Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86851) Dolphine válasza domerator (#86826) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálunk is ilyen terítő van! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#86852) fraba válasza Vertigo18 (#86806) üzenetére


fraba
aktív tag

ne aggódj, ráérsz a képpel egy év múlva is! ;)

(#86853) dugesz77 válasza Dolphine (#86851) üzenetére


dugesz77
őstag

Klubtagsági felvételhez kötelezővé kell tenni és a kicsomagolós videókat/képeket csak ezen lehet készíteni :D

(#86854) Tressy válasza nababika (#86844) üzenetére


Tressy
senior tag

Tud upc free wifit is ismételni vagy csak a normált?

(#86855) gojko.m válasza w.miki (#86849) üzenetére


gojko.m
senior tag

Szerintem, ennyire egyszerűen nem lehet kijelenteni, hogy mekkora a hatótávolsága egy wifi erősítőnek, mert az erősen függ a terepviszonyoktól.

Nálam, a MantisTek WR300 repeater ezeket az értékeket produkálta a tabletemen egy hevenyészett próba során :
- egy ablaküvegen kívűl nem volt semmi köztük, kb. 15m -> erős jel
- egy vastag fal, kb. 10m -> gyenge jel
- két vastag fal kb. 8m -> nincs jel

(#86856) miroon


miroon
aktív tag

Más is járt már úgy a veithdia napszemüveggel,hogy elkezdett kopni a lencséről valami réteg? Vagy én nem vigyázok rá eléggé? :D Nekem már kettőről lekopott, az elsőről még tavaly, azt azóta nem is használom, a másodikról meg most kezd, az előbb vettem észre. Kb. 1 évet bírt mind a kettő..

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#86857) GZoli7 válasza miroon (#86856) üzenetére


GZoli7
senior tag

Igen, egy évet sem bírt. Mivel így használhatatlan -> kuka.

(#86858) madgie válasza miroon (#86856) üzenetére


madgie
titán

Mivel és hogyan törlitek? Papírzsepitől persze hogy lekopik.

(#86859) DJGABI válasza miroon (#86856) üzenetére


DJGABI
addikt

az 1000ft-os itthoni kínai szemcsim kopott hasonlóan

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86860) miroon válasza madgie (#86858) üzenetére


miroon
aktív tag

En a hozzaadott torlokendovel toroltem mindig mind a kettot, es mindig a tokjaban tartottam.

iPhone 13 Midnight Black

(#86861) wwenigma válasza XtremLor (#86796) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Arra figyelj hogy a szilikon bogyó szigetel és bent a levego nyomasa nőhet ha ugy rakod be ami a dobhartyad/hangszoromembrant picit megzavarja, illetve az Apt-X kodekhez telefon oldalarol is kell tamogatas a jobb hangminoseghez, egyebkent csak a "hagyomanyos" BT hangminoseg fog atmenni.

# Encore S1

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#86862) nababika válasza w.miki (#86849) üzenetére


nababika
aktív tag

Igy nem tudom, de a modemtol kb 10 meterre ahol mar nem volt stabil jel, ott most full terero van es atom stabil. A teraszon pedig semmi nem volt kb 15 m, most 3-4 kozott mozog, tehat majdnem full. Hozzatennem, hogy fa hazban lakunk, a tegla vagy beton ezen nyilvan valtoztat.

(#86863) Sanyesz. válasza wwenigma (#86861) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nekem éppen ma jött meg az S1. Dobj egy linket Apt-X kodekre :R

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#86864) GZoli7 válasza miroon (#86860) üzenetére


GZoli7
senior tag

Szintén, meg Lidl-ös szemüveg törlő kendővel. Az semmi mást nem végzett ki, úgyhogy nem az a hunyó.

(#86865) zsiz


zsiz
őstag

1.xx$-os tokok, fóliák, 1$-os kuponnal

[kép]

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#86866) madgie válasza GZoli7 (#86864) üzenetére


madgie
titán

Konkrétan a Lidl nedvestörlő megeszi a réteget. Meg minden, ami alkoholos.

(#86867) wwenigma válasza Sanyesz. (#86863) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Andorid7/CM14 és Snapdragon 8xx proci AptX-HD, 6xx AptX. [link], tobbiért a linkelt topikot érdemes bongeszni. Ellenorizni igy tudod hogy mukodik, masodik fele. :R

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#86868) GZoli7 válasza madgie (#86866) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezt a réteget. A többi szemüveget nem bántja. A hasonlóakat sem.

(#86869) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valaki próbált már ilyet?

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86870) Sanyesz. válasza wwenigma (#86867) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Köszönöm. A proci stimmel (Leeco Max2 X822), de nem CM ROM és "csak" 6-os. Keresgélnek...

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#86871) Zozzant válasza miroon (#86860) üzenetére


Zozzant
addikt

Legjobb módszer a szemüveg megóvására ha langyos csapvíz alatt le van öblítve, majd folyékony szappannal és újra vízzel lemosni. Ami néhány csepp marad rajta azt fel szoktam itatni papírzsebkendővel, nem dörgölni!
A szemüvegről semmi mást nem kell letisztítani csak a zsírt (szappan) és a port (víz).

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#86872) madgie válasza GZoli7 (#86868) üzenetére


madgie
titán

Addig megél az összes optika, míg így bántok a szemüvegekkel :D

(#86873) spidersoft


spidersoft
senior tag

kínai bluetooth kerékpár kilométerórát/computert próbált már valaki? ezzel szemezek.

(#86874) kmarci25 válasza GZoli7 (#86868) üzenetére


kmarci25
veterán

Meg az összes többi réteget is. Legutóbb, mikor feleségem szemüvege készen lett (kb. 1 hónapja) átadáskor kaptuk az infót, hogy alkoholos kendővel ne tisztítsuk, mert az az összes réteget (porálló, cseppálló, tükröződésgátló) lehozza.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#86875) 7Sony7 válasza miroon (#86856) üzenetére


7Sony7
addikt

Nekem barna és szürke lencsés van, mindkettő hibátlan. Bár azokon lehet, hogy nincs ilyen plusz réteg mint ez a kék.

[ Szerkesztve ]

-

(#86876) GZoli7 válasza madgie (#86872) üzenetére


GZoli7
senior tag

A 20 éves Polaroidom, köszöni jól van. A Veithdia viszont nem fog sokáig megélni, legalábbis belőlem. :D

(#86874) kmarci25 Szépíteni lehet, de ez a szemüveg nem minőség, bár 10$ körül nem is elvárás.

[ Szerkesztve ]

(#86877) ablack válasza GZoli7 (#86864) üzenetére


ablack
senior tag

A Spar-ban lévő nedves törlőkendőben úgy látom nincs alkohol, csak valami anionos felületaktív anyag. Talán kíméletesebb.

(#86878) GZoli7 válasza ablack (#86877) üzenetére


GZoli7
senior tag

Mindegy, már csak egy Veithdiám maradt, megy a szekrénybe, a többi meg köszöni szépen jól van.
Azért köszi az infót.
Az 500Ft-os ebayes viszont nálam is nagyon jól teljesít, igaz azon nincs bevonat.

(#86879) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

hali sehol se kapni már a xiaomi gamepadot(tudtomal az egyetlen droidos gampad amiben van gyro sensor)
Lehet tudni miért nem gyártják?Vagy csak? :D:D
Esetleg más alternatíva imertebb márkától ?Köszi

Abe due dembella

(#86880) lappy válasza kovaszoskeny (#86879) üzenetére


lappy
őstag

ez elvileg az

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#86881) kmarci25 válasza GZoli7 (#86876) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem szépítettem, és nem is a Veithida minőségére reagáltam. ;) Csupán arra, hogy a minőségi lencsét sem szabad alkohollal tisztítani.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#86882) woodworm válasza GZoli7 (#86876) üzenetére


woodworm
veterán

Vajon az én 50$-osomon is ugyanaz van? :DDD

(#86881) kmarci25
Nekem az itthon készültre nem mondtak ilyesmit. Igaz évekkel ezelőtt készült és kimondott lencsetisztító folyadékból szoktam ráfújni, de akkor ezen ki sem merem próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#86883) GZoli7 válasza woodworm (#86882) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezt nem tudom, mindenesetre Oakley-ról is hallottam már, hogy lekopott a bevonat.
50$-oson azért valószínűleg jobb. :)

(#86881) kmarci25 Ja, erről a Polaroid nem tud, ezért nincs baja. :D Meg a többi sem. :D

[ Szerkesztve ]

(#86884) kmarci25 válasza woodworm (#86882) üzenetére


kmarci25
veterán

Korábban én sem tudtam erről. Most mondta az eladó, mikor átvettük. Hoya lencse egyébként.

GZoli7: rosszul aludtál, vagy miért kötözködsz? :F Most néztem meg a Hoya tájékoztató anyagait, amiben benne van, hogy langyos mosószeres vízzel ajánlott tisztítani. De tőlem aztán azt csinálsz, amit akarsz, sőt az sem érdekel, ha szerinted a Veithida szar. Béke veled! :)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#86885) woodworm válasza GZoli7 (#86883) üzenetére


woodworm
veterán

A keret az övéké, a lencse beszállítótól jött nekik is, két hét volt a rendelés+köszörülés.

(#86886) haten válasza kmarci25 (#86884) üzenetére


haten
tag

Szemüvegben azért 15-20 ezer forint alatt ne várjunk jó minőséget...

(#86887) GZoli7 válasza haten (#86886) üzenetére


GZoli7
senior tag

Sajnos ebben egyetértünk. Ráadásul a Polaroid is mostanában olyan változó minőséget produkál, hogy az sem bír pár évnél többet. Jó esetben. Amelyiknek gumis az orr rész, az hajlamos elporladni, beleér a szár a lencsébe összecsukáskor (ez nem márka függő), stb.
Ezért is tetszik nagyon az 500Ft-os. Rendeltem 3-at, de lehet kell még.

(#86884) kmarci25 Bocs, ha kötekedésnek tűnt. Néhányan annyira "ajánlották" a Veithdia-t, mintha pénzt kaptak volna érte. Tudomásul kell venni: 10$ és pont annyit is ér. Bár ez az 500Ft-os fényében még túlzás is. :R

(#86885) woodworm Vigyázz rá! Próbáld be az ajánlott Spar-os törlőt... :)

[ Szerkesztve ]

(#86888) solor válasza GZoli7 (#86887) üzenetére


solor
tag

Linkelnéd ezt az 500ft-os szemcsit?

(#86889) kmarci25 válasza haten (#86886) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem is várok. 1 max. 2 nyári szemüvegek ezek, annyiba is kerülnek. Van több fazonú, színű, anyagú, így azokat is tudom cserélgetni. Egyszer költöttem 25 ezret egy napszemüvegre. A kocsimmal együtt ellopták. :((( :O

GZoli7: a Veithida ajánlgatás is olyan, mint sok más termék itt a fórumon. Ilyen volt anno a Nillkin usb kábel, ami aztán el is szakadt 1 év után. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#86890) Saccco válasza kmarci25 (#86889) üzenetére


Saccco
nagyúr

De egy évig átment rajta az Amper. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#86891) GZoli7 válasza solor (#86888) üzenetére


GZoli7
senior tag

(#86892) dugesz77 válasza kmarci25 (#86884) üzenetére


dugesz77
őstag

Hoya-val én sem vagyok kibékülve. Másfél év alatt olyan karcos lett(szerintem a bevonatok is eltűntek róla),hogy lassan mehetek az újért. Én langyos víz és mosogatószerrel tisztítottam eddig is az összeset,ha felülről folyatom a lencsére a vizet akkor még törölni sem kellett sokáig. Pedig vigyázok rá. A régebbi zeiss lencséseim sokkal jobban bírták.

(#86893) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

Danger van, ON hsz következik:
Mostanában rendeltem egy két dolgot:
Őket csak most nyitottam ki, nagyon nincs mit róla írni, ha nem működik, úgy is jelzem:
1pcs 5A DC to DC CC CV Lithium Battery Step down Charging Board Led Power Converter Charger Step Down Module original (hei)

Li-ion Lithium Lead-acid Battery Capacity Meter Discharge Tester Analyzer ZB2L3 #G205M# Best Quality

Csináltam valami indíttatásból egy esr mérő, rendeltem hozzá egy ilyet:
Professional Test Probe Clip for Multimeter Clamp Meter Oscilloscopes Test Hook W/ Extended Sharp Stainless Steel Test Needle

egy baj van vele, hogy nem lehet szétszedni, valami banándugó jellegű a teteje, nekem meg be kéne forrasztani a vezetéket, szóval nem gyári megoldással lesz, viszont baromi hegyes, tehát a célnak megfelel

Xiaomi Mi LYEJ02LM Bluetooth Earphone Sports Wireless Bluetooth 4.0 Headphone Handsfree Headsets for iphone samsung phone

Na igen a headset, ez kinlódósabb volt, mire rájöttem, hogy a telefon és a saját hangereje külön állítható, meg a fülbe illeszkedő gumiszar is három méretbe van, így, hogy nem esik ki a fülemből, és a headset max hangerőn van, így a telefon fél bluetooth hangerő beállítással is kényelmes.
A magas éles hátterzajokat nem szűri ki túl jól, kb sehogy, de elég jó a hangminőség ettől független, 13$ ért meg éppen. Pl ha vésőgép megy az utca túloldalán, vagy fúj a szél, arra panaszkodnak, de ez normál telefonnál is meg van, plusz néha van valami zavar, mert a hang torzul, de nem jellemző, sőt mostanában nem is nagyon volt.
Ennyiért bestbuy szerintem, de lehet tévedek.

High Quality High Temperature Resistance Tape 20mm x 30m Heat High Insulation Thermostability Polyimide Adhesive Tapes Tawny AA

erről sincs nagyon mit mondani, hőálló valóban

Speaker Mi Bluetooth 4.0 Wireless Mini Portable Stereo Handsfree Music Square Box Mi Speaker for xiaomi(Sliver)

Valami képzavar folytán sikerült innen venni, mindegy eredetinek tűnik, jó a hangja, nagyon pici, hugomnak vettem, itthon blitzwolfok vannak, hát... nem nagyon marad el hangminőségben, de a hifis topicba biztos megölnének egy ilyen kijelentésért
azthittem a xiaomi tesz matricát az olcsóbb cuccaira is, na mindegy legközelebb jobban figyelek

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#86894) Laci4


Laci4
senior tag

Néhány napja, vagy egy hete valaki kérdezte..

Szóval volt ez az alis 1 dolcsis powerbank ház.. jelentem, van még remény, nekem megérkezett!
Csak gyors tesztet tudtam csinálni, mert megyek éjjelre melózni.
Kicsit szét volt esve, de nem tört el semmi.
Egy akkut tettem vele.. rövid nyomásra életre kell, hosszú nyomással be-ki kapcsolható a rajta lévő "lámpa" led.
Üres járásban illetve Xiaomi ventivel "terhelve" ha jól emlékszem 5.17V a kimeneti feszültsége..
Majd elő kotrom a "2A-es" ellenállásom, és meglátjuk mit szól hozzá, illetve töltést is nézünk majd...

Itt van néhány kép a csoda dobozról. Igen, jól látod, hogy nem látod, sajna nem látszik az IC-n semmilyen típusjelzés...

(jött még pár dolog, de ezekről mások is írtak.. két akciós üdítőital szivattyú, fidget spinner, egyik elég gagyi, akad is kicsit, lehet meg kellene reklamálni, mert kerámiásnak írta ebayen az ürge, másikat még ki se bontottam, fülhallgató bogyó, meg nem is tudom.. ha lesz kis időm, átnézem mik is jöttek :D )

[ Szerkesztve ]

(#86896) kovaszoskeny válasza lappy (#86880) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

olvasd már el a hszem .. ;] :DDD
hidd el nekem nem lesz kapható..hónapok óta NEM kapható.Nem véletlen kérdeztem.
Annyira nem vagyok lüke ,hogy az alap oldalokon nem nézem meg(ali,banggod gearbest)

Azért köszi :R

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#86897) miroon válasza kovaszoskeny (#86896) üzenetére


miroon
aktív tag

Amazonon van belőle... ;)

iPhone 13 Midnight Black

(#86898) betyarr válasza dugesz77 (#86892) üzenetére


betyarr
veterán

+1
eddig nekem mindig zeiss volt.több év után sem volt jellemző a karc.most 3 éves a hoya,amit hordok,de tele van karcokkal :((( pedig nagyon vigyáztam erre is.pzs-vel csak felitattam róla a vizet,a kapott szemüvegtörlővel törölgettem.

(#86899) madgie válasza betyarr (#86898) üzenetére


madgie
titán

Hoyánál, Zeissnél, Essilornál is vehet az ember olcsó, nem márkázott budget lencsét, aminek semmi köze a jobb rétegekhez, hovatovább kábé ugyanabban a kínai gyárban gyártatják őket fillérekért.

(#86900) sambenez


sambenez
addikt

Ha valakinek sürgősen kellene fidget spinner. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.