Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80201) fateless válasza BullZeye (#80200) üzenetére


fateless
veterán

Csak ha beskatulyáznak, akkor ez már hiábavaló kérdés nekik.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#80202) Keef_Lee válasza fateless (#80198) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Messze van egy kicsit.
Tud valaki valami jó kis használtcikk piacot, ahová érdemes elmenni?

(#80203) Kernel válasza mirci18 (#80197) üzenetére


Kernel
nagyúr

Manapság nem ritka ezen a fórumon is olyan kijelentésekkel találkozni, hogy "röntgennel átvilágítottam a zseblámpát, HDMI-kábelt" stb. és mutatja a képet is. Ennek az az oka, hogy egyre elterjedtebbek és megfizethetőbbek az ipari röntgenek, amihez munkahelyen is hozzá tudnak férni az emberek. Ha ez a pofa ilyen dolgokkal foglalkozik, nem zárom ki, hogy röntgenhez is lehet hozzáférése.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80204) debcamp


debcamp
aktív tag

Újabb gyönygszem, Vótmá'? :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#80205) davenport válasza fateless (#80198) üzenetére


davenport
aktív tag

Jogos, én igyekszem játszóban menni, és fapofát vágni, ha tetszik valami, bár egyre ritkábban jutok el sajnos. Igaz már nem olyan mint régen amikor a házakhoz mentünk.

No money, no honey.

(#80206) fateless válasza davenport (#80205) üzenetére


fateless
veterán

Én is arra emlékszem még vissza jó szívvel, amikor még házról házra mentünk, aztán 500Ft-ért vettünk egy pár sílécet kötéssel és belealkudtunk az árba egy botot is. Most már nicnsenek ilyenek, már túlzottan a nagy haszon a cél, nem az üzlet.
Már kb két éve nem is voltam feléjük, mert már másként gondolkodnak, üzletelnek. Azon cigány barátom, aki sokáig kijárt Pápán és ott is árulni, már abbahagyta, mert azt mondja, hogy már minden csak a profitról szól, míg régen élmény volt számára az árusítás és a vásárlás is. Pedig feleségem mindig jókat beszélgetett vele a piacon. Most már csak a havi egy kávézás maradt meg ebből.

No, de nem offolom tovább a topikot a devecseri piaccal...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#80207) Shade45 válasza Imy (#80168) üzenetére


Shade45
senior tag

Dettó...

Pedig az oldalon 0.5 mm vastagságú hegyet írnak, és hogy milyen fa$zán tudsz majd ezzel írni. Ehhez képest egy sima golyóstoll, folyósabb tintával.

Rendelés előtt én kis naiv azt hittem, hogy olyan - vagy attól jobb - lesz, mint azok a kék színű 0.7 mm-es Zebra tollak; na azokkal tényleg szép vékonyan lehet írni!

(#80208) oszy


oszy
veterán

Rendeltem eBay-ről egy dolgot. Nem érkezett meg. Írtam az eladónak, akivel kb 40 levelet váltottam arról, hogy küldje vissza a pénzt, nem kérem a terméket. Erre tegnap ír, hogy feladott egyet. Ilyenkor mi a teendő? Már egyáltalán nem kell, mert vettem itthon. Mindenképp a pénzt akarom vissza.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#80209) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Van rá esély, hogy régebbi csavarbehajtómhoz aksit tudjak rendelni?

(#80210) XtremLor válasza Keef_Lee (#80209) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem kizart, de a felujitas is egy ut, a cellakat kell cserelni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#80211) Keef_Lee válasza XtremLor (#80210) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ami honlapot láttam felújításról, az kb. annyiba került mint az új lithium elemes komplett behajtó bőrönd settel.

(#80212) dugesz77 válasza Keef_Lee (#80211) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát igen. Sajnos a Li-ion akku csere nem túl olcsó . Csak a cella ezres darabja+ akkuőr+ 4-5 ezer a töltő. Annyiból meg kijön egy Parkside kisgép három év garival. Mondjuk ha több gép van vagy ha esetleg már van töltő akkor már rentábilis az átalakítás.

(#80213) Zola007 válasza Keef_Lee (#80211) üzenetére


Zola007
veterán

keress valakit a zseblámpás topikból, ott értenek hozzá

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80214) Donki Hóte válasza Keef_Lee (#80211) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amikor tavaly tönkrement az akkus fúrógép akkucsomagja, akkor nagyon rövid osztás-szorzás után az jött ki, hogy a régi gépnek csak a bőröndjét érdemes megtartani :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#80215) 206 cc válasza Keef_Lee (#80209) üzenetére


206 cc
senior tag

Liion vagy még Nicd esetleg NiMh az akkud?...mert ha van egy kis kézügyességed meg némi elektronikai tudás simán meg oldható minden! Sőt a régi Nicd vagy NiMh akkus gép Liion- ná való átszerelése is!
Szóval,ha bármelyik szóba jönne keress nyugodtan.
A költség része pedig kb NiCd,NiMh esetén kb úgy számolj,hogy 2-3.-usd / cella itt ugye más nem kell csak egy forrasztó és kis bütykölés!
A Liion esetében ,ipari cella 18650-ből kb 25A terhelhetőséggel 6-8.-usd/db vagy jófogásról 800-1000.-ft /db kell egy töltő szabályzó elektronika 3cella esetén 30A-ig 5-6usd... szóval 3akku + elektronika+csatlakozók kábelek plussz tőbb szerelés több ismeret viszont erősebb tartósabb furásteljesítmény és ami a legfontosabb hogy bármikor töltheted!!! Nem kell ciklusokat nézni nem akkor merül le amikor épp szükség lenne rá stb.stb...

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#80216) XtremLor


XtremLor
őstag

Tegnap a postastol kaptam egy ertesitot, es elmondta mostantol nem fogjak kihozni a nagyobb csomagokat be kell menni szemelyesen, semmi gond megertem nem valami nagy a kerekparon a kosar etc masnak is van csomagja. A mai nap bementem erte, hat mit ne mondjak meglepodtem, ha ezt se hozzak ki akkor bezarhatnak vegleg....lehet csak szivatott, de kicsit felcseszte az agyam.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#80217) danilla válasza XtremLor (#80216) üzenetére


danilla
őstag

Sok kicsi sokra megy :D

https://twitch.tv/ddplayzone

(#80218) ZS3NI válasza XtremLor (#80216) üzenetére


ZS3NI
őstag

:D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#80219) szakalistvan válasza XtremLor (#80216) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Nekem most hozta a postás a 20*20*4 cm-es csomagom,igaz ez Zalaegerszegen történt.
Lvpin LP-838 erősítő,12 nap alatt megérkezett,tracking nélkül.

(#80220) DrBubo77 válasza danilla (#80217) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

És hamarosan már a leveleket sem hozzák ki. Mert abból is sok kicsi sokra megy. :C

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#80221) maestro87 válasza retesz147 (#80167) üzenetére


maestro87
őstag

Ilyen készletet én anno a piacon vettem ~1500 Ft-ért és nagyon jó minőségűek, talán még titán bevonat is van rajtuk (a színük alapján).

(#80222) D1Rect


D1Rect
félisten

Autóba kéne nekem fejegység, volt benne egy Roidmi, de anyukám nem bírt vele, úgyhogy tennék bele neki egy olcsó valamit, lehessen bele dugni pendriveot. Tudtok ajánlani valamit, vagy inkább kérdezzem az autós topikban?

(#80223) cris78 válasza XtremLor (#80216) üzenetére


cris78
őstag

Silent77 hányszor fog fordulni a postán ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#80224) XtremLor válasza cris78 (#80223) üzenetére


XtremLor
őstag

A vegen fizetest kerhetne toluk is... :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#80225) cris78 válasza XtremLor (#80224) üzenetére


cris78
őstag

Vagy beköltözik a Budaörsi elosztóba :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#80226) Saccco válasza D1Rect (#80222) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ismerősnek vettünk Ali-ról, teljesen elégedett vele.

Kereső: Car radio usb mp3 -> number of orders -> első
[link] - nem biztos, hogy pont ezt. Ignis-be kellett és volt ahhoz passzoló csatis.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#80227) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Kormány védő
Ez tényleg igazi bőr lehet szerintetek, 36cm-es kormányra is jó lehet?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#80228) dugesz77 válasza cris78 (#80223) üzenetére


dugesz77
őstag

Miért ő szerintem gyógyulóban van. Legalább is kevés beszámolót olvasok tőle itt.

(#80229) akom válasza XtremLor (#80216) üzenetére


akom
senior tag

Én erre azt mondom, hogy megérthető. Megemelkedtek a csomagok száma, le akarják venni a kézbesítőkről a tehert. Sőt én még örülök is neki, mert tisztelet a kivételnek, de rengeteg postás lopta/lopja a csomagokat. (Sajnos tapasztalat.)

De az amikor egy megyei székhelyű város nagy postáján 2 ablakban szolgálják ki a kedves ügyfeleket... Az már felháborító. Tipikus postai felfogás. Hozunk egy döntést, de nem gondolkodunk el rajta, hogy az a döntés milyen következményekkel jár.
Múltkor 40 percig álltam sorba...

Persze annak is igaza van, aki azt mondja akkor futárszolgálattal rendeljen az ember. Csak az ember nem szívesen fizet egy 500Ft dolog postázásáért 1500 Ft-ot.

(#80230) wwenigma válasza akom (#80229) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha azt akarom hogy ne vigyék ki, Foxpost 500ért a közelébe viszi...ezek meg az alapvető kötelezettségeiket akarják levakarni magukról ASZF modositgatásokkal....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80231) norby_42 válasza Ciccuka (#80227) üzenetére


norby_42
aktív tag

Nem. Ilyet vettem, nincs vele semmi gond, nem büdös, nem kopik, de nem is bőr.

Eat pasta, run fasta

(#80232) akom válasza wwenigma (#80230) üzenetére


akom
senior tag

Van pár foxpost külföldről?

(#80233) snpetit


snpetit
aktív tag

Azért remélem, ha mindenütt bevezeti ezt a Posta, 16 óra után is nyitva lesznek meg legalább szombaton, mert itt nem az a helyzet....

(#80234) wwenigma válasza akom (#80232) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs es pont ezert tegyék a dolgukat, ne rajtam koltségcsökkentsenek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80235) maestro87 válasza wwenigma (#80234) üzenetére


maestro87
őstag

Ráadásul az MPL most megint árat emel. Automatás csomagfeladás 490Ft helyett 890Ft lesz április 24-től. :W
Legalábbis a vaterafutár oldalon. Persze a vaterásoknak meg csak 600Ft-ra emelik... :U

(#80236) Feketelaszlo válasza cikasz (#80187) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A leírásban az is szerepel, hogy a kábel +30%-al javítja a kép tisztaságát. ;] Ha kellő minőséget megütő HDMi kábeled van, azon a 2.0 szabványnak megfelelő sávszél ugyanúgy megy át, mint a régebbi standardeké.

(#80235) maestro87: Nem árat emel, hanem visszakorrigál. A 490- kampányár volt tavaly év elejétől csalogatónak, előtte több volt.

(#80237) davenport válasza maestro87 (#80235) üzenetére


davenport
aktív tag

Bocsánat, küldenél erről egy linket? Nézem a vaterafutár oldalán, a posta oldalán, de sehol sem lelem ezt az infót, ott is csak a január 1-től lévő díjtáblázat van.

No money, no honey.

(#80238) maestro87 válasza davenport (#80237) üzenetére


maestro87
őstag

E-mail-ben jött. [link]

(#80239) davenport válasza maestro87 (#80238) üzenetére


davenport
aktív tag

Köszönöm :R . Akkor már csak arra leszek kíváncsi, hogy a normál postai díjtáblázatot mikor módosítják.

No money, no honey.

(#80240) gulac12


gulac12
tag

Szeretnék venni egy bluetooth speaker-t. Ezt néztem, nekem megfelelne. Van-e esetleg valakinek erről tapasztalata, nem fogok nagyon mellé vele?

(#80241) cris78 válasza gulac12 (#80240) üzenetére


cris78
őstag

Ez nem jobb? Picit drágább csak...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#80242) gulac12 válasza cris78 (#80241) üzenetére


gulac12
tag

Kellene a 3.5 mm aux, ami a zealot s9-ben van.

[ Szerkesztve ]

(#80243) oszy válasza oszy (#80208) üzenetére


oszy
veterán

Valaki tudna ebben segíteni/tanácsot adni? :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#80244) petipetya


petipetya
nagyúr

Vállszíjas táskát tudtok ajánlani? Napi munkába járásra kéne, hogy a vállamon keresztben hordva ne rohadjon rá a hátamra a ruha. Fél literes palack, kajástál és az apróbb szarok férjenek el benne.

Stílusra ilyenre gondoltam, méretre viszont inkább Tisza táskához közelire:

Ez például korrektnek tűnik:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#80245) ot93


ot93
senior tag

Üdv, tud valaki olyan "usb hosszabbító"-t amit lehet hajlítani és meg is áll úgy, mint egy usb-s laptop billentyűzet lámpa... ? elsősorban kb. 30-50cm kéne bár a 15cm körüli is érdekel.. :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#80246) Samus válasza norby_42 (#80231) üzenetére


Samus
addikt

Nem bőr, de nagyon kényelmes. Nekem is ilyen volt, csak sajnos vékony a kormányom (9.5 cm kerület), ezek egy centivel nagyobbak. Csúnyán sikerült csak felvarrni, a szép módszerrel nem ment...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#80247) Imy válasza Shade45 (#80207) üzenetére


Imy
veterán

Hát erre a xiaomi tollra is azt írták itt, hogy szép vékony. Ez minden, csak nem vékony... :F

(#80248) Joker88 válasza petipetya (#80244) üzenetére


Joker88
őstag

én 2 éve voltam egy Budmil boltban, ezervalahányszáz forintra le volt akciózva egy ilyen táska..

szerintem először nézz be ilyen ruhás-boltokba,hátha..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#80249) daver88 válasza petipetya (#80244) üzenetére


daver88
aktív tag

tapasztalatból mondom, hogy ekkora táskába nem fér el egy fél literes palack, és egy kajás tál...:) :)

(#80250) szaboger válasza cris78 (#80225) üzenetére


szaboger
tag

A sarokba a karácsonyi csomagok elveszet darabjait bontogatni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.