Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38851) Dinter válasza cris78 (#38849) üzenetére


Dinter
addikt

A magyar reformok működnek. Több a rendelés, ergó nőttek a fizetések :))

(#38852) air válasza maestro87 (#38839) üzenetére


air
nagyúr

Sajnos nekem közel sem ilyen jók a tapasztalataim vele. Úgy is mondhatnám, hogy egy fabatkát sem ér.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38853) trebrona


trebrona
nagyúr

Megérkezett a rádió nekem is, minőségével semmi bajom, szépen és hangosan szól. 8GB-os pendrive-val is volt tesztelve olvasta ahogy kell. Postabélyegzőn a dátum valóban 11.17, tehát tényleg nem kamuzott a feladással. Írtam neki, küldjön új számlát és visszafizetem a refund összegét.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38854) agent_k


agent_k
őstag

Megjött a duplafordítós Blitzwolf 1 méteres, 2,1A-t átvinni képes töltőkábel.
Teszteltem. Nem laborkörülmények között, nem hiteles a teszt, nem műterheléssel. Nem egy elképzelt valóságban zajlik...
3 mérést végeztem 30sec különbséggel, fotóztam és a legnagyobb értéket mutatom meg most.

Felhasznált eszközök:
Teclast x98 air 2 tablet (azért ezt választottam, mert a gyári töltője 2A-es és láttam már 1,8A-t a battery monitoron)
Blitzwolf 40W 5 portos töltő (semmi más nem volt rákötve)

1) Eredeti Blitwolf duplafordítós kábel

2) Eredeti Nillkin kábel

3) A tablet saját 50cm-es kábele

4) Xiaomi powerbank + a hozzáadott nyúlfarknyi kábel

[ Szerkesztve ]

(#38855) tboj válasza dugesz77 (#38772) üzenetére


tboj
tag

Ebből én is rendelnék. Piston 3-hoz a 3 vagy az 5 mm-es kell?

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#38856) szjoci válasza havri1 (#38813) üzenetére


szjoci
őstag

Én köszörűn szoktam ceruzát hegyezni :D

(#38857) fant0mi válasza szjoci (#38856) üzenetére


fant0mi
addikt

"Annak, akinek nincs bicskája." :)

(#38858) szjoci válasza fant0mi (#38857) üzenetére


szjoci
őstag

Ha egy megyével odébb születtem volna, akkor lenne ;)

(#38859) Silent77 válasza trebrona (#38853) üzenetére


Silent77
veterán

Ha van tesztered megnéznéd nálad mennyivel tölti?
Nálam 0,04A. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38860) dugesz77 válasza tboj (#38855) üzenetére


dugesz77
őstag

A legtöbb fülhallgató 5 mm. Pistonra is az kell. De írja is az eldó:

Ha nem kéred külön akkor vegyes színekben küldi (4 pár természetesen) 5mm-esben.

(#38861) tboj válasza dugesz77 (#38860) üzenetére


tboj
tag

Végigolvastam az adatlapot, de a legtöbb nálam nem a mindegyik szinonimája... :) Nem akartam rossz méretben rendelni, ezért inkább kérdeztem. Rendelem is, köszi!

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#38862) trebrona válasza Silent77 (#38859) üzenetére


trebrona
nagyúr

Sajnos nincs, az még hiányzik a klubtagságiból. :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38863) napocska2 válasza trebrona (#38853) üzenetére


napocska2
senior tag

Én is pont ma kaptam vissza az árát, most intézhetem az ismételt fizetést.
Hasonló a véleményem, ennyi pénzért egészen elfogadható a minősége. Kipróbáltam rajta minden lehetséges lejátszási módot, semelyiknél sem vallott szégyent. Ugyan memóriakártyával néha ugranak a számok idő előtt, de mivel ez a kártya másik ilyen kütyüben is így viselkedik, gyanítom, hogy azzal van a probléma.
Külön meglepett a beépített "diszkófény", erre nem voltam felkészülve. :DDD (Biztosan megint nem olvastam el elég alaposan a leírást...)

(#38864) huniross


huniross
tag

Sziasztok. EBay-es vásárlás PayPal-lal fizetve másodszor fordul elő, hogy visszautasítja a kártyámat. Az eddig viszautasított ket fizetés egyike dollár, a másik font lett volna. A kínai vacakokat ki tudom fizetni gond nélkül ugyanazzal a kártyával. Nem nagy összegekről volt szó, 2-3 ezer forintnyi. Ha átutalom a paypal számlára az összeget, gond nélkül fizethető. Mi lehet a gond?
Koszi

(#38865) trebrona válasza huniross (#38864) üzenetére


trebrona
nagyúr

Napi, vagy vásárlási limit nincs beállítva a kártyán?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38866) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Jött ma egy 54 részes bitkészlet egy az egyben iFixit "koppintás", kicsit olcsóbban... Elég jó minősége van, nem szeretem a "normál" méretű biteket, mert ha süllyesztett a csavar, nem mindig fér be a bit a lyukba, így csak vékony bites csavarhúzókat használok. Biztos nem bír annyit, mint egy Beta, de ennyi pénzért nekem tökéletes.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38867) huniross válasza trebrona (#38865) üzenetére


huniross
tag

Van beállítva napi limit internetes vásárlásra, 12000 forint, de az 1200 forintnyi vásárlást is visszautasítja. Eddig nem volt ilyen, viszont rövid időn belül másodszor fordult elő. K&H Maestro kártya. Az átutalásos buli nem olyan jó, mert minden tranzakciót díjaz a bank, plusz még várni kell két napot míg megjelenik a paypalon.

(#38868) cris78 válasza napocska2 (#38863) üzenetére


cris78
őstag

Valaki adna egy linket a rádióhoz.
Köszönöm!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38869) Tim82 válasza huniross (#38867) üzenetére


Tim82
nagyúr

Minden bank- és hitelkártyán van napi tranzakció darabszámra is limit, nem csak összegre.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38870) DJ. Ru$y válasza cris78 (#38868) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kereső: Rádió
Tessék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38871) cris78 válasza DJ. Ru$y (#38870) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm!
:R

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38872) huniross válasza Tim82 (#38869) üzenetére


huniross
tag

Ma dobott vissza másodszor, ez lett volna a mai nap az egyetlen kártyahasználat. Egy telefontokot szetettem volna rendelni, ez lett volna 3£, nem ment. Ezután kíváncsiságból rendeltem egy kártyaolvasót kínait, az csont nélkül ment. Érdekes....

(#38873) trebrona válasza huniross (#38867) üzenetére


trebrona
nagyúr

PayPal topic tele van Maestro kártyás elutasított tranzakciókkal. Többen is írják, hogy rapszodikus a kártya használata.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38874) Handball94 válasza huniross (#38872) üzenetére


Handball94
aktív tag

Válts MasterCard-ra, jobb ötletem nincs, mint a kártyacsere.

(#38875) cris78 válasza cris78 (#38871) üzenetére


cris78
őstag

Már blokkolva vagyunk....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38876) trebrona válasza cris78 (#38875) üzenetére


trebrona
nagyúr

Már pár nappal azután does not ship to Hungary, hogy mi megvettük.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38877) trebrona válasza cris78 (#38875) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csináltam egy gyors video-t, bocs a minőségért!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38878) Keller16


Keller16
aktív tag

Sziasztok!

Gearbestről rendelnék én is Xiaomi egérpadot. Mivel még nem rendeltem erről az oldalról, ezért felmerül a kérdés: milyen szállítást érdemes választani rá? Köszi előre is!

(#38879) cris78 válasza trebrona (#38877) üzenetére


cris78
őstag

Köszi.
Nem néz ki rossznak.

Ez tényleg Nici lehet?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38880) Stockbauer79 válasza agent_k (#38854) üzenetére


Stockbauer79
tag

Nem tudom értelmezni a képeidet.
Fullra töltött telefonnál 1.2A töltőfejjel, noname kábellel nekem 2800mah ír. Ez nem az akksi töltöttségét írja?
Vagy én értelmeztem valamit félre?

just leave me alone

(#38881) dugesz77


dugesz77
őstag

Azért ez a Snap up "akció" több mint nevetséges:

41 perc alatt ennyi minden elfogyott. Nem érzik,hogy ez így nem jó? Tudom nem népjóléti intézmény de akkor is :W

(#38882) agent_k válasza Stockbauer79 (#38880) üzenetére


agent_k
őstag

Ez egy androidos alkalmazás. Tud olyat, mint az ampere, hogy méri éppen mennyi mA folyik az aktuális pillanatban. A képsorozat lényege az lett volna, hogy valós körülmények között véleményem szerint nem képesek teljesíteni a kábelek ami rájuk van írva vagy amit igérnek a leírások.

(#38883) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megjött a novemberi véletlen snapup horgásztáska :DDD (aki kéri, viheti)

snapup horgásztáska

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38884) Eclips21 válasza agent_k (#38854) üzenetére


Eclips21
őstag

nálam is 1200-at visz csak át a Nilkin kábel... ennyit róluk is... ha ezt tudom meg se veszem

(#38885) air válasza agent_k (#38882) üzenetére


air
nagyúr

Alkalmazással valós (pontos) értéket nem fogsz mérni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38886) gyurkikrisz válasza agent_k (#38882) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ez az app közel sem pontos, de az nem baj
... Azt méri, hogy az akksi mennyivel merül/tölt, és ebböl saccolja mennyit adhat a kábel. Viszont, a kábel adhat 2 ampert, ha egyszer te full fényerön geekbenchet futtatsz, akkor nem azt a két ampert fogja mutatni.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#38887) dugesz77 válasza air (#38885) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen.Sohasem lesz pontos + ott van ugye az állandóan változó fogyasztás amit maga a töltendő készülék produkál. Elég csak lejjebb venni a képernyő fényerejét és máris más számokat mutat az egész. Függ a hálózattól,wifi,BT stb. Arra érdemes használni,hogy a tényleg rosszakat ki lehessen szűrni.

gyurkikrisz: megelőztél 20 másodpercel :C

[ Szerkesztve ]

(#38888) Eclips21 válasza air (#38885) üzenetére


Eclips21
őstag

Akkor a gyári s4 cuccai miért 1900-at mutat? ami valóságos mert 1900ra van korlátozva.

(#38889) Czimby


Czimby
addikt

Délután sikerült lecsapnom a Jiayu 3+ ra
Fog ez működni idehaza? Melyik frekvenciák a jók nekünk?
Pl én vodás vagyok, de lehet t-s kártya menne bele.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38890) dugesz77 válasza Czimby (#38889) üzenetére


dugesz77
őstag

Gratulálok. Ahogy nézem ugyan ez a bele az Umi iron-nak. Semmi gond vele. 4g megy. Minden gond nélkül megy az eddig próbált 3 kártyával(telekom,telenor,voda). Szerintem nálad sem lesz galiba.
Mégse teljesen.. MTK6753 vs MTK6752

[ Szerkesztve ]

(#38891) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Vajon ezt a konyhai olajbarikádot milyen állapotban szállítaná le a posta? :D Ötletes cucc, 3 forintot meg is érne nekem, de mire ideérne alufóliagolyó lenne belőle... :D

(#38892) Czimby válasza dugesz77 (#38890) üzenetére


Czimby
addikt

Szerinted megért 29e Ft-ot vagy annyira nem nagy vétel?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38893) dugesz77 válasza Czimby (#38892) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze,hogy jó. Ennyiért még ha meg is akad a vámon nagyon nem tudnál még csak hasonlót sem venni itthon. Én is megszerettem nagyon az UMI-t. Gyors, nem dadog,eddig szépen teszi a dolgát és szerintem jól is néznek ki.

(#38894) Czimby válasza dugesz77 (#38893) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi az infókat! :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38895) agent_k válasza gyurkikrisz (#38886) üzenetére


agent_k
őstag

Semmi nem futott a háttérben, repülős módban volt, hogy a wifi se szóljon bele. Nem mikro amperekre voltam kíváncsi. Ha a két első kábel legalább a két rövid kábel szintjét elérte volna egy szavam se lenne. Töltő áram mínusz saját fogyasztás értékének különbségét látjuk a kijelzőn ezzel is tisztában vagyok. Az arányokat kell nézni, hogy az említett esetekben mennyivel maradnak le a reklámozott kábelek, mert egyszerűen nem megy rajtuk annyi kraft át, mint a másik kettőn.

(#38896) DJ. Ru$y válasza agent_k (#38882) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az ilyen programokat a saját tapasztalatomból kerülöm. LG G3-am van (ha ez érdekes) feltettem pár ilyen programot, mert azt hittem, hogy csak az egyik fos, de érdemes módon a fizikai mérő 1.75A-t írt, míg a program 10 mA-t, aztán feltettem egy másikat az néha felugrott 15 mA-re, de csak nem akart működni. És akkor hagytam abba.

Más:
5 órás BlitzWolf kábelt próbáltam, 0:00:10-kor kattintottam és már sold out volt mind.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#38897) Saccco válasza DJ. Ru$y (#38896) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem minden eszközzel megy, a G3 pont ilyen (nem ad vissza adatot).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#38898) csadi0011 válasza DJ. Ru$y (#38896) üzenetére


csadi0011
őstag

00:00:02-kor kattintottam és összejött. Meglepően gyorsan bejött a paypal is nekem.

(#38899) havri1 válasza Saccco (#38897) üzenetére


havri1
félisten

Nekem pl most 843 mA ír. Nem töltöm. Ez it jelent?

Amikor töltöm, akkor 183mA pl :D
Xiaomi Mi4

[ Szerkesztve ]

havri

(#38900) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

snapup i10 minipc-ről lemaradni adobe updater miatt priceless :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.