Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) Czimby válasza cris78 (#36694) üzenetére


Czimby
addikt

Csájna

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#36702) agent_k válasza Imy (#36697) üzenetére


agent_k
őstag

Blitzwolf, nilkin, xiaomi mind jó

(#36703) DJ. Ru$y válasza Imy (#36699) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mert Preorder, aki gyorsabban rendel, annak olcsóbb, de le van írva ám, csak el kellene olvasni:

" Preorder Discount Before 200th Orders
$7.59 0-30th orders
$7.99 31-80th orders
$8.59 81-120th orders
$8.99 121-200th orders
Normal price: $9.99" :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36704) grizlisandor válasza cris78 (#36655) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ezek megvannak, köszönöm. A kolléga "töltö+kábel" -t említett azt hittem, hogy párban is adják őket. :DDD

De nem :O

(#36705) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Van valami gyűjtőlap Banggoodon, ahová a preorderek kerülnek fel?

(#36706) interstart válasza krisztianAMG (#36705) üzenetére


interstart
tag

(#36707) dugesz77 válasza krisztianAMG (#36705) üzenetére


dugesz77
őstag

Én itt szoktam nézelődni.
Lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#36708) OccsE válasza cris78 (#36683) üzenetére


OccsE
aktív tag

Mi a kulonbseg a feher es a szines LED-es kozott? Miert kerul majd 2x annyiba a feher?

Mas: Vkinek erkezett mar meg a Volkswagen-es "papir" 3D-s cucc?

[ Szerkesztve ]

(#36709) Imy válasza DJ. Ru$y (#36703) üzenetére


Imy
veterán

:R Köszi!

Be is rendeltem egyet.

Szakmai kérdés: Ha a "QC 2.0 Output"-ba dugom a sima telefont, akkor 5V-al fog tölteni, jól tudom, ugye?

(#36710) DJ. Ru$y válasza Imy (#36709) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kaptál is már rá választ.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36711) Outlander válasza Imy (#36709) üzenetére


Outlander
őstag

Igen, mindaddig amíg a telefon nem jelez neki, h ő a többet is szeresse. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36712) DavidQ válasza OccsE (#36708) üzenetére


DavidQ
tag

Eddig csak fehér ledessel volt dolgom, de gondolom a színesnél külön színeket tudsz beállítani külöböző appoknak, ezért ha ránézel tudod, hogy milyen értesítésed van. A fehér ledesnél "csak" azt látod, hogy valamilyen értesítésed van.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#36713) DJ. Ru$y válasza DavidQ (#36712) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Így van, ahogy mondod. :K Meg hívásnál tudsz az egyes embereknek külön színt kiválasztani, mondjuk ezt szerintem nem gyári app-pal, hanem valamelyik Play-ből származó 3rd party app tudja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36714) zsiz


zsiz
őstag

Hangfalhoz tudtok valami olcsóbb fali USB töltőt? Blitzwolf meg ilyeneket hagyjuk, mert drágább lenne, mint a hangfal volt :D Csak egy hangfal tápellátásához kellene, tehát nem kellene 2A. Ami fontos lenne, hogy ne legyen drága, de azért annyira megbízható legyen, hogy ne égesse le a házat. Valamint ne zúgjon-búgjon-sisteregjen vele a hangfal. (Próbáltam egy ZTE mobiltöltővel, olyan alapzaja volt a hangfalnak, hogy a másik szobában is hallottam, ha füleltem. Most meg egy kínai miniPC tápjáról kapja az áramot, ezzel ezerszer csendesebb az alapzaj.) Bár gondolom olcsót úgysem tudtok ajánlani, de egy próbát megér, hátha mégis :) :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#36715) Hurkafej válasza zsiz (#36714) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Milyen hangfalról van szó? Szerintem próbálgasd gyári telefontöltőkkel, hátha nem lesz brumm benne. De azt innen eléggé nagy kérés megmondani, hogy melyiken lesz. A kis kapcsolóüzemű töltők miatt kevés az esély a teljes szűrésre.

(#36716) Saccco válasza zsiz (#36714) üzenetére


Saccco
nagyúr

Menj be egy műszaki boltba vagy Tesco vagy hasonló és vedd meg a legolcsóbbat.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36717) zsiz válasza Hurkafej (#36715) üzenetére


zsiz
őstag

Csak egy gagyi kis 2000 Ft-os, ő az: [link] (egy fél fokkal jobban szól mint a tv sajátja.) Ezért nem is költenék rá sokat, töltőre nincs szükségem egyéb célból.

A mostani táppal nem vészes, de ha eladom a minipc-t akkor kelleni fog hozzá a táp is. Másik USB-s telefontöltő meg nincs itthon, csak az amivel nagyon zajos. Lehet majd ha járok valamerre, túrok egyet valami "bazárban". Vagy tesco, ahogy (#36716) Saccco, mondja. Bár nem tudom az árakat, lehet hogy még az olcsó is drága ott. Köszi a tippeket :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#36718) Saccco válasza zsiz (#36717) üzenetére


Saccco
nagyúr

1.790,- volt egy sima 1A-es.
Szerk.: arról megy most a Pi-m.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36719) zsiz válasza Saccco (#36718) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi az infót, közben eszembe jutott, hogy telefontöltőt még lehet hogy ingyen is tudok szerezni a családból. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#36720) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
A tanácsotokra/tapasztalatokra lenne szükségem. Régen vettem egy ilyen autós töltőt, viszont az volt a baja, hogy az oldalsó két kis pöcök nem volt elég erős, mert rázkódásnál kirázódott és a végén lévő pöcök nem érintkezett és mindig vissza kellett dugni. Az lenne a kérdésem, hogy volt -e már valakinek hasonló tapasztalata? Mert szeretnék egyet rendelni és néztem, hogy van ilyen fajta kialakítású is, de már nem merem megvenni mert félek, hogy ez is kirázkódik. Ez az utóbbi esetleg erősebb kialakítású jobban tart mint az első?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#36721) Hurkafej válasza zsiz (#36717) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Ha van hely, akkor egy régi pc tápból is kiszedhetsz 5V-ot.

(#36722) DJ. Ru$y válasza Nerazim (#36720) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem a kialakításon múlik, ha engem kérdezel, hanem a rúgó(k) keménységén. Ha könnyen be tudod nyomni a "pöcköt", akkor sanszos, hogy ki fog esni. (Régi noname mini USB-semmel nekem is ez volt a bajom, 600-700 Ft volt anno nem veszett volna sok, de szétkaptam tettem bele egy erősebb rugót és elég jó lett.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36723) Outlander válasza Nerazim (#36720) üzenetére


Outlander
őstag

Az én autómba tök mindegy milyet teszek kiesik....

Vettem másik foglalatot is, abból is, visszavittem, faceliftesre cseréltettem, az jobb volt egy fokkal, de egy macskaköves úton 2 mp után bár nem esett ki, de annyira kijött h már ne legyen delej. :U

Végül az lett, h beleraktam egy minis 2 portos töltőt és kombófogóval ráhajlítottam a foglalatot... és ezt így belerejtettem a helyére...

Pro: mint kakiban a gyerek.
Con: csak ez van bedugva. Mondjuk minden vagy mini vagy microusb-s, olyan kábel meg mindig van a kesztyűtartóban. :)

Tehát röviden, nem az eszközzel van baj, hanem a foglalattal...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36724) Outlander


Outlander
őstag

Láma kérdés...

Led-nél mi "jelzi" hogy ez most szétszakítja a szemedet vagy csak pislákol mint egy 5w-os izzó? :F
Minél több db szám?

P21W halogént cserélnék ledesre...
Tolatólámpa 1db és jelzés értékű a fénye, így szeretnék egy nagyon erőset berakni... :R

Eddig bírtam... féklámpával vagy ködlámpával segítettem rá, de most végleg betelt a pohár... :W

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36725) Nerazim válasza DJ. Ru$y (#36722) üzenetére


Nerazim
őstag

Outlander: Köszönöm az segítséget. Egyenlőre nem tervezem fixre rakni :DDD De az is lehet egy normálisabb foglalatot kellene először vennem. :U
DJ. Ru$y: Köszi. Akkor ,ha egy márkásabbat veszek jó esély van rá, hogy a rugó is erősebb lesz benne?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#36726) CanibelZ válasza Nerazim (#36725) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Én most ezzel szemezek: [link]
Még eléggé új cucc, szóval nem is találtam nagyon róla értékelést, de eddig elég jónak tűnik. Mondjuk, én még nem csalódtam xiaomi termékben.

(#36727) Nerazim válasza CanibelZ (#36726) üzenetére


Nerazim
őstag

Elég minőségi cuccnak tűnik. Sajnos egydül az ára nem tetszik :F

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#36728) Beni2360 válasza kirkri (#36687) üzenetére


Beni2360
félisten

Ok érthető, de kaphatnánk egy linket a pengetőhöz?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#36729) bul07 válasza Beni2360 (#36728) üzenetére


bul07
nagyúr

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36730) cris78 válasza Beni2360 (#36728) üzenetére


cris78
őstag

pengető . Mehetne első hsz-be is. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#36731) Essejó válasza Imy (#36461) üzenetére


Essejó
veterán

Hát bocs, de erre azt kell mondjam, hogy légből kapott állítás. Évek óta használok kínai izzókat és még sem égett még le a házam. Az másik kérdés hogy a linkelt oldalon különös akció van, különösen túlárazott. Ennek az árnak a harmadáért lehet venni led izzókat.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#36732) Imy válasza Essejó (#36731) üzenetére


Imy
veterán

Edigitalon volt 1000Ft-ért házhoz szállítással E14 11W-os LED izzó (melegfehér).... Ennél olcsóbb a kínai? Érdekes....
Most mennyiért van nem tudom, de vannak ott jó akciók, csak figyelni kell....

(#36733) huliganboy válasza Outlander (#36723) üzenetére


huliganboy
addikt

Hát ez nagy.. Grat jó ötlet... bár ezzel már cigit nem gyújtasz :C :DD

(#36734) gabx76 válasza Outlander (#36724) üzenetére


gabx76
senior tag

Üdv!

Ilyet vettem tolatólámpába, a 1156-os LED elég erős, bár itt párban csak kapható, valahol biztos lesz egyesével is

A fényéről annyit, hogy műszaki vizsgán szó szerint elhangzott:
"- Lépjen a fékre! - oké!
- Tegye lükvercbe! - Hüjjb@zmeg, oké!"

[ Szerkesztve ]

(#36735) zoltan6 válasza Essejó (#36731) üzenetére


zoltan6
őstag

akkor eddig szerencséd volt,lásd ezt a hozzászólásom,pedig nem volt olcsó,kb 1000ft volt darabja.szerencsére otthon voltam,meg egyből lecsapta a fő kismegszakítót is.

(#36736) huliganboy válasza zoltan6 (#36735) üzenetére


huliganboy
addikt

Ezt már párszor kibeszéltük..
Nekem és ismerősömnek is folyamatosan rendelek, kukorica búra nélküli "izzókat". Az első széria kb. 1.5-2 éves lehet. Eddig egy sem ment ki. Sőt direkt néztük még nagyon melegedni sem melegszenek..

Rendeltem már speciális (számomra legalábbis az) led "izzót": Ez is megy azóta, dimmelhető:

Illetve autóba is csak kinti LEDek vannak, melyek hibátlanok.

(#36737) zoltan6 válasza huliganboy (#36736) üzenetére


zoltan6
őstag

Kínai kukorica izzóim:
E27-es:

G4-es:

:(

(#36738) vwpolopg válasza zoltan6 (#36737) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem egy GU10-es szakadt ketté kicsavaráskor, a G4-esek pedig 1-1 napot bírtak. A G9-esek viszont (kopkopkop) teszik a dolgukat prímán :)

(#36739) huliganboy válasza zoltan6 (#36737) üzenetére


huliganboy
addikt

Tudom, láttam már ismerem a hozzászólásaidat, de azt is el kell ismerni, hogy vannak pozitív vélemények is,,,,
Természetesen elismerem, hogy ilyen is előfordulhat, de megbízható eladó megbízható termékeit vásárolva kevesebb az esély. Én 50 ezres eladású eladó termék értékeléseit olvasgattam sokáig... ő nyert, aztán kiderült én is nyertem vele.

(#36740) Outlander válasza gabx76 (#36734) üzenetére


Outlander
őstag

Megnézzük, köszi.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36741) huliganboy válasza zoltan6 (#36737) üzenetére


huliganboy
addikt

Egyébként az E27-nek az alja is leolvadt?

(#36742) v-man válasza huliganboy (#36736) üzenetére


v-man
őstag

Nekem eddig másfél év a rekord, amit kibírt a kínai, de javarészt egy éven belül tönkrement mind - szerencsére semmilyen járulékos gonddal nem járt, egyszerűen nem világítottak tovább.
Ebay-es vásárlások. Te melyik eladót preferálod?

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#36743) zoltan6 válasza huliganboy (#36741) üzenetére


zoltan6
őstag

az alja nem olvadt le.
ilyen bútormegvilágító 12v-os lámpába való g4-eset tudsz valami megbízhatót ajánlani?
most hagyományos 10w-os halogént raktam bele,de elég gyér a fénye.

vagy javaslatot is elfogadok a komlett lámpatest kiváltására is,nem muszáj 12v-os 60mm a furatátmérő 20-as bútorlap.

[ Szerkesztve ]

(#36744) huliganboy válasza zoltan6 (#36743) üzenetére


huliganboy
addikt

G4-es formát még nem rendeltem, G9 meg a gyári van amit adtak a lámpához ahhoz sem kellett még rendelnem.

A kukorica "izzókat" kizárólag bobowaytoway eladótól veszem és a J118 is tőle jött.

Van neki pár százezer terméke!

Én csak azt tudom mondani, hogy bevált!

(#36745) Donki Hóte válasza zoltan6 (#36737) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem vagyok nagy szakértője a kérdésnek, de ezeken jól látszik, hogy ezek nem 5050 LED-ekkel van szerelve, az olvtárs pedig 5050 LED-es lámpákról beszélt.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#36746) Feketelaszlo válasza Essejó (#36731) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Remélem te is érzed, hogy a "még nem égett le a házam" elég gyenge érv egy ilyen témában. A 2000-es évek elején épp így az Ünnepek tájékán égett ki tőlünk 2 utcára egy gyönyörű, Makovecz-tervezte családiház. A család egyébként legalább ugyanolyan szép sírt kapott a temetőben (természetesen a kínaipiacos égősor volt a gond). Én elhiszem, hogy lehet jó minőségű 230V-os eszközöket rendelni onnan is, meg azzal is egyetértek, hogy LED esetén már tényleg csak pár W-okról van szó ami tovább csökkenti a kockázatot, de a mérleg másik felében meg ott van az a sok "bizonyíték" ami a füstölő telefontöltőkről, felrobbanó akkumulátorokról, földelés nélküli csatlakozókról és hasonlókról fellelhető a neten. Szerintem nem akarja senki megmondani a tutit, de az sosem baj, ha valaki odateszi a virtuális felkiáltójelet az ilyen termékek mellé.

(#36747) Donki Hóte válasza Feketelaszlo (#36746) üzenetére


Donki Hóte
veterán

2000-es évek elején "kínaipiacos" égősor miatt égett le a ház (ráadásul "természetesen") :Y

Mivel ma (is :( ) a legtöbb lakástűz oka az ágyban dohányzás közbeni elalvás miatt lángra kapó ágynemű, így a gondolatmeneted alapján

- be kell tiltani a dohányzást,
- be kell tiltani az ágyat,
- be kell tiltani az ágyneműt,
- be kell tiltani az alvást,

és így nem lesz gond!

:R

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#36748) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tudja valaki így ünnepek előtt/után meddig meg mikortól megy megint a posta? 12.18-tól svédektől úton a kütyüm és azóta semmi. Kíváncsi lennék hol porosodhat...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36749) V/ válasza Real_Necro (#36748) üzenetére


V/
titán

dec 28-30, január 4-től

Nyomkövetési számod mit mutat? Van már ilyesmi
Célországba elküldve (Export)
Sweden Post, Direct Link,..... azután 9-10 nap és érkezik
Arrival at international place of exchange
Hungary HU

[ Szerkesztve ]

(#36750) mm89


mm89
őstag

Sziasztok ilyen dugaljak vannak, nem szeretném az egészet cserélni, csak a burkolatot rajta. Több üzletben mondták hogy létezik, de nincs már sehol. Az egyik helyen mondták, hogy Kínából várják az utánpótlást, így gondoltam miért ne venném meg magamnak?
A kérdés adott: hogy a fenébe keressem? :D
Egyáltalán mi a neve ennek a típusú dugaljnak?
Köszönöm!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.