Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80101) storm3


storm3
senior tag

Alirol rendelt mar valaki joarasitott makettet? Tudjatok, ezeket az osszeragaszthato muanyag modelleket. 30 evesen elkapott a nosztalgia... :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#80102) pook20


pook20
aktív tag

Szerintetek ez eredeti lehet? Xiaomi Mi Band 2

Ebayröl nem tudtok rá fóliát ajanlani+bör szíjat?

[ Szerkesztve ]

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#80103) powerwade válasza pook20 (#80102) üzenetére


powerwade
senior tag

Miért lenne eredeti? Sőt, miből gondolod, hogy létezik? Ennyiért? :D

(#80104) gagyilovag válasza Saccco (#80068) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Köszi mindenkinek a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#80105) pook20 válasza powerwade (#80103) üzenetére


pook20
aktív tag

ok!akkor tudsz ajánlani ebayröl egyet? :)

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#80106) Dluinet válasza pook20 (#80105) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ebay-ről nem vennék

banggood vagy gearbest

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#80107) pook20


pook20
aktív tag

ok köszi akkor arra fele nézelődök! :)

[ Szerkesztve ]

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#80108) powerwade válasza pook20 (#80105) üzenetére


powerwade
senior tag

Ebayról nem, de #80053-ban irták, hogy most akciós a Gearbesten... és még pontokkal tovább tornázható lefele. :D

(#80109) Joe Swanson válasza Joe Swanson (#80061) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Valaki aki OBD-s diagnosztikát rendelt?

(#80110) petipetya válasza pook20 (#80102) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már csak azárt sem vennék innen, mert az eladó a szokásos csalit használja: a doboz 1200 Ft-os ára miatt előre kerül az ár szerint növekvő sorrendben megjelenő találati listában. Emellett a rendelések számához viszonyítva arányában soknak találom a negatív értékelés.

Jómagam az ebben a hozzászólásban található linkről vásárolnám meg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#80111) joe-ker


joe-ker
senior tag

Ebay-en rendeltem egy eladótól 2 dolgot,egy csomagban adta fel mind a kettőt.
A postaköltséget duplán fizettem ki,ez normális dolog vagy reklamáljak?
Előre is köszi!

(#80112) spidersoft válasza joe-ker (#80111) üzenetére


spidersoft
senior tag

kérdés, hogy honnan, milyen postával... normál esetben (Kínából, légipostával) a darabszám alig számít bele a szállítási díjba, inkább a tömegért fizetnek. Kétszer öt dekás termék alig pár centtel drágább, mint egy tízdekás (nagyjából a külön boríték/címke/bubifólia tömege az árkülönbség). Ahol nem ingyen szállítás van, ott meg is lehet ezt nézni, hogy egy termék szállítási díja például $1.99, minden továbbié $1.96. földfelszíni szállítás esetén (pl. kontinensen belül) más a helyzet, illetve ha külön trackinget fizettél, és mégis egyben küldte, akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#80113) wwenigma válasza Zola007 (#80100) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tronsmartnak is van az Encore S2. +2$ az S1-hez képest, viszont ugye ez meg nem jo neked.

Egyébként ehhez a "honnan vegye az ember" dologhoz annyit, legkozelebb csak oda kell irni nem szimplan aliról hanem alin a tronsmart official boltbol. Ugy maris mas. :] Garancia miatt hivatalos partnertol venném csak, random shopból nem az igazi...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80114) joe-ker válasza spidersoft (#80112) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ezt és ezt rendeltem.

(#80115) huliganboy válasza joe-ker (#80114) üzenetére


huliganboy
addikt

Minden termék alatt ott volt a szállítási költség. Mikor megvetted elfogadtad, sőt a fizetés előtt azt is láthattad hogy milyen tételekből áll az összesen. Ott pedig két postaköltség volt...

Sehol nem ír olyat hogy tömbösítve küldve kevesebb a posta... Szerintem nem is biztos, hogy ebayen ez lehetséges lenne.

[ Szerkesztve ]

(#80116) chester99


chester99
aktív tag

Sziasztok!

Zapals.com oldalról rendeltem egy Xiaomi bluettoth hangszórót, Igaz 50 napig jött, de megérte az árát (~4500 ft ), gyönyörűen szól. Itthon bőven 10k felett van.

[ Szerkesztve ]

(#80117) Kernel válasza 206 cc (#80094) üzenetére


Kernel
nagyúr

Itt nem az a gond, hanem az a pofátlan stílus, amit megengedsz magadnak. Mert így fórumon, névtelenül nem ütnek arcon miatta, tehát megteheted. Örülj neki...

Semmi olyat nem írt a másik fórumozó, ami erre a szemétkedésre téged feljogosít. Nem mindenki mobilon appozik. Egyszerűen közölhetted volna, hogy ott van az a lehetőség is. Normális stílusban.

De ha neked az emberi hangvétel nem megy, inkább akkor ne segíts szerintem... Segítettél már eleget...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80118) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Fasttech-re van valami kupon akksikra?

Miért mindig én???

(#80119) andrisbandi válasza AndrewBlase (#80118) üzenetére


andrisbandi
őstag

EGGBASKET
10% off Site Wide
17/04/2017

ozbargain

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#80120) Kozy10 válasza AndrewBlase (#80118) üzenetére


Kozy10
tag

Fasttechen Április.14-17 mindenre 10% kedvezmény,
Offer valid: 14 April 2017 00:00 - 17 April 2017 23:59 (UTC-6)
Offer: Site-wide 10% off
Code: EGGBASKET

[link]

(#80121) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Köszönöm! :R

Miért mindig én???

(#80122) bul07


bul07
nagyúr

Ha már Zapals
Elsőnek rendelnék[link] nincs valami regisztráció után járó pont vagy kupon?
Én nem találtam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80123) dugesz77 válasza bul07 (#80122) üzenetére


dugesz77
őstag

Kupon vagy pont helyett örülhetsz,hogy ha megérkezik ;]

(#80124) pooty válasza Joe Swanson (#80061) üzenetére


pooty
tag

Nekem már volt lambdaszondára utaló hibabejegyzés az autóban, amit kölcsön OBD-vel én is ki tudtam olvasni. De ha csak az alapján álltam volna neki a javításnak, akkor sem javult volna meg a helyzet, mivel nem az volt a hiba igazi forrása. Inkább egy autóvillamossági szakemberhez vagy hozzáértő autószerelőhöz kell elvinni az autót, mert az OBD által kiírt hibakód nem feltétlenül jelenti azt, hogy a kiírt alkatrész cseréje megoldja a gondot.

(#80125) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Aki rendelt awei a920BL headsetet, az segítsen már nekem. A gumi harangok, a csipesz mellett van egy kis kerek bizbasz. Az mire való? :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80126) kovisoft válasza MADcat (#80125) üzenetére


kovisoft
őstag

Itt egy magyarázó ábra.

[ Szerkesztve ]

(#80127) MADcat válasza kovisoft (#80126) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Aha. Erre gondoltam én is. De nem bírom beleerőszakolni a kábeleket. :))

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80128) Zola007 válasza kovisoft (#80126) üzenetére


Zola007
veterán

mi az az anti-dropping rész rajta?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80129) kovisoft válasza Zola007 (#80128) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha rárakod a fülesre, akkor beleakad a fül redőibe, és elvileg nehezebben esik ki.De ha nem elég barázdált a füled, akkor nem sokat ér.

(#80130) retesz147 válasza MADcat (#80125) üzenetére


retesz147
addikt

Szia.

Kérhetnék róla 1-2 mondatos tapasztalatot? Úton van nekem is egy.
Mikor rendelted? Véletlenül TN nélkül vettem,nem tudom hol járhat. :W
Mennyire könnyen esik ki? Vezérlője nehéz, lehúzza?
Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#80131) Zola007 válasza kovisoft (#80129) üzenetére


Zola007
veterán

:R
mennyi üzemidőt bírnak ezek a fülesek?
ha akkuja elgyengült, akkor kapufa?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80132) bandigyerek válasza Zola007 (#80131) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem szoktak cserélhetősek lenni. Túl picik.

(#80133) MADcat válasza retesz147 (#80130) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hangzás, kezelés, minőség abszolút rendben van.
Hordani csak séta közben hordtam, akkor nekem nem volt kényelmetlen. Nem húzta a fülem. Sportolást nem próbáltam még vele, ez majd kiderül. Nekem jól illeszkedik a fülbe, azt a támasztó pöcköt még nem sikerült jól beállítanom.
Üzemidő passz, keveset hallgattam, egyenlőre a gyári töltés még bírja.
Aliról jött, március 16-án rendeltem, 31-én zártam a rendelést. TN volt rajta.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80134) kovisoft válasza Zola007 (#80131) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem nem ilyen van, hanem egy Plextone BX240, de kb. hasonló kapacitású akksi lehet ebben is. Nekem talán kb. 3-4 órát bírja egy töltéssel, de nem szoktam egyszerre ilyen hosszan használni. Mivel még csak fél éve van meg, így nem tudom, meddig fogja tartani ezt a szintet, viszont elég olcsó volt, így legfeljebb rendelek majd egy újat, ha már kipurcant az akksija.

(#80135) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Pénteken miskolcra érkezett reggel az elso BT fülesem, valami okbol csak a nemzetközi rendszerbe rögzitettek sikertelen kézbesitest mert nem hozták ki...azt hiszik azt nem látom....ma kihozták, illetve egy masikat nem, mivel a kiscsomagokat mar "nem hordják ki"...bemegyek érte és irok egy olyat a panaszkönyvbe hogy megszólal. Vegyenek fel embert vagy fizessék meg őket bakker. :W Egyébként ÁSZF 6.2.2(a) pont.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80136) pampika válasza wwenigma (#80135) üzenetére


pampika
őstag

Mostanában Szegeden is ez a divat. Van, amiről már eleve csak az értesítőt hozza ki a postás, a csomag eleve nincs nála. Sőt olyat is csináltak már, h amúgy a postán vár a csomag, de semmilyen értesítő nem jött róla.

[ Szerkesztve ]

(#80137) wwenigma válasza pampika (#80136) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

NMHH E-űrlap: postai szolgáltatásokkkal kapcsolatos panasz bejelentése, remélem ez lesz az. Ahogy olvastam postákon nincs lehetoseg odadurrantani írásban amit szeretnénk...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80138) danilla válasza pampika (#80136) üzenetére


danilla
őstag

Ez gyorben is divat. Ketszer tettem irasos panaszt a helyi posta vezetojenel. Sablon valasz mindig megvolt. A helyzet valtozatlan, sokszor meg sem kiserlik kezbesiteni, elore megirjak az ertesitot. Ebben azert vagyok olyan biztos, mert a mult heten a postas osszefogott ket ertesitot, a mienket es egy 10 lepcsohazzal alrebb lako ferfiet, tehat az illeto ferfiet joelore megirta. Egyszer nalam is elofordult, hogy az ertesitot sem dobta be, amikor rakerestem a ragszamra, akkor mar csak azt lattam, hogy sikertelen a kezbesites es utban is volt vissza singapurba a csomag.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#80139) student


student
őstag

bevált hdmi kábelhez linket tudtok mondani? 3m kéne

ez jó lesz? [link]

(#80140) vacs válasza student (#80139) üzenetére


vacs
veterán

Ha szívatni akarod magad, akkor nyugodtan rendeld meg! :U

Ha olyat akarsz ami működik is rendesen, akkor pl Ugreen! :K
Vagy a Ugreen official store Ali-n!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#80141) Blaise válasza student (#80139) üzenetére


Blaise
veterán

Én itthon, a Kácsa Audiotol vettem saját márkás, minőségi kábelt:
KCE-HH3 - 1.4

vagy
KCS-HH3 - 1.4

Én a másodikból használok 4 kábelt a saját rendszeremben.

(#80142) DJ. Ru$y válasza Blaise (#80141) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem akarok beleszólni, de "eBay-es kütyük kis pénzért".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80143) Blaise válasza DJ. Ru$y (#80142) üzenetére


Blaise
veterán

Nem akarok beleszólni én sem, de pl az első UGREEN kábel 3m méretben még drágább is mint az első Kácsa, ráadásul heteket kell rá várni...

(#80144) kelly416 válasza pampika (#80136) üzenetére


kelly416
veterán

Én pont fordítva vagyok. Már többször megkértem a postást és a postai dolgozókat is, hogy ne hozzák ki a csomagom, csak az értesítőt, mert akkor már aznap be tudok ballagni érte a postára, és nem kell a másnapot kivárjam, mert hiába végez a postás zárás előtt, még a ki nem kézbesítetteket mind rendszerezik, bezárnak. De mondták, hogy sajnos nem lehet, a szabályzatban benne van, ki kell vinnie egyszer és meg kell próbálnia kézbesíteni.
Mondjuk ismerem őket, jó fejek, volt, hogy postán maradó csomagot kértem, és felhívott a csaj, hogy mehetek érte, ne várjam az értesítőt, ide adja anélkül is. Csak külföldiából nem tudok postán maradó csomagot kérni.
Van előnye is a kis városnak ezek szerint. :B

(#80145) pampika válasza kelly416 (#80144) üzenetére


pampika
őstag

persze, ilyen is lehet.
de itt random döntenek úgy, hogy ki se hozzák :S

(#80146) DJ. Ru$y válasza Blaise (#80143) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nyilván sejted, hogy nem arra írtam, hanem a 11k-sra amiből te 4-et használsz. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80147) Kernel válasza pampika (#80145) üzenetére


Kernel
nagyúr

Én inkább úgy tapasztaltam (de a topikban is említette valaki), hogy idén már csak azt hozzák ki, ami befér a postaláda nyílásán. Volt is rá példa, amikor otthon voltam, mégis ignorált a postás, csak bedobta a papírt egy nagyobb darabról.

Noha volt idén kivétel is, talán rosszul mérte fel és kihozta. Vagy épp olyan kedvében volt. Majd becsengetett.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#80148) notika77 válasza Kernel (#80147) üzenetére


notika77
senior tag

Vagy csak elvesztette a listáját, amin a jattoló címzettek vannak és újra fel kellett mérnie :)

(#80149) w.miki


w.miki
veterán

Öntapadós tépőzárat tudnátok ajánlani, aminek tényleg erős a ragasztója? (és persze olcsó is)
1-2cm széles, legalább 2m (de inkább több) hosszú kellene.
(Mivel a kínából rendelt szúnyogháló mellé adott 4mm széles ragasztócsík egy melegebb napon elválik a fa ablak kerettől.)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#80150) pampika válasza Kernel (#80147) üzenetére


pampika
őstag

melóhelyi porta (a postások már címről ismerik, csak mi vagyunk itt), szóval a postaláda mérete nem lehet kifogás (átveszik és kirakják egy asztalra. a led égőtől a 6 kartonnyi pelenkáig mindent).

inkább lustaság, vagy nem tudom, milyen algoritmus alapján (nem) dolgoznak :U

@w.miki:
lidliben szokott lenni ilyen 4-500 huf környékén.
btw nekem a hálóhoz jobban bejött, ha a szélét pici szeggel/csavarral megerősítettem, mert a nap is süti, meg a kutya is néha megrángatja. de így bírja :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.