Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86151) w.miki válasza Degeczi (#86149) üzenetére


w.miki
veterán

szreintem igen
Ha egy TV távirányítóval nem irányítható a TV, akkor az az eladó sara.
Ha csak 4 gomb műkődik rajta, akkor azt írja bele a hirdetésbe.
De akkor legyen Dispute, és majd az ali eldönti.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#86152) mzso


mzso
veterán

Helló!

Tud valaki mágneses mikro USB aljzatról is? Hogy kábel helyett valamilyen eszközt is tudjak csatlakoztatni.

Én csak dugót, vagy dugót+kábelt látok. (Amúgy van ezeknek valamilyen szabványa, vagy sokféle mágneses csatlakozás van?)

[ Szerkesztve ]

(#86153) Degeczi válasza w.miki (#86151) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hogy a túróba lenne már az eladó hibája, amikor az esetek nagy részében nem is látta a terméket? :F
(nemhogy jól ismerné)
Érthető, ha csak annyit ír ki róla, amit a gyártó megad...

Rengeteg olyan utángyártott távvezérlő van, amivel nem működik sok TV és egyéb eszköz: ezt kompatibilitási problémának hívják. Nagyon nem az eladó hibája.
(mégegyszer: egyáltalán nem muszáj, h minden gombja tanítható legyen! Ideális esetben jó vmelyik gyári kiosztás, ez egy teljesen megszokott megoldás)
Ez nem azt jelenti, h "csak 4 gomb működik": megy a többi is.

[ Szerkesztve ]

(#86154) w.miki válasza Degeczi (#86153) üzenetére


w.miki
veterán

Tehát, ha szerinted valótlant állítanak egy hirdetésben, akkor az nem az eladó hibája. :x
Ahogy gondolod, lehet, hogy az ali is így látja, meglátjuk...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#86155) Degeczi válasza w.miki (#86154) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem állítanak semmi valótlant.

(#86156) Imy válasza Vertigo18 (#86118) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, rendeltem is egyet (fekete, piros)

(#86157) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ma jött egy ilyen dinnye szeletelő: [link]Meglepően jól teszi a dolgát, ajánlom mindenkinek :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#86158) #peter


#peter
csendes tag

Találkoztatok olyan persellyel,ami digitálisan kijelzi,hogy mennyi össeg van benne?

(#86159) DJ. Ru$y válasza tomi5244 (#86150) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1 üveg után kukázni fogod, nem jön ki belőle az összes, vákuum lesz a palackban a pia fölött, ha kiszúrod az üveget, akkor szénsavas esetén a szénsavnak búcsút is inthetsz. Nagyon sok a negatív tapasztalat az ilyenekkel, lehet ezért is nem reagálnak már a srácok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#86160) Komi28 válasza tomi5244 (#86150) üzenetére


Komi28
senior tag

A 3. képen levő nekem van de nem jó, nem vált be :(
A másikis ilyen szerintem csak lába van neki.
Egyáltalán valakinek bevált ez a cucc? :D

Ezért is néztem ezt az elemes cuccot, hátha, de látom nem jó a sima palackhoz.

[ Szerkesztve ]

(#86161) Land


Land
veterán

Tudtok linkelni filctollal használható fali táblát, melyen egymásnak tudunk üzenni a párommal, illetve 1-2 emlékeztetőt ráírni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#86162) Imy


Imy
veterán

Pénztárcát keresek.

Követelmények:
- gépjármű forgalmi engedély férjen bele, és mellé a papír pénz, és ezt a rekeszt el lehessen cipzározni
- aprónak legyen egy külön cipzáros rész
- pár kártya is férjen bele (10db)

(#86163) Dluinet válasza Imy (#86162) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egyszerű, a forgalmi engedélyt jól össze kell hajtani

;]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#86164) Vertigo18 válasza Imy (#86156) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem nem fogsz csalódni! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#86165) petipetya válasza Vertigo18 (#86120) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Nejem is azt mondta egyből, hogy kicsit mintha keményebb lenne, de nem zavaró. Azt mondta, még talán jobb is neki, nem nyeklik-nyaklik, meg nem kell vigyáznia rá, mert nem drága."

Köszi, ez jó volt így a nap végére. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#86166) dugesz77 válasza Imy (#86162) üzenetére


dugesz77
őstag

Én nemrég találtam rá egy Aliexpresses pénztárcásra GENODERN a márka nevük. Szokott lenni kupon (most is van) én most egy ilyet várok de van ilyesmi nagyobb kártyatartós verzióban is. Nem mondom,hogy a legolcsóbb de itt találtam olyat amit kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#86167) Samus válasza Land (#86161) üzenetére


Samus
addikt

Mobilról vagyok, az alkalmazás még nincs fent, de magnetic white board néven keress. Van A4 és A3 méretben is, filccel, szivaccsal, vagy ezek nélkül.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86168) spidersoft válasza spidersoft (#26362) üzenetére


spidersoft
senior tag

1¾ év használat után sem vált jól használhatóvá a Bogesi kamubőr tárca (nehezen jöttek ki belőle a kártyák, mélyre nyelte, az ujjam meg már nem fért be a lyukon a kártya mellé, stb, kínlódás volt...), így nyugdíjba küldöm... amúgyis már kezd foszlani pár helyen. Most lecseréltem a Banggoodos genuine nevű állat bőréből készültre (bő három hetet utazott, $7.99-be fájt, a mérsékelten jól csengő Ekphero feliratot szerencsére nem sütötték bele), beletáraztam kártyákat (12db-ot meg két laminált lapot (TB+lakhelyigazoló) -- ezt szépen elnyelte a rekesz), plusz az ablakos részre a céges blokkolót. Reggel megtúráztatom a blokkolóval, hogy vajon tényleg blokkolja-e az RFID-t a belső kártyákon :D

[ Szerkesztve ]

(#86169) Degeczi válasza spidersoft (#86168) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De ez a kártyáknál nem sokkal nagyobb, tehát a forgalmi nem fér bele, nem?

(#86170) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

[link] Használ valaki ilyen kontrollert? :D Mennyire minőségi egy eredeti xbox 360 kontrollerhez viszonyítva?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#86171) tomi5244 válasza DJ. Ru$y (#86159) üzenetére


tomi5244
őstag

Igen, jogos az észrevétel, de ha nekiállunk fröccsözni, akkor nincs ideje a bubinak idő előtt távozni :D

Alkalmakra szerintem jó lehet.

(#86172) spidersoft válasza Degeczi (#86169) üzenetére


spidersoft
senior tag

félreértések elkerülése végett megírnám, hogy ezt most a keresésedtől függetlenül posztoltam, de igen, nem sokkal nagyobb a kártyáknál... laminált TB kártyám még pont belefér, ami 9,5x6,5cm-esre sikerült. A forgalmi ettől jóval nagyobb, asszem 8x11cm-es, azt már nem nyeli be, lévén az egész buksza 8x11cm cipzárostul mindenestül.

(#86173) mzso válasza dugesz77 (#86166) üzenetére


mzso
veterán

Én Tauren-t vettem.

Lehet kb ugyanaz, de mintha nagyobb lenne a választék. Amúgy rendesen bőrnek tűnik szagra és tapintásra.

(#86174) dugesz77


dugesz77
őstag

LiitoKala Lii - 202 töltő most a UBERLII
kupont használva 3,99$-ért elhozható.

(#86173) mzso ezek is jól néznek ki. Köszi a linket mazsolázok onnan is valamit :R

[ Szerkesztve ]

(#86175) zoltan6 válasza dugesz77 (#86174) üzenetére


zoltan6
őstag

köszi, :R úgyis kellett még egy melóhelyre,meg majd akarok még egy convoj s2-őt is,ha arra tudsz kupont érdekelne.

(#86176) HoTaZo válasza mzso (#86152) üzenetére


HoTaZo
őstag

Mit szeretnél csatlakoztatni?
Olyan, amivel pendrive-ot, egeret, billentyűzetet lehetne csatlakoztatni, olyan (még) nincs.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#86177) Imy válasza dugesz77 (#86166) üzenetére


Imy
veterán

Sajnos ezek a pénztárcák valahogyan kialakításra nem jönnek be, nem olyanok, mint amilyet én szeretnék. :) Másnak valami más, amit vett?

(#86178) gabe_


gabe_
őstag

Ilyen szemüveg-kamerából van olyan tipus, ami tűrhető minőségben rögzít? Mondjuk HD-ben, esetleg fullHD-ben, nem csak felskálázott vga-ban.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#86179) kmarci25 válasza w.miki (#86141) üzenetére


kmarci25
veterán

Azt gondoltam, hogy ennyire már jártas vagy a kínaiak hirdetéseivel kapcsolatban... :F Nincs odaírva, hogy hány gomb tanítható!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#86180) solti válasza Land (#86161) üzenetére


solti
senior tag

Office Depot! Van sokféle, sok méretben... Amikor néztem olcsóbb volt mint Kínából

(#86181) beg válasza Imy (#86177) üzenetére


beg
veterán

Én ilyet rendeltem nemrég, műbőr de nagyon élethű műanyag tehénből varrták. Minőségi összeállítás, én direkt hasonlót kerestem, de a forgalminak nem lesz jó neked. Anno akciós volt 4,7 körül, minden centet megért.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86182) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Ha már pénztárca én ilyet rendeltem. 2700ft-ot simán megért, bőven elférek benne minden kártyával. Már csak egy kis pénzt kéne rendelni, hogy legyen mit belerakni :D :U

u.i: nem fér bele a forgalmi.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#86183) dugesz77 válasza AtiSnatch (#86182) üzenetére


dugesz77
őstag

"Már csak egy kis pénzt kéne rendelni, hogy legyen mit belerakni "
Lehet ..Bár a postaköltség húzós de megéri.. Az eladónak ha sikerül eladnia :F De van papír is nehogy csak az hiányozzon belőle. Ez a kínai tízezres is egész apró haszonnal van kirakva.

[ Szerkesztve ]

(#86184) atyca válasza AllTheBest (#86170) üzenetére


atyca
senior tag

Mihez szeretnéd használni?
Compatible with: Android TV,Android TV Box,Smartphone

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#86185) Saccco válasza beg (#86181) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha valaki talál olyat, amiben elfér a forgalmi is, az ne tartsa magában. :D

dugesz77:
:R Lii-202

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#86186) AllTheBest válasza atyca (#86184) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Telefonhoz és pc-hez szeretném használni, elvileg kompatibilis mindkettővel ez az ipega

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#86187) beg válasza Saccco (#86185) üzenetére


beg
veterán

Én a forgalmit az autóban tartom. Tudom-tudom, nem kéne, de aki esetleg ellopja annak lesz nagyobb baja is azon kívül (pl. elindulni), mint hogy a forgalminak örüljön :D

Meg a feketepiaci értéke kb. 200e HUF :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86188) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Kicsi vízmértéket valaki talált már jó minőségűt?

Érdekelne olyan ami 10-20cm közötti, de jó lenne csak maga a vízmérték méretű is, ami mondjuk zsebben könnyebben elfér és nem bázisállomás kell a cipeléséhez :)

(#86189) cris78 válasza Atomgeszi (#86188) üzenetére


cris78
őstag


Zsebben is elfér :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#86190) AtiSnatch válasza cris78 (#86189) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

És még fúráshoz is jól jön :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#86191) MADcat válasza AtiSnatch (#86190) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

célzóvíznek? :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#86192) Siriusb válasza Imy (#86162) üzenetére


Siriusb
veterán

Nekem ez bejött: https://prohardver.hu/tema/re_ebay-es_kutyuk_kis_penzert/hsz_83683-83683.html

(#86193) Upo válasza Atomgeszi (#86188) üzenetére


Upo
addikt

Ha már megy a hülyeség, akkor a Bubble Level Pro most épp akciós, 4 dolcsi helyett ingyenes. Nekem már nem írja ki hogy mennyi idő van hátra, mert megvettem, de most még ingyen van.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#86194) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Söröspohár/korsó van valami bevált/ajánlott?
3-5dl-es érdekelne.

(#86187) beg: Én úgy vagyok vele, ha a gyári sebváltózárat kiszedi, viheti :DDD

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#86195) Degeczi válasza Siriusb (#86192) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez tényleg jónak tűnik, köszi, nekem is 5.5" telefonom van - bár kérdés, jó ötlet-e azt mágneskártyák mellé tenni.

(#86197) Upo válasza Saccco (#86185) üzenetére


Upo
addikt

Ebbe szerintem beleférhet, valamelyik hosszabb rekeszbe: [link]

(#86194) zeon.hu: Felrántják a trélerre és otthon kiszedik azt, ne legyen kétséged. Esetleg megoldás lehet egy hosszított Maybach, azt nem bírják el... :DDD

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#86198) HoTaZo válasza zeon.hu (#86194) üzenetére


HoTaZo
őstag

Női sörös poharat nem tudok.
De ezt találtam.
;] :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#86200) Upo válasza zeon.hu (#86199) üzenetére


Upo
addikt

Tegnap este láttam a teszkóban ehhez hasonló formájú üveg söröspoharat a sörhűtő mellett kartonokban, 3 vagy 400 ft volt darabja.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.