Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86451) Beni2360 válasza BVEKT0R (#86441) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem te olyat akarsz amit a régi helyére tudsz feltenni és van benne wifi kapcsolat és telefonon keresztül meg tudod kérdezni, hogy ki csenget vagyis nem kell odamenni és ott gombokat nyomogatni hogy megtudja ki szeretne bejönni és a telefonon keresztül ki tudja nyitni az ajtót.
Bocs de nekem ez jött le a kérdésből.
Amíg az illető feljön az emeletre addig fel tud készülni a fogadására. ( Pogácsa sütés egy kis fröccs előkészítés, stb) :B

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#86452) dugesz77 válasza dugesz77 (#86450) üzenetére


dugesz77
őstag

A link lemaradt : Liitokala Lii - 500 adapteres csomagban.

[ Szerkesztve ]

(#86453) MarioAna válasza dugesz77 (#86450) üzenetére


MarioAna
senior tag

Nekem legutoljára egy ilyen Sanrenmu 7010 LUI-SH jött. Éles, minőségi, pici, de méretéhez képest nehéz (van benne anyag). Kinyitása egy kézzel nekem nehézkes, de ez a legnagyobb baja.

(#86454) gyemipapa válasza Beni2360 (#86451) üzenetére


gyemipapa
senior tag

De hát pont azt szeretné, hogy ha jön valaki, a fenekét se kelljen felemelnie a székről vagy az ágyból, úgy tudjon bejönni az "illető", nem hogy még mire felér, terített asztalt is készítsen neki. :C
Tényleg azt hittem, 60 évesen már semmilyen kütyüelvárás nem tud meglepni, de hát......
Ki kell akasztani a bejárati ajtó kulcsát a kapucsengőhöz, oszt' jónapot. :DD
Vagy nem kell bezárni a bejárati ajtót. ;]

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#86455) petipetya válasza gyemipapa (#86454) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#86456) Flexy90 válasza Jarod1 (#86449) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ahogy látom, ez az elmozdulást érzékeli, és nem kapcsoló van rajta. Szerintem indexelni kanyarodás előtt kell, nem közben, főleg bringával. :D
Én nem venném meg.

Xiaomi Fan

(#86457) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Az első nyitás flip 'n win-en ma meg még holnap ingyenes. (Ali app)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#86458) beg válasza AtiSnatch (#86457) üzenetére


beg
veterán

Egy jó ideje így van, hogy 24 óránként az első ingyenes.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86459) Beni2360 válasza gyemipapa (#86454) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt lehetne ragozni, hogy 60 évesen egy 25-30 éves vöröskét miként szeretném fogadni.
Nálam is hasonló van, csengetnek kinézek ablakon - postás. kérdés hány csomag és kel-e aláírni.
Ha meg barát jön megnyomom a kiskapu gombot a távon és mire beér már azért a veranda ajtajában várom.
Gondolkodom még egy vissza pillantó tükör (IFA) az ablakba és akkor fel se kell állnom. :DD vagy egy wifis kamera ami fél éve ki sincs bontva. :U
Engem is meglepnek néha ilyen kütyük.

A lényeg nem a lakásba való bejutás hanem a ház kapuján való túljutás annak aki én be szeretnék engedni. :K

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#86460) AtiSnatch válasza beg (#86458) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

July 3-tól 9-ig írja, eddig még nem vettem észre. Meg itt se olvastam, hátha más is ebben a cipőben evez :) :D

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#86461) zsiz válasza dugesz77 (#86450) üzenetére


zsiz
őstag

Én volnék, de ennyiért szoktam látni egész sűrűn, ennél nagyobb akcióra várnék :D Most még pontozni se tudok, mert nincs sok.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#86462) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Hol és milyen autóstöltőt érdemes venni? Nem feltétlen az olcsóbb megoldásra gondolok, ilyen téren inkább legyen minőségibb, de azért ne 4-5 ezer legyen.
Mivel abszolút ráér ezért külföldről rendelném.

https://ingatlan.com/33821564

(#86463) gyemipapa válasza Beni2360 (#86459) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én kapukulcsot adnék a vöröskének, de hát az asszony csak húzódozik... :))
Amúgy panel lakásról beszélünk, ott az Ifa tükör nem játszik, pláne hogy a kaputelefon a túloldalon van, postásnak van kapukulcsa, gyerekeimnek lakáskulcsa is, aki meg gyakran meglátogat, megadom a kapu kódját, ennyi.... De a felvetés az volt, hogy a lakásajtót is nyissa automatikusan, na én ezen értetlenkedtem....

IP kamer meg nem irányítható közterületre jog szerint, így nekem is csak az előszobát mutatja.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#86464) ktommy91


ktommy91
addikt

Van megint Voxlink kupon, egy csomó filléres vackot lehet venni.

Nincs kerítés.

(#86465) BVEKT0R válasza Beni2360 (#86451) üzenetére


BVEKT0R
csendes tag

Bocsi ha nem teljesen világosan fogalmaztam, de igen, pontosan ezt szeretném.

(#86444) xxxjjjkkk
Féltem tőle, hogy egyedi dolgokról van szó de azért gondoltam megpróbálom hátha szabvány :(
Fehérvári út alatt gondolom Pestre gondolsz, ami sajnos szegedi lévén annyira nem járható út, webshoppal meg inkább nem próbálkozom a hozzá nem értésem miatt.
Azért köszi az segítséget, akkor keresek valami üzletet Szegeden.

(#86466) ktommy91


ktommy91
addikt

Teló tok egy csomó fajtahoz, leginkább gyerekeknek. Store kuponnal 6 cent[link]

Nincs kerítés.

(#86467) Yasuo válasza ktommy91 (#86466) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Nálam nincs ilyen kupon :(

S9+

(#86468) azka79 válasza gyemipapa (#86463) üzenetére


azka79
aktív tag

Kérhetném, hogy a kapucsengő szakkör menjen át a kapucsengő topikba...

KÖSZÖNÖM!

[ Szerkesztve ]

(#86469) ktommy91 válasza Yasuo (#86467) üzenetére


ktommy91
addikt

App->coins and coupons->Exchange coins for coupons és ott lesz a listában, a mobile phone accessories&parts alatt.

Nincs kerítés.

(#86470) DJGABI válasza ktommy91 (#86466) üzenetére


DJGABI
addikt

én belecsúsztatós tokot húztam be, igaz csak 5"eshez való de családban jó lesz valakinek. 0,04$ meg 12 centért. nem tudom hogy éri ez meg nekik :))

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86471) zoltan6 válasza ktommy91 (#86469) üzenetére


zoltan6
őstag

Már akinek van pontja, :( hihetetlen hogy azt jutalmazza az ali pontokkal meg kuponokkal aki belépked a mobil app-ba mindennap.50 ezer ft-értékben rendeltem az utóbbi hónapban kényelmesen 24 colos monitoron,nem egérmozin.azt van 29 pontom. :(

(#86472) DJGABI válasza zoltan6 (#86471) üzenetére


DJGABI
addikt

tessék napi rutinba szépen felvenni. :DDD néha én is megunom aztán akkor nulláról indul megint. de ott a faültetés, kommentálgatás, azokkal is lehet gyűjteni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86473) xxxjjjkkk válasza BVEKT0R (#86465) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

A gond ott van, hogy van pár féle kaputelefon, gyárilag a megyeszeresek voltak jórészt, ezeket főleg laskomex, codefonokra cserélték, vagy egyébbre. Mind más elven működik, a lakás egységek nem is kompatibilisek egymással. Nem is nagyon van igény komolyabb készülékekre, nem hiszem, hogy lenne, főleg, hogy a 3-4ezres árat sokallják. A laskomex tud kezelni két lakáskészüléket is, akkor elvileg a codefon is, mert kb ugyan az, be lehet vinni a szobába is egyet, de a vezeték nélküli, főleg az andoridra nem nagyon lehet gyári megoldás.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#86474) sambenez válasza zoltan6 (#86471) üzenetére


sambenez
addikt

Mobilod nincs? 3 érintés és kész is a napi pontvadászat.

(#86475) zoltan6 válasza sambenez (#86474) üzenetére


zoltan6
őstag

de van, csak eszembe nem jut itthon mobilon netezni,meg vakoskodni,amikor itt a nagy full hd-s ips monitor

(#86476) HoTaZo válasza DJGABI (#86472) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát ezzel a faültetésessel lehet nemsokára az androidos játékok topikjába is benevezni az ali appját.
Még nem látom át mit fog ez nekem gyümölcsözni, de öntözöm bőszen. Csak ki ne rohadjon a gyökere! :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#86477) DJGABI válasza HoTaZo (#86476) üzenetére


DJGABI
addikt

grindfest. ha eléred a vonalat akkor kapsz egy zacsit. ha végig ér a csík jön a következő fa. már vagy egy kisebb erdőm van :DDD am elég kiábrándító h csak ennyi a reward :(((

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86478) HoTaZo válasza DJGABI (#86477) üzenetére


HoTaZo
őstag

grindfest??? :F Én csak ilyet ismerek :DDD

Zacsi van, egyelőre 39/1000, lebegő vízcsepp számlál vissza, biztos jó lesz... :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#86479) DJGABI


DJGABI
addikt

normális csatis roidmi (3s) [link] 17$ preorder

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86480) r0by válasza DJGABI (#86479) üzenetére


r0by
addikt

Mivel jobb, mint a 2s?

(#86481) PainKiller13 válasza DJGABI (#86479) üzenetére


PainKiller13
őstag

Geekbuyingon is ennyi és akkor már inkább onnan venném.

(#86482) Janos250 válasza BVEKT0R (#86413) üzenetére


Janos250
őstag

Így elég nehezen fogsz használható választ kapni!
Menj le a kapuba, olvasd le mi van a központra írva, vagy fényképezd le. Csak így lehet kitalálni, hogy milyen típus. Pl. codefon, (vagy ami gyakorlatilag ugyanaz DP3000) stb.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#86483) air válasza r0by (#86480) üzenetére


air
nagyúr

Semmivel. De ez minden csatlakozóban működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86484) petipetya


petipetya
nagyúr

A bangoodon mennyi idő után lehet hibajegyet nyitni, és miként érdemes? A 06/05-i rendelésem még nem jött meg, és nincs tracking number, pedig a status shipped. A csetes supporton azt írták az előbb, hogy várjak még 8 napot - nem kérdeztem, hogy mostantól, vagy a rendelés leadásától számított 38. nap után jelezzem újra? Megint a cseten írjak majd nekik, vagy más felületen?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#86485) cikasz


cikasz
őstag

A Zapalson most $ 17.50 a Xiaomi Mi Portable Bluetooth 4.0 Stereo Speaker Mini Wireless Speaker

Van valakinek ilyen? Gondolkodom a vásárlásán mert jó az ára.
Jól szól? nem torzít?
:U

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#86486) zeon.hu válasza petipetya (#86484) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most kezdenek befutni az akkoriban rendelt Banggood termékek szinte mindenkinek.
Valószínűleg elakadt 1-2 konténer, jó eséllyel már nálunk.
Mobil alkalmazásban van tracking minden terméknél a My orders részen, nézd meg mit mutat (Magyarországig mutatja).
Nekem pl kis értékű 5.-ei rendelés 20.-án érkezett az országba, tegnap kaptam meg.

#?*@&!

(#86487) petipetya válasza zeon.hu (#86486) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Telepítettem az appot, és ebben valóban látszik a tracking infó. Így viszont ez már nem a bangood felelőssége.

"nincs rá lezsóidő"

(#86488) zeon.hu válasza petipetya (#86487) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem hét elején megkapod.

#?*@&!

(#86489) tboj válasza Janos250 (#86482) üzenetére


tboj
tag

Ahhoz fel kellene állnia, amit pont nem szeretne... :D

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#86490) Cyborg válasza Imy (#86448) üzenetére


Cyborg
őstag

Van ilyenem is, köszi, de ez "csak" QC 2.0-ás, és, ha vissza keresed, az eredeti kérdés egy olyan töltő volt, aminek 90 fokban van a kimenete, hogy fal mellé szűk helyre be lehessen rakni.
Ezt a blitzwolfot szeretem amúgy, nem cipereg, és elfér rajta a telefon.
Én amúgy még 9 dollárért vettem az oricót.

(#86491) #27813376


#27813376
törölt tag

Spinner

Tudtok ajánlani valóban jó és tartós, kerámiás darabot?

A gyerekek kinyírnak már vele. Van vagy hat itthon, de mind belassul, hangosodik idővel. Nem a legjobbak, kéne egy normális ami végleg megmaradhat.

(#86492) CHIPman válasza cikasz (#86485) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Zapalson nem veszünk leginkább semmit.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#86493) zoltan6 válasza CHIPman (#86492) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem a magad nevében beszélj csak,rendszeresen vásárolok,volt már nagyobb értékű cucc is,minden megjött időben,azért kár minősíteni,mert az ingyenes,vagy filléres cuccok nem érkeztek meg a dupla vagy tripla reges embereknek.

(#86494) cikasz válasza CHIPman (#86492) üzenetére


cikasz
őstag

Az a te bajod ha nem veszel, nekem megjött minden onnan rendesen! :U

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#86495) CHIPman válasza cikasz (#86494) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

10 ellenpélda, és még csak egy évet sem kellett visszalapoznom. Beszéljünk még a zapalsról, vagy elfogadható, hogy saját érdekükben intek óva bárkit az onnan való vásárlástól? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#86496) cikasz válasza CHIPman (#86495) üzenetére


cikasz
őstag

Amíg nekem megjön onnan minden addig pont leszarom, hogy másnak nem.
1-2 elolvasva látom, hogy ingyentermék nem jött meg meg vissza is fizették nekik az árat ha nem jött meg.
Az, hogy nem jött meg valami az MINDEN felületen előfordul. Legyen az ebay/ali/bangood vagy akármi!
Tehát nincs miről beszélni a továbbiakban. :B :K

A kérdés még mindig adott : Olyan Xiaomi hangszórója van-e valakinek!?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#86497) CHIPman válasza cikasz (#86496) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A 10-ből 1-ben volt szó ingyentermékről, fizetős mellett. Azért meg nem rendel meg a legtöbb ember valamit, hogy 2 hónap várakozás után nagy eséllyel ne érkezzen meg. Ha azért, mert ez a szórakozása, és abszolút nem kell a cucc, akkor oké, de ha valami olyan jön, amit használnék, akkor arra ne kelljen már 2 hónap várakozást+1 hónap normális helyről való szállítást belekalkulálni, és erre nem mentség az, hogy olcsóbb, mint máshol.
Szerintem jogos a figyelmeztetésem, és nem neked szólt, hanem (ahogy te sem magadnak linkelted be a terméket már másodszor), a többi olvasónak is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#86498) powers válasza petipetya (#86487) üzenetére


powers
tag

Az én csomagom 14-e óta van itthon állítólag.... :F azért remélem jövőhéten csak történik valami

[ Szerkesztve ]

(#86499) 4m@15 válasza cikasz (#86496) üzenetére


4m@15
tag

Munkatársamnak volt ilyenje, egy évig hallgattuk a munkahelyen. Meg voltunk vele elégedve. Csodát nem vártunk tőle az elején. Egy volt a cél: szóljon jobban a laptop hangszórójától. Evidens, hogy ezt túl is szárnyalta. Kellemes magas hangok, a mély is egész jó, a közép mintha karcsú lett volna, de ennyiért? 😊 Vegyed csak!

Most adta el 3K JMF-ért, ugyanis hoztam neki egy JBL Pulse-t. Nagy lépés volt ez. 😊

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#86500) Zola007 válasza cikasz (#86496) üzenetére


Zola007
veterán

Mondjuk inkább azt, hogy neked volt szerencséd, de ebből nem általánosítanék a helyedben.
A Zapals megbízhatatlansága messze földön híres, csak hogy szemléltessük néhány konkurens mellett:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.