Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86951) kelly416 válasza tahepa (#86948) üzenetére


kelly416
veterán

Írni akartam, aztán meggondoltam magam, de akkor mégis írok. Nekem ugyanez a kihangisítóm van, és tök jó meg minden, de mégsem. Szerintem halk kissé. Vagy az autó utastere túl hangos (Mazda 626 DiTD kombi ráadásul), de engem mindig jól hallottak, azzal nincs gond. Szóval lehet, a kütyü nagyon jó, de ha az autó nem megfelelő, lehet bele tenni akármit. :))

Viszont itt én sem spórolnék a bejáratott ellenére, mert 2-3 olcsó többe kerül, mint egy darab tuti jó.

(#86952) tahepa válasza kelly416 (#86951) üzenetére


tahepa
senior tag

Citroen Xsara II. ötajtós...a Jabra kihangosító a fejemtől kb. 15-20 cm-re van és így nekem tökéletes a minőség.

(#86953) CHIPman válasza dugesz77 (#86945) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Valóban, pedig kétszer is megnéztem.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#86954) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Valaki rendelt már pingpong ütőhöz tokot?
HOT Waterproof Case with Ball Pouch for Table Tennis Racket Ping Pong Paddle Bat

Ebbe vajon tényleg belefér 2 ütő vagy csak a képre tettek annyit? :D

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#86955) MittuDomain_ válasza bugizozi (#86954) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Decathlon
Nem sokkal drágább (1290,- Ft) és ki is próbálhatod, azonnal itt van.

szerk: A deca-s leírásban szerepel, hogy 1db ütőhöz

De ha megnézed a képeket (ld. zipp-nél a vastagsága) az ebay terméknél, az is csak egy ütős, a leírásban is az szerepel:
"Protect your racket"s nincs többesszám

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#86956) notika77 válasza bugizozi (#86954) üzenetére


notika77
senior tag

Ránézésre nem. Ha olyan ütőd van, amire megéri tokot venni, akkor ne is tegyél két ütőt 1 tokba. Ha viszont nem olyan az ütőd, tedd inkább szatyorba, abba később még a háló is belefér :)

(#86957) zeon.hu válasza kelly416 (#86951) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Bluetooth receiver nem jobb?
Nekem szivargyújtós van, kiteszi a hangot a rádión keresztül a hangfalakra.

#?*@&!

(#86958) bugizozi válasza notika77 (#86956) üzenetére


bugizozi
őstag

Áhh, olyan semmilyen ütőm van :DDD ARTENGO FR 710 PINGPONGÜTŐ (Decathlon, 590 ft)

Igazából pingpong labdához akartam vmi műanyag tartót, mert van otthon 3 labdánk, de már most nem tudom hogy hol, és arra kerestem rá, és feldobta ezt és meg is tetszett, mert akkor így egy helyen lenne a labda meg az ütő. :)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#86959) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Original Xiaomi M365 Folding Electric Scooter

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#86960) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#86959) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#86961) MADcat válasza Mr.Csizmás (#86959) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

megcsapott a hideg mi? :DDD
"eBay-es kütyük kis pénzért"

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86962) Dr. Gonzο válasza DeFranco (#86960) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

No ezen felröhögtem. Gondolom kevesen értik. ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#86963) Mr.Csizmás válasza Dr. Gonzο (#86962) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#86964) kelly416


kelly416
veterán

Ezt mondta nekem az ali mára, de hiába keresek rá a tgif cumókra, nem jön a csillag. :DDD Biztos félre értek valamit, de mit?

Storno. Sikerült. Nem világos, hogy csináltam, de sikerült. :))

[ Szerkesztve ]

(#86965) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Mini pc-t keresek irodai munkára, semmi játék. De 20 megás excel fájlokat nagyobb röccenés nélkül vigye. Kicsi legyen, nem akarom szerelni, kicsomagolom bedugom és működik. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86966) MittuDomain_ válasza kelly416 (#86964) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én is összevissza nyomkodtam múlt héten, de hiába.
Pedig minden pénteken ez van, de hogy mit kell csinálni, gőzöm sincs.

Taníts, mester!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#86967) tlala


tlala
addikt

Ezt a szélvédőre csiptethető kihangosítót nem ajánlom, gyengusz a mikrofon része.
Csak hogy spóroljak annak, aki esetleg belefut.

[ Szerkesztve ]

(#86968) miroon válasza tlala (#86967) üzenetére


miroon
aktív tag

Nekem ennek az eredetije van, és arra senki se panaszkodott még, hogy rossz lenne, úgy hogy valószínűleg ez egy félre sikerült másolat csak. Mondjuk fb-on, az ebayes csoportban valaki rendelt már ilyet mint amit linkeltél te is, és ott is jó vélemények voltak róla. Nem lehet,hogy csak egy hibás darabot fogtál ki?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#86969) cris78 válasza MADcat (#86965) üzenetére


cris78
őstag

Mond azt, hogy futás közben is akarsz dolgozni ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#86970) gyemipapa válasza MADcat (#86965) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ha már mini PC, akkor miért nem laptop? Kicsi, hordozható, nem kell külön monitor hozzá, és 4 giga rammal hasítaná a nagyméretű Excel táblákat.
Egyáltalán mennyit szánnál rá? Azért egy számítógépnél szerintem árfekvésénél fogva fontos a gari, külföldről rendelttel mit kezdesz, ha pl. 3 hónap után bekrepál?
A "kicsomagolom és működik" meg eleve nem játszik Kínából rendelve, kell rá egy Windows, meg Office, vírusirtó, stb...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#86971) MADcat válasza gyemipapa (#86970) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem saját igényt fogalmaztam meg, kérésre keresek. :) 100 dodó körül lenne a cél. Egy nagy monitorra lenne rákötve. Otthon is és melóban is. Ennyi lényegében. Ajánlottam a lapit, nem kell.

(#86969) cris78

akkor még telefont sem viszek. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86972) miroon válasza tlala (#86967) üzenetére


miroon
aktív tag

ja és nem szélvédőre csíptethető hanem napellenzőre :DD

iPhone 13 Midnight Black

(#86973) kelly416 válasza MittuDomain_ (#86966) üzenetére


kelly416
veterán

Fent a lapozható reklámokban keresgéltem, megtaláltam ezt a happy fre-yay reklámot, ráböktem, aztán ott lapozgattam kicsit, mert érdekes volt, ez elterelte a figyelmem aztán egyszercsak bejött * nagyjából az a kép, amit linkeltem előbb, ott ráböktem a pénteki teendő leírására, és lám, már ott is volt az ötödik csillag.

*Asszem annyira figyeltem, hogy visszaléptem a happy free-yay oldalról a kezdőre, megint kikerestem, ráböktem, és akkor jött be a "to do list".

(#86974) tlala válasza miroon (#86968) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem a 8 dolláros meg a 18000 Ft-os verzió nem ugyanaz - valószínűleg ez a megfejtés. :)

(#86975) Bandus99


Bandus99
őstag

koszonom mindenkinek aki probalt segiteni mobil kihangosias ugyben.

Ez a napellenzore csipteteses megoldas van most is, mukodik is ugy ahogy, csak 1 mindig akkor kapcsolom be mikor hivnak, ez sok ido, mire bekapcsol es csatlakozik, 2 sajna mikor hasznalnam, akkor veszem eszre hogy lemerult mar megint.
Ehhez kepest sovarogva gondolok vissza a regi kocsiban levo Nokia ck7w re ami gyujtas raadasanal automatan csatlakozott, sosem merult le :)
Ezert is nezegettem ezeket a szivargyujtoba dughato kutyuket, gondoltam azok is automatan csatlakoznak, ha raadom a gyujtast, de ott ugye a mikrofon tavolsaga a problema :(

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#86976) miroon válasza tlala (#86974) üzenetére


miroon
aktív tag

Szerintem meg írtam,hogy a 8-10 dolláros verzióról is olvastam már az ebayes csoportban, hogy jó, meg szerintem azt is írtam,hogy valószínűleg ez egy rosszul sikerült másolat. ja meg szerintem azt is írtam,hogy nem lehet,hogy egy hibás darabot fogtál-e ki.. szerintem ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#86977) MADcat válasza Bandus99 (#86975) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem is olyan nokiam volt, én hülye eladtam. :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86978) tlala válasza miroon (#86976) üzenetére


tlala
addikt

Akkor lehet, hogy csak tényleg kifogtam egy közepesre sikerült darabot. A hangja jó, hangos, csak engem nem hallanak tökéletesen a másik oldalon. Nem azt mondom, hogy használhatatlan, csak nem az igazi.
Az is igaz, hogy nem ez lenne az első dolog, ami másnak megfelelő minőségűnek bizonyult, nekem meg nem.

(#86979) Ciccuka


Ciccuka
veterán


Ezt a tartót kerüljétek, mert idővel elreped a szorítócsavarja (el van gyengítve ott)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#86980) andrisms válasza Bandus99 (#86975) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nekem Nokia CK-300 van beépítve. A régibe meg valami Sony Ericsson volt még.
A mostani Nokia 10e volt, plusz 8e a beépítés, de aki ért hozzá és ráér, annak az ingyen van...

Van a családban egy 3éves, akkor a komolyabbak közüli Jabra, meg egy Nokia kör alakú napellenzőre csiptethető, de egyik sem közelíti meg a beépítettet.
Nem kell kábelekkel vacakolni, tölteni, gyújtás után már rá is csatlakozik, szóval ég és föld.
És sok már a zenét is áviszi, pl a ck100 és a 300 is. Tudok számot léptetni, elindítani, stb.

Szerintem aki hosszabb távban gondolkozik a kocsival, többet autózik, nem kérdés a beépített.

OFF vége :R

(#86981) dugesz77


dugesz77
őstag

ILIFE A6 robotposztívó Eu-ból a ILIFEA6EU kupont használva 189,99$.

[ Szerkesztve ]

(#86982) gyemipapa válasza MADcat (#86971) üzenetére


gyemipapa
senior tag

30 ezerért gépet Windowssal, Office-al? Ami 20 megás Excelekkel elboldogul? No ez engem is érdekelne, olcsó is legyen, de sokat tudjon. :-)
Szerintem ez csak álom, üzenem a megbízódnak, hogy mint ismeretes, dugni is meg szűznek is maradni egyszerre nem megy. :))

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#86983) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

BW S9 töltőm nem működik. Nem tölti a telefonokat egy idő után. Banggoodon merre tudok nyitni panaszt, garanciáztatni szeretném/visszaküldeni.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#86984) CHIPman válasza holozis_HUN (#86983) üzenetére


CHIPman
nagyúr

cservice@banggood.com, refund lesz a vége valószínűleg. Vagy b@szakodás, és kiszúrják a szemed 300 ponttal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#86985) holozis_HUN válasza CHIPman (#86984) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Írtam, remélem lesz valami normális megoldás...

Valamiért nem tudok képet feltölteni, pedig kárnek minimum 5 képet... AZ összes 2mb alatt van és nem tölt fel semmit...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#86986) MADcat válasza gyemipapa (#86982) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hát, no. Merni kell nagyot álmodni. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86987) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Találkozott valaki olyan bicós minipumpával, aminek a rögzítése nem oldalra kilógó tartóval történik? Sajnos csak olyat találtam.
Részletesebben: direkt lóg ki oldalra, hogy rá lehessen tenni az üvegtartót. Viszont ez nekem útban lenne, másrészt van egy második tartónak kialakított rész a nyeregvázcsövön (mint a linkelt képen is látható), ide tökéletesen elférne a pumpa. Csak ne lógna ki oldalra, hanem pont a tartó felett lenne.

4 8 15 16 23 42

(#86988) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#86985) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Megoldottam egy kis 10 másodperces videóval :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#86989) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott mára az első Cafagos rendelésem a Xiaomi XMSB01MW Mouse. Szinte biztos,hogy eredeti , ezt az anyaghasználatot a Xiaomi használ még nem láttam senkinél maximum a Apple-nél. Tökéletesen felismerte a win is mint Mi egér. Logitech G100S után meglepően keskeny,elsőre hiányzik a tenyér alatti púp. Pontosnak tűnik a gombok finoman kattognak a görgő puhán siklik ezt a 8$ nagyon megérte, tényleg minőséget áraszt mind megjelenése mind fogásra. 06.27-én rendeltem nem futott rossz időt.
Jött egy 0,99$-os tripod. pont van már egy ilyenem én ezzel szoktam a kicsomagolós videókat rögzíteni. Fotós táskában is elfér,jól használható. Június 23. rendelés.
Érkezett egy 0,1$-os tapadós mobiltartó. Tapad mint a zöld festék . Június 24. rendelés.
Érkezett még 2 csomag 10000db-s hidro golyó. Szálas virágokhoz vázába meg eldobálni jó lesz. Június 15. rendelés.

(#86990) Degeczi válasza dugesz77 (#86989) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont ma jött nekem is egy ilyen Xiaomi egér, de nem tudom dicsérni... a gombok csak akkor kattognak nagyjából elfogadhatóan, ha a legvégső 1 centin belül nyomod le: ha picit is följebb, nagyon gagyi érzésre és hangra is

Ezzel együtt jó lesz laptophoz tapipad helyettesítőnek utazáshoz, de jobbra számítottam volna

(#86991) dugesz77 válasza Degeczi (#86990) üzenetére


dugesz77
őstag

De akkor csak a gomb hangjával van a baj? Mert nálam még a görgő vonala mögött is tökéletesen kapcsol a kapcsoló csak a hangja lesz miltac-os.

(#86992) MADcat válasza dugesz77 (#86991) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez múltkori linkelt rendelés?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86993) ANOka válasza dugesz77 (#86989) üzenetére


ANOka
őstag

Mi a "nátha" ez a Cafago?
Mire lehet jobban hasonlítani: AliExpress-hez/eBay-hez (piactérhez) vagy inkább BangGood-hoz/GerBest-hez (áruházhoz).

Az weboldaluk kezdőlapja első ránézésre ízléses, minőségi.

(#86994) Mr.Csizmás válasza ANOka (#86993) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kinézetre/css-re gearbest franchise 99%-ban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#86995) ANOka válasza Mr.Csizmás (#86994) üzenetére


ANOka
őstag

...és tartalomra?
Avagy minek még egy márkanév alatt ugyanazt az árukészletet forgalmazni?

(#86996) Mr.Csizmás válasza ANOka (#86995) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

öhm, hát ezt passz, én csak a fentieket észrevételeztem :B

btw. ontopic is legyek, előbb megjött a napokkal később rendelt mijia 3-as készletem, mint maga a toll :DDD (ami még úton van a 20 km-re lévő reptérről egy hete :(( )

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#86997) Degeczi válasza dugesz77 (#86991) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, csak a hangja (és kattintás érzése) zavaró föntebb, egyébként kapcsolni kapcsol.

(#86998) dugesz77 válasza MADcat (#86992) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen az. Volt egy kupon ami levitte szépen az árát+ a regisztrációért adott 300 pontot ami még - 3$. Így jött ki 8$ körülire az ár. Ingyenes TN -es postázás és egész hamar meg is érkezett.

(#86993) ANOka Ez a Tomtop webáruházának egy testvérlapja. Mind a két oldalon elég jó kis kuponokat adnak szinte minden nap van valami jó.

[ Szerkesztve ]

(#86999) MADcat válasza dugesz77 (#86998) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akkor jön nekem is hamarosan. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#87000) dugesz77


dugesz77
őstag

Most Tomtop akciózta le ugyanezt az egeret a WHQMI kuponnal 11,1 $ 330 pontot is beváltva 7,8$.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.