Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma megjött a topicstandard SKMEI órám :)

Nem mondta senki, hogy ez ennyire qrva nagy, nem kicsi a kezem, de óriási rajta az óra :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#38402) zsiz válasza Donki Hóte (#38401) üzenetére


zsiz
őstag

Lassan az enyémnek is jönnie kell :D Én elvileg a kéket rendeltem.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#38403) spidersoft


spidersoft
senior tag

Megjött a banggoodos USB mikroszkóp (nov. 10-i akcióban, pontokkal $11.80 volt). Win8.1x64 alatt 640x480-as felbontástól nem hagyja magát nagyobbra tenni, de XP alatt (vmware pówa) már felmegy büdösnagy felbontásra is, holott ránézésre csak valami VGA-szerű érzékelő van benne... viszont az amcap engedi a 30 FPS-t nagyobb felbontásnál is, míg az előző mikroszkópom 640x480 fölött csak 9FPS-t engedett (azaz szaggatott erőst a kép, úgy meg kellemetlen dolgozni). Az előzőtől szebb képe van (pl. színvisszaadásra, lencseminőségre), bár eggyel rosszabb a felbontása (amaz megvan 1 vagy 1.3Mpix, ez szerintem csak VGA). Pár kép:

régi - új: LED-ben lévő chip
régi - új: mikroszálas törlőkendő, 1. élességi pont
régi - új: mikroszálas törlőkendő, 2. élességi pont
régi - új: mikroírás az 500-ason, 1. élességi pont
régi - új: mikroírás az 500-ason, 2. élességi pont
régi - új: panelrészlet (pendrive 0402-es ellenállással)

...a chip nyilván be volt öntve átlátszó műgyantába, aminek csillogott a felülete -- ha nem így lett volna, a régi készülék kicsit jobban teljesített volna. a mikroszálas kék színű, de a régi úgy döntött, hogy ráállítja a fehéregyensúlyt, ezért lett szürke. az 500-ason a mikroírás elég alacsony kontrasztú (világos színű festék), a pénzen ez a részlet a nagy sötét "ÖTSZÁZ FORINT" felirat alatt keresendő: kék cikk-cakk, alatta narancs "kitöltés").

A konklúzió az, hogy ezzel se lettem beljebb: a kettő ötvözete kéne :D az újból a jó színvisszaadás, optika, gyorsabb FPS, míg a régiből a nagyobb felbontású érzékelő. Úgy fest, hogy keresgélnem kell még...

(#38401) Donki Hóte: Most gondolj bele, milyet mutat egy kínain. Az sincs kicsukva, hogy a derekukon hordják :))

[ Szerkesztve ]

(#38404) werszomjas


werszomjas
őstag

Valaki találkozott már ilyennel?

nyomkövetés:

2016.01.06 - 23:12
Küldemény információ:
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

2016.01.07 - 09:24
Budapest 10 posta
Küldemény információ:
Utánküldve / Reforwarded

Kiegészítő információ:
utánküldés

Mi az az utánküldés :F

üdv

(#38405) DJ. Ru$y válasza werszomjas (#38404) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Utánküldés.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38406) Saccco válasza Silent77 (#38396) üzenetére


Saccco
nagyúr

De az nem biztos, hogy eredeti.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#38407) Silent77 válasza Saccco (#38406) üzenetére


Silent77
veterán

Ezt is hamisítják? :DDD
Nem tudom, elképzelhető, mintha valaki már vett volna onnan.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38408) Saccco válasza Silent77 (#38407) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tekerd le a genuine vs imitation részhez. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#38409) air


air
nagyúr

Nekem ma jött meg a Zapals-tól a lámpa és a lencse.
Ez utóbbi hulladék. Semmit sem ér.
180°-os halszem? :Y Még a fele sincs a látószög.
A makrós lencsével rosszabb képet csinál a telefonom mint önerőből. :B
A köztes nincs is semmi értelme.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38410) werszomjas válasza DJ. Ru$y (#38405) üzenetére


werszomjas
őstag

De ez honnan jön?
Én nem kértem ilyet.

banggoodos csomag, millio csomag jött már, igazából azt sem tudom mit keres a csomagom budapest 10. postán, általában mindig kérek trackingot, soha egyik csomagom sem járt ott ezelőtt, nem ahhoz a postához tartozom.

Most a posta hibázott, vagy ez valami új hülyeség?

üdv

(#38411) -=Jam=- válasza werszomjas (#38410) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Szerintem simán az egyik elosztóban rossz helyre került véletlen, és most továbbküldték a jó postára.

(#38412) DJ. Ru$y válasza werszomjas (#38410) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Persze, melléküldték, mint nekem számtalanszor a megye másik felébe... Aztán postafordultával küldték és másnap megkaptam...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38413) v-man


v-man
őstag

Kaptam ma egy töltőtollat, ebayes rendelés, 3 nap híján 2 hónap alatt ért ide.

Liciten nyertem egy JINHAO 250 tollat, ellenben egy Hero 250 érkezett, de ugyanúgy néz ki (nem találtam most Hero-ból csak feketét, de ugyanazt az ezüstöt kaptam mint az első linken látható, csak a fej kialakításában van eltérés.

Igazából nagyjából egyáron vannak, de akkor is fura, hogy nem azt küldte amit ígért, rákérdezek miért :).

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#38414) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Sziasztok! Banggoodról szeretnék venni egy hosszabb fajta micro usb kábelt, ami tudja a 2A-t, egy min. 2A-es usb-s töltőt, ami EU szabvány, illetve autóba egy olyan szivrgyújtós usb töltőt, ami szintén tud 2A-t, legalább az egyik usb-n. Ja igen, minimum két usb port legyen rajta. Tudom, h rengeteg szó van róla, mert régen követtem a topikot, de rengeteg találatot dob a kereső, ami totál off néha. :B Olyan érdekel amivel van tapasztalat. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#38415) gyuromoj válasza lsebestyen (#38414) üzenetére


gyuromoj
veterán

Blitzwolf az ajánlott márka. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#38416) Teplic válasza -=Jam=- (#38411) üzenetére


Teplic
tag

Igen, szerintem is ez lesz.
Nekem nemrégiben volt ilyen csomagom.
Írtam postának, hogy ez most mi a franc. Válaszoltak hogy melyik postán van a csomagom, természetesen nem ott ahova tartozom. Elmentem érte, nem találták. Telefonáltak arra a postára ahova tartozom, és addigra már ott volt. Kicsit beparáztam, de semmi gond nem volt.

Mellékelt kép volt a tracking.

[ Szerkesztve ]

(#38417) lsebestyen válasza gyuromoj (#38415) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi, pont ez rémlett, csak mintha ekörül is lett volna kavarás. Ezek akkor mehetnek?

Kábel, töltő, autós töltő

A kábelnél nem hibaforrás az h reverzibilis? Igazából az nekem nem szempont, de ha nincs gond vele, akkor jó.

(#38418) dugesz77 válasza lsebestyen (#38417) üzenetére


dugesz77
őstag

Bár nekem csak 2 db 1 méteres ilyen kábelem van mind a kettő tökéletes az összes itthoni cuccommal. Kissé szorosabb talán mint a sima de szerintem amúgy hibátlan.

(#38419) bul07 válasza lsebestyen (#38417) üzenetére


bul07
nagyúr

Amit linkeltél kábelt csak feb. 5-e után kezdik el szállítani

Az 1m-est rendeld ha nem akarsz várni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38420) lsebestyen válasza bul07 (#38419) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ohh azt nem is néztem. Akkor azt majd megrendelem külön februárban. 1m kevés sajnos, usb hosszabbítóval meg nem szeretnék vacakolni.

(#38421) mazsi válasza dugesz77 (#38306) üzenetére


mazsi
senior tag

Tegnap üzemeltem be az egérpadot. Kollégáim szerint elmenne jógamatracnak is ;)

A helyedben körbenéznék, mert itt is olcsóbb némileg az általad linkeltnél, és még csak nem is keresgéltem sokáig.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#38422) enter02 válasza air (#38409) üzenetére


enter02
újonc

Once you open the package you’ll see just two lenses; that is because the wide-angle and the macro lens are screwed together. When you want to use the wide-angle lens you just need to use both lenses, and when you want to use the macro lens you just need to unscrew the wide-angle lens.

(#38423) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sose rendeltem még innen -> Amazon.de. Nagyobb értékű dolgokat is szabad, nincs rizikó? Illetve mennyi idő átlagban míg megérkezik az adott termék?

(#38424) Jarod1 válasza Silent77 (#38393) üzenetére


Jarod1
addikt

rákontrázok az én sorrendemmel

JBL Flip 3
JBL flip 1
JBL Flip 2

de lehet hogy csak hazabeszélek ;] :P

(#38425) klaczi válasza Outlander (#38204) üzenetére


klaczi
aktív tag

Nekem elég régen van. Jól lehet látni!

(#38426) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Van valakinek tapasztalata erről? Leginkább a hatszög és a trox miatt kellene. A képekről is látszik, hogy a gyártási minőség hagy némi kívánni valót maga után. Lehet beugrok egy obiba megnézni, hogy ott mit adnak hasonló áron.

(#38427) zoltan6


zoltan6
őstag

Érvéghüvely krimpelő fogót tudtok valahol jó akcióban? érdemes egyáltalán kintről rendelni?
vatern 6500+szállitásért találtam legolcsóbban.

(#38428) B-L-A-C-K válasza zoltan6 (#38427) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ilyen van, teljesen jó.

(#38429) Czimby válasza B-L-A-C-K (#38428) üzenetére


Czimby
addikt

Ez blankoló, aminek a szára tud krimpelni(úgyahogy)...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38430) B-L-A-C-K válasza Czimby (#38429) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen tisztába vagyok vele, de krimpelni is teljesen jól tudok vele.

De szerintem tud válogatni csak azért említettem ezt mert erről van tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#38431) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Autós kormányra rögzíthető tartó Zapals-on, csak új regisztrálóknak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38432) nelsonmanian válasza DJ. Ru$y (#38431) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

kár hogy balesetveszélyes, mert nem lehet tőle rendesen fogni a kormányt kanyarodás közben

(#38433) oriic válasza DJ. Ru$y (#38431) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondom magamban hogy nem jó a kupon, erre látom hogy csak újaknak. No mindegy, annyira nem kell hogy újra regisztráljak. :D Főleg hogy kocsim sincs. :D

Live-Die-Respawn

(#38434) Teplic válasza DJ. Ru$y (#38431) üzenetére


Teplic
tag

Köszönjük, amúgy légzsák miatt veszélyes. Meg egy másik oldalról már rendeltem ilyet ingyenesen korábban, az már megjött.

(#38435) cris78


cris78
őstag

Ezt igaziból rácsos gyerek ágyra kell rakni. Mert lassan olyan fejlettek lesznek a csecsemők, hogy nem felüvőlti a szülőt éjszaka, hanem felhívja :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38436) maestro87 válasza zoltan6 (#38427) üzenetére


maestro87
őstag

Ezek valók érvéghüvelyre.

[ Szerkesztve ]

(#38437) DJ. Ru$y válasza nelsonmanian (#38432) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kár, hogy nem csak kocsiba lehet felrakni és nem csak kormányra, attól, hogy arra találták ki, még számtalan más helyre fel lehet rakni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38438) beg válasza DJ. Ru$y (#38431) üzenetére


beg
veterán

Szállítást most is kell fizetni? Amúgy alin 0.90 USD free shipping-el.

Szerk. megnéztem jobban, nem kell :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#38439) Dinter


Dinter
addikt

A csomagfeldolgozás hétvégén is megy? Szóval ilyenkor is haladnak a csomagok?

(#38440) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#38423) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erre esetleg valaki?

(#38441) Tim82 válasza B-L-A-C-K (#38440) üzenetére


Tim82
nagyúr

Esetleg az Amazon topikban?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38442) Saccco válasza lsebestyen (#38420) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tronsmart 6-Pack, általában geekbuyingon akciós. Most pont $6.99.
2×30cm + 2×100cm + 2×180cm.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#38443) B-L-A-C-K válasza Tim82 (#38441) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem is tudtam van ilyen, köszi...

(#38444) nelsonmanian válasza DJ. Ru$y (#38437) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

mesélj kérlek párat! :)

(#38445) Outlander válasza Dinter (#38439) üzenetére


Outlander
őstag

A szortirozás megy, a többi csak vasárnap 22-től. Tudtommal ennyi, meg repcsis csomag beérkeztetés.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38446) dugesz77 válasza mazsi (#38421) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi az infót. Az már linkelve lett,hogy gearbest-en olcsóbb alapból mint BG-n Snap up-ban :R . Itt most inkább a színnel vagyok meglőve,mert nekem feketében kellene az meg jelenleg nincs nekik raktáron. Fogok venni ,mert tetszik+ jók a tapasztalatok róla.

(#38447) DJ. Ru$y válasza nelsonmanian (#38444) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bármire, ahol van egy "cső" vagy rúd. Én nem mesélek, mert nekem nincs, de lenne pár ötletem. De nem mindenki ugyanúgy, ugyanolyan helyen él, és ugyanazt csinálja, szóval attól, mert te nem tudnád még mire használni, másnak lehet hasznos.

Pl.: Erkély stb.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38448) Mr.Csizmás válasza Saccco (#38388) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nessie pls

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38449) Saccco válasza Mr.Csizmás (#38448) üzenetére


Saccco
nagyúr

Me scuzi. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#38450) htc07


htc07
addikt

Tudom, sokszor ki lett már tárgyalva a férfi tárca divat,de megint hozzátok fordulok:

Olyan tárcát keresek, ami nem vastag (fél centi felett-körül lenne az optimális), pár irat belefér, kis papírpénz, meg ilyen átlátszós zseb legyen rajta.

Ja, és bőr. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.