Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86051) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok! Xiaomi Hybrid füles akciós most valahol? Esetleg kupon rá? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#86052) dugesz77 válasza kmarci25 (#86051) üzenetére


dugesz77
őstag

Xiaomi Mi IV Hybrid van még pár darab a gearbest-nél.

(#86053) Donki Hóte válasza petipetya (#86045) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Van ilyen töltő nélkül is? Vagyis csak fali tartó?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#86054) dugesz77


dugesz77
őstag

Úgy látom el is fogyott.
Banggood-nál is éppen akciós itt még a CellAcc kuponnal lejön 1,86$ és így 16,74$ elhozható.

(#86055) kmarci25 :C

[ Szerkesztve ]

(#86055) kmarci25 válasza dugesz77 (#86052) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszönet, meg is rendeltem. :R
Szerk.: szerintem nekem még jutott. 14.99 volt a szürke/fekete, 15.99 a fehér/arany. Gearbest-nél.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#86056) Druss válasza dugesz77 (#86054) üzenetére


Druss
aktív tag

08:52-kor még sikerült vennem egyet :R Pontokkal 10,68$ szerintem best buy.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#86057) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Sziasztok! Kollégámnak kellene fejlámpa horgászathoz, akksival/elemmel, jó fénnyel, max 5000ft körül. Tudnátok ajánlani pár darabot? Ebay/Ali/Gearbest link is jöhet. Előre is köszi :R

A lámpa topikban is kiraktam, de hátha itt is lesz tapasztalat :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#86058) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Múlt héten téma volt a bluetooth-os transmitter autóba.
Ma megjött a roidmi 2s, gyors ki is próbáltam. szerintem meglepően jól szól, spotify-ról raktam zenét és hangminőségben nekem ugyan olyannak tűnik mintha jack-ről menne a zene. Használni is egyszerű, szóval tudom ajánlani :D
[link]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#86059) CHIPman válasza AllTheBest (#86058) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hogyhogy nem Gocomma?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#86060) AllTheBest válasza CHIPman (#86059) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Egyrészt ez volt az olcsóbb akkor amikor rendeltem, másrészt nem néztem utána, hogy mi a különbség a kettő között, nem is érdekelt :D működik tökéletesen ez is

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#86061) vidaila válasza AllTheBest (#86058) üzenetére


vidaila
aktív tag

12 USD egy sima natúr Roidmi. Mivel tud többet vagy jobb a Roidmi 2s?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#86062) AllTheBest válasza vidaila (#86061) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Mivel nem rendelkezem sima roidmi-val, ezért nem tudok mit mondani. Elvileg mindenben kicsit jobb, kevésbé zajos az átvitel, amire tényleg azt tudom mondani, hogy nem igazán hallottam háttérzajt úgy, hogy nem járt a motor se az autóban.
Másrészt ez 20w-ot tud leadni, míg az 1 az 15,5w-ot.
Itt van a gyártó táblázata, ez alapján az 1 egy csomó funkcióval nem rendelkezett, amivel ez, bár engem nagyon részük nem érdekel, amikor rendeltem a 2s-t, akkor nagyjából 0,5usd különbség volt a kettő között, szóval ilyenkor az ember inkább az újabb és jobb kivitelt választja...
Összehasonlítás

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#86063) dugesz77 válasza AllTheBest (#86058) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem pénteken érkezett egy Gocomma Roidmi 2S ma reggel próbáltam ki. Én is meglepődtem,hogy milyen zajtalan és egész rendben van hangilag is. Waze+ spotify most egész jól összefonódott. Usb töltést még nem próbáltam de eddig tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

(#86064) synar válasza AtiSnatch (#86057) üzenetére


synar
őstag

Boruit RJ fejlámpát sokan ajánlották már itt a topikban is.

[ Szerkesztve ]

(#86065) Siriusb


Siriusb
veterán

DC 4,5V-os töltőhöz ajánlott eladó van?

(#86066) CHIPman válasza vidaila (#86061) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Annyival, hogy van rajta mikrofon, hangvezérlés az eu verzióban, van hozzá iOS app, és az is ugyanúgy $12 most Gearbesten.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#86067) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Ilyen vagy ehhez hasonló 5 db-os képet rendelt már valaki? Minőség milyen lehet, valamint átjön e egyáltalán a vámon? :F :R

(#86068) dugo_ válasza bucihost (#86067) üzenetére


dugo_
veterán

Értékhatár alatt van, át kell jönnie. A méretek alapján jóval kisebbnek kell lennie, mint amekkorára a képekre van photoshopolva.

(#86069) bucihost válasza dugo_ (#86068) üzenetére


bucihost
senior tag

Elvileg ezek a méretek:
2db 30*40-es
2db 30*60-as
1db 30*80-as

Csak képet sose rendeltem, nem tudom mennyire harapnak rá. Árat tekintve viszont ilyenek itthon 20 körül mozognak.... :R

(#86070) vidaila


vidaila
aktív tag

Ha kínából rendelek Lexiát (citroen diagnosztikai eszköz) azt átengedik a vámon? Értékhatzár felett van, nyilván megvámolják, pusztán engedett e az ilyen országba hozatala? Ha nem, akkor angliából vagy németországból rendelt Lexia ellenőrzés nélkül átjön a határon?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#86071) DJ. Ru$y válasza vidaila (#86070) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem az eszközzel van a baj, hanem a mellé adott CD-n lévő esetleg szoftver legálisságával, erre ugranak a hatóságok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#86072) w.miki válasza dugesz77 (#86063) üzenetére


w.miki
veterán

telefonáláskor milyen? Jól érteni, a másik oldalon?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#86073) dugo_ válasza bucihost (#86069) üzenetére


dugo_
veterán

Valószínűleg ezek sem véletlenül kerülnek 10 dollárba...

Rolled up into one piece. looks so cheap

Pictures are bad quality, it is not like on the picture order

Not printed on canvas material, item was damaged and of poor quality

bad - ez a kedvencem

[ Szerkesztve ]

(#86074) Degeczi válasza AllTheBest (#86058) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Autótól és rádiótól is függ, mert a probléma egyik része, h ez a kis teljesítményű transzmitter benn van, a rádióantenna pedig a fém kasztnin kívül, ami érthetően gyengíti a vételt - és ez előre nem jósolható, hogyan fog működni egy adott autóban, mindesetre nem ritkák az átviteli nyűgök.
(másfelől az FM adás maga is korlátozott minőségű, pl. 15 kHz-en sávhatárolt - de mondjuk alap minőségű Spotify-on ez tényleg aligha ront érezhetően)

Ezért célszerűbb más megoldást keresni ha van rá mód - de gyakran tényleg nincsen más lehetőség, és ilyen tizenpár $-os próbát persze megér, miért ne.

(#86075) azbest válasza dugo_ (#86073) üzenetére


azbest
félisten

Na ja, az alap, hogy felcsavarva jön. Naív, aki keretes képeket hisz mögé, azok simán 10x ennyéirt mennek. Fotó sincs róla, csak photoshopolt grafika.

Az biztos, hogy a leírás hazudik vagy nem pont az amire a vevő gondol. Lehet vászon, csak épp műanyag, amiből a zuhanyfüggönyt is csinálják. És nem olajfestmény, hanem egy festmény képe nyomtatva. :)

(#86076) dugesz77 válasza w.miki (#86072) üzenetére


dugesz77
őstag

Munkából hazafele kipróbálom.

(#86077) AllTheBest válasza Degeczi (#86074) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nekem szerencsém volt ezzel, csak azért kell, mert amikor nem a saját autómmal megyek, akkor ne csak a petőfi rádió szóljon az autóban... Spotify premium mellett jól jön egy ilyen az autóban :D
Nem vagyok audiofil, nagyrészt trap/hiphop/rap szól, amiknél én pl nem vettem észre különbséget aközött, hogy micro sd-ről szólt volna vagy a roidmiról

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#86078) kmarci25 válasza azbest (#86075) üzenetére


kmarci25
veterán

Képekkel is ugyanaz a helyzet, mint minden mással: a túl olcsó nagyobb eséllyel gagyi. Többször is rendeltem már képet, összesen 7 db-ot. Ebből kettő teljesen jó minőség, 2 kuka (raszteres, a szélei levágva), 2 vállalható (lehetne jobb is, de elmegy), 1 pedig gyenge gurigába volt csomagolva, így összenyomódott, és a képen látszódtak a hajtások. Az utóbbi volt a legdrágább, mert ez olajfestmény, de miután megírtam az eladónak, a teljes árát visszautalta. Egyébként mindegyik vakrámára van felfeszítve, dekornak jók lehetnek.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#86079) dugesz77 válasza Degeczi (#86074) üzenetére


dugesz77
őstag

Tudtommal ezeknél már úgy van megoldva ez a probléma,hogy a szivargyújtón keresztül az autó 12V-os rendszerére rakja az FM jelet ami ilyen módon mint egy nagy antenna működik illetve közelebb van pl. az autórádió mögött a 12V-os ág is közel van annak az antenna bemenetéhez . Persze lehet marketing maszlag de mintha a Dension már rég ez alkalmazná..

[ Szerkesztve ]

(#86080) gagyilovag válasza bucihost (#86067) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

A tesóm rendelt!
Simán átjött!

[ Szerkesztve ]

(#86081) Degeczi válasza dugesz77 (#86079) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez jó ötletnek tűnik (és tényleg működhet is, hiszen ratyi cuccok pont a tápon keresztül is képesek zavarni rádiót), valóban!

(#86082) Land


Land
veterán

Mozgásérzékelős, elemes ragasztható fali lámpát keresek.
Az Arilux márka lenne ebből az ajánlott?
Folyósóra menne alulra, ahol nincs világítás.
Illetve van ilyenből komolyabb fényerejű is, melyet magasabbra oldalra raknék mondjuk a folyosón található beépített szekrény megvilágítására? Konnektor sincs ezen a részen. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#86083) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

néhány cucc, amit az elmúlt 1 évben rendeltem:

babazár szekrényajtókra - a töpörödött törpördög nagyon szereti kipakolni a konyhaszekrények tartalmát, így valahogy le kellett zárni. Elég jól működött addig a pontig, amíg a gyerkőc rá nem jött hogy kell kinyitni (kb 1,5 éves korában). Azóta csak dísznek lóg az ajtókon :D szerencsére a habszivacsos öntapadó könnyen eltávolítható a szekrényajtókról.

Ugyanez pepitában - ezt a sarkokra lehet szerelni. Ezt még nem tudja kinyitni a törpe.

Szintén babazár fiókokhoz - mivel lusta voltam felszerelni, és most már nincs is értelme, ott porosodik a fiókban, amit be akartam vele biztosítani :) Egyébként biztos jó lenne.

Bluedio T3 bluetooth fejhallgató - az előző két fejhallgatóm - egy márkás, egy kínai - eltörtek a fejpántnál, így egy olyat kerestem, ami jól bírja. Az egyik régi ráadásul zsinóros volt, ami tévézés közben nagyon zavart egy idő után. A hangzása tökéletesen megfelel arra, amire nekem kell - nagy hangerő, a mély dübörög ha kell, de a magasak is jól szólnak. Sorozatokat, filmeket nézek, illetve néha főzés közben egy kis zene. 1 éve használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Anno majdnem 50 dolcsi volt akciósan, most már 36 körül osztogatják. Fém váz (az élő szövet alatt :) ), jól szellőző szivacsok, több órás használat után is kényelmes. Jópár órát bír egy töltéssel, és elég gyorsan fel is lehet tölteni ha lemerült. Angolul beszél szerencsére (van kínai nyelven vartyogó BT-fülesem, idegesítő), és jelzi ha merül (kb 5 percet bír még utána, de mivel folyamatosan beledumál - please charge - így már nem érdemes használni, hanem irány a töltő)

vezeték nélküli egér - olcsó, jó volt addig a pár hétig, amíg működött - szerintem a vevőegység halt meg.

Rajztábla a gyereknek - imád photoshopban meg paintban firkálgatni, így vettem neki egy ilyet - szereti. nem túl nagy, kb a5 méretű, talán kicsit kisebb is.

Fogkrém-kinyomó - tekerős kivitel, egyszerű de nagyszerű, a gyerekek végre nem engem csesztetnek ha nem bírnak nyomni fogkrémet a tubusból.

Mini helikopter - a tenyered aláteszed akkor felemelkedik, ha nincs alatta semmi akkor ereszkedik. Néha megvadul és elindul világgá. A gyerekek kapták, szeretik. Világít is :)

Ugreen Bluetooth szett autóba - Előtte kábeleztem, de idegesített az állandó kábeldugdosás-kihúzás. Jó minőségű a cucc, aux-ba csatlakoztatva bluetoothon keresztül hallgatom a zenét telefonról. Kihangosítóként is működik, jó minőségű a hang. Hatótávolság 5-10 méter között, ha kiszállok az autóból akkor bontja a kapcsolatot. Kb. 10 perc inaktivitás után kikapcsol, ha esetleg közben visszaérek az autóhoz akkor automatikusan újracsatlakozik. Egyetlen kényelmi szempontból zavaró dolog van csak vele: a be/kikapcsoláshoz nyomva kell tartani a gombot pár másodpercig. Kb. 5 órát bír akksiról, töltés kb 1 óra. Töltés közben is használható, de olyankor halk sípolás hallatszik amikor nyomom a gázt :)

Másik autóba is vettem BT cuccot - ez a gagyi verzió, folyamatos tápellátást igényel, auxba csatlakozik. Kihangosítóként nem funkcionál, a zenét viszonylag jó minőségben viszi át. Olcsó volt, de cserébe nem is túl jó. Ajánlani csak annak tudom, aki unja a kábelezést és nem akar sokat költeni rá.

USB-s bluetooth-vevő pc-hez - olcsó, jó, működik. Win 10 alatt driver se kellett hozzá, ha jól emlékszem.

folyt köv...

(#86084) fant0mi válasza Land (#86082) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem vannak ilyenjeim, wc-be tettem ejszakai pisilovilagitasnak. Uton van meg ketto, pont felaron volt akkor. Egyiket kapja anyukam a wc-be, a masik megy nekem is szekrenybe. Egyebkent egy kb fel wattos led van benne, pont arra jo, hogy ne menj neki semminek.

[ Szerkesztve ]

(#86085) Land válasza fant0mi (#86084) üzenetére


Land
veterán

Pont a linken szereplő?

Amúgy ezek tűnnek még szimpatikusnak:
link
felülre: link

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#86086) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Zseb-parfüm - utántölthető mini parfümös adagoló.

Mágneses telefontartó - előtte csiptetőset használtam, hát soha többet. Tökéletesen tartja a Samsung s7 edge-t, még a fémlapot se kellett betennem a tok alá :) Azzal nyilván erősebb, de nekem így is elég.

Asztali wireless töltő - tökéletes, gyorstöltős, gyári Samsung.

Xiaomi Fang IP kamera - babamonitornak vettem főleg. Kis hekkeléssel rtsp kameraként is működik, tehát távolról is elérem, nem csak a ugyanarról a wifiről amin a kamera is van. Jó minőségű a kép nappal és éjszaka is.

Ezen kívül még utazik két füles:
Bluetooth fülhallgató - a gyerek szétturkálta a kocsiban hagyott cuccaimat, és azt hittem az előző bt-fülesemet kihajította az ablakon. Megrendeltem ezt, rá két napra megtaláltam az ülés alatt a régit (QCY QY7). Nem baj, az úgyis kínaiul vartyog, idegesítő, plusz állandóan kiesik a fülemből. Ennyit szerintem megér, de majd tesztelem ha megjött végre.

Gamer fejhallgató - Jelenleg egy bt-fejhallgatót használok, teszkós karácsonyi 3000 ft-os, nem rossz de késik a hang, illetve windows alatt nem használható a mikrofonja. Úgy döntöttem lecserélem egy ilyenre, 2 napot töltöttem a válogatással, egész jókat írtak erről ebben az árkategóriában. Elvileg holnap ideér, majd tesztelem.

(#86087) fant0mi válasza Land (#86085) üzenetére


fant0mi
addikt

Pont a linken levo Arilux. A melegfeher fenyu. Minosegi darab. Adnak egy ket kampoval ellatott muanyaglapot, amit vagy a mellekelt ket kis csavarral, vagy a mellekelt ketoldalu ragasztoval felszereled, a lampat meg erre akasztod ra. De en csak feltettem a furdoszobaszekreny tetejere.

(#86088) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Blitzwolf BW-C10 QC3.0 autós töltő hol a legolcsóbb? Banggood, Aliexpress 10,99$. Ennél van olcsóbb? Esetleg kuponozható?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#86089) Skillet válasza Mad_Wolf (#86083) üzenetére


Skillet
addikt

Nálunk 9 hónapos a kölök. Pont most keresnénk ilyesmiket, szóval köszi! :)
És kérdés: konnektorba vakdugót lehet kapni jóárasítva?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#86090) dugesz77 válasza w.miki (#86072) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem volt panasz a hangminőségre pedig nálam eléggé alul van a elhelyezve a szivargyújtó. Direkt rákérdeztem jó-e a hang azt mondta mindenki,hogy jó egy ember mondta,hogy vízhangos kicsit.

Ezek érkeztek mostanában:
Goldsun szakács kés. Múltkor feljött a japán kés téma ránéztem brahiból a licites késekre ez 2$ állt beírtam maximumnak 5$-ra. 4,25-ér enyém lett. A durva,hogy ténylegesen Koreából küldték és 6. munkanapra megérkezett ingyen postával. Nem egy drága fajta azt néztem nem is vártam sokat tőle(amazon vélemények is elég vegyesek ) Elég könnyű a kés
viszont kellemes az éle.
Villágítós Batman spinner. Keresztlányom liciten nyerte. Kicsit hangos viszont egész jól feldobja a led. Három üzemmódot tud különböző effektekkel. 3 hét alatt ért ide.
Elektromos juice adagoló. 0,99$-ért nem volt rossz. Üdítőt szépen viszi. négy hét alatt ért ide.
Xiaomi toll . 3 darab érkezett 1-1 nap eltéréssel. 1,29 $-t mindenképp megér. Az elsőt pár hónapja használom ha nem is napi szinten de megszerettem. Négy hét alatt ért ide.
Gocomma Roidmi 2S . Ma már megemlítettem. Szépen teszi a dolgát, jó a minősége. Június 11. rendelés volt.
Xiaomi Mi IV Hybrid füles. Akkor pontokkal sikerült 11,5$-ért elhozni. Pár napig járatni kellett, jót tett neki. Első próbánál rám ijesztett,hogy nagyon visszafogott volt a hangja ez sokat javult. Megjöttek a mélyek és a magas de sajnos a Blitzwolf BW-ES1 még mindig melegebb a hangja azt jobban szeretem. Ment tovább a családban. Ettől még nem rossz,sőt, csak nekem hiányzott belőle a tűz. Május 30. rendelés volt.
Vietnámi balzsam. Multkor vettem a fehér tigrisesből is de annak nincs olyan erős mentolos,kámforos szaga ennek van. Jobban hasonlít a régi gyerekkoromban is használthoz. Nem rossz. 3 hét alatt érkezett meg.

(#86091) jerry311


jerry311
nagyúr

(#86092) w.miki válasza dugesz77 (#86090) üzenetére


w.miki
veterán

milyen kocsid van? Nem Tesla?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#86093) TRob1 válasza w.miki (#86092) üzenetére


TRob1
veterán

Valami kétéltű lehet, mert vízhangos. :U

¤ R'n'R ¤

(#86094) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, van ez a gyógyászati cucc, ami ilyen gumis, fel kell venni és a vállakat hátra húzza és segíti a helyes tartást. Ennek mi lehet a neve angolul, aliról akarok rendelni.

(#86095) dugesz77 válasza w.miki (#86092) üzenetére


dugesz77
őstag

Egy nem éppen halkságáról híres Mazda Premacy 2.0 DITD. Igaz nem volt tiporva ,városi csordogálás,
piros lámpánál.

(#86093) TRob1 Igazad van ,elírtam. Neked meg csúnya az avatarod :))

[ Szerkesztve ]

(#86096) beg válasza kmisi99 (#86094) üzenetére


beg
veterán

Posture corrector, back support, lumbar support, orthopedic corset.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86097) jerry311 válasza kmisi99 (#86094) üzenetére


jerry311
nagyúr

Posture (correction) harness / brace / support

(#86098) Samus válasza Mad_Wolf (#86083) üzenetére


Samus
addikt

Au Ugreen BT cucc működik töltés közben is? Nekem csak kihangosításra kellene. Ezen van gomb is fogadni a hívást, a sima BT adaptereken sajnos ninca ilyen...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86099) Mad_Wolf válasza Samus (#86098) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

igen, írtam is, töltés közben is használható.
hívás fogadása és befejezése is a gombbal megoldható.
jó minőségű a mikrofon, jól hallanak vele.

[ Szerkesztve ]

(#86100) gabe_ válasza DJGABI (#86049) üzenetére


gabe_
őstag

Dlón? :)
Te vagy az Ponci? :))

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.