Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) betyarr


betyarr
veterán

banggoodra van most valami kupon?preorderes cuccokhoz is lehet ilyet használni?

a blitzwolf féle reversible kábel zsinórja olyan merev amit általában adni szoktak a telókhoz,vagy valami rugalmasabb anyagból van?

[ Szerkesztve ]

(#38602) DJ. Ru$y válasza betyarr (#38601) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Melyik BlitzWolf kábelről van szó? Az 1 méteres, amit már lehet kapni, annyira rugalmas, hogy felcsavarva jön, de kb. egyenesre "kihajlik", ha kicsomagolod. Preorderekre is használható minden kupon elvileg. (A $10-$5-os kupon tuti és pontot is lehet elvileg beváltani.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38603) betyarr válasza DJ. Ru$y (#38602) üzenetére


betyarr
veterán

ezt meg ezt akarnám megvenni.ezekre is használható?gondolom kell a tüsszentőpor is...

(#38604) Game-over


Game-over
aktív tag

Kérdés: ha snapup-ban vásárolok BG-n, akkor ugye be vagyok jelentkezve Paypal-on is, majd ha letelik a számláló, katt és átirányít a Paypalra, ahol beikszelem a címem, majd fizetés, és itt derül ki, hogy nyertem-e vagy sem?

Vagy van még valami "praktika", ami növeli a nyerési esélyem?

(#38605) kimista válasza zsiz (#38586) üzenetére


kimista
aktív tag

azóta se dugtam be :D

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#38606) Jackal2


Jackal2
senior tag

Takarító robotot vett már valaki Kínából? Kettőt próbáltam itthon, az egyik valami nagyon olcsó Sencor volt, az első útján úgy beszorította magát a cipőtartó alá hogy le kellett szerelni a falról:D

Aztán próbáltam egy másikat, ami dokkolós és visszatér rá és fel is tölti magát, az nem rossz de ugye a küszöbbel, kábellel nem tudott mit kezdeni, de az már elfogadható volt 50e-ért.

Ilyesmi kategóriában van tapasztalatotok?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38607) zsiz válasza kimista (#38605) üzenetére


zsiz
őstag

lehet hogy jobb is :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#38608) DJ. Ru$y válasza betyarr (#38603) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért kellene a tüsszentőpor? Ha nem éred el a $10-t, akkor nem tudod használni (ez nálad mindegy), ha elérted, akkor Preorder cuccokhoz nem kellett nekem tüsszentőpor. Az a kábel reméljük olyan lesz, mint az 1 méteres és ugyanúgy "kisimul", de mivel preorder így még senki nem tud róla mondani semmit neked. Ingyen kapod a kábelt úgymond plusz kapsz még $1 kedvezményt a töltőből is, jó biznisz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38609) betyarr válasza DJ. Ru$y (#38608) üzenetére


betyarr
veterán

kafa! :R
hogy van az az 5 dolcsis kupon pontosan?

(#38610) Troy. válasza Atomgeszi (#34292) üzenetére


Troy.
addikt

Én vettem már ilyen fogselymet. DM minőségtől elmarad, viszont annál olcsóbb is. Egy próbát megérhet.

.

(#38611) szjoci válasza Jackal2 (#38606) üzenetére


szjoci
őstag

Mi egy Solac AA 3400-ast használunk immáron 3 éve. Rendesen karbantartani (kefékről leműteni a hajszálakat, kifújatni, stb.) majdnem annyi időbe telik mintha felporszívóznál :U Eleinte sokat használtuk (újdonság varázsa), mostanában csak akkor ha nincs szabad kapacitás a porszívózásra és hirtelen össze kell kapni valamelyik szobát.
szerk.: nem Kínából rendelt cucc, de ilyen dolgot én személy szerint nem is rendelnék onnan a garancia végett sem, valamint ha rászámolod a vámot, áfát, nem biztos hogy jobban kijössz.

[ Szerkesztve ]

(#38612) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ilyen beszerelhető molex csatlakozót, hogy találok külön? [link]

(#38613) DJ. Ru$y válasza betyarr (#38609) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mit szeretnél tudni? 1080 pontért kapod, bekerül a kuponjaid közt, vásárlásnál tudod felhasználni a kupon mezőbe. Ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38614) atees


atees
őstag

courtesytradingtől melyik az ajánlott microsd? 32gb?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#38615) betyarr válasza DJ. Ru$y (#38613) üzenetére


betyarr
veterán

hja...erre nem emlékeztem,hogy pontokért lehet beváltani.sajnos csak 19 pontom van,asszem az nem lesz elég :N illetve,ahogy nézem ez a qc töltő promo tag-es és arra nem használható semmilyen kupon,vagy pont :(

(#38616) Saccco válasza atees (#38614) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bármelyik, de én speciel Samsung párti vagyok (microSD ügyben). Ha most kellene vennem EVO+-t vennék.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#38617) atees válasza Saccco (#38616) üzenetére


atees
őstag

Ezt néztem pont :)
Havernak kell vmi winfos-os telóba, az már nagyon durva lenne bele :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#38618) DJ. Ru$y válasza atees (#38617) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ebből 64-es van nekem, én is ajánlom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38620) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Erről mi a véleményetek ? Lehet ez ennyiért origi ?

(#38621) dugesz77 válasza coolicool_hu (#38620) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem eredeti a nevével ellentétben. Nincs MI felirat sehol, a kis képeknél elég ránézni az ezüst színűre. Na olyan kályhaezüst festést sohasem adott ki a kezéből a xiaomi. Direkt úgy fotózta,hogy ne lehessen beazonosítani.

[ Szerkesztve ]

(#38622) cris78 válasza coolicool_hu (#38620) üzenetére


cris78
őstag

Feketében?

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38623) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#38621) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

+ nem véletlenül nincs az aljáról kép. Kapásból kiderülne, hogy kamu.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38624) Imy válasza Jackal2 (#38606) üzenetére


Imy
veterán

Alakitss át a dronokat. 😂

(#38625) coolicool_hu válasza dugesz77 (#38621) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Igen én is a feliratot hiányoltam róla, pedig még azt is írja róla hogy brand: Xiaomi... na mind1.
Igazából most BG-n nincs olcsón azért nézelődök ebayn. Ha csak 5200mAh-t néznék attól mit várjak ?

(#38626) Upo válasza Dluinet (#38597) üzenetére


Upo
addikt

Hogyne lenne mágneses microusb, 1 napig még $3.59 kínából. Nekünk már van pár, és úton is van, karácsony előtt óta akciós.

5mm hosszú microusb véggel
7mm hosszú micro usb véggel
7mm-es micro usb vég (sajnos 5 millis nincs)

Fiam heti 2 microusb kábelt kinyírt (powerbank+teló nadrágzsebbe gyűréssel), a fém vég kitört a dugóból. Ezeket már 3 hete használja, és semmi baja. A töltés mindkét irányban összetapasztva működik, 1-2 másodperc alatt detektálja és átvált. Az adatátvitel csak az egyik állásban, azt nem tudja átkapcsolni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#38627) Flexy90 válasza #46372352 (#38619) üzenetére


Flexy90
senior tag

Lidl/Aldi-ban szokott lenni.
Kínából sem olcsóbb, és itthon van 3 év gari rájuk!

Xiaomi Fan

(#38628) dugesz77 válasza coolicool_hu (#38625) üzenetére


dugesz77
őstag

Uha ennek már a neve is rossz. "Universal MI 5200/10400/16000mAh License Xiaomi Power Bank". Szerintem várj akcióra BG-n. Lehet berendelsz egy kamut kétezerért és utána meg vehetsz egy igazit mellé. Úgy nagyon drágán fog megállni.
Fekete színben nincs gyári+ érdemes már az is gyanúra ad okot hogy nem 5000/10000 mAh változatokat hirdet valaki a 5200 és a 10400 mAh a régi kifutott széria , lehet még elfekvőben de érdemes utána nézni ennek is.

[ Szerkesztve ]

(#38629) coolicool_hu válasza dugesz77 (#38628) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Ejj... :-) fáradt vagyok... köszi, inkább várok valóban !
Bár az továbbra is érdekel, hogy egy 5000mAh körüliből mit lehet kihozni.
Számít a méret is, féltéglát nem akarok cipelni

[ Szerkesztve ]

(#38630) dugesz77 válasza coolicool_hu (#38629) üzenetére


dugesz77
őstag

A gyár szerint 5,1 Voltnál 3300 mAh tud az 5000-es . Ugye sohasem működnek ezek 100% hatásfokkal csak megközelítőleg lehet számolgatni mit hányszor tud feltölteni. Pont találtam róla magyar nyelvű tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#38631) Upo válasza DJ. Ru$y (#38613) üzenetére


Upo
addikt

Most lehet, hogy én vagyok a hülye, világosítsatok fel. Minden Banggood 100 pont az 1$. Az 1080 pont az épp 10.8$ Ha a kosárban a points redeem-hez beírom, 10.8$-t ír nekem jóvá. Akkor miért jó hogy 5$ engedményt veszek belőle? Az 5$ engedmény az 500 pont. Vagy nem értek valamit?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#38632) lkristóf válasza Upo (#38631) üzenetére


lkristóf
senior tag

Egy terméknél csak -15% -ot tudsz elérni pontokkal kedvezményként. Akkor éri meg az 1080 pontos kupon ha nem rendelsz sokat és ha 10$ -ért rendelnél akkor már is csak 5$ -t kell fizetned.

Minstrel Megelőztelek!! ;]

[ Szerkesztve ]

(#38633) Minstrel válasza Upo (#38631) üzenetére


Minstrel
senior tag

1080 pontot csak 70$ felett használhatsz el, de kupont már 10$ felett is. A pontokkal mindig 15%-ot lehet levonni.

(#38634) musli26 válasza coolicool_hu (#38629) üzenetére


musli26
tag

Nekem 5000-s van.Eredeti!
A Pb feltölt egy advance+S4 egy töltéssel.
Nagyon jó a fogása,könnyű!

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#38635) Upo válasza Minstrel (#38633) üzenetére


Upo
addikt

Szinte mindent külön rendelésben veszek 1-200 pontjával elfogy apránként az a 10$, nekem jobb 1-2 hetente 10$ spórolni a pontokkal mint 1 rendelésből 5$-t 10$-nyi pontból.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#38636) werszomjas válasza coolicool_hu (#38629) üzenetére


werszomjas
őstag

Én 5000-es xiaomi bankot használok.

Kiváló a mérete, zsebben elfér a telefonnal együtt, nálam nexus 5 öt 1,5szer feltöltötte.

üdv

(#38637) coolicool_hu válasza musli26 (#38634) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Köszönöm és werszomjas-nak is a tapasztalatokat. Szerintem meglepem magam akkor vele. :R

(#38639) 590227 válasza #46372352 (#38638) üzenetére


590227
aktív tag

[link]Most akciós a Lidl-ben.3 pénz.

[ Szerkesztve ]

(#38640) B-L-A-C-K válasza 590227 (#38639) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi hogy mutattad, holnap én is beszerzek egyet. ;)

(#38641) 590227 válasza B-L-A-C-K (#38640) üzenetére


590227
aktív tag

Szívesen!

(#38642) core2trio válasza mazsi (#38421) üzenetére


core2trio
tag

Lézeres egérhez is jó ez az egérpad? (elvileg finnyásabb mint az optikaiak többságe)

[ Szerkesztve ]

(#38643) Czimby


Czimby
addikt

Banggood mennyi időn belül utlja vissza a pénzt ha lemondtam a rendelést?
A szemetek kicserélték a DooGee telefont egy sokkal gagyibb UMI-ra...
Szarakodott a mobilnetem éppen be tudtamnlépni mire lejárt az idő, rá rusholtam és amikor jött az sms láttam, hogy nem 29e hanem csak 23-at vont le, mondom itt valami nem ok...
Többet telóról nem próbálkozok.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38644) szjoci válasza core2trio (#38642) üzenetére


szjoci
őstag

Nyugodtan megveheted. Ilyesmi felépítésű a mostani egérpadom (CM Storm Speed-rx), mx1000 egérrel használom.

[ Szerkesztve ]

(#38645) DJ. Ru$y válasza Upo (#38635) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott a kulcs! Neked. Ez már ki lett tárgyalva, másnak meg más jó. Mikor $11.99-ért ment a 10k-s powerbank, tettél mellé egy $0.50-os tüsszentőport és kaptál a $11.99-ből $4.75 kedvezményt... Valakinek ez nem mindegy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38646) Flexy90 válasza #46372352 (#38638) üzenetére


Flexy90
senior tag

Mától (hétfőtől) van 3000 Ft-ért a Lidlben.
Csak hőmérsékletet mér
Vezeték nélküli
Rádiós óra
Szokott lenni komolyabb amiben van légnyomásmérő és páratartalom mérő is. Az olyan 5-7 környékén típustól függően.

Xiaomi Fan

(#38647) Jackal2 válasza szjoci (#38611) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szia, én is ilyen megfontolásból nem vettem eddig, a másik meg ha a sarokban marad egy kis kosz (már pedig marad, mert fizikailag nem tud oda menni mindenhova) akkor úgy is elő kell venni a porszívót.

A garanciával kapcsolatban teljesen igazad van, ezért sem vettem eddig semmit, de gondoltam itt csak van olyan, aki vett kintről már és van vele tapasztalata.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#38648) cris78


cris78
őstag

De jó bögre. :))
Csak félek darabokban érkezik meg.....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38649) v-man válasza Czimby (#38643) üzenetére


v-man
őstag

Kedd esti rendelés törlésről ma kaptam sms-t a bankból. Szóval kb 3 munkanap.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#38650) Jackal2 válasza cris78 (#38648) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ilyen nekem Wizards of WOR-os ban kellene:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.