Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mumukuki


Mumukuki
aktív tag

Egyszer kiprobalnam szivesen, de nincs az a penz amiert ezt a hasznalt szappan design elviselnem a kezemen. Raadasul szerintem nagyon feminim egy ferfi kezen.
3-4 szeres akkuido es friss, ferfiasabb design es mar johetne is
Kar erte

[ Szerkesztve ]

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Abszolút nem vagyok képben a ketyegővel kapcsolatban, lehet ezzel:
- hívást indítani eSIM-es kapcsolaton keresztül?
- önállóan (nem válasznak) FB messenger, whatsapp és signal üzeneteket küldeni?
- iphone helyett valami öreg ipad is megfelel esetleg az ekg használatához?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) syIex


syIex
veterán

Tegnap érkezett meg. S5-ről váltottam és egyáltalán nem bánom, hogy le cseréltem. A ház szinte ugyan akkora viszont a kijelző méret az megint szép ugrás lett. :K
Utólag nem bánom, hogy nem a kocka kialakítás lett amiről a pletykák szóltak, mert lehet nem lenne olyan kényelmes nem hiába ilyesmi vagy kerek kialakítású a legtöbb óra! :D

#2; - Lehet hívást indítani és fogadni is.
- Természetesen minden alkalmazást meg tudsz nyitni ami ilyen és tudsz üzenni rajta vagy emojit küldeni stb.
- Mindenképp iPhone kell hozzá (iPhone 6 talán a minimum), iPadel nem fogod tudni párosítani.

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#4) Navaren


Navaren
aktív tag

Köszi a tesztet, de Bog, ez most má' nettó trollkodás, hogy minden létező almás kütyüről raktok ki írást, a 13 Pro tesztje meg még mindig sehol sincs ;].

Az órához: tetszik, szép lett, de tudásban annyira minimálisat ugranak az órák nemhogy egy, de kétéves periódust is lefedve, hogy egyszerűen képtelen vagyok még magamnak is megindokolni a váltás szükségességét, pedig általában elég jól kijövünk a saját vezérhangyámmal, hogy miért is KELL egy kütyü ott és akkor, mikor meglátom és megtetszik, akkor is, ha igazából pillanatnyilag nincs is szükségem rá :D.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#5) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Sose fogom megérteni, hogy mire való... ha a telefont nem tudod nyomkodni, akkor ott az óra? Betegeken kívül ki a bánatot érdekel, mennyi a vérnyomásom? :D Inkább egy Tissot mint ez.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6) joey04


joey04
titán

Androidot használva láttam, hogy nincs olyan óra ami tudná mindazt amit az AW, most iphone-t használva szeretem is nagyon az öreg AW +-at. Váltani csak jövőre fogok, amire kell arra elég a régi is, de azért amikor kipróbálom az újabb szériákat érezni, hogy folyamatosabb az üzem, van pár xtra opció ami jól jönne, meg a nagyobb méret sem lenne rossz. Szóval jövőre váltás.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) aujjobba válasza Navaren (#4) üzenetére


aujjobba
addikt

Egyaltalan nem kotelezo 1-2 evente valtani.
Nemreg csereltem le a 2017-ben vett Series1-et egy SE-se, ott mar latvanyos volt az ugras.
Az S1 is mukodott meg, ApplePay + fitnesz funkciokat hasznaltam rajta leginkabb, kulonosebb problema nelkul.
Telefont is harom-negyevente szoktam cserelni, akkor is az egy evvel korabbi "alap" verziot veszem (most epp Xr van).

#5 MikeWazowski: Vernyomast ezek nem tudnak merni.
A Tissot masra valo, mint ez.

(#8) t72killer válasza syIex (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R köszi. Újabb iPad mini is érdekelt volna pedig, egyenesen telefonként használva :(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) cintula187 válasza syIex (#3) üzenetére


cintula187
addikt

Nem vagyok nagy almafan de ezt és bármelyik apple watchot venném..... ha működne Androiddal.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10) syIex válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


syIex
veterán

Fizetni, értesítést nézni (hogy ne kelljen állandóan elővenni a telefont), válaszolni, gyors sms-t küldeni vagy hívást fogadni / indítani. Fitnessz, sport és bármilyen helyen ahová nem tudsz telefont vinni vagy nem akarsz ezzel meg tudod oldani. Én sem értem mire való. :N :U

#8; Sajnos az nem kivitelezhető. :(

#9; Vannak így jó páran ismerőseim is.. :K

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#11) mjani1172 válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


mjani1172
addikt

Nagyon kevés embernek tényleg hasznos. De 99%-ban nem azok használják.
Azok kezén mindig van, akik pl I3 BMW-ben ülnek, és beszéd közben a szájuk elé tartják vízszintesen a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#12) VIC20


VIC20
őstag

Mi jelent az, hogy ,,alapvetően szerintem"? :U

(#13) aujjobba válasza VIC20 (#12) üzenetére


aujjobba
addikt

A szorenden lehetne vitatkozni esetleg, mondjuk 'szerintem az óra formája alapvetően kör'.
Mar amennyiben mindenkepp bele akarnank kotni a cikkbe.

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Köszönjük a gyors tesztet! Érezhető a cikk hangvételéből, hogy ezúttal azért eléggé elnyerte Bog tetszését az óra. Egyedül az egészség és fitnesz-vonalon számítottam némileg bővebb kifejtésre (EKG, stb.), bár igaz, hogy az elődhöz képest gondolom ez nem feltétlen fejlődött.

Nekem Watch SE-ről nem éri meg váltani, ettől függetlenül véleményem szerint korrekt motyó lett, bár nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#15) Mr.Silkó válasza t72killer (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, igen (Messenger biztosan, többim nincs) és legjobb tudomásom szerint nem, csak iPhone-nal.

Szerk.: Látom közben megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) t72killer válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. Még elgondolkodom az iPhone-dolgon, nagyjából jövőre lesz aktuális a telócsere. Az alma óra mindenesetre sokkal összeszedettebbnek tűnik, mint a samu.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) syIex válasza t72killer (#16) üzenetére


syIex
veterán

Ez vitathatatlan. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#18) Navaren válasza aujjobba (#7) üzenetére


Navaren
aktív tag

Igen, értelek, és úgy általában egyet is értek Veled, de azért itt picit többről van szó.

Ahogy mondod, jó 4-5 éve a telefonos ún. 'frissítések' is elég, hááát harmatosak adott márkán/kategórián belül, de kétévente azért jön annyi javulás és/vagy újdonság, hogy az ember mégis viszonylag ésszerű okokból indokoltnak tartsa a váltást (mint nálam 11 Pro-ról 13 Pro-ra).
Én amúgy is kütyübolond vagyok, ha jön valami klassz cucc, amiben látok fantáziát vagy értelmet, arra be szoktam ruházni :D. Más kérdés, hogy mennyi marad ezekből tényleges használatban (lsd. Homepod, vagy Belkin all-in-one wireless töltő).

De itt az óráknál már tavaly sem értettem, hogy az egyetlen érdemi újítás a véroxigén szint mérés lehetősége, ami ráadásul még asszem az Apple saját bevallása szerint is inkább gimmick, mint megbízható információt biztosítani képes fícsör volt (no meg jókor volt jó PR így a covid alatt), idénre pedig a szó szoros értelemben zéró új funkció jött ki.
Picit jobban, picit ellenállóbban tudja azt, amit eddig, picit nagyobb kijelzőn és egy - szerintem - elég béna exkluzív számlappal, miközben még gyorsabb(=jövőállóbb?) sem lett.

Nekem S5-öm van, sajnos alu, terveztem idén SS-re váltani, de mondom, nem sikerül még a vezérhangyámmal sem megállapodni, hogy ezt most kellene venni :).
És nem a pénz miatt, megmondanám, ha így lenne.
Pedig nem dísznek van, félmaratonokra készülök-edzek rendszeresen vele, amiben tényleg klassz partner, kétnaponta úszom, ha tehetem, aztán zenét hallgatok rajta, fizetek vele, garázst nyitok, stb.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#19) (ex)Cat válasza Mumukuki (#1) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

A design-nal szerintem semmi baj. Nem attól férfias, hogy kerek. Ne beszélj már .. hmm.

Az akkuidővel egyetértek. Nagyon ráférne már egy jelentős javulás, de ettől független, iPhone-hoz ennél jobbat nem találsz. Soha.

(#20) Mr.Silkó válasza t72killer (#16) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek. :K

(#21) nuke7


nuke7
veterán

még mindig nem bír ki 24 órát..? :F
alvás figyeléshez este tölteni kell előtte..?

https://youtube.com/user/nuke7

(#22) t72killer válasza syIex (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Másik kütyüjelölt ugye az iPad mini lett volna, főleg, hogy azon törpölök, hogy lehet nem is kell nekem igazából telefon mint olyan.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) syIex válasza nuke7 (#21) üzenetére


syIex
veterán

8 perc töltés 8 óra alvás figyelésnek elég.
Egy napot eddig is kibírt, már az S5 és S6 is. :U

#22; Hát igen mérlegelni kell a dolgokat, de az AW "sajnos" csak iPhone esetén működik.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#24) PAC4LT


PAC4LT
csendes tag

Remélem nem csak nekem tűnt fel, hogy a szíjj fordítva van felrakva az órára...
:C

(#25) Navaren


Navaren
aktív tag

Egyébként ez a kijelzés csak nekem új, vagy most jött be be valamikor?

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#26) Oldman2 válasza PAC4LT (#24) üzenetére


Oldman2
veterán

Vagy jobb kézen hordja és emiatt megfordította?

(#27) PAC4LT válasza Oldman2 (#26) üzenetére


PAC4LT
csendes tag

Nem úgy, hanem fejjel lefelé fűzte be a költő. S/M (ami a mérete a szíjnak) jelölés annak a bőrőd felöli részen kell lennie, nem pedig kifele a nagyvilág felé. Ezért is néz ki furán ahol becsatlakozik az órához.

(#28) aujjobba válasza Navaren (#18) üzenetére


aujjobba
addikt

Vezerhangya ide vagy oda, azt nem latom be mi szol egy S5 -> S7 valtas mellett.
Korabbi szeriakrol oke, lett AoD meg gyorsabb SoC, nade ez ha jol tudom az S6-ben levo SoC-t kapta meg, ergo teljesitmenyben sem hiszem, hogy nagy ugras lenne.
Ne erts felre, ez csak a szemelyes velemenyem, nyilvan arra koltesz amire kedved tartja.
Aluminium -> SS valtas mas teszta, gondolom nalad tobb serulesnek van kiteve az ora, mint nalam.

En is kihasznalom egyebkent az orat, futas, uszas, ApplePay mennek, tegnap a garazsban pakoltam ezen bonyolitottam le egy hivast, mivel a telefon a nappaliban maradt.
Zenere nem tudom hasznalni sajnos - legalabbis a telefon nelkul - mert YouTube Music-kal nem lehet az orara letolteni a zenet (ugy tudom).

(#29) Oldman2


Oldman2
veterán

Valóban, bocs.
:C

(#30) Navaren válasza aujjobba (#28) üzenetére


Navaren
aktív tag

Igen, éppen ezt mondom én is :).
Így érvelt a vezérhangya a bemutató előtt:
Alu tokos helyett végre SS - ötletem sincs, hogyan, de konkrétan két-három naposan megkarcoltam screen-t úgy, hogy a számlap közepétől '9 óráig' van egy kb 1 centis karc. Nem annyira zavaró, mert csak bizonyos szögekben látszik és szinte csak kikapcsolt kijelző mellett, de akkor is zavar, és tudom, hogy az SS modellek üvege ellenállóbb.
Próbáltam tokokat, de egyik sem jött be, vagy maradt rajta.

Új akksi - bár nagyjából hozza, amit kell, 20-25% marad estére egy komolyabb edzős napon, viszont ha csak cseréltetném a telepet, asszem az óra nem marad vízálló, ami azért úszás miatt nem opció

És akkor, ha lettek volna. akkor ezek mellé lehetett volna felhozni, hogy új chip ami tovább támogatott lesz és picit gyorsabb (Tudom, hogy az S5-ben egyel régebbi a CPU az S6-os - ergo S7-eshez - képest, viszont SE-ben ugyanaz van mint S5-ben, ezért gyanítom, hogy pont ugyanaddig lesz támogatott), és ez meg az a potenciális új funkció, ami nem akkora 'must have' de később még jól jöhet.

De ahogy írod, utóbbiakból semmi nem lett.
És épp ezért a vezérhangya és én nem értünk egyet, ezért nem is fogok venni S7-et.
Pedig terveztem, vmelyik topikban még talán írtam is.
Egy daraib elpingpongoztunk az ötlettel, de aztán én győztem. Idén nem lesz óra :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#31) johnny500 válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


johnny500
tag

Az emberek szeretnek nyomogatni, meg kütyüsek vagyunk. Én egyedül az árát nem tudom felfogni, hogy ennyiért hogy éri ez meg bárkinek is. Nyílván nem én vagyok a pénztárca célcsoport :D de még ha rám szakadna egy nagyobb összeg sem vennék ennyiért egy okosórát (már ha szeretnék egyálltalán). Főleg nem egy csúnya műanyag szíjjal.

(#32) Fall-N válasza Mumukuki (#1) üzenetére


Fall-N
veterán

Élőben nem rossz a dizájn. Családban van iWatch, élőben jó minőségű a ház és az egész. Nekem a műanyag utánzat Amazfit Bip volt sokáig és kényelmes volt viselni. Főleg, hogy gyakorlatilag bármilyen szíj rakható rá.

Írom ezt úgy, hogy magamnak nem vennék (iPhone híján sem eleve).

(#33) FIREBLADE78 válasza Mumukuki (#1) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vegyél rendes búvár órát és nem kell sírni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#34) kakuk.tamas válasza PAC4LT (#24) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Tényleg! :D
De hogy sikerült ez? Úgy rémlik, hogy fordítva nem lehet felrakni (vagy legalábbis baromi nehéz).

Régen volt watchom, már elfelejtettem… Most akarok majd venni újat. :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#35) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Épp tegnap vettem egyet a MM-ben.A nagyobbat,pont ebben a szín összeálításban mint a képeken látszik.S3 volt előtte , de az pofára esett és pókhálószerűen betört a kijelzője.Nagyon szerettem. Nem most volt, de azt mondtam ,hogy egy ideig nem kell iW. Aztán egy hirtelen ötlet hatására( kaptam egy bemutató e-mailt ) gondoltam veszek egyet. Még nem is párosítottam, de már most tetszik.Szíjakat akarok majd vadászni hozzá ,mert legyünk őszinték amiket adnak hozzá ház ,az nem egy nagy durranás.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#36) Hallosz


Hallosz
senior tag

Picit had kötözködjek, :) a négyszögletes órához nem jobban illene a négyszögletes ikon?

"Apple iPhone-ok mellé roppant ideális...." Egészen pontosan, semmi mással nem működik 1ütt.

Mert lakni, muszáj.

(#37) spawn21 válasza syIex (#3) üzenetére


spawn21
veterán

Még 4-ről sem váltanék. Alig tud többet , aksi is kb ugyan az.
majd ha lesz érdemi fejlődés

iPhone 13p

(#38) molnarman válasza syIex (#3) üzenetére


molnarman
csendes újonc

Szia,
Tudnál nekem abban segíteni, hogy YouTube music zenét tudok offline hallgatni a watchon?
A másik, hogy töltöttem le zenét ,de kb 3GB-nál azt írja ,hogy betelt a tárhely a média számára, pedig van még vagy 20 GB hely az órán.
Segítséget előre is köszönöm.

(#39) LurkerSheik válasza Navaren (#18) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Én 11Pro-n vagyok, de semmilyen késztetést nem érzek, hogy lecseréljem 13Pro-ra. A kék szín szép idén szép de semmi több. Mivel barna bőrtokban van most is, az eleje fekete mindnek a szín kb az utolsó szempont.
Talán majd jövőre lesz benne annyi újdonság és egy új design.

Asszonynak tavaly vettem egy S5-t, pöpecül megy neki minden fitness dolog, imàdja, nem kell cserèlni. Semmi pluszt nem ad az S7 a mindennapokban.
Almás cuccok vígan elmennek 3-4 évet utána még szintén jó áron el lehet adni.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#40) whatwhatwhat válasza PAC4LT (#27) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Uh... azért ez ciki. Azt gondolnám ha már valaki review-t készít az óráról annak ez feltűnik, ha mást nem, becsatoláskor.

(#41) kalimist válasza Navaren (#25) üzenetére


kalimist
aktív tag

A telefon feloldásával az órát is feloldja ha a pass még nem lett beírva. Watch appban:


#42 kakuk.tamas: de igen

[ Szerkesztve ]

(#42) kakuk.tamas válasza kalimist (#41) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És ha viselve van az óra, ami az utolsó feloldás óta nem lett levéve.

Nem?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#43) Bog válasza whatwhatwhat (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyugi, feltűnt, csak addigra már befotóztam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) Schuler888


Schuler888
senior tag

Hm. A tobb mint 2 eves watch active 2 funkcioit nem tudta beerni, a kulsot hagyjuk is.. ehhez kepest hany eve keringenek szebbnel szebb kerek renderek... A vercukor erdekes modon ennel meg a samsungnal is be lett harangozva az idei modellbe, de egyszerre lett csak kamfor... Talan jovore?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#45) Navaren válasza kalimist (#41) üzenetére


Navaren
aktív tag

A funckióról tudtam, ezt a kijelzést nem láttam eddig.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#46) (ex)Cat válasza Schuler888 (#44) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Milyen funkciót nem tudott beérni?

(#47) Mezcal


Mezcal
addikt

Én ezt a batár csúfságot csak úgy használnám, hogy az utcán, teremben eltakarnám a plucsim ujjával, hogy senki lássa. :D

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#48) whatwhatwhat válasza Bog (#43) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Ja ok. Sorry. :R

(#49) Luser2000


Luser2000
addikt

Tegnap megérkezett a Telekomtól a 45mm-es Csillagfény verzió. Előtte S6 44mm-es verzióm volt. Nem gondoltam volna, de a (kijelző) méret növekedése érezhető.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#50) syIex válasza molnarman (#38) üzenetére


syIex
veterán

Sajnos nem használok Youtube musicot... A sima Apple Musicot használom az megy nyilván offline is és elég sok zene van letöltve, ilyennel én még egyik órán sem találkoztam, hogy azt írja ki, hogy betelt. :(

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.