Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37852) OccsE


OccsE
aktív tag

Aliexpress probal egy uj markat befuttatni: Orico

(#37853) Vertigo18 válasza OccsE (#37852) üzenetére


Vertigo18
addikt

És nincs is semmi baj vele! Van tőlük egy PCI-E-s USB3-as kártyám, meg egy HDD docking stationom, és elég jól teszik a dolgukat! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37854) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha 28 nap után sem jött meg a Zapals-tól az usb kábel, akkor gondolom arra már keresztet vethetek ugye? Vagy még egy kap alatt megjöhet? :D

Live-Die-Respawn

(#37855) krisztianAMG válasza Jackal2 (#37851) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem VC99-em van. Pöpec kis műszer, mér mindent, kivéve induktivitást. Nagyon kis kaiacitást ( <100pF) és nagyot (>200uF) már nem tud megmérni.
Kicsit rekettes a csipogója, és egy kicsit lassú. Előtte egy 400€-s Bosht használtam, ahhoz képest a főleg a lassúság volt bosszantó. Na meg az, hogy 15-20 percenként kikapcsol...

(#37856) Vertigo18 válasza oriic (#37854) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem, bármi probléma lehet, simán várj még szerintem!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37857) XtremLor válasza oriic (#37854) üzenetére


XtremLor
őstag

40 nap korul lehet filozni, addig meg befuthat.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#37858) dugesz77 válasza Vertigo18 (#37853) üzenetére


dugesz77
őstag

Szoktatok gondot csinálni abból,ha a lemaradt dolgok megérkeznek az újraküldött után? Így jártam a duplán forgatható Blitzwolf kábelel és a Xiaomi led lámpákkal is. Ma jött ezekből plusz egy rendelés.

(#37859) trebrona válasza dugesz77 (#37858) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gondot nem csinálok, kifizetem újra.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#37860) cris78 válasza oriic (#37854) üzenetére


cris78
őstag

Még nekem sem jött onnan semmi.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37861) szjoci válasza dugesz77 (#37858) üzenetére


szjoci
őstag

Ki ki lelkiismerete szerint. Én jófej szoktam lenni, jelzem hogy megjött a reklamált cucc és megérdeklődöm hogy hogy tudom kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#37862) DJGABI válasza zsiz (#37825) üzenetére


DJGABI
addikt

bemértem tablettel. a 2A-s portba is csak 1-et tud. na mindegy, ingyen jó lesz :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37863) krisztianAMG válasza dugesz77 (#37858) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

No offense, de hányszor lett leírva, hogy feleslegesen problémáztok?

(#37864) Vertigo18 válasza dugesz77 (#37858) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, mindenkinek saját magára van bízva, kinek mennyit ér a becsülete.

Azért 1-2 dolláros cuccoknál szerintem teljesen egyértelmű, hogy írok az eladónak, aztán kifizetem neki még egyszer.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37865) Outlander válasza OccsE (#37852) üzenetére


Outlander
őstag

Egyáltalán nem új, ellenben jó márka... bár eddig csak a hdd dokkolókat és ehhez kapcsolódó dolgokat futtattak, úgy néz ki próbálnak másfelé is.

Én bátran ajánlom őket, a hdd-s megoldásaik nagyon jók..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37866) THag válasza Jackal2 (#37851) üzenetére


THag
csendes tag

Ugyanilyen Hakko-klón pákám van, nekem nagyon bevált mindent lehet vele forrasztani, még smd-t is.

(#37867) Predator2 válasza Outlander (#37865) üzenetére


Predator2
addikt

Ha már felmerült! Milyen HDD dokkolót ajánlotok?

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#37868) Avicularia válasza Joe63 (#37846) üzenetére


Avicularia
veterán

Minőségibb mint a másik ami nekem van [link]
Meg nem akadályozza a töltést. A másikkal pld. Oneplus one-on nem vette rendesen a töltést, ha közbe volt iktatva az usb doctor. Az újjal simán felment 1.86A-ig mikor be volt kötve az usb doctor.

(#37869) Outlander


Outlander
őstag

Mr Smith.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37870) Outlander válasza Predator2 (#37867) üzenetére


Outlander
őstag

Mármint milyen gondolsz? 2,5-3,5 külső usb ház vagy multi dokk?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37871) andrisbandi válasza Predator2 (#37867) üzenetére


andrisbandi
őstag

Sharkoon QuickPort XT v2 USB3.0
Olcsó 8500 Ft, gyors.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#37872) zsiz válasza DJGABI (#37862) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is teljesen megfelel, még ha nem is tudja amit ráírtak :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37873) Predator2 válasza Outlander (#37870) üzenetére


Predator2
addikt

3,5-es külső USB ház vagy lehet akár multi dokk is!

Ha van mind a kettőből ajánlott, megnézem őket!

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#37874) Czimby válasza DJGABI (#37862) üzenetére


Czimby
addikt

Ez elég egyértelmű volt, a kolléga fentebb linkelt képet szétszedett állapotban, és csak 1pár vezeték megy az alzatokhoz. Szóval ha mindkét aljzatot használod feleződni fog az 1A is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#37875) DJ. Ru$y válasza oriic (#37854) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyet se bánkódj nov. 7-én feladott cucc ma jött meg.

Az autós töltő megjött már tőlük, lámpa (erre mondjátok, hogy "kábel"?), jack kábel még sehol. Az OTG adaptert még szerintem fel sem adták, de ez nem biztos most így...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37876) Silent77


Silent77
veterán

Megjött a xiaomi hangszóró, valószínű belül elengedte a ragasztó a hangszórót. :W
Megnézem majd, hogy lehet szétszedni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37877) pumukli56


pumukli56
tag

Sziasztok.
Megjött ma a Böker bökö nagyon fajin! :)
kézre eső egy kézzel is könnyen nyitható csukható.
Ennyiért megérte [link]

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#37878) Joe63 válasza Avicularia (#37868) üzenetére


Joe63
tag

köszi, remélem jó lesz

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#37879) ZS3NI válasza pumukli56 (#37877) üzenetére


ZS3NI
őstag

Linket is adnál hozzá? Lehet veszek én is egyet. Amúgy nekem viszonylag hamar kopik a kínai "böker" :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#37880) pumukli56 válasza ZS3NI (#37879) üzenetére


pumukli56
tag

Jelenleg csak liciten van! [link]
nekem sikerült 2300-ért hozzá jutni. Sok szerencsét hozzá!

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#37881) Game-over


Game-over
aktív tag

Na ma nekem is megjöt az október 18-i H8 mini, meg a november 6-i xiaomi usb lámpa(TN nem volt egyiken sem).

Az oké, hogy 2,5 hónap alatt jön meg (közben már mindkettőt újra feladták), de hogy a kerítés belső felére volt egy postásgumival oda*va, az azért nem szép dolog (főleg ilyen időben) :W :((
Azt már meg se említem, hogy a H8 doboza úgy néz ki, mintha a kutya szájából vették volna ki.....(szerencse hogy legalább működik)

(#37882) dugesz77 válasza krisztianAMG (#37863) üzenetére


dugesz77
őstag

Mentségemül szóljon én az október 26.-án fizetett xiaomi ledes lámpák és a október 15.-én fizetett kábelre kérdeztem rá december 23.-án. Türelem megvolt és nem is kötekedtek velem. Egyszerűen leírtam,hogy nem szokott ilyen sokáig tartani és kész. Cím ellenőrzés,várjak egy hetet sablon szöveg. Utána küldték az újra.
Természetesen kifizetem nekik. Nem ezen az 1500 forinton fog múlni a becsületem.Plusz ők is eddig maximálisan korrekten voltak velem. Most néztem és 90 rendelésen vagyok túl. Egy tétel nem érkezett meg belőle, azt is refundolták(kopp-kopp)

(#37883) Nestor16 válasza synar (#31951) üzenetére


Nestor16
senior tag

Hali.
Mi újság ezzel a cuccal? Bevált? :)

Üdv, Dávid

(#37884) tonyrulez válasza Silent77 (#37876) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha rájöttél, itt vagy PÜ-ben megírnád nekem? Nekem is ugyanez a helyzet, jobb hangszóró lötyög benne. Már majdnem levettem a műanyag lábát, de mivel működés közben ez nem zavar semmit inkább félretettem későbbre :)

4 8 15 16 23 42

(#37885) agent_k válasza pumukli56 (#37877) üzenetére


agent_k
őstag

Nekem is van ehhez hasonló "Böker" késem. Jó másolat, de semmiképp sem eredeti.

(#37886) Jackal2 válasza krisztianAMG (#37855) üzenetére


Jackal2
senior tag

Akkor ezt vegyem egy nem ajánlottnak? Mondjuk a 400 dolláros Bosh nem is ez a kategória:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37888) cris78


cris78
őstag

Régen a tábortűzet ülte körbe a család. Most meg ezt :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37889) dugesz77


dugesz77
őstag

Sok apróság jött ma. Megérkezett a Home app-ból rendelt Super Sealer nevezetű elemes nylon forrasztó(bocs a linkért Home-ból nem sikerült de ez az) 2$ került,két elemel működik és teljesen jól használható. December 14. rendelés.
JJRC H20 Quadkopter. November 11. Snap-up. Két akkunyit reptettem. Nagyon állat kis kép.
Fordulékony és nagyon stabilan repül.tetszik, ajánlom mindenkinek.
Fűthető talpbetét. December 16. rendelés. Kellemesen melegít. Kell neki a kakaó,mert kimérve 1,2A kér . 20K powerbankal lenne az igazi :D
50 cm-es vízálló alusines Led villágítás. 9W tud, hihetőnek tűnik. Vízmentes , adtak hozzá felfogató füleket is. Kisebb akváriumhoz is jó lehet. November 30. Snap-up.
Megérkezett két csomag is Zapals-éktól. Megjött az ingyenes autós usb töltő meg a 2$-os 5 in 1 usb OTG kártyaolvasó+ rendes usb portos adapter.

(#37890) krisztianAMG válasza Jackal2 (#37886) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Igazából nem rossz, de nem is különösen jó ajánlat. Elektronika szakos vagyok, viszonylag sokat bütykölök, de nem szoktam anyázni munka közben. :D
A helyedben én a UNI-T UT-61A-val próbálkoznék. Látatlanba azt mondanám, hogy jobb, mint a VC99. Ráadásul van háttérvilágítása is! Ha ez melett dönténél, küldj majd egy privátot a tapasztalataidról.

dugesz77: :R

[ Szerkesztve ]

(#37891) Jackal2 válasza dugesz77 (#37889) üzenetére


Jackal2
senior tag

JJRC H20-ról itt találsz tesztet.

Valaki mondta az előbb az Eachine H8 minit, arról meg itt van egy.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37892) Jackal2 válasza krisztianAMG (#37890) üzenetére


Jackal2
senior tag

Elfogadom, ha ajánlasz helyette a Banggoodról valami mást, mert én annyira nem vagyok nagy májer ezekben:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37893) Silent77 válasza tonyrulez (#37884) üzenetére


Silent77
veterán

Az elejét simán lelehet pattintani, de mire leszedtem megszűnt a kotyogás. :D
Tovább nem szedtem, de pár csavar és kész.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37894) pumukli56 válasza Jackal2 (#37887) üzenetére


pumukli56
tag

Csatlakozom velem is hasonlóan cselekszik a posta
Amúgy mekkora távolságra visz el a léser?

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#37895) kimista


kimista
aktív tag

hali

rendeltem ragasztópisztolyt, ezt a fost
ma jött meg. érzésre nincs 10 deka, lötyög az egész, szét szedtem, hát kb be se merem dugni a fázisba. a két vezeték egymástól 1 mm-re, sztem 2 perc mulva füstölne a kütyü, vagy kiégne a csatlakozó.

szóval! tudna valaki linkelni egy normális ragasztópisztolyt? esetleg aki már vett, milyet?

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#37896) fess válasza kimista (#37895) üzenetére


fess
őstag

lidl-öst tudom ajánlani

(#37897) synar válasza Nestor16 (#37883) üzenetére


synar
őstag

Épp most teszteltem először a jó kis pécsi ónos esőben, bár most még nem az igazi, a tükör jég az majd reggelre lesz, de már most látszik hogy bevált a szegecses csúszásgátló talp, jól kapaszkodik, a jeges felületen is, ajánlom mindenkinek. Többet is rendeltem a családnak, így ez a tapasztalatom: S=37 alatti, M=38-40, L=41-44 méretnek felel meg.

(#37898) Bence123 válasza kimista (#37895) üzenetére


Bence123
tag

Tescoban ugyanezt lehet kapni más címkével, 800 Ft-ért. Tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#37899) Dinter


Dinter
addikt

Kaptam egy ilyen TN-t BG-ről: RE579109xxxSE. Formátumra jól néz ki, csak nekem az elején levő RE a furcsa, mindenhol RS-t láttam :F Egy másik csomaggal együtt lett feladva, annak a TN-je már él, ennek a másiknak valós lehet a TN-je?

Ill. ebay-ről még kaptam ilyet:

www.shpostwish.com és egy 11 jegyű szűm, ezzel megyek valamire?

(#37900) zsiz válasza kimista (#37895) üzenetére


zsiz
őstag

Az enyém is ilyen, legalábbis külsőre.. belsőre ezek szerint nem, mert az enyémmel semmi gond. Szerintem Obi vagy Praktikerben is találsz olcsón, garanciával. Nekem talán valami Obi sajátmárkás van ezer éve.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.