Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37801) Tomi0703 válasza vidaila (#37800) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tüsszentőpor - ha valaki más keresőbe keresné. :D

(#37802) v-man


v-man
őstag

(gyerekeknek) elalvás előtti hangulatvilágítás, akciós most Banggoodon is, de ott pontokkal is drágább majd egy dollárral ennél.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#37803) DavidQ válasza vidaila (#37800) üzenetére


DavidQ
tag

Ha banggoodon bedobod a tüsszentőport a kosaradba, akkor akciós termékre is be tudsz váltani 5$-os kupont. (Azért tüsszentőport, mert ez a legolcsóbb "nemakciós" termék. Egyébként a rendelés leadása után rá nyomhatsz az Apply Refundra, így visszakapod még azt az 50 centet is :B )

Nem minden kínai szirszar szar!

(#37804) Real_Necro válasza v-man (#37802) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az a gond ezzel a kütyüvel, hogy vagy folyamatosan világít, de azt gyengén és egy színben, vagy színesen villog, amire inkább begolyózik a gyerek mint elalszik. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37805) csadi0011


csadi0011
őstag

Nekem is jött ma Zapals "ingyen" cucc. A csíptetős telefon lencsék. A Fisheye belül szutykos. A macro karcos és poros. A wide pedig poros mint az állat. A macro még használható valamire. Ha valamiről nagyon közelről akarsz képet csinálni akkor talán még hasznos is tud lenni. A többi szerintem csak ront a képen. Pofátlanul ráírták a Fisheye-ra, hogy 180°-os.

Ebay-ről meg jött NFC tag. 2 darabot rendeltem. Mindkettő működik.

(#37806) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Valaki lenne olyan rendes és megnézné nekem Banggood-on, hogy az alábbi termékre [link] TN kérése után beváltható a 10-5-ös kupon? Sok pontom van, de nem váltanám még be őket kuponra feleslegesen. Hosszú még az év kitudja mi lesz. :D

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#37807) He-Nike válasza DavidQ (#37803) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Már csak az a kérdés, h 5$-os kupont honnan lehet kapni?

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#37808) Silent77 válasza He-Nike (#37807) üzenetére


Silent77
veterán

1080 pontért cserébe. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37809) air válasza Jackal2 (#37778) üzenetére


air
nagyúr

Nem sokat ér, mert kicsi a cella.
Napról baromi lassan tölti.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37810) Real_Necro válasza Gaborz1 (#37806) üzenetére


Real_Necro
veterán

8,88$, nem éri el a 10-et.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37811) madarasz92


madarasz92
őstag

Megkaptam ma a banggoodos füthető talpbetétet , elég jó cucc kellemes érzés powerbankba van most is bedugva. :D

(#37812) Outlander válasza madarasz92 (#37811) üzenetére


Outlander
őstag

És kényelmes faca? :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37813) madarasz92 válasza Outlander (#37812) üzenetére


madarasz92
őstag

Ja kb úgy megyek benne mint a kutya :D :C :C

(#37814) Gaborz1 válasza Real_Necro (#37810) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Köszi, kár, hogy nem a TN-nel felhúzott összeget nézik.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#37815) Handball94 válasza Gaborz1 (#37814) üzenetére


Handball94
aktív tag

Esetleg ha rendelsz hozza 4db tüsszentőport. :D

[ Szerkesztve ]

(#37816) Dluinet


Dluinet
nagyúr

lemaradtam a tüsszentőporos akcióról, mi is ez?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37817) RBJ válasza madarasz92 (#37813) üzenetére


RBJ
addikt

ilyen menésnél másra is gondolhatnak ám

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#37818) Handball94 válasza Dluinet (#37816) üzenetére


Handball94
aktív tag

Pár hozzászólassal feljebb: [link]

(#37819) madarasz92 válasza RBJ (#37817) üzenetére


madarasz92
őstag

:D ja hogy be...

(#37820) Real_Necro válasza madarasz92 (#37811) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre dobsz egy linket? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37821) madarasz92 válasza Real_Necro (#37820) üzenetére


madarasz92
őstag

(#37822) Real_Necro válasza madarasz92 (#37821) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi. Mennyire van fűtőértéke? Gondolom nem egy mobil villamosszék... :DDD

Szerk.:

Most látom, csak gyerekméret van... affene :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37823) madarasz92 válasza Real_Necro (#37822) üzenetére


madarasz92
őstag

Hát rendesen fűt olyan 40-45 fok körül érzem.

(#37824) cris78


cris78
őstag

Aranyér párna :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37825) zsiz


zsiz
őstag

Nekem is megjött ma a zapals-os ingyen autós-szivargyújtós usb töltő. Kéket rendeltem, az is jött. Jó a színe, kéken világít, tölt is, bár -és most ki fogtok tagadni a topikból :D - se mérőm, se drága kábelem nincs, így nem tudom tényleg tudja-e a 2.1A-t. Egy Hama töltőt használtam eddig, de azon csak 1 USB van, ezen kettő. Valamint jóval kompaktabb, kisebb helyet foglal az előzőnél. Ingyen best buy volt :D Rendeléstől kézbesítésig 25 naptári nap.

A másik mai csomag, a forgatható fejű körömcsipesz. Ezt snap-upban vettem, mint később kiderült ali-n simán olcsóbb lett volna :D de nem egy nagy összeg, 99 centet fizettem (akkor 297 HUF). Egy már van itthon belőle, azt mondjuk 30 forintért sikerült elhozni, de a 300-at is simán megéri szerintem. Jó minőség, éles, masszív az egész és praktikus a forgatható fej. 11.30.-án rendeltem, 01.05.-én jött, 36 nap.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37826) Golyo69 válasza Joe63 (#37794) üzenetére


Golyo69
senior tag

az 1. az ledes óra :) ilyen van nekem is csak feketében :)

nyomd meg a gombot :) ott az elején :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#37828) zoltan6 válasza Jackal2 (#37827) üzenetére


zoltan6
őstag

kedvencem a pénzcsencselő panda :DD

(#37829) dugesz77


dugesz77
őstag

Most telefonáltak otthonról. Ma 11 csomagot hozott a postás :Y . Nálam most lesz karácsony..

(#37830) cris78 válasza dugesz77 (#37829) üzenetére


cris78
őstag

Én nem is merek már otthonra rendelni. :D
Untam a kérdéseket, hogy ez minek? Mikor én sem tudom minek rendeltem :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37831) Real_Necro válasza dugesz77 (#37829) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bélyeggyűjtemény? :D

Én csak 3 csomagot várok, de már nagyon. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37832) Teplic válasza dugesz77 (#37829) üzenetére


Teplic
tag

31-én ami jött, és hétfőn menetem érte az 8 csomag.
Tegnap 10 csomagról jött értesítő, kíváncsi vagyok ma mennyiről :D

(#37833) zsiz válasza Real_Necro (#37831) üzenetére


zsiz
őstag

Én meg 23 csomagot :D na jó, abból ma kettő befutott. így már csak 21 :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37834) Jackal2 válasza Teplic (#37832) üzenetére


Jackal2
senior tag

Tegnap 9 csomagot kaptam, még jó hogy kettő másnak kari ajándéknak jött, így rá lehetett fogni az egészet:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37835) szjoci válasza zoltan6 (#37828) üzenetére


szjoci
őstag

Ez nem is rossz, lehet kap egyet a lányom :)

Az én kedvencem az okosúszó. Hogy legyen okod a telefont lesni pecázás közben is :U. Még egy okos bot és egy okos orsó kellene hozzá, okos damillal, ami egyszerűen párosítható lenne az okos horoggal.

[ Szerkesztve ]

(#37836) tupacamaru válasza ngaben94 (#37710) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak akkor igaz ha EU Express szállítással küldeted a csomit. Többen rendeltek már innen és nem kellett VÁM-ot, ÁFA-t fizetni.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#37837) Joe63 válasza Golyo69 (#37826) üzenetére


Joe63
tag

Köszi, már rájöttem, be is üzemeltem. :)

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#37838) regos válasza szjoci (#37835) üzenetére


regos
tag

már csak a buta hal hiányzik,hogy ráharapjon :-)

(#37839) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#37704) üzenetére


Avicularia
veterán

Én ebből a töltőből már egy olyanra várok, ami tudja a quick charge-ot. Jó lenne ha a blitzwolf kidobna egyet.

(#37840) Tomi0703 válasza dugesz77 (#37829) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az igen... Nekem a legtöbb egyszerre 3 volt. Egy PB, egy füles meg még valami amire már nem emlékszem. De volt olyan hét, hogy minden nap hoztak valamit, amit egy időben rendeltem. Azt nem hiszem el, hogy mindegyik külön-külön rá 1 napra érkezett meg. Gondolom már nem fért bele a kosárba. :D

(#37825) zsiz: Az remek akkor nemsokára hozzám is ideér a csipesz, meg az autóstöltő. :D

Amúgy a geekbuyingról rendelt Tronsmarkt kábelpakkom még sehol. Nov. 30-i rendelés, mikortól érdemes rákérdezni náluk, hogy mi a helyzet?

(#37841) Avicularia válasza fraba (#37735) üzenetére


Avicularia
veterán

Van hozzá letölthető app, azzal megy minden. App nélkül esetleges hogy melyik gomb melyik telefonnal melyik fényképezőprogram alatt mit csinál. Androidról beszélek, IOS alatt nincs vele tapasztalat.

(#37842) DJ. Ru$y válasza DavidQ (#37803) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

25 centet fogsz visszakapni, ugyanis a por fele is kuponból megy... ;)

Avicularia
Nem kell arra sokat várni, amint lesz úgyis tudni fogunk róla, tuti lesz nem sokára.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37843) Avicularia


Avicularia
veterán

Kicsit furcsán működik nálam a BG postázása. 4 rendelésem volt függőben dec.12. 16. 20. 23. napokról. Az utolsó rendelés, a dec 23.-ai ma megérkezett, az új Mantistek USB doktor. [link]
Erre írta a BG miután elküldték, hogy elveszett a csomagolása és ezért 1 dollárt jóváírnak paypalon és feladják megint. Figyeljem a rendelésrésznél lesz változás. És tényleg, most néztem és ott van mellette egy TN ami él. Ezek szerint elküldték megint, de nem értem hogy miért :F

(#37844) Bence123


Bence123
tag

Nekem is megérkezett ma az ingyen autós töltő. Sikerült szétszedni, nos láttam már rosszabb töltőt is :) ad85063d van rajta, ha valakit izgat az ilyesmi. Meglátjuk meddig bírja... kép

[ Szerkesztve ]

(#37845) Vertigo18


Vertigo18
addikt

A ledes, Zapalsos órához annyit, hogy állítható a szíja, ha túl nagy! Mégpedig a legegyszerűbb módon: az óra "csatját" a szíjtól oldalra húzva le kell szedni, majd egy ollóval levágni a szíjból! :D

És megy! :D

Így, mint a képen! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37846) Joe63 válasza Avicularia (#37843) üzenetére


Joe63
tag

Ugyanez volt nálam is, csak még nem jött meg.
Tapasztalat róla?

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#37847) DJGABI


DJGABI
addikt

megérkezett a zapals-os szivargyújtós töltő. úgy néz ki mégiscsak létező cég :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37849) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#37839) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért mondom, hogy tuti lesz az 5-ösből is, mert a kettes már Preorder-ben figyel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37850) bul07 válasza Jackal2 (#37848) üzenetére


bul07
nagyúr

Ennyiért itthon is [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.