Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80401) dugesz77 válasza petipetya (#80398) üzenetére


dugesz77
őstag

Rá lesz írva, de szinte biztos ,hogy kerületen belül a legközelebbiben.
Más:
Befutott mára a múltkori akciós Angol csatlakozós QC 2.0 Blitzwolf töltő. .Március 31 rendelés elég hamar megjött. Benne van a csomagban az ajándék autós usb töltő is. Ezt küldték fehér színben. 4,99$-ért végül is nem rossz csak egy utazós adapter kell hozzá.
Egyébként én is csak levélméretű csomagokat kaptam már csak a héten meg, minden nagyobbért ami nem fért a postaládába a postára kellett bemennem (6X voltam a héten, így melós lesz a rendelgetés :U )

[ Szerkesztve ]

(#80402) BullZeye válasza dugesz77 (#80401) üzenetére


BullZeye
veterán

III. kerületben szerintetek céghez kihozzák? Melóhelyre rendelek mindent, de fura módon a héten semmi nem jött. :)

(#80403) tlala válasza bazsimano (#80362) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem pont jó a szemüveg lencséje, nem túl sötét, kellemes.
És vezetésnél nagyon jól jön a kontraszt növelő polaroid bevonat.

(#80404) vonyarc


vonyarc
tag

Ma érkezett egy ilyen Xiaomi szunyogriasztó
[link]

A belehelyezhető betétet keresem, mert anélkül küldik.
Használ ilyet valaki?

(#80405) bul07


bul07
nagyúr

És meddig őrzik az ilyen csomagokat?
Mert mi van ha nem dobál értesítőt
Akkor mondjuk elég minden pénteken becammogni és megkérdezni hogy van e valami a nevemen, a hétfőn érkezettek is még ott lesznek és nem küldik vissza

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80406) AndrewBlase válasza bul07 (#80405) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

10 nap. Legalábbis eleinte nekem ezt írogatták rá. Aztán már csak a nevemet, meg hogy kínai csomag. Oszt jóccakát.
Sajna nekem esélyem sincs, hogy becammogjak a postára. Vagy postafiókot nyitok a városban, vagy lefizetem a kézbesítőt. :O

Miért mindig én???

(#80407) dugesz77 válasza bul07 (#80405) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem az értesítő általában így néz ki "A küldeményt átveheti az értesítés keltét követő munkanaptól számított 10 munkanapon belül"

(#80406) AndrewBlase hát igen a postafiók egyre jobb ötletnek tűnik ezek után.

[ Szerkesztve ]

(#80408) MADcat válasza dugesz77 (#80407) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

5000 havonta :(

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80409) ot93


ot93
senior tag

Üdv, az mitől lehet, hogy az ebayról jött usb-s fesz/áramerősség mérő mér rendesen, de ha megmozgatom, akkor van, hogy "elállítódik" az érték.. tehát pl a fesz. 5.06V de ha megmozgatom, akkor van, hogy csak 4,89V lesz és úgy is marad míg meg nem mozgatom megint... :) az mah érték az nem változik ilyenkor.. de nagy ritkán olyant is láttam, hogy mozgatás hatására az áram lement az 1.2 körüli értékről (amit rendesen tart) 0,4 A körüli értékre... :F
A legérdekesebb (legalábbis számmora, aki nem ért nagyon a villamossághoz), hogy ha csak a mérő kütyü van bedugva a töltőbe, akkor a fesz. teljesen stabil akárhogy is mozgatom...
Előre is köszi :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#80410) zoltan6 válasza vonyarc (#80404) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem ez jó hozzá [link] legalábbis az alin levő xiaominál ez van mint kapcsolódó termék.[link]

(#80411) dugesz77 válasza MADcat (#80408) üzenetére


dugesz77
őstag

Na akkor marad a heti egyszeri postára járás.
Meg így utána olvasva a sima postafiók sem nagy csomagok tárolására van, oda csak az értesítőt rakják,hogy csomag érkezett :U (Posta termékek/szolgáltatások 101. oldal)
A csomagtárolás még durvább összeg... havi 11000 Forint :Y

[ Szerkesztve ]

(#80412) MADcat válasza dugesz77 (#80411) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

sakk matt... POSTA Magyarországon... :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80413) AndrewBlase válasza dugesz77 (#80411) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Vagy csinálni kell egy kib@cott nagy zárható ládát, felfúrni a posta falára kívülről, oszt nesze nektek, postafiók, avagy postaláda, ide rakjátok a kicsi csájna csomagokat! ;] :W

Miért mindig én???

(#80414) wwenigma válasza ot93 (#80409) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kontakthiba az érintkezőkön vagy a kábelen amit használsz, oxidos lehet vagy az aljzat nem elég feszes.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80415) Zola007 válasza dugesz77 (#80411) üzenetére


Zola007
veterán

postafiókba sok webshop és eladó nem is küld

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80416) ot93 válasza wwenigma (#80414) üzenetére


ot93
senior tag

tehát kontakthibától lehet fesz esés, úgy, hogy az áramerősség megmarad? :D én nem értek hozzá... :)
amúgy a töltőből blitzwolf bw-s1 van, kábelből szintén blitzwolf BW MC1 fekete 2,4A-es, a mérő meg az a kék keweisi. Mindegyik új, a töltő 3 hetes, a másik kettő meg 1 hetes. néztem másik töltővel, gyári asus meg sony is ezt csinálja ezzel a mérő kütyüvel, de mondom az az érdekes, hogy ha nincs rádugva eszköz csak a mérő a töltőre, akkor a fesz a mozgatásra nem változik semennyit sem

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#80417) Beni2360 válasza dugesz77 (#80411) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg a helyi krimóban megbeszélni és oda kérni a csomagokat és haza felé egy feles bedobásával el is lehet hozni a csomagot. Szomszéd ismerős stb állandó megbízó meghatalmazással.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#80418) Kernel válasza ot93 (#80409) üzenetére


Kernel
nagyúr

Másik témába írtam a választ, mert ez már megint olyan, amit nem lehet két szóban elintézni:

https://prohardver.hu/tema/hobby_elektronika/hsz_57925-57925.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80419) schawo válasza ot93 (#80416) üzenetére


schawo
titán

Igen, lehet. A mérő két csatlakozós. Ha a kimenetin van a kontakthiba, akkor a bemenő feszültség változatlan marad, a kimenő áram leesik.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80420) ktamas76


ktamas76
csendes tag

Erre vajon érdemes még várni?

2017-03-18 17:01
Local courier sorting centre,Singapore, Item being handed over to the local courier, tracking ended, estimated delivery : 7-15 days.

(#80421) Tomi0703 válasza daver88 (#80385) üzenetére


Tomi0703
őstag

Elvileg az osszes olyan nem valos trackinggel (nem ajanlva jon) ellatott csomagot ami nem fer be a ladaba nem visz ki a postas. Ertesitot dob be, aztan be kell erte menni. 10 nap van ra azt hiszem. Hulyeseg a postasok szerint is mert tobb ido egy ertesitot megirni mint leadni valakinek a cuccost... :D

Aki meg ezer pf-ot nyitna, az ne oda kerje a cuccat hanem a rendes cimere, a postan ugyis szetvalogatjak es berakjak a pf-ba.

(#80422) Kernel válasza schawo (#80419) üzenetére


Kernel
nagyúr

A kimenő áram leesik, a bemenő áram nem? Érdekes lenne.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80423) schawo válasza Kernel (#80422) üzenetére


schawo
titán

A kapocsfesz nem, az áram igen.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80424) Digitalpimp válasza petipetya (#80398) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ahonnan a cég dolgait is kihozzák. Általában ez egy nagyobb-fő posta szokott lenni. Akár lehet a központi elosztó is.
ktamás76:Igen, még bőven időben van. Nekem most szerdán jött meg egy 03.05-én Kínában feladott csomag.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#80425) *Ropi* válasza wwenigma (#80375) üzenetére


*Ropi*
félisten

Én is rendeltem egyet.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#80426) petipetya


petipetya
nagyúr

Várható húsvéti bőr óraszíj akció, vagy a kínait ez nem érdekli?

"nincs rá lezsóidő"

(#80427) ktamas76 válasza Digitalpimp (#80424) üzenetére


ktamas76
csendes tag

Ez is 03. 04-én lett feladva, amit írtam az pedig a követés utolsó bejegyzése. Na de két hetet kap, aztán refund!

(#80428) Digitalpimp válasza ktamas76 (#80427) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az enyém elvileg 03.19-től Magyarországon volt, aztán vagy nem. :)

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#80429) Kernel válasza schawo (#80423) üzenetére


Kernel
nagyúr

De nem ez volt a kérdés, olvasd el:

...tehát kontakthibától lehet fesz esés, úgy, hogy az áramerősség megmarad?

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80430) schawo válasza Kernel (#80429) üzenetére


schawo
titán

Két mérővel egymás mérted, és a kimenő nem egyezett a bemenővel? Átfolyót mér, a kimenő azonos a bemenővel.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80431) Kernel válasza schawo (#80430) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nekem ezt nem kell mérni, épp azért írtam, hogy érdekes lenne, ha nem egyforma lenne (eltekintve az eszköz saját áramfelvételétől). Nem ez a gond, hanem kérdés:

tehát kontakthibától lehet fesz esés, úgy, hogy az áramerősség megmarad?

Válaszod:

Igen, lehet. A mérő két csatlakozós. Ha a kimenetin van a kontakthiba, akkor a bemenő feszültség változatlan marad, a kimenő áram leesik.

Ez nem magyarázat a kérdésre. Mire írod, hogy lehet, ha utána egészen másról beszélsz?

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80432) schawo válasza Kernel (#80431) üzenetére


schawo
titán

Pontosan azt írtam, ami történik. Ha a kimenő áram leesik, mert a külső érintkezés gyenge, akkor természetesen az egész készüléken kevés áram folyik át. De ez magától értetődő.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80433) Ciccuka válasza chatran (#80373) üzenetére


Ciccuka
veterán

Elég csak ránézni, nem egy kategória (már a kijelző miatt is)!
De nagyjából hasonló már, ami a töltési módszert illeti.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#80434) Kernel válasza schawo (#80432) üzenetére


Kernel
nagyúr

Eszerint ott sem sikerült a kérdésre válaszolni, de az én kérdésemre sem tudsz válaszolni. Mire írtad ezt:

Igen, lehet.

Most akkor lehet, vagy nem lehet?

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80435) schawo válasza Kernel (#80434) üzenetére


schawo
titán

oké

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80436) xxxjjjkkk válasza Kernel (#80434) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

nem érti, ne bántsd :)

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80437) beg


beg
veterán

Elektrokalandorok legyenek kedvesek a hobbielektronika topikba fáradni vagy privátban szakképezni egymást.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#80438) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Valaki kérdezte, az Awei 920bl-t futásra alkalmas-e. Nekem nem, az irányító része kalimpál futás közben, kiráncigálva a fülest a fülemből. Bárhogy próbáltam, nem megy. Minden másra alkalmas egyébként.
Valakinek ötlet, hogy futáshoz melyik jó még?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80439) BullZeye válasza MADcat (#80438) üzenetére


BullZeye
veterán

Irányítórészt a póló gallérjára csíptetni ehhez való csipesszel?

(#80440) MADcat válasza BullZeye (#80439) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem gyütt' be :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80441) Sanki válasza MADcat (#80438) üzenetére


Sanki
addikt

Korábban azt hiszem itt volt linkelve egy plusz kiegészítő, amivel a füled köré tudod akasztani. Az sem opció?

(#80442) MADcat válasza Sanki (#80441) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem, mert szerintem nem olyan a kialakítássa, hogy működjön.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80443) bul07 válasza MADcat (#80440) üzenetére


bul07
nagyúr

Pillanat ragasztó ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80444) cris78 válasza MADcat (#80438) üzenetére


cris78
őstag

Ugye nem te kérdezted ugyan ezt a facebookon az FBK-ban?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#80445) chatran válasza Ciccuka (#80433) üzenetére


chatran
őstag

Köszi a választ. Két slot-osból létezik olyan, ami funkciókban ugyanazt tudja mint a Lii-500? Valamelyik más márkában esetleg?
Nekem bőven elég lenne a két slot, fölösleges ekkora batár.

(#80446) Silent77 válasza cris78 (#80444) üzenetére


Silent77
veterán

Mi az a fbk?
Én csak vbk-t ismerem. :D

chatran: Xtar között nézz szét.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#80447) MADcat válasza cris78 (#80444) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mindhol ott vagyunk! ;]

bul07: :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80448) cris78 válasza MADcat (#80447) üzenetére


cris78
őstag

Akkor megalapítjuk a ph futó csapatot :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#80449) Joker88 válasza Breki (#80383) üzenetére


Joker88
őstag

ilyen gondom nincs.. mutter postán dolgozik..

házhoz hozza a megjött cuccokat.. :DD és nem is kér érte semmit :DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#80450) pampika válasza MADcat (#80438) üzenetére


pampika
őstag

Nekem a 990-es van úton, az elvileg a 920 + fül mögé akasztó kallantyú. De külön fület én se találtam hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.