Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80451) AndrewBlase válasza Joker88 (#80449) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A mázlista! :D

Miért mindig én???

(#80452) Ciccuka válasza chatran (#80445) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezek a változatok vannak

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#80453) vonyarc válasza zoltan6 (#80410) üzenetére


vonyarc
tag

Köszönöm. Sajnos azt irja, hogy a termék már nem elérhető. :W

(#80454) Joker88


Joker88
őstag

tudtok ajánlani valami jóféle pénztárcát ?
akár bőr,akár textil,csak legyen benne némi aprópénztartó is..
meg sok hely a köteg húszezreseknek :DDD ..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#80455) Amu válasza beg (#80389) üzenetére


Amu
tag

nem a pénzen van a hangsúly, hanem azon hogy amikor szerecsétlen -10 fokban kézbesít akkor megkínálom egy meleg teával... 30 fokban meg hiden vízzel... ez nem pénz kérdése... egyszerű emberség

amikor meg jön egy drágább cucc és megúszom vám nélkül akkor adok neki 2-300 ft-ot mert jól járok...

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#80456) Digitalpimp válasza Amu (#80455) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nem értem igazán sokan miért vannak ezért kiakadva, vagy hány évesek, de régen is mindig szokás volt adni a postásnak egy kis borravalót, vagy megkínálni ezzel-azzal. Persze nem minden kézbesítéskor, csak ha személyes kontakt volt.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#80457) MADcat válasza Digitalpimp (#80456) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Azért például, mert folyamatosan növelik az árát mindennek és emellett a szolgáltatás csökken... Lehet, sőt biztos, hogy nem az egyszerű kézbesítő tehet róla, de így az ember nehezen szánja el magát, akár egy kisebb borravalóra is... A tróger postásokról nem is beszélve. Ha akarsz, adsz ha nem, akkor nem. Szíved joga.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80458) powerwade válasza MADcat (#80438) üzenetére


powerwade
senior tag

Én is emiatt aggódok, de úgytűnik joggal. A másik BT füles ami esetleg szóba jött nálam, az a PLEXTONE BX240 . Ugye ez a fül mögötti megoldás (a szakkifejezést rá hirtelen nem tudom) kicsit más, valszeg szokni kell.

(#80459) MADcat válasza powerwade (#80458) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Awei A880BL lesz a befutó szerintem. Alin van rá 1 dolláros kupon és a flagstore most akciózva adja 20.6-ért.

De ő is versenyben van. Az Awei üzemideje szimpibb.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80460) gagyilovag válasza MADcat (#80459) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

[link]
[link]

ez mind olcsóbban :K

(#80461) trebrona válasza MADcat (#80459) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igaz bluetooth nélkül, de futáshoz ideális: [link]

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#80462) cris78 válasza powerwade (#80458) üzenetére


cris78
őstag

Nekem plextone van. Kényelmes. A fül mögötti megoldás jó, de már megtört a sok hajtogatástól. Csak esztétikai hiba. A memória habos fül bizgentyű plusz és járt hozzá egy tartó dobozka.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#80463) wwenigma válasza MADcat (#80459) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

GB 18,76 Zenei időt ennek se merték kiirni és aptx-et se tud.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80464) MADcat válasza trebrona (#80461) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Elkapott a must have érzés! :DDD

Köszi a linkeket mindenkinek! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80465) darkrock válasza Joker88 (#80454) üzenetére


darkrock
aktív tag

Pénztárca - én ilyet vettem, egész jó, de egy köteg papír pénz nehezen férne el benne.

(#80466) Blaise válasza darkrock (#80465) üzenetére


Blaise
veterán

Mennyire bőr? :)

(#80467) Silent77 válasza Blaise (#80466) üzenetére


Silent77
veterán

Ahogy az ára tükrözi. :)
Semennyire. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#80468) zoltan6


zoltan6
őstag

Nem tudom volt-e már gearbesten 5db usb mini led lámpa 0,99$ akcióban,van még 430db
[link]

convoy s2 10,99$-ért jó vétel? vagy szokott olcsóbb lenni?

[ Szerkesztve ]

(#80469) Silent77 válasza zoltan6 (#80468) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem már meg is jött. :)

9.90 szokott még lenni, de ez is jó ár, megéri!
Egyszer volt 8.99 ha jól emlékszem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#80470) zoltan6


zoltan6
őstag

sorry a reflinkért,úgy találtam én is,nem is az enyém. :R
itt a jó link a led usb mini lámpára:
5PCS USB LED Mini Flashlight - WHITE LIGHT
0,99$ van még 430db

(#80471) Flashy válasza zoltan6 (#80468) üzenetére


Flashy
veterán

ennek a mini USB-LED-nek egész erős fénye van, de kis konstrukciós hiba, hogy a tetején is fém a bevonat és bele lehet dugni fejjel lefelé is és akkor rövidre zárja az USB aljzat összes érintkezőjét és akkor olyan hibaüzenetet ad a Windows, amilyet még nem láttam előtte :D

(#80472) ztibor válasza Flashy (#80471) üzenetére


ztibor
senior tag

Ezeknél működik a kapcsoló a hátlapján? Nálam nem csinál semmit hiába tapintgatom :-)
Valamint lötyög a hosszabbítókban, papírlappal kellett kiékelnem :-D
Amúgy erős fénye van és jó.

(#80473) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
A 60 napos megérkezést a rendeléstől,vagy az elküldéstől számoljuk?
Mert az Everbuying support a shipping idejétől szeretné....
A különbség cca. egy hét.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#80474) andrisbandi válasza atyca (#80473) üzenetére


andrisbandi
őstag

Szerintem az elküldéstől indul.

A reklamálást érdemes jól átgondolni, és csak mérlegelés után dönteni.
A pénzét visszkapja az ember, de sok boltnál átkerül a vevő a bünti kosárba.

Pl Alin úgy jártam, h (munkatársaknak) nagy értékben rendeltem minden félét, nyomonkövetéssel.
50. nap körül reklamáltam, h nem élnek a TN-ek.
Volt amelyik eladó szó nélkül visszafizette. De voltak szemetek is, akik többször hosszabítást kértek, és hiába adtam nekik, a végén nem voltak hajlandóak fizetni. Csak az Ali vásárlói védelmét igénybe véve tudtam visszaszerezni a vételárat.
- Hiába volt "igazam", a full refund után kibannoltak az Aliról.

A Banggood-os ügyfélszolgálatot sokan dícsérik.
Sikerült kifognom egy különleges ügyintézőt.
Sokminden volt rendelve a tavaly szeptemberi akciójukban. A nagyobb része megjött, de 19 db nem.
60 nap után reklamáltam a BG ügyfélszolgálatán, külön kiemelve, h a vásárolt nyomonkövetések nem élnek, erre mindenképpen magyarázatot kérek. Az ügyintéző egyszerűen elhajtott, hogy mennyek a Paypalhoz, és indítsak ott ügyet egyenként. Semmi egyebet nem közölt.
Írtam külön is az ügyfélszolgálatnak egy emailt, ugyan azt válaszolták.
Szóval a PP-on keresztül visszakaptam a teljes vételárat.
- Viszont ezután nem engedtek igyen postával rendelni a BG-on, csak külön fizetett nyomonkövetéssel.
Filléres dolgoknál ez nagy hátrány.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#80475) Flashy válasza ztibor (#80472) üzenetére


Flashy
veterán

szerintem az nem kapcsoló lenne, csak dekoráció.

(#80476) atyca válasza andrisbandi (#80474) üzenetére


atyca
senior tag

Hát szutyok egy világ az,amikor futni kell a saját pénzünk után....

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#80477) Vertigo18 válasza ztibor (#80472) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnos ez nem olyan, mint a régebbi verziók, ezt nem lehet kapcsolgatni, ezt bedugod - világít, ennyi kb. Megoldás lehet egy olyan Usb-elosztó, amelyiken mindegyik usb-aljzatnak van külön kapcsolója.

És sajnos nekem is lötyög, bár én nem veszem ki, benthagyom, ha kell, akkor felkapcsolom külön kapcsolóval.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#80478) veze válasza darkrock (#80465) üzenetére


veze
őstag

Ez a bajom nekem is vele, ezért kénytelen vagyok feltekerve, befőttes gumizva hordani a papírpénzt :D

(#80479) retesz147


retesz147
addikt

Február 5 és 22-én rendelt csomagom érkezett meg ma (vagyis csütörtökön, csak most voltam érte). Pedig már lemondtam róluk, de a remény hal meg utoljára.

Viszont a január 22-én rendeltnél már a remény is kialudt, pedig nagyon várom, fogyasztásmérő.

Xiaomi 13 eu dev...

(#80480) retesz147


retesz147
addikt

Az egyik csomagban egy Orico 2m-es kábel érkezett. Korrekt és ő jó időt is futott, márc 28-i rendelés.Akkor még 1,65USD volt darabja.

Lemértem terheléssel:táp
1A terhelésnél: 5V 0,99A
2A terhelésnél: 4,73V 2,03A

Szerintem megfelelő!

Xiaomi 13 eu dev...

(#80481) haten válasza retesz147 (#80479) üzenetére


haten
tag

Akkor jó, mert már én is nagyon várom a február 28-án rendelt gamer egeret.

(#80482) ot93


ot93
senior tag

Nem ilyent kell venni, hanem Soshine usb led lámpát, ami végülis ugyanilyen, de 6 led van rajta és érintéssel kapcsolható... és még a fényerőt is lehet szabályozni rajta, ha az ujjunkat hosszan rajtatartjuk... igaz valamelyest drágább, ebből 5db kb. 1k, én annyiért vettem... :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#80483) DJGABI válasza ktommy91 (#77766) üzenetére


DJGABI
addikt

más is vett ilyet? a hetekben jött meg, most tesztelem, nem egy sebességbajnok. méretre gondolom stimmelni fog [kép]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#80484) w.miki


w.miki
veterán

Pénztárcát keresek én is, de kifejezetten nyaraláshoz/fürdéshez, amit nyakba lehet akasztani, nem lopják el, nem hagyod el, és vízálló.
Ez szerintetek jó lehet, vagy van ajánlottabb?:
Passport Bag large Capacity Card Bag Wallet Portable Document Collection Bag Waterproof Ticket Clip
Vagy ebbe belemegy a víz?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#80485) TheProb válasza Ciccuka (#80227) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem ilyenem van a punto-ban, szerintem műbőr, de amúgy jó fogása van.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#80486) BullZeye válasza w.miki (#80484) üzenetére


BullZeye
veterán

Zipzáras, élből nem lehet vízálló.

(#80487) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Az alaplapom egyik hátsó USB 3.0 aljzatát szeretném egy hosszabbítós elosztóval (gondolom ez lenne a HUB, legalább 2, max 4 férőhellyel) az asztalhoz rögzíteni. Tudnátok ilyesmi ajánlani? Kb 1 méteresmár elég lehet.

[ Szerkesztve ]

(#80488) AndrewBlase válasza AndrewTdi (#80487) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ugreen USB3 hub.

Ha akarsz, raksz az aljára kétoldalas ragasztót, és akkor nem csúszkál el az asztalon se.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#80489) Kernel válasza w.miki (#80484) üzenetére


Kernel
nagyúr

Strandoláshoz vannak ilyen tasakok, régebben a Lidlben is volt hasonló:

https://www.aliexpress.com/item/-/32455602348.html
https://www.aliexpress.com/item/-/32694769429.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80490) windlord válasza cris78 (#80462) üzenetére


windlord
őstag

Pontos tipus?
Futashoz hasznalod?

(#80491) sunone


sunone
aktív tag

Sziasztok,
Letezik olyan intelligens mobiltolto, ami lekapcsolja magat, ha feltoltodott a telefon?
A kolykok hajlamosak tolton felejteni a cuccaikat, en meg nem kedvelem, ha felugyeletlenul tolton maradnak...

(#80492) Kernel válasza sunone (#80491) üzenetére


Kernel
nagyúr

A dugasztápok nem úgy működnek és nem lenne értelme sem. Eleve a töltő sem az, amire sokan gondolnak, mert az csak egy 5 V-os tápegység, a töltésszabályzó pedig a telefonban van. Ha az akku feltöltődött, megszünteti az áramfelvételt, ez maga a lekapcsolás.

Powerbankok tudnak ilyet, hogy terhelés nélkül leáll benne a step up konverter, az is csak azért, hogy a nyugalmi áram ne szívja le az akkut hosszabb távon.

A hálózat irányába ennek nincs jelentősége, a kis dugasztápok készenléti árama jelentéktelen általában, a fogyasztás forintban szinte ki sem fejezhető. Nagyon egyszerű egyébként meggyőződni róla, benne hagyod a konnektorban terhelés nélkül és megnézed, mennyire melegszik fel. Ha semennyire, akkor nagyjából annyi az energiafogyasztás: semennyi (gyakorlatilag).

Ami viszont nem melegszik, az lényegében olyan, mintha ki lenne kapcsolva.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80493) huliganboy válasza sunone (#80491) üzenetére


huliganboy
addikt

Talán egy wifi smart időkapcsoló, de ugye ott neked kell ki be kapcsolnod...

(#80494) dugesz77 válasza sunone (#80491) üzenetére


dugesz77
őstag

Volt régebben egy cikk,hogy mi mennyit fogyaszt a háztartásban. Elenyésző. Ha csak egy hagyományos égőt lecserélsz ledesre ami naponta pár órát villágít, már az fedezi a egész évi költségüket a töltőknek.

(#80495) DJ Diablo válasza dugesz77 (#80494) üzenetére


DJ Diablo
tag

Szerintem itt nem a fogyasztáson volt a hangsúly, hanem fél hogy elfüstöl és leég a ház.

(#80496) sunone válasza DJ Diablo (#80495) üzenetére


sunone
aktív tag

Igen, a kutyutoltesnek van ez a litiumionos akksis arnyoldala..., Korabban egy telefonunkban elpukkant egy akksi, azota, nem hagyok orizetlenul tolton telefont.

(#80497) zoltan6 válasza sunone (#80496) üzenetére


zoltan6
őstag

(#80498) windlord válasza MADcat (#80459) üzenetére


windlord
őstag

Megrendelted?

Kivárnám, hogy mi lesz róla a véleményed.
Jónak néz ki, szerintem is (talán) a legesélyesebb.

[ Szerkesztve ]

(#80499) MADcat válasza windlord (#80498) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Aham. Ez inkább való direkt sportra szerintem, mint a 920bl.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80500) mobilizmo válasza sunone (#80491) üzenetére


mobilizmo
addikt

Felügyeletlenül? Te egyébként végig ott ülsz amíg tölt? Akkor gondolom áramtalanítod az egész lakást amikor nem vagytok otthon? Persze ilyenkor a vízórát is el kell zárni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.