12 db elemet is. Remélem beválik.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#86549) dugesz77 válasza ztibor (#86539) üzenetére


dugesz77
őstag

Gearbest-nél a Boruit-ra a GBHS kupont használva 12% von le az árból így most az 9,8$-ért elhozható . Cellákra meg a GBATTS kupon von le 12%-ot az árból.

[ Szerkesztve ]

(#86550) mr_kickass


mr_kickass
tag

Sziasztok!

Vizallo (legalabbis cseppallo) Bluetooth hangfalak kozul melyik az ajanlott? Erkelyre lenne esti sorozgetesekhez, tehat nagy hang nem kell, de orulnek, ha nem szolna nagyon dobozhangon es nem kellene kidobnom harom honap utan. 20 USD korul szannek ra. Koszonom elore is a segitsegeteket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.