Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) butalah válasza huliganboy (#36493) üzenetére


butalah
csendes tag

szia kolléga írt:[link]

Illetve yt teli van vele.

Egyébként kristályüveg elvileg nem karcolodó ,tűzálló kapacitív érintésérzékeny kapcsoló.
(#36492) XP NINJA
Szerintem nem fogsz csalódni.Feltekered a basst aztán had szóljon.Mondjuk ez csak egy kis hordozható cucc de elég hangos és tiszta a hangzása.

(#36495) szjoci

Igen itthon is forgalmazzák.Pofátlan rablás felárral ...

(#36497) spidersoft
Teljesen más kategória .A kettőt nem lehet összehasonlítani az egy asztali böszme ami neked van ez meg elfér a tenyeremben pedig nem nagy a kezem....Ehez mérten brutális szerintem de képtelen akkorát szólni mint az asztalid. és nem arra való.

[ Szerkesztve ]

(#36502) spidersoft válasza synar (#36499) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem ez az Ikeás, ha el tudsz jutni oda (én is hozattam ismerőssel). Pozdorjacsavarnak tökéletes, téglába mondjuk 8-as tiplit még be tudsz vele fúrni -- nyilván M16-os imbuszt nem ezzel kell lazítani, sőt, az SDS szárakat se tudja megfogni, lévén csak normál tokmánya van. Bár lehet nem pont efféle melóra tenyésztették ki, de meszet már kevertem vele, a keverőszárral jól elboldogult... :U

(#36503) ben-ga válasza hfrici (#32132) üzenetére


ben-ga
tag

Szia, sikerült megoldást találnod?
én is ilyesmit keresnék...

(#36504) Hurkafej válasza spidersoft (#36500) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Az enyémnek semmi baja. De egy olyan pici csavart amibe jó a csavarhúzó, elég két ujjal épp meghúzni. Persze ha nem marokkal húztad, akkor nem szóltam.

(#36505) Donki Hóte válasza butalah (#36491) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szia!

A Chuwit megvámolták? Mennyi idő alatt jött meg?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#36506) spidersoft válasza Hurkafej (#36504) üzenetére


spidersoft
senior tag

1,4mm-es műanyagcsavart próbáltam vele kihajtani számológépből -- megfeküdte a gyomrát :U nyilván ez nem azt jelenti, hogy mind rossz, de ez mostmár rossz :D legalábbis ekkora csavarba már nem megy bele az orra, lehet még majd meg lesz a helye később... ha más nem elköszörülöm laposnak :P

(#36507) butalah válasza Donki Hóte (#36505) üzenetére


butalah
csendes tag

Ált 2 hét alatt itt vannak a cuccaim de ez egy hónap volt ..Svéd posta az alja....

nem volt csak áfa.

[ Szerkesztve ]

(#36508) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem ebay terén. Rendelni szeretnék valakinek ebből a termékből. 3 különböző színben. A posta 3 termék esetén olcsóbb lenne, mintha egyessével veszem meg. A kérdés, hogyan tudom megvenni egyszerre a 3 tételt, hogy a postát egyszer vonja le? Nincs, csak buy it now gomb.

(#36509) XP NINJA válasza qfm (#36508) üzenetére


XP NINJA
őstag

Nincs nála kosárba rakom funkció, igy csak a személyes üzenet maradt :(

De ez nem kapható itthon is ennyiért? :D

(#36510) qfm válasza XP NINJA (#36509) üzenetére


qfm
senior tag

Én nem tudom hol árulnak ilyesmiket 90-es méretben ahol raktáron is van. Kínaiaknál próbáltam keresni az áhított színből 90-esbe, de 30 Ft eltérés volt a németekhez képest. Akkor már inkább a németek. Kínaiaknál is a nagyobb méretek, és a kevésbé kedvelt színek voltak olcsóak (némelyik pedig kifejezetten éreztette hogy kínai). Debrecenben, ha tud valaki olyan boltot ahol neon sárgát lehet találni (nem a kínai féle zöldet), lapos kialakítású, és árulják 90-es méretben is, akkor az privátban is érdekelne :D

Garage Store-t néztük, hogy pont akciós is, de 130-as méretben. Az pedig nagy.

A válaszod pedig köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#36511) synar válasza spidersoft (#36502) üzenetére


synar
őstag

Köszönöm szépen, de mostanában nem járok Ikea felé. Végül találtam egy ilyen Li-ion-os akciós kis csavarbehajtót: [link], ha megjön írok róla.

[ Szerkesztve ]

(#36512) Rick4 válasza qfm (#36510) üzenetére


Rick4
félisten

Ott van, az első 0.90, a további db 0.60.
Nem hiszem, hogy elküld majd hármat egy áráért, tekintve, hogy simán lehet az is, kettőnél már meghaladja pl a levél a súlylimitet is, tehát az első mellé biztosan nem fér be a második kettő. Kérdezni kell tőle.

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#36513) Rick4 válasza spidersoft (#36500) üzenetére


Rick4
félisten

RFT 3010-esből kettő itt van a fejem mögött, ezeket használom egy jó kis orion se1025b-vel, le nem cserélném semmire, pedig volt már itt sokminden, logitech, creative inspire, stb, de a fizika megbaxhatatlanság itt is él, hangszórófelület, kiképzés, és erősítő teljesítmény mind szoros összhangban van a hangzással. Inkább ilyet szettet vennék 15K körül, mint bármilyen más tuccogót. Szóval az RFT 3010-es ebben az esetben egy nagyon rossz példa, 8-10K-ért dobálják őket itthon.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#36514) RBJ


RBJ
addikt

Azt hittem be lesz hallva a fórum karácsonykor, ugye se posta se semmi, csak a szeretteink. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#36515) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Precíziós csavarhúzókészletet tudna valaki ajánlani? (Szemüveghez pl.)

.

(#36516) zsiz válasza Troy. (#36515) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem ilyen van, csak az enyém 32db-os, nem pedig 33. Szerintem nagyon jó kis minőségi cucc. Én is szemüveghez használom, meg úgy mindenre.. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#36517) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Most látom hogy Edigital-on 5000 lett JETBeam i4 PRO - ugyanaz mint a NITECORE Intellicharger I4. Tekintettel arra hogy Edigi ingyen szállít ki, és 1 év garancia van rá, onnan jobban megérheti most mint Kínából.

4 8 15 16 23 42

(#36518) RBJ válasza Beni2360 (#36399) üzenetére


RBJ
addikt

Az nem lyuk. Fém látszik. Fröccsöntési technika biztos. Stabil Prága oda vissza 1600km meg se nyekkent. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#36519) XtremLor válasza tonyrulez (#36517) üzenetére


XtremLor
őstag

Pont most neztem en is, nem rossz vetel!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#36520) synar válasza Troy. (#36515) üzenetére


synar
őstag

Ezt tegnap rendeltem 550 Ft volt, de mára felment az ára sajnos kb. 1200 Ft.

(#36521) Troy. válasza zsiz (#36516) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi!

(#36520) synar: Köszi! Kár, hogy lecsúsztam róla. :))

[ Szerkesztve ]

.

(#36522) synar válasza Troy. (#36521) üzenetére


synar
őstag

Itt van még kicsit olcsóbban kb. 850 Ft.
Vagy itt kb. 1000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#36523) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Flexibilis toldó fúrógéphez

Micro Usb Digital Indicator USB Data Cable feszültségkijelzős telefontöltő kábel

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#36524) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Valaki keresett Type-C - USB 2-3.0 átalakítót. Zapalson még nincs kint maga a termék, csak a beharangozó kép, $1-t simán megér, még, ha csak próbára is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36525) m0ski válasza tonyrulez (#36517) üzenetére


m0ski
aktív tag

Lehet hogy hülye kérdés, de ez használható az Eneloop (régi, fehér) elemekhez? Korábban azt olvastam valahol, hogy a gyári töltővel ajánlott azokat tölteni.

(#36526) Outlander válasza synar (#36522) üzenetére


Outlander
őstag

Kb fél csavarást ki is bírnak... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36527) Batib válasza DJ. Ru$y (#36524) üzenetére


Batib
őstag

Én itt 2 dollart látok a shippingre. Esetleg rosszul értelmezem?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#36528) synar válasza Outlander (#36526) üzenetére


synar
őstag

Én finom ember vagyok, nekem az is elég. :D

[ Szerkesztve ]

(#36529) air válasza DJ. Ru$y (#36524) üzenetére


air
nagyúr

2 az az 1, de annyit is megér. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36530) agent_k válasza m0ski (#36525) üzenetére


agent_k
őstag

Nem hülye a kérdés, mert ezt súlykolták mindenkibe. Egy nagy misztikum sokaknak az akkutöltés.
Ezekkel a töltőkkel nyugodtan használhatod a celláidat.

(#36531) flegga92 válasza Outlander (#36526) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem tudom, hogy mire használják sokan ezeket a csavarhúzókat de nekem már 4 éve megvan, minden kb 2. héten használom telefon/laptop/kínai vackok szétszedésére és semmi baja a fejeknek.Többször olvastam már itt, hogy ezek a csavarhúzók használhatatlanok. Nekem még nem volt gondom vele.

(#36532) DJ. Ru$y válasza Batib (#36527) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bocs! Most néztem át, hogy mik vannak pár napról lemaradtam és a tegnapi óra üveg szállítása $1, igen, ez nem $2, hanem $1.99. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36533) m0ski válasza agent_k (#36530) üzenetére


m0ski
aktív tag

Köszönöm! Akkor lehet benevezek egy ilyen töltőre, mert 2 négyes szettem van, és van hogy egyszerre kellene tölteni.

(#36534) Outlander válasza agent_k (#36530) üzenetére


Outlander
őstag

A legtöbb szakmai topik sajnos ilyen... van 1-2 hangember aakinek bevált egy valami, a többi meg csak simán azért ajánl valamit mert olvasta az előzőektől, és ettől már hozzáértő is lett egyből, aztán ha kell ha nem, az van amit ajánlanak...mert az a jó, akkor is ha nem, ha szembeszállsz akkor te nem is értesz hozzá, és neked mindegy, vedd meg a sz@rt.

Lásd: zseblámpa topik 10000 lumen / 200$ alatt nincs lámpa, tv topik 500k alatt inkább ne nézz tévét, stb stb...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36535) Outlander válasza flegga92 (#36531) üzenetére


Outlander
őstag

Ez nem tudom mennyire igaz... de én tényleg használok csavarhúzót, és a linkelt vacak az nálam egy laptopot tudott szétszedni, de visszazárásra már nem maradt olyan fejű bit a készletből...
És pont ugyanez, ugyanilyen árban volt a rendelés...

Egyébbént 3 csavarhúzóval dolgozom, azoknak dbja volt ennyi az obiból, érdekes azokat már tényleg évekóta használom, és én tényleg használom, meg van egy lidlis szettem, ha olyan fejjel találkozom amit az elöző 3 közül egyiksem "visz".
A lidlis aldis szettet tudom ajánlani, az használható... az mondjuk asszem 2k körül szokott lenni, de az nem kidobott pénz.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36536) gerii válasza synar (#36522) üzenetére


gerii
addikt

A 2. nekem is van, egy baj van vele, hogy nem mágneses, így kétkezes a használata, mert mindig kiesik. Notit szerelni viszont jó.

(#36537) mepet válasza DJ. Ru$y (#36524) üzenetére


mepet
addikt

USB type-C -> USB 2.0
ebayen fixáron: $0.71
licitesen $0.01 .. $1

(#36538) Laca1212 válasza Troy. (#36515) üzenetére


Laca1212
őstag

Ezt rendeltem nemrég itteni ajánlásra. Állítólag jó minőség. Ha megjön kiderül. :)

(#36539) DJ. Ru$y válasza mepet (#36537) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kár, hogy ennek lehet, hogy a fele nem is működik. (Nem tudhatjuk, Zapals pedig csak egy webshop, ami működőt küld.) De nyilván nem azt mondtam, hogy ezt kell megvenni. Sőt, amiket te $0.71-ért linkelsz, az 2.0, a Zapals-os 3.0-s.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36540) krisztianAMG válasza Outlander (#36534) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

"zseblámpa topik 10000 lumen / 200$ alatt nincs lámpa"

Ezt már többször leírtad, de még mindig nem igaz.

(#36541) ben-ga válasza tonyrulez (#36517) üzenetére


ben-ga
tag

Ha ez pont ua. tudja akkor jó vétel lehet...

A D4 egyébként miben jobb, mint az I4?

[ Szerkesztve ]

(#36542) zsiz válasza Outlander (#36535) üzenetére


zsiz
őstag

Nem tudom, hogy a linkelt mennyiben hasonlít arra ami nekem van, mert kinézetre szinte ugyanaz. De minőségre amit én linkeltem, az eddig kifogástalan (megvan pár hónapja már). Sokszor használom szemüveghez, laptophoz, telefonokhoz, de szereltem már ajtót, asztalt, meg ki tudja még mikre használtam már.. Meg se látszik a használat rajta.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#36543) Upo válasza XtremLor (#36519) üzenetére


Upo
addikt

Azért az a 4x375mA az nem kevés kicsit? IPC-1L utódjának keresek valamit, 2 hét állásban tönkrement az egyik csatorna, az is tud 4x700mA-t, az IPC-1 meg 1A fölött is.
A múltkor volt flash deal-ben nitecore d4 ~4800ft-ért, már a paypal-ról fordultam vissza, utólag már bánom hogy nem vettem meg...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#36544) Outlander válasza krisztianAMG (#36540) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor jó.... örülök ha már elkezdődött valamiféle változás... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36545) andrisbandi válasza m0ski (#36533) üzenetére


andrisbandi
őstag

Jó ez az edigis. Lehet én is ezt vetem volna, de már megrendeltem ezt;

NITECORE Digicharger D4 Kb 420 ponttal most csak 7 ropi volt.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#36546) flegga92 válasza Outlander (#36535) üzenetére


flegga92
senior tag

Akkor az enyém biztos gyártási hibás pedig az is ennyibe került kb. Volt Obis is viszont az elég hamar szétment, tiszta rozsda az egész.

(#36547) Blaise válasza mepet (#36537) üzenetére


Blaise
veterán

Én kerestem ilyen cuccot, ő OTG kábelt linkelt, ami nekem kell, ezek meg csak sima átalakítók töltéshez.

(#36548) Outlander válasza flegga92 (#36546) üzenetére


Outlander
őstag

Ez esetben nyilván az enyém volt átlagalatti...

De nekem az a csillogó lakk réteg is, úgy pörgött le minden bitről, mintha csak alufóliába lett volna betekerve... A sima fejűek S alakba hajlottak, a philips-ek körbe nyíródtak, a t5 ös torx meg gyakorlatilag O alakú lett. :U

Nekem nem jött be, így nem ajánlom őket, mondjuk én munkából adódóan nem 2-3 hetente csavarok ki 1 csavart... :U szaal én mint mondtam használom is (kb egésznap), nem csak dísznek van, alkalmankénti használatra..

(#36549) zoli03

Hát hogyne... ne figyeljetek rám... mindenki eldönti magának. :R

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36549) zoli03 válasza Outlander (#36544) üzenetére


zoli03
őstag

Ilyen sose volt, ez nagyon erős sarkítás. Igen kevés embernek van onnan 200 $-os lámpája, még aki gyűjti, annak se nagyon. A sokszor ajánlott Convoy lámpák max 15 $-ba kerülnek. Ha valamiért nem tetszik egy topik, akkor se kell lejáratni, csak magadból csinálsz hülyét.

(#36550) szabifotos válasza Upo (#36543) üzenetére


szabifotos
senior tag

A D4 is csak ekkora áramokkal tölt. Ha valaki nem türelmetlen akkor annak megfelelhet, meg az akkut is kíméljük a lassabb töltéssel . :) Nekem is I4 van itthon és nincs vele gondom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.