Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) Predator2 válasza dugesz77 (#38494) üzenetére


Predator2
addikt

Azért is linkelem be a töltőkkel kapcsolatos topicot, mert ott elég sok alternatíva felmerül BC700/IPC -re.
Nekem pl ilyen van:ITEC BACHR20
ami ugyan csak, egy BC700 klón kb 7k volt amikor vettem!

Viszont amit az eneloop akkukhoz adnak töltő az szerintem gyalázat, vagyis amiket olvastam róla.
Nem túl gyakran, de az eneloop-jaimnál is szoktam kisütni majd feltölteni.
Valóban ez a gyengéje, viszont egy buta töltővel ha megbikázza az ember, akkor már működik rendesen.

Töltőből van köztes átmenet is:[link]

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#38502) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mit gondoltok ezekről?

Tronsmart Quick Charge 2.0 42W 3 Ports Wall USB Battery Charger

Tronsmart TS-WC1Q for Qualcomm Certified Quick Charge 2.0 Rapid USB Wall Charger

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38503) LógaGéza válasza Mr.Csizmás (#38502) üzenetére


LógaGéza
addikt

A Tronsmart legalább benne van a hivatalos Qualcomm listában. Blitzwolf és tsai nem mondhatják el ezt magukról (oké, tuti itt is az van mögötte, hogy mennyi pénzt tolsz a QC arcába, de akkor is).

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#38504) spidersoft válasza interstart (#38500) üzenetére


spidersoft
senior tag

Félig-meddig jól értettél: ilyet keresek, viszont nem pont ilyet, hanem rövidebbet. Amiket találtam, azok olyanok, mint a linkeden: 1W-osak, kb. 4cm hosszúak, és eladófüggően 50-80V körüli üzemi feszültséget szoktak írni hozzájuk. Amit lejjebb linkeltem, az G9-es, de itt egy E12-es is -- az arányokból látszik, hogy a filament csak kb. 2cm hosszú. Amúgy azért szokták COG-nak mondani, mert nem panelen, hanem üvegen ülnek a chipek, így a chipből normál esetben a panel felé távozó fény is hasznosítható. Cserébe ezek a szálak elég törékenyek... viszont már láttam belőle hajlékonyat is, ott valamilyen átlátszó műanyagra rakják a chipeket.

(#38505) Predator2 válasza Outlander (#37870) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Végül is mi az amelyik ajánlott szerinted? Mert végül nem írtál semmit!

De a kérdésem szól a többiekhez is, mármint aki segíteni akar/tud.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#38506) agent_k


agent_k
őstag

Nem biztos, hogy figyelmesen olvastam, milyen töltők merültek fel eddig, de én ajánlom ezt a töltőt is.
Nálam most mindent ez tölt AA, AAA, 18650. Abszolút meg vagyok vele elégedve. Teszteken is jól szerepelt és így nem kell két fajta eszközt használnom. Az IPC-1L hálózati csatlakozója megadta magát sajnos.
Liitokala Li-500

(#38507) Timmcsy válasza atees (#38463) üzenetére


Timmcsy
tag

Becsi uti Jyskben lattam ma 500 forintert. (Nem tudom milyen minoseg, mert elmentem mellettuk..)

(#38508) Beni2360 válasza zoltan6 (#38489) üzenetére


Beni2360
félisten

Én a napokban voltam a Lidliben és azt vettem észre, hogy tűnnek a műszaki cikkes pultok. Hm :F
Ruházati dolgok kerültek a helyükre.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#38509) dugesz77 válasza Predator2 (#38501) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi a topicot,belelesek.. Nem gondoltam volna,hogy van ennek is :R Hát igen a gyári eneloop töltők nem mondhatók jónak. Itthon nekem is pihen 2 darab BQ-CC18 buta töltő. Még az elírt árú edigitalos eneloop akkukhoz adták. Inkább a IPC-vel töltöm az eneloopokat.
Mondjuk mielőtt belefolytunk az ajánlásba jó lett volna tudni , hogy szabacsik mit értett olcsó töltőn...
Mondjuk amit ajánlottunk azokkal nem nagyon lő mellé az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#38510) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Q

aliexpress-es appban a flash dealek mennyire kamuk?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38511) Outlander válasza Predator2 (#38505) üzenetére


Outlander
őstag

Bocsi.

3,5 es usb házzal nincs tapasztalatom, multi-univerzális dokkolósból sharkoon vagy orico amiket én jónak tartok, nekem sharkoon van.

2,5 es usb 3.0 ból ebayről a virágos tokos nem rossz , illetve linkeltem ide 2 másik típust is korábban, azok is napi használatban vannak.

2.0 ból meg gyakorlatilag mindegy h melyik ebayről, egyik se volt rossz, nálam legalábbis.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38512) Saccco válasza Mr.Csizmás (#38510) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy baglyos nyakláncot néztem ki 700ft 2-3000ft helyett, fel is csillant a szemem, de azért rákerestem ebay-en, ott meg volt 650-ért... :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#38513) spidersoft válasza Outlander (#38511) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ami a külső tokoknál fontos: meg kell őket tesztelni... bele a winyó (lehetőleg üres), majd megjáratni rajta egy írás-visszaellenőrzés tesztet. Ilyesmi jellegű szettből vettem régebben, kapásból hibás volt -- nyilván ezeknek a tápja nem üti meg az elfogadható szintet se, de azon felül olyat csinált, hogy rámásoltam egy nagyobb filet, majd a rámásoltat binárisan összehasonlítottam az eredeti példánnyal, és csomó helyen különbözött a két file... amúgy nekem is sharkoon van, gyors, stabil, a tápja még csak nem is langyosodik (míg a fentebb linkelté percek alatt felmegy kb. 40°C-ra).

[ Szerkesztve ]

(#38514) DJ. Ru$y válasza LógaGéza (#38503) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a lista a ki tud mélyebben benyalni lista gondolom én, attól, mert nincs rajta a BlitzWolf még lehet, hogy ugyanolyan jó vagy jobb cuccot gyárt, mint a Tronsmart...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38515) biliard10


biliard10
csendes tag

Sziasztok létezik valami megbizhato 3 usb-s fali töltö? Köszi a választ

[ Szerkesztve ]

DC:biliard10#7567

(#38516) Outlander válasza spidersoft (#38513) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem is volt ilyen, nem volt vele semmi baj... sőt az csak 1100 ft körül volt. :)

Mondjuk nem egy hálykualityi, de alkalmi használatra és persze azért az árért teljesen jó....

Amit átmásoltam fájlok azok át voltak másolva... nem csináltam checksumot, de nem is volt hibás egyik fájl sem.

Ez kicsit olyan mint a 2,5 külső hdd-s topik, hogy 8-10 tesztet futtatnak napokig, meg ha így csinálok akkor úgy csinál-e, meg most akkor ez a csipp vagy az a csipp van-e rajta, felmegy-e a legutolsó másikra való firmware ha így csinálok?! stb stb...

Beüzemelem.... megy? Megy! Akkor ez jó...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38517) Kernel válasza agent_k (#38506) üzenetére


Kernel
nagyúr

Csak az a gond, hogy ezek az univerzális töltők (nem mindegyik) a Ni-MH / Ni-Cd akkut is CC/CV módban töltik, ami jó a Li-ion akkunak, de nem tökéletes a másikhoz, amihez a -dV algoritmus bevált és korszerű.

Teszteken is jól szerepelt és így nem kell két fajta eszközt használnom.

Nem tudom, milyen laikus tesztekről van szó, én inkább szakmailag is elfogadható, műszeres tesztekről beszélnék:

Charger LiitoKala Engineer Lii-500

The termination look like a voltage termination and without filling the cell completely.
Generally it looks like the capacity display is a bit high for NiMH cells.

The charger is very good at charging LiIon, but stops a bit early on NiMH.
The fast test works fine on LiIon, but with NiMH it shows too much capacity (the full test looks more correct).

Charger NiteCore Intellicharger i2 2014

The NiMH charging stops on voltage, not -dv/dt, this means the batteries may not be fully charged. To compensate for that the charger is using a fairly high trickle charge current.
This works, but it not the best charge algorithm and it is a good idea to remove the batteries within a few hours when they are full.

The charger does a good charging on LiIon, with NiMH it is best to remove them a few hours after the charger has finished.

...trickle charging the batteries will be filled, if they are left in the charger, but they will also be over charged if left to long, due to the high trickle current.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#38518) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok
Nem várok tovább a kocka alakú rádióra, visszakérem a pénzt. Ezt írta az eladó:ear friend,We really have already shipped product out to you. Just because of the some uncontrolled reasons, the logistics company delay the delivery.You will receive it soon. In order to protect your buyer protection, we agree to refund you. We need to confirm, please,1)leave us Positive Feedback, with “Detailed Seller Ratings” over 4 stars per each criteria or don't leave any feedback;2)accept the eBay cancel transaction request;3)pay us back if you receive the itemIf you agree,we will refund you within 2 workdays.Waiting for your soon reply.Best regards,Vera""
Segítséget kérnék, nem értem pontosan...

(#38519) B-L-A-C-K válasza rolio1 (#38518) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Lényeg, visszakapod a pénzt csak majd ne adj neki negatív értékelést hanem pozitívat. Írjad neki ha megkaptad a pénzt, megy a pozitív értékelés.

(#38520) zsiz válasza rolio1 (#38518) üzenetére


zsiz
őstag

Azt mondják, hogy ők tényleg feladták, rajtuk kívül álló okok miatt nem kaptad még meg. És hogy hamarosan meg kellene kapnod. De beleegyeznek abba, hogy visszafizetik az árát neked.

Amennyiben:
1. pozitív értékelést adsz róluk, minimum 4 csillaggal minden téren vagy egyáltalán semmilyen értékelést nem adsz.
2. ebay majd megkeres, hogy az eladó törölni akarja az adásvételt, egyezz bele.
3. ha mégis megkapnád a cuccot, akkor jelezd nekik és fizesd ki újra.

Ha beleegyezel, írd meg nekik és 2 napon belül elindítják a visszafizetést.

Nagyjából ennyi.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#38521) rolio1 válasza B-L-A-C-K (#38519) üzenetére


rolio1
tag

Szia
Köszönöm a segítséget, így olvastam én is. Sajnálom hogy nem jött meg, de úgy láttam nagyon túlvállalta magát, senki nem kapta meg.

(#38522) Kernel válasza dugesz77 (#38494) üzenetére


Kernel
nagyúr

Jó töltő az IPC csak túl érzékeny. Egy kicsit jobban lemerült cellát simán észre sem vesz tehát el sem kezdi tölteni.

Nem ritka, de szakmailag kicsit komolytalan észrevétel. Bővebben: [link]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#38523) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Lehet csak én keresek fura dolgokat :) De észre vettétek, hogy BG-n mostanság EU raktárról számos dolgot olcsóbban lehet rendelni mi CN-ből ? Nem mint ha zavarna, gyorsabban itt van, csak érdekes :U

(#38524) Outlander válasza coolicool_hu (#38523) üzenetére


Outlander
őstag

Nem újdonság... ingadoznak a valuták más a kereslet, az európában élő haver/rokonnak a kis 1 nm-es sufnijában a hely is szűkös, pörögnie kell a készletnek, nem lehet halmozni... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38525) DJ. Ru$y válasza B-L-A-C-K (#38519) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én semmiképpen nem adnék neki pozitívat, hányatok pénzén ült 1-2 hónapig? És a refund miatt kap egy csomó pozitívat, holott az nem pozitív, hogy ennyi embert átkúrt. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38526) Beni2360 válasza DJ. Ru$y (#38525) üzenetére


Beni2360
félisten

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#38527) spidersoft válasza Outlander (#38516) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem viszem én se túlzásba a tesztelést, csak áttolok néhány nagy file-t, aztán total commanderben ráeresztek egy szinkronizálást (ezzel egyszerre egy komplett mappát össze lehet hasonlítani bitről bitre). Soká épp nem tart... amit írtam, hogy hibás volt az is olyan volt, hogy beüzemeltem, ment, rátoltam a filet a winyóra, rajta volt, nem írt semmi hibát, nem szólt, hogy bármi baj is lenne -- csak épp a két file nem egyezett meg :D hasonló történik, ha hibás a számítógép memóriája (ilyen miatt is volt már egy szép adatvesztésem egyszer), csak azt használják a programok is, így előbb kibukik, mert gyakran döglik le a gép miatta.

A chip ott kezd érdekes lenni, amikor veszel egy külső házat, és 3-4MB/s sebességtől többet nem hajlandó átengedni... úgy vicces megtölteni egy egyterás winyót :U 30MB/s alatt már szédülök, nem hogy külső winyónál, pendrivenál is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38528) Vertigo18 válasza DJ. Ru$y (#38525) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah, ebben jobb az Ali, ott nem kapja meg a zsetont, csak ha visszaigazol a vevő... Addig az Ali ül a zsén... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38529) B-L-A-C-K válasza DJ. Ru$y (#38525) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az csak egy dolog, de ha nem írod ezt neki hogyha visszakapod a pénzt akkor megkapja a pozitívat akkor lehet vissza se utalja.

(#38530) Outlander válasza spidersoft (#38527) üzenetére


Outlander
őstag

Ne is mond, múltkor disney me "linux telepítősről készült" filmet kellett áttolni usb 1.1-en, azthittem vissza nő a leborotvált hajam.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38531) DJ. Ru$y válasza Vertigo18 (#38528) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Paypal is zárolja a pénzt neki, szerinted különben, hogy tudsz eBay-en keresztül vagy Paypalon keresztül ügyet nyerni? Akkor a PP fizetné vissza? Dehogy.

B-L-A-C-K
Nyilván az, hogy mit ír neki az ember, és mit tesz az más, de már más is írta, hogy visszakapta a pénzt és pozitívat adott, ha jól emlékszem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38532) Jarod1 válasza rolio1 (#38518) üzenetére


Jarod1
addikt

nem is baj hogy kockarádiót nem kaptad meg, nagyon silány minőség...

(#38533) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Akinek nem tetszett eddig a fekete sima BlitzWolf kábel, az mától előrendelheti a "szép" színeseket, a rózsaszín biztos jól mutat egy Pink Xiaomi Bank-kal. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38534) pityu8


pityu8
tag

Talált valaki erről tesztet? Tetszik, hogy csak egy powerbank kell alá, de kérdéses a tudása.

(#38535) DJ. Ru$y válasza pityu8 (#38534) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem még nincs, ugyanis eddig előrendelhető volt csak, így most kerülnek ki az első darabok a vevőkhöz érdemes lesz YT-ot nézegetni pár hét múlva emiatt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38536) Carvus


Carvus
senior tag

[WiFi Repeater: Nem akartam még1 routert venni, így próbaképpen rendeltem egy ilyet, hogy az egész lakásba legyen wifi, iggen fasza cucc, a konyhába ahol eddig a telon alig volt térerő, ez majdnem fullosan látja és ossza is tovább. Ajánlom!

BT kihangosító kocsiba: 2 hét alatt megjött!!! Kocsiba tesztelni még nem volt időm, de telóval egyből sikerült pároztatni, és próbaképp zenét játszottam le rajta és tök jól szólt, hangerő is megfelelő volt. Remélem mikrofonja is fasza lesz majd.

[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

(#38537) dugesz77


dugesz77
őstag

Ilyen összerakható rádiót rendelt már valaki? Minőségre, érzékenységre lennék kíváncsi. Tudom, a helyi kínai boltba pont van ennyiért összeszerelt is de az nem "saját". :D

(#38538) Jackal2


Jackal2
senior tag

Jöttem ki ma reggel a szobából és nézem hogy valami cucc lóg ki a mennyezeti lámpából, először azt hittem a sötétben hogy valami állat, de aztán láttam, hogy nem, hanem a jó kis ebayes led égő elhagyta magát:D

2015.10.21-van ráírva, szóval kihúzott 15 hónapot:D

Sajna nem emlékszem honnan rendeltem, de valami kicsi cégtől, ebayen keresztül, kb. annyi volt mint itthon egy halogén izzó. Egy baja volt, hogy a felületszerelt részt nem védte búra, szóval rá tudott égni a por.

A halála meg gondolom annyi, hogy elengedett a hőtől a ragasztás.

Néhány érdekesség amit találtam, remélem még nem volt:
- fal dekoráció, mint ha át lenne bontva a lakás
- Ez szerintetek működhet? Rétegvastagság vizsgáló, ezek itthon ilyen 50 rongy fölötti cuccok, autóvásárláshoz jól jöhet

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38539) B-L-A-C-K válasza Carvus (#38536) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én rendeltem 1x ebay-es pengéket Gillette Mach 3-hoz, illetve az Ázsia centerbe is vettem már de az összes szar volt...

Te kipróbáltad az egyiket, azaz 7 használatlan van még benne?

(#38540) Golyo69


Golyo69
senior tag

Az úgy nem 15 hónap :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#38541) Jackal2 válasza Golyo69 (#38540) üzenetére


Jackal2
senior tag

Jah bocs, még rosszabb, csak 13, jó indulattal:D

De még égett, szóval végül is nem is rossz:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38542) Imy


Imy
veterán

Banggoodon valaki a price alartet használta? Tényleg küldenek levelet, ha csökken a termék ára?

(#38543) B-L-A-C-K válasza Jackal2 (#38541) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

12,5. ;]

Amúgy ahogy látom csak a ragasztás engedett el, kis pillanatragasztó neki és mehet vissza.

(#38544) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok. EZ a piston 2 vajon eredeti?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#38545) B-L-A-C-K válasza cikasz (#38544) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Értékeléseket nyálazd végig, és nagyjából kiderül.

(#38546) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#38539) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En meg egyszer egy parkoloban!
A zold csik muanyag volt! :)

(#38547) Jackal2 válasza B-L-A-C-K (#38543) üzenetére


Jackal2
senior tag

Az a baj, hogy szerintem a hő hatására megint el fogja engedni magát, aztán van ebből pár darab, betettem másikat, megnézzük, az meddig húzza:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38548) Hurkafej válasza Carvus (#38536) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Ezt a Wifi repeatert elég csak bedugni egy helyen a konnektorba, beállítani, és működik is, és már egy meglévő wifi jelét veszi, azt erősítve tovább, vagy pedig kell neki az RJ45 porton is egy kábel?

(#38549) Golyo69 válasza Jackal2 (#38541) üzenetére


Golyo69
senior tag

Semmi baj de sztem még mindig nincs 13 hónap :D :D
Ha 2014.10.21 akkor ok.....de ha 2015.10.21 akkor 2,5 hónap...
De lehet én számolok rosszul :D
De gondolom hogy elirtad

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#38550) dugesz77 válasza cikasz (#38544) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem nem. Két gond van a hirdetés szövegében a " Earbuds For Xiaomi " és kimaradt a genuine és az original (a genuine a fontosabb) szó is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.