Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80551) xxxjjjkkk válasza DJGABI (#80550) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

az én érzékeny szemem felettébb bánntja, ha egy off topicban, alapvetően a nyitóbejegyzés témájához igazodva, a terméket elemzitek, offban
biztos más is így van ezzel

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80552) beg válasza xxxjjjkkk (#80551) üzenetére


beg
veterán

Mondj megoldást rá. Ez itt a beszéljük ki az amperfelvételt és a kapcsolási rajzot topik?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#80553) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Minden "szakkörnek" bőven van kifutási ideje. Aki mást mond, az hazudik. De az arányokat mind a két fél esetében illik megtartani. Gondolok itt arra, hogy valakit érdekel, valakit nem. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80554) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

Alapvetően két lehetőség van, vagy eleve a kérdést ne itt tegyék fel, ami kivitelezhetetlen
Vagy ha már feltette, akkor hagyjátok kifutni, mivel ebayen vásárolt termék, így talán egy off topicba belefér offba, a fórum alapelveit nézegetve, erre van az a gomb.
Nyilván a hülye vérre menő viták fölöslegesek, de hogy az adott izzó kapacitív, vagy pwm es-e, az pontosan annyira on, minthogy a vethida napszemüveg milyen a lemenő nap alatt, vagy hogy késik a csomagom.
Azon kívül rengeteg esetben a sötétben tapogatóztok(tapogatózunk, mert én se vagyok egy elektronikai zseni, finoman szólva), nyilván senkinek nem árt, ha tudja, hogy a fröccsöntött sz*rja mit bír ki.
Szerintem a fórum olvasóit, nem zavarja ez, csak titeket, és ebbe egy két kivételt eltekintve biztos vagyok, ahogy engem se zavar a wc világító beállítása, továbbgörgetek, oszt kész.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80556) anorche1 válasza xxxjjjkkk (#80554) üzenetére


anorche1
őstag

+1

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#80557) fant0mi válasza BullZeye (#80542) üzenetére


fant0mi
addikt

Egy jobbfele kabellel is megkinalnam a szettet.

(#80558) beg


beg
veterán

Bocsánat hogy szeretnénk fenntartani a külföldről rendelős topik témáját. Aki késztetést érez rá, nyugodtan nyissa meg az off topik off topikját ahol bátran lehet villanyt szerelni és ampert mérni kapcsolási rajz alapján. A döntés a tiétek. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#80559) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok ajánlani ezekhez hasonló alternatívákat olcsóbban. :)
Go+Play
JBL Xtreme

Mondjuk az Aliról, vagy ebay-ről, ahol megbízhatóbb. ;)

Valamint Ti melyiket ajánljátok?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#80563) Garold


Garold
senior tag

Ha már szóba került az autós szivargyújtó téma, Xiaomi Roidmi 2S-t szeretnék venni, 2004-es Opel Merivába passzolna? Van valakinek ilyen tapasztalata?
Az Fm transzmitter része mennyire használható?

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#80564) zoltan6


zoltan6
őstag

14500-as 3,7 voltos akksit honnét érdemes most rendelni? 2db kellene zseblámpához.

(#80565) AndrewBlase válasza zoltan6 (#80564) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én meg 22650-est keresek (szintén lámpába), de nem sok eredménnyel. :N

Miért mindig én???

(#80566) xxxjjjkkk válasza zoltan6 (#80564) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

ha van: [link]
vape42 es egyeb ecigi boltok
esetleg elemlampas topicba megnézheted
fasttechről is rendeltem régebben, de a postán állandóan variálnak a kínaiak, úgyhogy kis darabszámnál itthon jobban megéri megvenni

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80567) dugesz77 válasza zoltan6 (#80564) üzenetére


dugesz77
őstag

FastTech-en érdemes nézelődni szerintem. 850mAh a csúcs Sanyo a többire hiába írnak többen nem tudnak még annyit sem. Nem tudom milyen teljesítményű a lámpa de egy 3C-t mondanék minimumnak folyamatos terhelhetőségre.

(#80565) AndrewBlase elég ritka sajnos. Most a 20700-as Tesla cellák futnak fel az nem fér már bele?

[ Szerkesztve ]

(#80568) Tomi0703 válasza andrisms (#80517) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hogy tudtal annyit? Nekem csak 1 kupont engedett, pedig van meg coinom.

(#80569) zoltan6 válasza dugesz77 (#80567) üzenetére


zoltan6
őstag

na igen,főképp erre voltam kíváncsi,hogy mi ezeknek a valós teljesítménye,mert alin találtam,de elég nagy szórással 800-3000mAh-.ig.
csak egy ilyen olcsó Cree XPE Q5 600Lm Zoomable LED Flashlight 1 x AA / 14500 - BLACK lámpába kellene.jelenleg ceruzaelemmel használom,de nem sokáig bírja,meg a fényével sem vagyok elégedett.
Úton van egy convoj s2+ 18650-es akksijaim vannak itthon bontott laptop akksiból.

(#80570) ADAM1337 válasza sambenez (#80544) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

fhd 60fps vagy 720p, csak menet rögzítés, 1x igazán kellett volna.
Bíróság után lett igazam sok pénz beleinvesztálásával, mert nem volt kereszteződés figyelő és felvételem se, de arra a célre ez megfelelő.(Mivel a jogszabály szerint ezek is bizonyítéknak megfelelő)

(#80571) PainKiller13 válasza zoltan6 (#80564) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én keeppowert rendeltem anno ugyaninnen (GB), igaz csak 1 db-ot, de azóta is azt használom. Sok értékelés volt róla és mind 5 csillagot adott neki.

(#80572) luke30 válasza zoltan6 (#80569) üzenetére


luke30
tag

Én ezekkel használom a Cree-t,bár most nincs raktáron:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#80573) xxxjjjkkk válasza zoltan6 (#80569) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

az a baj a cree vel, hogy hamisítják, pedig ha jól tudom kínai találmány

kis áramtűrésű akku elég a lámpába, ott nagyobb valószínűséggel valós adat a 2-3Ah*, de jobban jársz itt is, valami efest, lg, sony, pana akkuval, lg pl fasttechről original szokott lenni
a laptop akku milyen? azok ide még elmennek, ecigibe már nem szoktuk ajánlani

*18650nél, most jut eszembe, hogy 14500,ott nyilván kevesebb jóval

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80574) KL48 válasza Keef_Lee (#80506) üzenetére


KL48
tag

Ultrahangos tisztító. Nálam jól működik.

(#80575) xxxjjjkkk válasza Keef_Lee (#80506) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

szerintem az érintés nélkülit ne ebayről akard, elég olcsó szutyok van itthon is, bizonytalant kár venni, a jó meg drága

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80576) spidersoft


spidersoft
senior tag

túlárazás level 100: varázslatos repülő pillangó. Képeslapba, felhúzott állapotban elrejtve lehet vele valakinek intézni egy fuvart a stroke-ra. fészbukon linkelt webbótban csakmostcsakitt 7372Ft helyett 2947Ft, míg ebajon 0.99 CAD - 0.99 USD áron futik.

A drága oldalon van videó is, hogy miképp csalogassuk elő a népekből azokat a bizonyos közkedvelt négybetűs szavakat. ;]

(#80573) xxxjjjkkk: lámpája válogatja. a nyolcchipes Convoy S2+ határozottan gyengébben muzsikál egy fullra töltött laptopaksival (kisebb max. fényerő és alig melegszik a lámpa feje), mint egy hasonlóan feltöltött normálissal (zöld panasonic banggoodról), pedig elvileg csak valahol 3A körüli a lámpa felvétele. hatchipes kivitelnél már lehet, hogy ugyanúgy jók a laptopcellák is, ott jóval kisebb az áram (2A fölött valamivel).

[ Szerkesztve ]

(#80577) tlala válasza spiky03 (#80559) üzenetére


tlala
addikt

Bluetooth hangszóró topik.

Ha a személyes véleményem érdekel, akkor a belinkelt mintáid alapján BlitzWolf F4 alá ne menj, az nagyon jó cucc, tapasztalatból mondom, Xiaomi stb. után.
Van egy érdekes akció az amazon.de-n, amelynek lényege, hogy ha kérsz egy kódot a Blitzwolf supporttól, akkor megveheted az amazon.de-n 60 EUR helyett 42-ért, és ugye az már az ingyenes magyarországi szállítás ársáv, és garantáltan nincs további ÁFA sem.

(#80578) xxxjjjkkk válasza spidersoft (#80576) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Azért kérdeztem, hogy milyen laptop cella az, pl lghe4 et vettem furogépakkuból bontva, új, occóér, de van ott is minden.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80579) andrisms válasza Tomi0703 (#80568) üzenetére


andrisms
aktív tag

2 vagy 3 naponta enged újra beváltani, szóval ki kell várni :)

(#80580) Imy válasza BaginZe (#80537) üzenetére


Imy
veterán

Nekem ez a BlitzWolf működika Astra J-ben

(#80581) Imy


Imy
veterán

MIlyen LED tápegységet (12V és minimum 7.5A) érdemes venni?

Illetve LED szalag + LED sín-t valaki már rendelt e-bayről?

(#80582) nimfas válasza Imy (#80580) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem Kia Ceed-ben és Chevi Lacetti-ben is ;)

(#80583) spiky03 válasza tlala (#80577) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm az infókat. :R
Megnézem azt a fórumot is.

Azt a kódot, hogy kell kérni? Meg hol? Vagy nincs valakinek? :) :B

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#80584) daver88


daver88
aktív tag

ehhez hasonló akkut esetleg itthon hol érdemes venni?

Katt

köszi

(#80585) xxxjjjkkk válasza daver88 (#80584) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

tekerj kicsit feljebb, most volt róla szó

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80586) storm3


storm3
senior tag

Tudtok mondani ajanlott BT hangszorokat (5-6k ertek korul) Kinabol?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#80587) Donki Hóte válasza Imy (#80580) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez a BlitzWolf szivargyújtó töltő papíron nagyon szuper adottságokkal rendelkezik, de ezeket tudja a valóságban is?

Tényleg tud az egyik kimeneten max. 3 A-t leadni, a másikon meg ezzel egyidőben a QC3-on 9-10 V mellett 1,5 ampert?

Tele a kesztyűtartó autós töltőkkel (van köztük Aukey és Orico is), de a legszebb adatlapú töltő se tud többet, mint 2 ampert (a két kimeneten együttvéve :O )

Ha tudja ez a Blitzwolf azt, amit ígér, akkor megrendelném.

(Egyébként eddig messze a legjobban beváló módszer az, hogy az autóban lévő 200 W terhelhetőségű 230 V-os csatlakozóba bedugok egy UGreen fali töltőt, na abból kijön 2 x 2,4 amper valósan, de kicsit ciki, hogy fali töltőt kell használni egy autóban :P )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#80588) Janaboy


Janaboy
veterán

Csak engem idegesit, h tenyleg minden 3. poszt a blitzwolf toltokrol es usb kabelekrol szol?

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#80589) Imy válasza Donki Hóte (#80587) üzenetére


Imy
veterán

Nekem a QC2-es verzió van...

(#80590) csadi0011


csadi0011
őstag

Tud valaki powerbank akciot? Xiaomi vagy Blitz főként. 5-10-20 amperórás érdekelne. Hárman-négyen vennénk, szóval ilyen reflinkes meg csoportos vétel akciókat keresek.

(#80591) retesz147 válasza balazs1956 (#80524) üzenetére


retesz147
addikt

Én is pont ilyet használok 3 éve elektromos radiátorhoz a fürdőben 15-30 percekre. tökéletes! bár anno 5eFt volt.

Xiaomi 13 eu dev...

(#80592) retesz147 válasza DJGABI (#80546) üzenetére


retesz147
addikt

És inkább egy Eken H9R 51 USD-ért?Jobb vétel mint a Elephone ELECAM Explorer S 40-ért? Vámmal mindennel?

Vagy van ajánlott akciókamera 40-80 USD között?
Nyaralás,bohóckodás, síelés,kocsiba, esetleg motorozáshoz lenne használva.

Vagy inkább Egy 100-150 USD között? (Xiaomi, SJ CAM). Ezeknek tükröződik a tudásuk a 2x árukban?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#80593) tlala válasza storm3 (#80586) üzenetére


tlala
addikt

Tekerj le párat a #80577-es hsz-ig - ott a topik linkje.

(#80594) DJGABI válasza retesz147 (#80592) üzenetére


DJGABI
addikt

másik topigba tessék tényleg átfáradni, ott szagértőbbek vannak. szenzort nézd. de amúgy a hasonló árúak kb ugyanazt a szintet tudják.

igen, egy xiaomi azért már más szint.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#80595) pajszer91 válasza andrisms (#80517) üzenetére


pajszer91
tag

Azt írja, hogy van még 111, 2$-os kupon, de ha rányomok, akkor: "Sorry, coupon no longer available". Pedig csak kettőt vettem idáig :D

(#80596) sambenez válasza retesz147 (#80592) üzenetére


sambenez
addikt

Gitup git2 pro-t keress, banggodon 122$. Ebben a kategóriában nem találsz jobbat.

(#80597) mirci18 válasza maestro87 (#80235) üzenetére


mirci18
addikt

Tudomásul kellene már venni hogy a posta állami cég.
Nem a profitért és nem az emberekért van.
Ezért van az hogy az ajánlott levelek méretét limitálták (bár ki lehet játszani).
Ezért van az hogy a kínai vackokat sem akarják kivinni mivel azon nekik hasznuk nincs.
Ezért van az hogy indokolatlan áremeléseket tartanak csomag postai és automata szolgálatatásaikban hogy az árak és a kiszolgálás miatt biztos ne őket válaszd.
Így kevesebb a dolguk kevesebb ember is elég a működéshez.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#80598) xxxjjjkkk válasza mirci18 (#80597) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Ezeket minek hatására sikerült ilyen szuperül kitalálni?
Adj belőle nekem is.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#80599) beg válasza xxxjjjkkk (#80598) üzenetére


beg
veterán

Most konkrétan mi is a bajod ezzel a hozzászólással?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#80600) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok!
Konyhapult világításra keresnék (melegfehér) LED szalagot. L alakban 50+100cm hosszan lenne feltéve. Egy 12V 3A tápom van, ez elvileg bőven elég a másfél méterre. Melyik típusú szalag ajánlott, aminek erős a fénye? Ilyen vezetősínbe tenném őket. :R

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.